Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=management press.

Bylo nalezeno 23 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Odemykání dětského potenciálu
Jan Mühlfeit

Vydáno: Management Press
EAN: 9788072615629
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Každé dítě je génius, jen potřebuje objevit své přirozené talenty. Od autora bestselleru Pozitivní leader. Knižní zpracování kurzů a seminářů pro rodiče, děti a studenty, které vedou světově uznávaný kouč Jan Mühlfeit spolu s lektorkou Katkou Novotnou, vám pomůže pochopit, v čem vaše děti vynikají. Odhalíte, proč je důležité pomoct dětem objevit přirozené talenty a jak je můžete z pozice rodičů podpořit v rozvíjení jejich silných stránek, aby je začaly efektivně využívat. V životě, ve studiu a později i v práci.
Databáze knih: 86 % (29 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.07.2025


2. Ego je váš nepřítel
Ryan Holiday

Vydáno: Management Press
EAN: 9788072614981
Klíčová slova: Elektronické knihy - Sebezdokonalování
Anotace: Autor ve své zatím nejlepší knize rozebírá ego, které je nepřítelem všeho, co opravdu chceme dokázat. Snaží se pomoci potlačit ego dřív, než nás zlozvyky z něj plynoucí svedou na scestí, a ukazuje, jak různá úroveň přebujelosti ega ovlivňuje úspěch člověka a jeho schopnost prosadit se. Člověk má sklon se přeceňovat a zveličovat své ambice … o to bolestnější pak bývají jeho pády. Kniha poskytuje návod, jak postupovat, aby ego nebránilo člověku v jeho rozvoji a dovedlo ho na cestu pokory a vnitřní disciplíny.
Databáze knih: 85 % (8 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.08.2021


3. Budíček! Ustlat! Nabít, zajistit!
William H. McRaven

Vydáno: Management Press
EAN: 9788072615346
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: William H. McRaven, penzionovaný admirál námořnictva Spojených států, má za sebou velmi úspěšnou službu v ozbrojených silách USA. Třicet sedm let byl příslušníkem zvláštních jednotek SEAL, kde velel na všech úrovních. Stal se čtyřhvězdičkovým admirálem a jeho posledním pověřením bylo vrchní velení nad všemi zvláštními jednotkami armády Spojených států. V této knize předkládá čtenářům deset pravidel, které se naučil při výcviku jednotek SEAL – výcviku, který patří k těm nejtěžším na světě. Obnáší půlnoční plavání v chladných vodách u San Diega, překážkové dráhy, nekonečné posilování a dlouhé dny bez spánku. Je to něco podobného, jako…
Databáze knih: 84 % (15 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.07.2022


4. Tajemství pevné vůle
Kelly McGonnigal

Vydáno: Management Press
EAN: 9788072614295
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Kniha uznávané psycholožky, držitelky mnoha ocenění Jak by bylo všechno snadné, kdybychom měli pevnou vůli: naplnit všechny cíle by byla maličkost. Realita je však jiná: lidem je vlastní podlehnout pokušení, odkládat nepříjemné věci a vyhýbat se všemu, do čeho se jim nechce. Známá americká psycholožka Kelly McGonigalová, která vede na Stanfordově univerzitě mimořádně úspěšné kurzy na téma sebekontroly, má pro všechny dobrou zprávu: problémy se sebekontrolou a nedostatkem pevné vůle se týkají úplně každého, úplně každý se je ale může naučit zvládnout. Prvním krokem je poznat své slabé stránky, dozvědět se, jak, kdy a proč jsme slabí a děláme chyby. Autorka přirovnává tento proces…
Databáze knih: 83 % (7 hodnocení)
K vypůjčení do: 12.10.2020


