Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Management Press.

Bylo nalezeno 13 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jan Mühlfeit: Odemykání dětského potenciálu. Klikněte pro více informací.

1. Odemykání dětského potenciálu
Jan Mühlfeit

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072615629
Kategorie: Literatura faktu, učebnice
Anotace: Každé dítě je génius, jen potřebuje objevit své přirozené talenty. Od autora bestselleru Pozitivní leader. Knižní zpracování kurzů a seminářů pro rodiče, děti a studenty, které vedou světově uznávaný kouč Jan Mühlfeit spolu s lektorkou Katkou Novotnou, vám pomůže pochopit, v čem vaše děti vynikají. Odhalíte, proč je důležité pomoct dětem objevit přirozené talenty a jak je můžete z pozice rodičů podpořit v rozvíjení jejich silných stránek, aby je začaly efektivně využívat. V životě, ve studiu a později i v práci.
Databáze knih: 82 % (69 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.07.2025


Jan Mühlfeit: Pozitivní leader. Klikněte pro více informací.

2. Pozitivní leader
Jan Mühlfeit

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788026505914
Kategorie: Management, personalistika • Ekonomie, business, management • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Věděli jste, že pozitivní přístup navyšuje produktivitu až o jednu třetinu? Bývalý prezident evropského Microsoftu, Jan Mühlfeit, shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí do čtyř kroků. Odhalte, jak inspirovat vlastní tým, jak dosáhnout vytyčených výsledků a přitom si zachovat rovnováhu mezi úspěchem a štěstím. Zjistěte jak se zbavit stresu a negativismu a odemkněte potenciál u sebe i u lidí, kteří vás obklopují.
Databáze knih: 66 % (47 hodnocení)
K vypůjčení do: 04.07.2026


Thomas Erikson: V obklíčení idiotů. Klikněte pro více informací.

3. V obklíčení idiotů
Thomas Erikson

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072615780
Kategorie: Osobní rozvoj, životní styl • Komunikace • Literatura faktu, učebnice • Společenské, humanitní vědy • Psychologie
Anotace: To, že těm okolo nerozumíte, neznamená, že jsou idioti! Máte někdy pocit, že vůbec nechápete chování a reakce lidí kolem vás? Jak je možné, že s některými se dá snadno dohodnout, zatímco jiní jsou už od pohledu potížisti? Švédský bestseller, jehož se ve světě prodalo již přes 1 milion výtisků, popisuje čtyři základní typy chování, které ovlivňují způsob komunikace a vnímání lidí navzájem. Červení, Žlutí, Zelení a Modří. Autor vám s humorem a nadhledem vysvětlí, jak jednotlivé typy rozpoznat a díky tomu pak s nimi i bezproblémově komunikovat.
Databáze knih: 79 % (34 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.01.2025


Josef Hynek, Tomáš Studeník: Umění neúspěchu. Klikněte pro více informací.

4. Umění neúspěchu
Josef Hynek, Tomáš Studeník

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072616008
Kategorie: Osobní růst, motivace • Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Autoři, zakladatelé vědy o selhání v Česku, nabízejí netradiční, vědecko-zábavný pohled na život včetně desatera jak jej žít šťastně. Namísto slepé honby za úspěchem doporučují přijmout a vytěžit náhody, nehody a vlastní chyby.
Databáze knih: 85 % (4 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2032


Jan Urban: Vezměte život do svých rukou. Klikněte pro více informací.

5. Vezměte život do svých rukou
Jan Urban

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072615742
Kategorie: Osobní růst, motivace • Osobní rozvoj, životní styl • Literatura faktu, učebnice • Společenské, humanitní vědy • Psychologie
Anotace: Chopte se opratí svého života Kniha Vezměte život do svých rukou není jen další z mnoha knih o osobním rozvoji. Zkušený kouč Jan Urban vyhází ze své dlouholeté praxe a nabízí praktické a užitečné rady vycházející z reálných příběhu jeho klientů. Naučíme se spoustu užitečných věcí: jak nejrychleji dobít baterky, jak se zbavit zvyků, které nás drží při zemi či jak nejlépe požádat o pomoc, když ji potřebujeje.
Databáze knih: 80 % (1 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2029


David Gruber: Time management. Klikněte pro více informací.

