Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Motto.

Bylo nalezeno 372 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Karen Swan: Zimní bouře. Klikněte pro více informací.

341. Zimní bouře
Karen Swan

Nakladatel: Motto
Rozsah: 432 stran
EAN: 9788026726241
Kategorie: Romantika, erotika • Romantika • Historické romány • Česká a světová literatura
Anotace: Je léto roku 1929 a Mhairi se nutně potřebuje vdát. Jako nejstarší dcera z devíti dětí nemá jinou možnost. Na svém rodném ostrově St. Kilda moc na výběr nemá, ale jejich soused Donald zná obchodníka z Hebrid, který shání ženu. Nabídne se, že k němu Mhairi doprovodí na poslední plavbě před sezónou bouří. Domů se dívka vrací zasnoubená, ale zamilovaná do nesprávného muže. Zima uvrhne St. Kildu do izolace, která milencům poskytne čas na tajné schůzky. Jednou ale musí zakázaná láska skončit….
Databáze knih: 93 % (6 hodnocení)
K vypůjčení do: 26.06.2028


Stanislava Jarolímková: Co v průvodcích nebývá. Klikněte pro více informací.

342. Co v průvodcích nebývá
Stanislava Jarolímková

Nakladatel: Motto
Rozsah: 288 stran
EAN: 9788026712213
Kategorie: Zájmy a koníčky • Cestování, cestopisy, průvodci • Cestování po Česku
Anotace: Poznejte Prahu z té zábavnější stránky! Kniha představuje Prahu tak, jak ji v ostatních průvodcích najdete jen stěží. Autorka poutavým způsobem přibližuje život pražských obyvatel od počátků osídlení do dvacátého století a věnuje se tématům, která často zůstávají čtenářům skrytá pod vrstvou místopisných hesel.
Databáze knih: 92 % (8 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2026


Jan Štifter: Za tichem - Novohradské hory. Klikněte pro více informací.

343. Za tichem - Novohradské hory
Jan Štifter

Nakladatel: Motto
Rozsah: 144 stran
EAN: 9788026726388
Kategorie: Zájmy a koníčky • Audioknihy • Cestování, cestopisy • Cestování po Česku • Cestování, cestopisy, průvodci
Anotace: Chcete cestovat a zároveň hledáte klid? Pak nepotřebujete jen mapu, ale také navigaci pro svou duši. Nechte se zavést na zapadlé naučné stezky, opuštěné hřbitovy i ztichlé obce uprostřed lesů v oblasti Novohradských hor. Ticho tu číhá za každým rohem a za některým je toho mnohem víc – krajina jako dárek, pečlivě zabalená opuštěná krása. Začtěte se do zapomenutých místních příběhů a nechte se inspirovat k trase vlastního rozjímání. Průvodcem vám bude spisovatel a místní patriot Jan Štifter.
Databáze knih: 90 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2033


Lucie Chaya: Moderní kurandera II. Klikněte pro více informací.

344. Moderní kurandera II
Lucie Chaya

Nakladatel: Motto
Rozsah: 328 stran
EAN: 9788026725343
Kategorie: Česká literatura • Česká a světová literatura
Anotace: Některé lásky nepotkáváme v životě proto, aby se naplnily. Mohou se zdát nemožné, ale nejsou zbytečné. Často nám přinesou poznání, někam nás významně posunou a zůstávají důležitou součástí našeho osobního příběhu. Zatímco cesta do Peru znamenala pro Lucii zásadní duchovní zkušenost, Sardinie ji vystaví vztahové zkoušce. Z otevřeného vyprávění o všech podobách lásky, síle přátelství a utrpení ze životní ztráty vyvstává také mimořádná krása magického ostrova a odhalení jednoho rodového tajemství.
Databáze knih: 76 % (5 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2033


Ema Šindelářová: Jako tažní ptáci. Klikněte pro více informací.

345. Jako tažní ptáci
Ema Šindelářová

Nakladatel: Motto
Rozsah: 248 stran
EAN: 9788026725039
Kategorie: Audioknihy • Beletrie • Audioknihy • Česká literatura • Česká literatura • Česká beletrie • Česká literatura • Povídky • Česká a světová literatura
Anotace: Kdyby byla Bára pták, nejspíš by byla sokolem stěhovavým. Její neúnavná křídla jsou roztažená mezi dvěma hnízdy – tím rodným v Čechách a novým v Nizozemsku. Tam uletěla hledat svobodu, lásku a partnerské souznění. Bára překonává složité vztahy s muži i kulturní rozdíly, stává se matkou a objevuje svá stará vnitřní zranění. Její svobodnou sokolí duši už několikrát sežehly nepovedené vztahy, ale po vzoru bájného fénixe se stále znovu rodí. Najde v sobě sílu protančit se k nové naději na lásku?
Databáze knih: 74 % (7 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2033


Stanislava Jarolímková: Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 1. Klikněte pro více informací.

346. Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 1
Stanislava Jarolímková

Nakladatel: Motto
Rozsah: 304 stran
EAN: 9788026709237
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny
Anotace: Víte, že hunský vládce Attila mohl díky dědečkovi studovat v Římské říši a díky mamince měl placatý nos? Že Alexandr Makedonský hledal v Indii lidi s ušima až na zem a historik Herodotos psal o mravencích velkých jako liška? A že Sokrates s velkou pravděpodobností neřekl „Vím, že nic nevím“ a jeho žena Xantipa si nezaslouží svou špatnou pověst?
Databáze knih: 72 % (5 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2025


Stanislava Jarolímková: Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 2. Klikněte pro více informací.

347. Světové osobnosti, jak je (možná) neznáte 2
Stanislava Jarolímková

Nakladatel: Motto
Rozsah: 304 stran
EAN: 9788026710622
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Biografie, osobnosti
Anotace: Druhý díl knihy přináší přehled světových osobností novověku, jejichž jména možná znáte ze školy, ale spoustu věcí o nich určitě ještě nevíte. Víte, že první americký prezident George Washington nebydlel ani jediný den v Bílém domě? Že T. A. Edison byl dvakrát ženatý a v Praze navštívil jedno slavné kino? Anglická královna Alžběta I. omezila „mlýnská kola“, vymyslela speciální lžíci a milovala hlávkový salát? Charles Darwin trpěl mořskou nemocí, stěžejní dílo psal přes dvacet let, a se sestřenkou Emou měl 10 dětí? Britská královna Viktorie svého budoucího manžela požádala sama o ruku, zavedla v zemi bílé svatební šaty i vánoční stromeček, a…
Databáze knih: 72 % (5 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2025


Jana Skarlantová, Vlasta Scheuflerová: Dle kuchyně pozná se hospodyně. Klikněte pro více informací.

348. Dle kuchyně pozná se hospodyně
Jana Skarlantová, Vlasta Scheuflerová

Nakladatel: Motto
Rozsah: 232 stran
EAN: 9788026707943
Kategorie: Zájmy a koníčky • Kuchařky, jídlo a nápoje
Anotace: Dle kuchyně pozná se hospodyně - svérázný průvodce bohatou kuchyní první Československé republiky. Knížka plná výborných receptů prověřených řadou desetiletí, některé i stoletím, nabízí mnohem více. Prostřednictvím dobových pramenů „vychutnáte“ nejen jídla, ale i proměnu životního stylu českých domácností od doby c. k. Rakouska-Uherska přes nuzná léta první světové války až po moderní a bohatou kuchyni první Československé republiky. Vašimi průvodci na této cestě budou postavy z dobové literatury. S nimi se podíváte klíčovou dírkou do kuchyní a spižíren, zasednete k prostřenému stolu, s nimi budete někdy řešit vyhaslá kamna nebo zkaženou štědrovečerní…
Databáze knih: 70 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2024


Stanislava Jarolímková, Jan Rosák: Baví mě bavit. Klikněte pro více informací.

349. Baví mě bavit
Stanislava Jarolímková, Jan Rosák

Nakladatel: Motto
Rozsah: 248 stran
EAN: 9788026721123
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Biografie, osobnosti
Anotace: Biografie slavného moderátora – léta za mikrofonem a před kamerou Jeho hlas se stal ikonou mnoha úspěšných rozhlasových i televizních pořadů. Jan Rosák oslavil padesátileté výročí svého působení na mediální scéně a jeho popularita stále trvá. Za nezaměnitelným charismatem a tváří s neodmyslitelným knírkem se skrývá mnoho životních vášní a talentů – rodina, divadlo, sport a touha poznávat a bavit. V rozsáhlé biografii najdete také vzpomínky blízkých lidí a kolegů i fotografie ze soukromého archivu.
Databáze knih: 70 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2032


Stanislava Jarolímková, Jan Rosák: Od andělů po žárovky. Klikněte pro více informací.

350. Od andělů po žárovky
Stanislava Jarolímková, Jan Rosák

Nakladatel: Motto
Rozsah: 320 stran
EAN: 9788026718536
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny
Anotace: Neučebnicový pohled na historii Historičku Stanislavu Jarolímkovou a moderátora Jana Rosáka spojuje kromě zájmu o historii také populární rozhlasový pořad. Z jejich rozhovorů vznikla kniha, která v českých i světových dějinách objevuje překvapivé, neuvěřitelné a málem zapomenuté příběhy. Vítejte na pestré procházce historií – od uměleckých památek k novodobým technickým objevům, zkrátka od andělů po žárovky.
Databáze knih: 60 % (1 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2032


  

  

341 – 350 / 372

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]