5. Time management
David Gruber

Vydáno: Management Press
EAN: 9788072614806
Klíčová slova: Elektronické knihy - Sebezdokonalování
Anotace: D. Gruber měl velkou ctižádost překonat ve svém oboru celou zahraniční špičku. Nastudoval způsob myšlení vynikajících osobností, jejich zásady využití času. Sám se o překonání této špičky pokusil v oblasti soft skills. Důkazů, že se mu to podařilo splnit, je řada. V lednu 1992 překonal zahraniční špičku v oboru efektivního studia cizích jazyků a prokrastinace. Time management a prokrastinace jsou autorovým koníčkem. A že v této knize najdete i takové rady, které se v jiných nevyskytují, to poznáte sami.
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2023


6. 10 kroků k (skoro) perfektnímu rodičovství
Mary Ellen Renna

Vydáno: Management Press
EAN: 9788072614776
Klíčová slova: Elektronické knihy - Zdraví & životní styl
Anotace: Tahle knížka je naprosto výjimečným průvodcem hlavou a srdcem dítěte 21. století. Autorka je špičková dětská psycholožka s mnohaletou praxí a současně milující matka tří dětí. Můžete si tedy být jisti, že ví, o čem mluví. Její rady zní pro generaci dnešních otců a matek možná trochu kacířsky, pomohou však uchránit vaše děti před frustracemi, které pronásledují ty, jimž rodiče nedokázali dát pevné mantinely, nenaučili je, že jedno zklamání neznamená konec světa a nevysvětlili jim, že nejsou na světě sami.
Databáze knih: 73 % (3 hodnocení)
K vypůjčení do: 21.03.2020


7. Základní princip
Brian Tracy

Vydáno: Management Press
EAN: 9788072615209
Klíčová slova: Elektronické knihy - Sebezdokonalování
Anotace: Nejúspěšnější autor knih o osobním růstu Brian Tracy v této publikaci shrnul to nejdůležitější, k čemu za dlouhá léta práce s lidmi dospěl, a podává to, jak je u něj zvykem, čtivou, přehlednou a originální formou.
Databáze knih: 65 % (4 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.12.2021


8. Jak se loví hlupáci
Robert Shiller

Vydáno: Management Press
EAN: 9788072614783
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Slovy autorů: "Tuto knihu jsme napsali pro spotřebitele, kteří potřebují být bdělí, aby se nenechali nachytat... Napsali jsme ji pro podnikatele, jež deptá cynismus některých jejich 'kolegů' a kteří mají pocit, že jsou polapeni v osidlech ekonomické nevyhnutelnosti jednat obdobně... Napsali jsme ji pro názorové vůdce, kteří se postavili na stranu těch, kdož nevzdávají s manipulátory boj...".
Databáze knih: 60 % (6 hodnocení)
K vypůjčení do: 12.02.2021


9. Průvodce moderního náčelníka
Jiří Plamínek

Vydáno: Management Press
EAN: 9788072614707
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Průvodce moderního náčelníka je především o orientaci – jejím cílem je přivést ty, kteří působí v manažerských pozicích k pochopení podstaty managementu a formulaci priorit. Víme, že jen malá část příčin způsobuje velkou část důsledků. Některé činy a příčiny dokáží působit mnohem větší změny, než ty ostatní. Umět tyto mocné nástroje změny poznat, je zcela klíčovým uměním lídra. Kniha Průvodce moderního náčelníka vede ke koncentraci na to podstatné a zaměřuje se na léty prověřené zdroje úspěchu – dobrý přehled o cílech, odstup od detailů, myšlení v souvislostech a také na pochopení a ovlivňování lidí a jejich vztahů. Autor knihy,…
Databáze knih: 50 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2023


10. Jak to hrát s lidmi
Dave Kerpen

Vydáno: Management Press
EAN: 9788072614998
Klíčová slova: Elektronické knihy - Sebezdokonalování
Anotace: Můžete si myslet, že jen ambiciózní a nemilosrdní lidé se sklonem k sebeprosazování se dostanou na vrchol. Dnes ale právě osoba, která má ty nejlepší vztahy s ostatními lidmi, dosáhne všeho, co chce. Doma, v práci i v životě.
Databáze knih: 40 % (1 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2022


  

  

1 – 10 / 23

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]