6. Time management
David Gruber

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072614806
Kategorie: Osobní růst, motivace • Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: D. Gruber měl velkou ctižádost překonat ve svém oboru celou zahraniční špičku. Nastudoval způsob myšlení vynikajících osobností, jejich zásady využití času. Sám se o překonání této špičky pokusil v oblasti soft skills. Důkazů, že se mu to podařilo splnit, je řada. V lednu 1992 překonal zahraniční špičku v oboru efektivního studia cizích jazyků a prokrastinace. Time management a prokrastinace jsou autorovým koníčkem. A že v této knize najdete i takové rady, které se v jiných nevyskytují, to poznáte sami.
Databáze knih: 70 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2023


Miloš Toman: Zamrzlá produktivita. Klikněte pro více informací.

7. Zamrzlá produktivita
Miloš Toman

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072614271
Kategorie: Ekonomie, business, management • Reklama, marketing, obchod • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Od roku 2008 se u nás nezvyšuje produktivita práce, ve vyspělých zemích je situace obdobná. Management firem strká hlavy do písku a těší se, že to vyřeší růst na trhu. Ten se však obnovuje zvolna a nejistě. Běžně se uvádí, že produktivita poklesla nebo stagnuje kvůli krizi. Co když je to ale naopak? Naznačuje to i neustále balancování na hranici recese, kolísání od růstu nazpět k záporným hodnotám. Ocitli jsme se na konci jedné éry, a pokud nechceme uvíznout ve stagnaci, musíme udělat krok do nového období. Recese stíhá recesi, roste nespokojenost zaměstnanců. Kde hledat nové zdroje růstu? Podle výzkumu využívají například firmy jen 15 procent duševního potenciálu svých pracovníků.…
Databáze knih: 60 % (1 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2024


Thomas Erikson: V obklíčení blbých šéfů (i blbých podřízených). Klikněte pro více informací.

8. V obklíčení blbých šéfů (i blbých podřízených)
Thomas Erikson

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072615803
Kategorie: Management, personalistika • Ekonomie, business, management • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Jak porozumět kolegům, šéfům i podřízeným Thomas Erikson, autor bestselleru V obklíčení idiotů se tentokrát zaměřil na místo, kde trávíme třetinu dne. Málokde je taková příležitost ke konfliktům, nedorozuměním, podrazům a intrikám, ale taky k přátelství, vzájemné pomoci a solidaritě. Erikson opět pracuje se čtyřmi typy lidského chování, které rozlišuje podle barev - červené, modré, zelené a žluté. Dozvíte se, které kombinace fungují, které jsou problematické a jak správně jednat s představiteli každého barevného typu.
Databáze knih: 56 % (5 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.11.2024


Jiří Plamínek: Průvodce moderního náčelníka. Klikněte pro více informací.

9. Průvodce moderního náčelníka
Jiří Plamínek

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072614707
Kategorie: Management, personalistika • Ekonomie, business, management • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Průvodce moderního náčelníka je především o orientaci – jejím cílem je přivést ty, kteří působí v manažerských pozicích k pochopení podstaty managementu a formulaci priorit. Víme, že jen malá část příčin způsobuje velkou část důsledků. Některé činy a příčiny dokáží působit mnohem větší změny, než ty ostatní. Umět tyto mocné nástroje změny poznat, je zcela klíčovým uměním lídra. Kniha Průvodce moderního náčelníka vede ke koncentraci na to podstatné a zaměřuje se na léty prověřené zdroje úspěchu – dobrý přehled o cílech, odstup od detailů, myšlení v souvislostech a také na pochopení a ovlivňování lidí a jejich vztahů. Autor knihy,…
Databáze knih: 50 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2023


Jaroslav Nenadál a kol.: Moderní management jakosti. Klikněte pro více informací.

10. Moderní management jakosti
Jaroslav Nenadál a kol.

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072611867
Kategorie: Management, personalistika • Ekonomie, business, management • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Moderní management jakosti (podtitul Principy, postupy, metody), nová publikace Jar. Nenadála a kolektivu jeho spolupracovníků (brož., 380 str., doporučená cena 499 Kč), zkušených autorů, předních domácích odborníků v oboru managementu jakosti a pedagogů z katedry kontroly a řízení jakosti VŠB-TU Ostrava představuje přehled základních principů a koncepcí moderního managementu jakosti i klíčových aspektů této významné součásti managementu organizací. Představuje postupy, metody a nástroje využitelné v práci vrcholových manažerů, ve fázích návrhu a vývoje produktů, nakupování a spolupráce s dodavateli, při vlastní realizaci výrobků a služeb, stejně jako ve…


  

  

1 – 10 / 13

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]