Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Management Press.

Bylo nalezeno 20 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jan Mühlfeit: Odemykání dětského potenciálu. Klikněte pro více informací.

1. Odemykání dětského potenciálu
Jan Mühlfeit

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072615629
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice
Anotace: Každé dítě je génius, jen potřebuje objevit své přirozené talenty. Od autora bestselleru Pozitivní leader. Knižní zpracování kurzů a seminářů pro rodiče, děti a studenty, které vedou světově uznávaný kouč Jan Mühlfeit spolu s lektorkou Katkou Novotnou, vám pomůže pochopit, v čem vaše děti vynikají. Odhalíte, proč je důležité pomoct dětem objevit přirozené talenty a jak je můžete z pozice rodičů podpořit v rozvíjení jejich silných stránek, aby je začaly efektivně využívat. V životě, ve studiu a později i v práci.
Databáze knih: 82 % (46 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.07.2025


Jan Mühlfeit: Pozitivní leader. Klikněte pro více informací.

2. Pozitivní leader
Jan Mühlfeit

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788026505914
Klíčová slova: Management, personalistika • Ekonomie, business, management • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Věděli jste, že pozitivní přístup navyšuje produktivitu až o jednu třetinu? Bývalý prezident evropského Microsoftu, Jan Mühlfeit, shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí do čtyř kroků. Odhalte, jak inspirovat vlastní tým, jak dosáhnout vytyčených výsledků a přitom si zachovat rovnováhu mezi úspěchem a štěstím. Zjistěte jak se zbavit stresu a negativismu a odemkněte potenciál u sebe i u lidí, kteří vás obklopují.
Databáze knih: 69 % (35 hodnocení)
K vypůjčení do: 05.07.2026


Ryan Holiday: Ego je váš nepřítel. Klikněte pro více informací.

3. Ego je váš nepřítel
Ryan Holiday

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072614981
Klíčová slova: Osobní růst, motivace • Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Autor ve své zatím nejlepší knize rozebírá ego, které je nepřítelem všeho, co opravdu chceme dokázat. Snaží se pomoci potlačit ego dřív, než nás zlozvyky z něj plynoucí svedou na scestí, a ukazuje, jak různá úroveň přebujelosti ega ovlivňuje úspěch člověka a jeho schopnost prosadit se. Člověk má sklon se přeceňovat a zveličovat své ambice … o to bolestnější pak bývají jeho pády. Kniha poskytuje návod, jak postupovat, aby ego nebránilo člověku v jeho rozvoji a dovedlo ho na cestu pokory a vnitřní disciplíny.
Databáze knih: 87 % (12 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.08.2021


William H. McRaven: Budíček! Ustlat! Nabít, zajistit!. Klikněte pro více informací.

4. Budíček! Ustlat! Nabít, zajistit!
William H. McRaven

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072615346
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice
Anotace: William H. McRaven, penzionovaný admirál námořnictva Spojených států, má za sebou velmi úspěšnou službu v ozbrojených silách USA. Třicet sedm let byl příslušníkem zvláštních jednotek SEAL, kde velel na všech úrovních. Stal se čtyřhvězdičkovým admirálem a jeho posledním pověřením bylo vrchní velení nad všemi zvláštními jednotkami armády Spojených států. V této knize předkládá čtenářům deset pravidel, které se naučil při výcviku jednotek SEAL – výcviku, který patří k těm nejtěžším na světě. Obnáší půlnoční plavání v chladných vodách u San Diega, překážkové dráhy, nekonečné posilování a dlouhé dny bez spánku. Je to něco podobného, jako…
Databáze knih: 84 % (20 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.07.2022


Thomas Erikson: V obklíčení idiotů. Klikněte pro více informací.

5. V obklíčení idiotů
Thomas Erikson

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072615780
Klíčová slova: Osobní rozvoj, životní styl • Komunikace • Literatura faktu, učebnice • Společenské, humanitní vědy • Psychologie
Anotace: To, že těm okolo nerozumíte, neznamená, že jsou idioti! Máte někdy pocit, že vůbec nechápete chování a reakce lidí kolem vás? Jak je možné, že s některými se dá snadno dohodnout, zatímco jiní jsou už od pohledu potížisti? Švédský bestseller, jehož se ve světě prodalo již přes 1 milion výtisků, popisuje čtyři základní typy chování, které ovlivňují způsob komunikace a vnímání lidí navzájem. Červení, Žlutí, Zelení a Modří. Autor vám s humorem a nadhledem vysvětlí, jak jednotlivé typy rozpoznat a díky tomu pak s nimi i bezproblémově komunikovat.
Databáze knih: 81 % (15 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.01.2025


Thomas Erikson: V obklíčení blbých šéfů (i blbých podřízených). Klikněte pro více informací.

