Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Motto.

Bylo nalezeno 332 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Eva Francová: Kuchařka ze Svatojánu. Klikněte pro více informací.

1. Kuchařka ze Svatojánu
Eva Francová

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026702054
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Být ženou znamená dávat a udržovat život v mnoha podobách. Zahřívat svou rodinu ohněm v kamnech i bezpodmínečnou láskou. Být opěrným sloupem, laskavou jistotou, která trvá bez ohledu na zmatek tam venku. Zdaleka nejde jen o jídlo, ale i k němu je třeba přistupovat vědomě. Dobře uvařit neznamená jen se chutně najíst, „dobře“ by mělo být nejen na jazyku, ale v celém těle, v mysli, na Zemi. Být ženou a pravou vládkyní krbu znamená dělat svět lepším místem pro všechny. Eva Francová je výtvarnicí na volné noze, která se rozhodla opustit město a žít se svou rodinou uprostřed přírody ve Svatojanském újezdu nedaleko Jičína. Mnoho fanoušků si získala nejen…
Databáze knih: 92 % (92 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Camilla Läckberg: Elsyino tajemství. Klikněte pro více informací.

2. Elsyino tajemství
Camilla Läckberg

Nakladatel: Motto
EAN: 9788072465965
Klíčová slova: Elektronické knihy - Severské detektivky
Anotace: Další případ týmu Patrika Hedströma . Tentokrát však bez Patrikova vedení. Patrik se totiž se svou ženou Erikou dohodl, že ji po roce vystřídá na rodičovské dovolené, aby mohla pracovat na své další knize. Záhy ale zjistí, jak je pro něj těžké nezapojovat se do vyšetřování, to když dva mladíci objeví mrtvolu učitele dějepisu na penzi. Shodou okolností je to člověk, k němuž před nedávnem Erika Falcková zanesla nacistický železný kříž, který našla v truhle po své matce. Chtěla, aby jí o něm jako expert na druhou světovou válku něco víc řekl. A z matčiných deníků, které ležely v truhle spolu s německým vyznamenáním, dále po učitelově smrti vyčte, že…
Databáze knih: 89 % (415 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.05.2021


Barbora Vajsejtlová: Mami, přidej!. Klikněte pro více informací.

3. Mami, přidej!
Barbora Vajsejtlová

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026714552
Klíčová slova: Elektronické knihy, Humorné romány
Anotace: Je jí skoro čtyřicet, má dvě děti, lehkou nadváhu, práci, kterou nenávidí, a pocit, že se s tím nedá vůbec nic dělat (tedy ne s těmi dětmi). Ženy v jejím okolí jsou na tom podobně, i když každá z nich pojímá mateřství jiným způsobem. Jaké máte šance, když toužíte být alespoň ucházející matkou, a přitom nechcete, aby náplní vašeho života byly jen děti? A dá se krize středního věku překonat běháním?
Databáze knih: 90 % (75 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2027


Camilla Läckberg: Kameník. Klikněte pro více informací.

4. Kameník
Camilla Läckberg

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026702924
Klíčová slova: Elektronické knihy - Severské detektivky
Anotace: Při lovu humrů objeví místní rybáři v moři u městečka Fjällbacka tělo malé Sáry, dcery Eričiny přítelkyně Charlotty, která se sem přestěhovala teprve před několika měsíci. Zpočátku se všichni domnívají, že jde o tragickou nehodu. Pitva však prokáže něco jiného – patolog najde v plicích malé Sáry sladkou vodu se zbytky mýdla. Z toho jasně vyplývá, že dívenku kdosi utopil ve vaně, a teprve pak hodil její tělo do moře. Ale kdo by mohl chtít sedmileté Sáře tak strašně ublížit? A proč? Opět je tu Erika Falcková a Patrik Hedström. Pátrají po pedofilovi, který utopil malou dívenku, a poté hodil její tělo do moře.
Databáze knih: 88 % (487 hodnocení)
K vypůjčení do: 25.09.2024


Pam Jenoff: Světla zimní noci. Klikněte pro více informací.

5. Světla zimní noci
Pam Jenoff

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026712572
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Podmanivý příběh o přátelství dvou výjimečných žen na pozadí druhé světové války Nou vyhnali z domova a přinutili ji vzdát se svého dítěte, protože otěhotněla s německým vojákem. Útočiště nalézá u kočovného cirkusu, kde se musí naučit nebezpečnou akrobacii na visuté hrazdě, aby skryla svou pravou identitu. I přes počáteční neshody se spřátelí s akrobatkou Astrid. Když ale pravda vypluje na povrch, musí se obě rozhodnout, zda je jejich výjimečné přátelství dokáže spasit, nebo jestli tajemství, která ukrývají, vše zničí.
Databáze knih: 88 % (234 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2023


Ivanka Devátá: Vůně posečené trávy. Klikněte pro více informací.

