Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Motto.

Bylo nalezeno 350 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Michaela Klevisová: Drak spí. Klikněte pro více informací.

1. Drak spí
Michaela Klevisová

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026718413
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Dvojnásobná držitelka Ceny Jiřího Marka za nejlepší detektivní knihu vrací na scénu postavu kriminalisty Josefa Bergmana. Michaela Klevisová čtenáře v sedmém románu s oblíbeným hrdinou zavede do jižních Čech na místa, která jsou jen zdánlivě poklidná. Pod povrhem totiž číhá nebezpečí, které není radno probouzet… V zapadlé jihočeské vesničce se před čtrnácti lety odehrálo něco, o čem Eliščina matka už nikdy nechtěla mluvit. Dospělá Eliška se teď vrací, aby dávné události pochopila. Po jejím příjezdu však zmizí mladá žena a další je zavražděna. Spojitost zločinu se starým nevyřešeným případem nakonec přivede na scénu Josefa Bergmana. Pražský kriminalista…
Databáze knih: 91 % (484 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2031


Eva Francová: Kuchařka ze Svatojánu. Klikněte pro více informací.

2. Kuchařka ze Svatojánu
Eva Francová

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026702054
Klíčová slova: Kuchařky, jídlo a nápoje
Anotace: Být ženou znamená dávat a udržovat život v mnoha podobách. Zahřívat svou rodinu ohněm v kamnech i bezpodmínečnou láskou. Být opěrným sloupem, laskavou jistotou, která trvá bez ohledu na zmatek tam venku. Zdaleka nejde jen o jídlo, ale i k němu je třeba přistupovat vědomě. Dobře uvařit neznamená jen se chutně najíst, „dobře“ by mělo být nejen na jazyku, ale v celém těle, v mysli, na Zemi. Být ženou a pravou vládkyní krbu znamená dělat svět lepším místem pro všechny. Eva Francová je výtvarnicí na volné noze, která se rozhodla opustit město a žít se svou rodinou uprostřed přírody ve Svatojanském újezdu nedaleko Jičína. Mnoho fanoušků si získala nejen…
Databáze knih: 91 % (105 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Camilla Läckberg: Kameník. Klikněte pro více informací.

3. Kameník
Camilla Läckberg

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026702924
Klíčová slova: Krimi, detektivky • Severské krimi
Anotace: Při lovu humrů objeví místní rybáři v moři u městečka Fjällbacka tělo malé Sáry, dcery Eričiny přítelkyně Charlotty, která se sem přestěhovala teprve před několika měsíci. Zpočátku se všichni domnívají, že jde o tragickou nehodu. Pitva však prokáže něco jiného – patolog najde v plicích malé Sáry sladkou vodu se zbytky mýdla. Z toho jasně vyplývá, že dívenku kdosi utopil ve vaně, a teprve pak hodil její tělo do moře. Ale kdo by mohl chtít sedmileté Sáře tak strašně ublížit? A proč? Opět je tu Erika Falcková a Patrik Hedström. Pátrají po pedofilovi, který utopil malou dívenku, a poté hodil její tělo do moře.
Databáze knih: 88 % (556 hodnocení)
K vypůjčení do: 25.09.2024


Pam Jenoff: Světla zimní noci. Klikněte pro více informací.

4. Světla zimní noci
Pam Jenoff

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026712572
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Podmanivý příběh o přátelství dvou výjimečných žen na pozadí druhé světové války Nou vyhnali z domova a přinutili ji vzdát se svého dítěte, protože otěhotněla s německým vojákem. Útočiště nalézá u kočovného cirkusu, kde se musí naučit nebezpečnou akrobacii na visuté hrazdě, aby skryla svou pravou identitu. I přes počáteční neshody se spřátelí s akrobatkou Astrid. Když ale pravda vypluje na povrch, musí se obě rozhodnout, zda je jejich výjimečné přátelství dokáže spasit, nebo jestli tajemství, která ukrývají, vše zničí.
Databáze knih: 88 % (311 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2023


Iva Hüttnerová, Ivanka Devátá: Vůně posečené trávy. Klikněte pro více informací.

