Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Motto.

Bylo nalezeno 352 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Michaela Klevisová: Drak spí. Klikněte pro více informací.

1. Drak spí
Michaela Klevisová

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026718413
Klíčová slova: E-knihy • Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Dvojnásobná držitelka Ceny Jiřího Marka za nejlepší detektivní knihu vrací na scénu postavu kriminalisty Josefa Bergmana. Michaela Klevisová čtenáře v sedmém románu s oblíbeným hrdinou zavede do jižních Čech na místa, která jsou jen zdánlivě poklidná. Pod povrhem totiž číhá nebezpečí, které není radno probouzet… V zapadlé jihočeské vesničce se před čtrnácti lety odehrálo něco, o čem Eliščina matka už nikdy nechtěla mluvit. Dospělá Eliška se teď vrací, aby dávné události pochopila. Po jejím příjezdu však zmizí mladá žena a další je zavražděna. Spojitost zločinu se starým nevyřešeným případem nakonec přivede na scénu Josefa Bergmana. Pražský kriminalista…
Databáze knih: 91 % (739 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2031


Eva Francová: Kuchařka ze Svatojánu. Klikněte pro více informací.

2. Kuchařka ze Svatojánu
Eva Francová

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026702054
Klíčová slova: E-knihy • Kuchařky, jídlo a nápoje
Anotace: Být ženou znamená dávat a udržovat život v mnoha podobách. Zahřívat svou rodinu ohněm v kamnech i bezpodmínečnou láskou. Být opěrným sloupem, laskavou jistotou, která trvá bez ohledu na zmatek tam venku. Zdaleka nejde jen o jídlo, ale i k němu je třeba přistupovat vědomě. Dobře uvařit neznamená jen se chutně najíst, „dobře“ by mělo být nejen na jazyku, ale v celém těle, v mysli, na Zemi. Být ženou a pravou vládkyní krbu znamená dělat svět lepším místem pro všechny. Eva Francová je výtvarnicí na volné noze, která se rozhodla opustit město a žít se svou rodinou uprostřed přírody ve Svatojanském újezdu nedaleko Jičína. Mnoho fanoušků si získala nejen…
Databáze knih: 91 % (107 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Michaela Klevisová: Prokletý kraj. Klikněte pro více informací.

3. Prokletý kraj
Michaela Klevisová

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026720713
Klíčová slova: E-knihy • Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Michaela Klevisová tentokrát opustila kriminalistu Josefa Bergmana a v románu z Pošumaví nahlíží na zločin pohledem dvou mladých žen, jejichž životy jsou provázány s místy, kudy se opakovaně prohnaly dramatické dějiny. Zapadlá vesnička Jelení Hora má temnou minulost a dodnes to není ideální místo k životu. Není divu, že odsud Gerda vždycky chtěla odejít a uniknout minulosti. Teď se ale rozvedla, je bez peněz a nezbylo jí nic jiného, než se s dcerou vrátit do nuzného domku po rodičích. Linda na stejné místo přijíždí na dovolenou, aby pátrala po minulosti své rodiny, která se před čtyřiceti lety odstěhovala. Vzápětí ve vesnici dojde k úmrtí a obě ženy odhalí…
Databáze knih: 90 % (70 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2033


Camilla Läckberg: Kameník. Klikněte pro více informací.

4. Kameník
Camilla Läckberg

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026702924
Klíčová slova: E-knihy • Krimi, detektivky • Severské krimi
Anotace: Při lovu humrů objeví místní rybáři v moři u městečka Fjällbacka tělo malé Sáry, dcery Eričiny přítelkyně Charlotty, která se sem přestěhovala teprve před několika měsíci. Zpočátku se všichni domnívají, že jde o tragickou nehodu. Pitva však prokáže něco jiného – patolog najde v plicích malé Sáry sladkou vodu se zbytky mýdla. Z toho jasně vyplývá, že dívenku kdosi utopil ve vaně, a teprve pak hodil její tělo do moře. Ale kdo by mohl chtít sedmileté Sáře tak strašně ublížit? A proč? Opět je tu Erika Falcková a Patrik Hedström. Pátrají po pedofilovi, který utopil malou dívenku, a poté hodil její tělo do moře.
Databáze knih: 88 % (579 hodnocení)
K vypůjčení do: 25.09.2024


Rudolf Havlík: Zítra je taky den. Klikněte pro více informací.