6. V obklíčení blbých šéfů (i blbých podřízených)
Thomas Erikson

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072615803
Klíčová slova: Management, personalistika • Ekonomie, business, management • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Jak porozumět kolegům, šéfům i podřízeným Thomas Erikson, autor bestselleru V obklíčení idiotů se tentokrát zaměřil na místo, kde trávíme třetinu dne. Málokde je taková příležitost ke konfliktům, nedorozuměním, podrazům a intrikám, ale taky k přátelství, vzájemné pomoci a solidaritě. Erikson opět pracuje se čtyřmi typy lidského chování, které rozlišuje podle barev - červené, modré, zelené a žluté. Dozvíte se, které kombinace fungují, které jsou problematické a jak správně jednat s představiteli každého barevného typu.
Databáze knih: 80 % (1 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.11.2024


Sebastian Junger: Kmen. Klikněte pro více informací.

7. Kmen
Sebastian Junger

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788026506683
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice
Anotace: Moderní člověk žije v komfortu, o kterém se předchozím generacím ani nesnilo. Ale pořád má pocit, že mu něco chybí. Proč? Chybí mu totiž něco, co máme všichni hluboce zakódováno ve genech a bez čeho se nám žije strašně těžko - chybí nám pocit, že někam patříme, že jsme příslušníky nějakého "kmene", který za námi stojí, který se o nás postará a který se postará i o naše blízké.
Databáze knih: 74 % (7 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.07.2021


David Gruber: Time management. Klikněte pro více informací.

8. Time management
David Gruber

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072614806
Klíčová slova: Osobní růst, motivace • Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: D. Gruber měl velkou ctižádost překonat ve svém oboru celou zahraniční špičku. Nastudoval způsob myšlení vynikajících osobností, jejich zásady využití času. Sám se o překonání této špičky pokusil v oblasti soft skills. Důkazů, že se mu to podařilo splnit, je řada. V lednu 1992 překonal zahraniční špičku v oboru efektivního studia cizích jazyků a prokrastinace. Time management a prokrastinace jsou autorovým koníčkem. A že v této knize najdete i takové rady, které se v jiných nevyskytují, to poznáte sami.
Databáze knih: 70 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2023


Brian Tracy: Základní princip. Klikněte pro více informací.

9. Základní princip
Brian Tracy

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072615209
Klíčová slova: Osobní růst, motivace • Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Nejúspěšnější autor knih o osobním růstu Brian Tracy v této publikaci shrnul to nejdůležitější, k čemu za dlouhá léta práce s lidmi dospěl, a podává to, jak je u něj zvykem, čtivou, přehlednou a originální formou.
Databáze knih: 65 % (4 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.12.2021


Eddie Yoon: Superzákazník. Klikněte pro více informací.

10. Superzákazník
Eddie Yoon

Nakladatel: Management Press
EAN: 9788072615254
Klíčová slova: Ekonomie, business, management • Reklama, marketing, obchod • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Každá firma může růst. Může to znít jako hloupost, když se díváte na náhrobky takových společnosti, jako byly City Circuit nebo Motorola, přičemž druha jmenovaná firma nabízela před zhruba deseti lety nejlepší mobil na trhu. Moje víra však prameni ze superzákazníků. Na rozdíl od pravidelných spotřebitelů (zákazníků, kteří nakupují nejvíce produktů a které lze definovat jednoduše podle kvantity jejich nákupů) jsou superzákaznici charakterizováni svým přístupem: bývají nadšení a silně zaujatí – někdy až posedlí – danou kategorii zboží. Bývají to milovnici tenisek, kteří jich mají desítky párů. Jsou to sportovní fandové, kteří mají ve sklepě repliky dresů a autogramy hvězd.…
Databáze knih: 60 % (1 hodnocení)
K vypůjčení do: 06.02.2022


  

  

1 – 10 / 20

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]