5. Vůně posečené trávy
Iva Hüttnerová, Ivanka Devátá

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026702900
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny
Anotace: Již páté vydání sbírky fejetonů oblíbené herečky Ivanky Deváté neztrácí na aktuálnosti, ani půvabu. Nadčasové příběhy vykreslují nostalgii válečných a poválečných let a přitom nepostrádají pořádnou porci laskavého humoru. Autorka se vrací ke klíčovým momentům svého života a na scénu uvádí rodinné příslušníky, spolužáky z gymnázia ale i husy a králíky, či vši a blechy.
Databáze knih: 88 % (111 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Ivanka Devátá: Vůně posečené trávy. Klikněte pro více informací.

6. Vůně posečené trávy
Ivanka Devátá

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026713531
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Humor
Anotace: Již šesté vydání sbírky fejetonů oblíbené herečky Ivanky Deváté Již šesté vydání sbírky fejetonů oblíbené herečky Ivanky Deváté neztrácí na aktuálnosti ani půvabu. Nadčasové příběhy vykreslují nostalgii válečných a poválečných let, a přitom nepostrádají pořádnou porci laskavého humoru. Autorka se vrací ke klíčovým momentům svého života a na scénu uvádí rodinné příslušníky, spolužáky z gymnázia, ale i husy a králíky či vši a blechy.
Databáze knih: 88 % (109 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Charles Martin: Hora mezi námi. Klikněte pro více informací.

7. Hora mezi námi
Charles Martin

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026709947
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Světová literatura
Anotace: Přichází bouře a provoz na letišti je ochromen. Ashley se bojí, že nestihne vlastní svatbu, na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se nikdy neviděli, objednají si spolu charterový let, aby se dostali domů dřív. Jejich letadlo se ale zřítí a oni se ocitají uprostřed zasněžených hor bez naděje na záchranu. Hledají k sobě vztah, přehodnocují minulost a v extrémních podmínkách bojují o život. Podlehnou zraněním těla a duše, nebo znovu uvěří v lásku?
Databáze knih: 87 % (763 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.02.2022


Martin Charles: Hora medzi nami. Klikněte pro více informací.

8. Hora medzi nami
Martin Charles

Nakladatel: Motto
EAN: 9788056601754
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Světová literatura
Anotace: Strhujúci príbeh o láske a o prežití, v ktorého filmovej adaptácii žiaria svetové hviezdy Idris Elba a Kate Winslet. Prichádza búrka a na letisku v Salt Lake City zrušili lety. Novinárka Ashley sa obáva, že nestihne vlastnú svadbu, a na chirurga Bena čakajú pacienti. Hoci sa vôbec nepoznajú, objednajú si spolu charterový let, aby sa dostali domov skôr. Ich lietadlo však havaruje a oni sa ocitnú uprostred zasnežených hôr bez nádeje na záchranu. Hľadajú k sebe vzťah, prehodnocujú minulosť a v extrémnych podmienkach bojujú o život. Podľahnú zraneniam tela a duše alebo znovu uveria v lásku?
Databáze knih: 87 % (748 hodnocení)


Michael Třeštík: Chceš-li rozesmát pánaboha. Klikněte pro více informací.

9. Chceš-li rozesmát pánaboha
Michael Třeštík

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026712589
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Dojemný a vtipný román od nejznámějšího seniora na Facebooku a autora bestselleru Jen aby, řekla moje žena Jak kdysi prohlásil slavný režisér Woody Allen: „Chceš-li rozesmát pánaboha, řekni mu své plány.“ Lidské osudy jsou nepředvídatelné a ve dvacátém století obzvlášť. To potvrzuje dramatický a emotivní příběh, který si klade otázky o smyslu odvahy a strachu, štěstí i utrpení, paměti a zapomínání, piety i lhostejnosti. Román je to více než osobní, všechny postavy i události jsou totiž autentické.
Databáze knih: 87 % (147 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2027


Barbora Vajsejtlová: Mami, přidej!. Klikněte pro více informací.

10. Mami, přidej!
Barbora Vajsejtlová

Nakladatel: Motto
EAN: 9788026714552
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Humor
Anotace: Je jí skoro čtyřicet, má dvě děti, lehkou nadváhu, práci, kterou nenávidí, a pocit, že se s tím nedá vůbec nic dělat (tedy ne s těmi dětmi). Ženy v jejím okolí jsou na tom podobně, i když každá z nich pojímá mateřství jiným způsobem. Jaké máte šance, když toužíte být alespoň ucházející matkou, a přitom nechcete, aby náplní vašeho života byly jen děti? A dá se krize středního věku překonat běháním?
Databáze knih: 87 % (142 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2027


  

  

1 – 10 / 350

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]