Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Motto.

Bylo nalezeno 372 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Camilla Läckberg: Kukačka. Klikněte pro více informací.

11. Kukačka
Camilla Läckberg

Nakladatel: Motto
Rozsah: 376 stran
EAN: 9788026725435
Kategorie: Audioknihy • Krimi, detektivky • Světová beletrie • Světové krimi • Česká a světová literatura
Anotace: Fjällbackou otřesou dvě hrozivé události, které spolu zdánlivě nesouvisí. Známý fotograf je nalezen zavražděný v galerii, kde měl zahájit svou výstavu, a v rodině Henninga Bauera, laureáta Nobelovy ceny za literaturu, dojde k brutální vraždě. Patrik Hedström a jeho kolegové se ocitají v mrtvém bodě, zatímco Erika Falcková se zabývá vraždou transsexuálního muže z osmdesátých let. Brzy pochopí, že všechny tyto události mají kořeny v minulosti… a nedá si pokoj, dokud neodhalí pravdu v celé její děsivé podobě.
Databáze knih: 90 % (135 hodnocení)
K vypůjčení do: 26.05.2024


Eva Francová: Kuchařka ze Svatojánu zdraví z kuchyně. Klikněte pro více informací.

12. Kuchařka ze Svatojánu zdraví z kuchyně
Eva Francová

Nakladatel: Motto
Rozsah: 360 stran
EAN: 9788026706830
Kategorie: Zájmy a koníčky • Kuchařky, jídlo a nápoje
Anotace: Nová dávka zdravých receptů pro všechny milovníky dobrého jídla Říká se, že ne každou nemoc je možné vyléčit jídlem, ale žádná nemoc se beze změny stravy vyléčit nedá. Pokud připustíme, že veškerý hmotný i nehmotný svět je pouze různá forma energie, musíme zákonitě dojít k tomu, že energií je i to, co sníme a vypijeme. Je moc dobře, že začínáme přemýšlet o našem jídle i v tomto kontextu. Naše vlastní zdraví by ale mělo být jen jedním z hledisek, skrze které posuzujeme naši potravu. Měli bychom si uvědomit, co naše nenasytnost způsobuje nejen nám samým, ale i okolnímu světu jako celku. Všichni jsme na jedné lodi a ta loď se jmenuje Země.
Databáze knih: 92 % (45 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2025


Veronika González: Mezi nimi. Klikněte pro více informací.

13. Mezi nimi
Veronika González

Nakladatel: Motto
Rozsah: 376 stran
EAN: 9788026724964
Kategorie: Romantika, erotika • Česká a světová literatura • Česká literatura • Romantika
Anotace: Intimní zpověď sester Magdy, Ivy, Kristýny a jejich matky Milady, která chce pro své dcery jen to nejlepší, odmítá ale vidět, co ve skutečnosti chtějí ony. Když jim do života vstoupí David, už tak vyhrocené rodinné vztahy prochází zkouškou, kterou nelze přestát bez šrámů. Jaká tajemství před sebou skrývají? A jak se vyrovnají s následky svých rozhodnutí?
Databáze knih: 89 % (144 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2033


Hernán Huarache Mamani: Cesta šamana. Klikněte pro více informací.

14. Cesta šamana
Hernán Huarache Mamani

Nakladatel: Motto
Rozsah: 288 stran
EAN: 9788026718505
Kategorie: Audioknihy • Osobní rozvoj, životní styl • Světová beletrie • Osobní růst, motivace • Česká a světová literatura • Osobní rozvoj
Anotace: Hernán Mamani strávil velkou část života v divokém tempu západní civilizace. Když se však jeho tělo vzbouřilo a tradiční medicína mu nedokázala pomoci, vydal se za svými kořeny. Díky vlastnímu otci absolvoval rituály, které ho uzdravily a obrátily zpět k Matce Přírodě. Co ho dál čeká na spirituální cestě? Dědictví starověkých šamanských tradic ožívá pod vedením kurander – žen zasvěcujících nás do tajemství síly, která je podstatou všeho a všech.
Databáze knih: 92 % (37 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2029


Ivanka Devátá: Vůně posečené trávy. Klikněte pro více informací.

15. Vůně posečené trávy
Ivanka Devátá

Nakladatel: Motto
Rozsah: 240 stran
EAN: 9788026713531
Kategorie: Česká a světová literatura • Humor
Anotace: Již šesté vydání sbírky fejetonů oblíbené herečky Ivanky Deváté Již šesté vydání sbírky fejetonů oblíbené herečky Ivanky Deváté neztrácí na aktuálnosti ani půvabu. Nadčasové příběhy vykreslují nostalgii válečných a poválečných let, a přitom nepostrádají pořádnou porci laskavého humoru. Autorka se vrací ke klíčovým momentům svého života a na scénu uvádí rodinné příslušníky, spolužáky z gymnázia, ale i husy a králíky či vši a blechy.
Databáze knih: 89 % (137 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2031


Camilla Läckberg: Kameník. Klikněte pro více informací.