6. Vůně posečené trávy
Ivanka Devátá

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026713531
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Již šesté vydání sbírky fejetonů oblíbené herečky Ivanky Deváté Již šesté vydání sbírky fejetonů oblíbené herečky Ivanky Deváté neztrácí na aktuálnosti ani půvabu. Nadčasové příběhy vykreslují nostalgii válečných a poválečných let, a přitom nepostrádají pořádnou porci laskavého humoru. Autorka se vrací ke klíčovým momentům svého života a na scénu uvádí rodinné příslušníky, spolužáky z gymnázia, ale i husy a králíky či vši a blechy.
Databáze knih: 88 % (96 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Iva Hüttnerová, Ivanka Devátá: Vůně posečené trávy. Klikněte pro více informací.

7. Vůně posečené trávy
Iva Hüttnerová, Ivanka Devátá

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026702900
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Již páté vydání sbírky fejetonů oblíbené herečky Ivanky Deváté neztrácí na aktuálnosti, ani půvabu. Nadčasové příběhy vykreslují nostalgii válečných a poválečných let a přitom nepostrádají pořádnou porci laskavého humoru. Autorka se vrací ke klíčovým momentům svého života a na scénu uvádí rodinné příslušníky, spolužáky z gymnázia ale i husy a králíky, či vši a blechy.
Databáze knih: 88 % (96 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Martin Charles: Hora medzi nami. Klikněte pro více informací.

8. Hora medzi nami
Martin Charles

Nakladatel: Motto
EAN: 9788056601754
Klíčová slova: Elektronické knihy, Světová literatura
Anotace: Strhujúci príbeh o láske a o prežití, v ktorého filmovej adaptácii žiaria svetové hviezdy Idris Elba a Kate Winslet. Prichádza búrka a na letisku v Salt Lake City zrušili lety. Novinárka Ashley sa obáva, že nestihne vlastnú svadbu, a na chirurga Bena čakajú pacienti. Hoci sa vôbec nepoznajú, objednajú si spolu charterový let, aby sa dostali domov skôr. Ich lietadlo však havaruje a oni sa ocitnú uprostred zasnežených hôr bez nádeje na záchranu. Hľadajú k sebe vzťah, prehodnocujú minulosť a v extrémnych podmienkach bojujú o život. Podľahnú zraneniam tela a duše alebo znovu uveria v lásku?
Databáze knih: 87 % (612 hodnocení)


Charles Martin: Hora mezi námi. Klikněte pro více informací.

9. Hora mezi námi
Charles Martin

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026709947
Klíčová slova: Elektronické knihy - Světová literatura
Anotace: Přichází bouře a provoz na letišti je ochromen. Ashley se bojí, že nestihne vlastní svatbu, na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se nikdy neviděli, objednají si spolu charterový let, aby se dostali domů dřív. Jejich letadlo se ale zřítí a oni se ocitají uprostřed zasněžených hor bez naděje na záchranu. Hledají k sobě vztah, přehodnocují minulost a v extrémních podmínkách bojují o život. Podlehnou zraněním těla a duše, nebo znovu uvěří v lásku?
Databáze knih: 87 % (601 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.02.2022


Camilla Läckberg: Mořská panna. Klikněte pro více informací.

10. Mořská panna
Camilla Läckberg

Nakladatel: Motto
Rozsah: 381 s. ; 21 cm
EAN: 9788072466719
Klíčová slova: detektivní romány, švédská literatura
Anotace: Jednoho listopadového rána se po Magnusovi Kjellnerovi slehla zem. Když obyvatel Fjällbacky objeví při procházce se psem tělo zamrzlé v ledu, je jasné, že Magnus nezmizel dobrovolně. Přítel zavražděného, spisovatel Christian Thydell, dostává už rok výhružné anonymní dopisy a nyní je jasné, že odesílatel myslí své výhrůžky vážně a není radno si s ním zahrávat. Aby policie dokázala případ vyřešit, musí se vydat hluboko do minulosti….
Databáze knih: 87 % (455 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.05.2021


  

  

1 – 10 / 332

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]