5. Zítra je taky den
Rudolf Havlík

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026718963
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Napětí, dobrodružství • Česká literatura
Anotace: Dobrodružný román známého českého režiséra roztočí tornádo nepředvídatelných událostí. Celý život jsem strávil na cestách po místech, nad kterými zůstává rozum stát. Spadl jsem s letadlem, potopil se s lodí a přejelo mě auto. Kousl mě had, pes, pavouk, opice a jedna malá ryba u pobřeží Asie. Chtěli mě lynčovat, zabít, deportovat, podplatit a jednou i sníst, ale myslím si, že jsem si to tenkrát jen špatně vyložil. Chcete vědět, co vás čeká? Buďte v klidu, protože to vám nikdo dopředu neřekne. Že jste to nečekali? Mně to povídejte.
Databáze knih: 92 % (33 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2032


Pam Jenoff: Světla zimní noci. Klikněte pro více informací.

6. Světla zimní noci
Pam Jenoff

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026712572
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura
Anotace: Podmanivý příběh o přátelství dvou výjimečných žen na pozadí druhé světové války Nou vyhnali z domova a přinutili ji vzdát se svého dítěte, protože otěhotněla s německým vojákem. Útočiště nalézá u kočovného cirkusu, kde se musí naučit nebezpečnou akrobacii na visuté hrazdě, aby skryla svou pravou identitu. I přes počáteční neshody se spřátelí s akrobatkou Astrid. Když ale pravda vypluje na povrch, musí se obě rozhodnout, zda je jejich výjimečné přátelství dokáže spasit, nebo jestli tajemství, která ukrývají, vše zničí.
Databáze knih: 88 % (321 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2023


Eva Bacigalová: Slzy otců. Klikněte pro více informací.

7. Slzy otců
Eva Bacigalová

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026706946
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura
Anotace: Skutečný příběh o „mateřské lásce“, která ničí dětské duše. Zdá se vám normální, že po rozvodu rodičů se děti setkávají s matkou i otcem? Některým ženám bohužel ne! Šokující skutečný příběh o tom, čeho všeho jsou schopné slovenské matky, které se mstí svým bývalým manželům přes děti. Je možné, že vás opustil kvůli jiné. Je možné, že vás zklamal, nechápal vás, věnoval život kariéře nebo svým zálibám. Teď se rozvádíte. Vy se cítíte oklamaná a zrazená. A aby se cítil špatně i on, děláte všechno pro to, aby ho vaše společné děti začaly nenávidět a nechtěly se s ním scházet. Je možné, že vás v tom podporuje právník. Možná vám dá…
Databáze knih: 89 % (66 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Ivanka Devátá: Vůně posečené trávy. Klikněte pro více informací.

8. Vůně posečené trávy
Ivanka Devátá

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026713531
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Humor
Anotace: Již šesté vydání sbírky fejetonů oblíbené herečky Ivanky Deváté Již šesté vydání sbírky fejetonů oblíbené herečky Ivanky Deváté neztrácí na aktuálnosti ani půvabu. Nadčasové příběhy vykreslují nostalgii válečných a poválečných let, a přitom nepostrádají pořádnou porci laskavého humoru. Autorka se vrací ke klíčovým momentům svého života a na scénu uvádí rodinné příslušníky, spolužáky z gymnázia, ale i husy a králíky či vši a blechy.
Databáze knih: 88 % (112 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Iva Hüttnerová, Ivanka Devátá: Vůně posečené trávy. Klikněte pro více informací.

9. Vůně posečené trávy
Iva Hüttnerová, Ivanka Devátá

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026702900
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny
Anotace: Již páté vydání sbírky fejetonů oblíbené herečky Ivanky Deváté neztrácí na aktuálnosti, ani půvabu. Nadčasové příběhy vykreslují nostalgii válečných a poválečných let a přitom nepostrádají pořádnou porci laskavého humoru. Autorka se vrací ke klíčovým momentům svého života a na scénu uvádí rodinné příslušníky, spolužáky z gymnázia ale i husy a králíky, či vši a blechy.
Databáze knih: 88 % (112 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Martin Charles: Hora medzi nami. Klikněte pro více informací.

10. Hora medzi nami
Martin Charles

Nakladatel: Motto
EAN: 9788056601754
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Světová literatura
Anotace: Strhujúci príbeh o láske a o prežití, v ktorého filmovej adaptácii žiaria svetové hviezdy Idris Elba a Kate Winslet. Prichádza búrka a na letisku v Salt Lake City zrušili lety. Novinárka Ashley sa obáva, že nestihne vlastnú svadbu, a na chirurga Bena čakajú pacienti. Hoci sa vôbec nepoznajú, objednajú si spolu charterový let, aby sa dostali domov skôr. Ich lietadlo však havaruje a oni sa ocitnú uprostred zasnežených hôr bez nádeje na záchranu. Hľadajú k sebe vzťah, prehodnocujú minulosť a v extrémnych podmienkach bojujú o život. Podľahnú zraneniam tela a duše alebo znovu uveria v lásku?
Databáze knih: 87 % (797 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 352

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]