16. Kameník
Camilla Läckberg

Nakladatel: Motto
Rozsah: 416 stran
EAN: 9788026702924
Kategorie: Krimi, detektivky • Severské krimi
Anotace: Při lovu humrů objeví místní rybáři v moři u městečka Fjällbacka tělo malé Sáry, dcery Eričiny přítelkyně Charlotty, která se sem přestěhovala teprve před několika měsíci. Zpočátku se všichni domnívají, že jde o tragickou nehodu. Pitva však prokáže něco jiného – patolog najde v plicích malé Sáry sladkou vodu se zbytky mýdla. Z toho jasně vyplývá, že dívenku kdosi utopil ve vaně, a teprve pak hodil její tělo do moře. Ale kdo by mohl chtít sedmileté Sáře tak strašně ublížit? A proč? Opět je tu Erika Falcková a Patrik Hedström. Pátrají po pedofilovi, který utopil malou dívenku, a poté hodil její tělo do moře.
Databáze knih: 88 % (732 hodnocení)
K vypůjčení do: 24.09.2024


Camilla Läckberg: Elsyino tajemství. Klikněte pro více informací.

17. Elsyino tajemství
Camilla Läckberg

Nakladatel: Motto
Rozsah: 432 stran
EAN: 9788072465965
Kategorie: Krimi, detektivky • Severské krimi
Anotace: Další případ týmu Patrika Hedströma . Tentokrát však bez Patrikova vedení. Patrik se totiž se svou ženou Erikou dohodl, že ji po roce vystřídá na rodičovské dovolené, aby mohla pracovat na své další knize. Záhy ale zjistí, jak je pro něj těžké nezapojovat se do vyšetřování, to když dva mladíci objeví mrtvolu učitele dějepisu na penzi. Shodou okolností je to člověk, k němuž před nedávnem Erika Falcková zanesla nacistický železný kříž, který našla v truhle po své matce. Chtěla, aby jí o něm jako expert na druhou světovou válku něco víc řekl. A z matčiných deníků, které ležely v truhle spolu s německým vyznamenáním, dále po učitelově smrti vyčte, že…
Databáze knih: 88 % (628 hodnocení)
K vypůjčení do: 12.05.2026


Barbora Šťastná: Samotářky. Klikněte pro více informací.

18. Samotářky
Barbora Šťastná

Nakladatel: Motto
Rozsah: 336 stran
EAN: 9788026722281
Kategorie: Společenské romány • Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Minulost naší rodiny nás ovlivňuje, i když ji neznáme Ludmila, Amálie, Věra. Tři ženy, které kromě samotářství spojuje i rodinné tajemství, z něhož zná každá jenom střípek. Nejmladší Věra se snaží hádanku rozluštit: Proč její babička Ludmila nikdy nevychází z bytu? Proč se její matka Amálie schovává v rozpadlé usedlosti? A kdo je vlastně stará Škrlandová – přízrak, nebo skutečná osoba? Hledání odpovědí vede až k jednomu dávnému létu, kdy se spustil řetězec událostí, který se dosud nezastavil.
Databáze knih: 88 % (376 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2032


Tereza Bartošová: Dceřina kletba. Klikněte pro více informací.

19. Dceřina kletba
Tereza Bartošová

Nakladatel: Motto
Rozsah: 312 stran
EAN: 9788026726029
Kategorie: Audioknihy • České krimi • Česká a světová literatura • Krimi, detektivky • Světová beletrie
Anotace: Poručík Tomáš Vyskočil má velký problém. Je blonďatý, rafinovaný a odhodlaný pořádně mu zavařit. Zatímco se Tomášovo manželství ocitá v ohrožení, je uprostřed Příbrami nalezen těžce podchlazený opilec, který po pár hodinách v nemocnici umírá. Taková smrt by kriminálku mohla nechat v klidu, kdyby se ovšem dotyčný nedávno nezmínil, že mu někdo usiluje o život. A tak se Tomáš s kolegou Honzou Richterem pouštějí do vyšetřování zločinu, po jehož vyřešení nikdo netouží.
Databáze knih: 90 % (56 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2033


Miriam Blahová: Příběh akvamarínu. Klikněte pro více informací.

20. Příběh akvamarínu
Miriam Blahová

Nakladatel: Motto
Rozsah: 288 stran
EAN: 9788026724278 借
Kategorie: Česká a světová literatura • Romantika, erotika • Romantika • Česká literatura
Anotace: Rutinní život Jasmíny, která bydlí s matkou a marně hledá práci, může změnit snad jen zázrak. Je jím příchod Oskara, který se přistěhuje do její blízkosti, nebo tajemný Joachim, který tvrdí, že pochází z roku 1836? Historie dřevařské kolonie v Lomné je pro Jasmínu zajímavější než nepříznivá realita, v níž se musí vyrovnat s vážnou nemocí. Nemůže ovšem věčně snít, je potřeba postavit se k osudu čelem, otevřít srdce a hrát s rozdanými kartami.
Databáze knih: 88 % (147 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2032


  

  

11 – 20 / 372

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]