Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=KKnihy.cz.

Bylo nalezeno 94 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

71. Angličtina pro radost II.
Richard Ludvík

Vydáno: KKnihy.cz
EAN: 9990001750961
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Studujete pár let angličtinu a neumíte si říct ani o vodu? Jste věční začátečníci a neposunuli jste se ve vaší angličtině dál? Chtěli byste více cestovat, získat lepší pracovní příležitosti nebo se třeba všude domluvit? K tomu vám může pomoct Anglicko-česká e-kniha pro mírně pokročilé, která je zaměřená na cestování a každodenní situace. Budete procvičovat 600 slovíček v krátkých mini-příbězích a rozhovorech. Mimořádnou výhodou na konci e-knihy je česká výslovnost všech slovíček. Učte se gramatiku přirozeně a bez vysvětlování. Konečně budete vědět, jak se slovíčka v angličtině vyslovují. Můžete očekávat procvičení minulého času a zlepšení vaší…
K vypůjčení do: 01.09.2022


72. Free prázky
Vojtěch Lachnit

Vydáno: KKnihy.cz
EAN: 9990001752156
Klíčová slova: Elektronické knihy - Young Adult
Anotace: Myslím, že většina kluků si dovede užívat prázdniny, pokud mají kde. Nejlepší jsou prázdniny podle mne u dědečka a babičky. Pokud je to štěstí a nejsou u toho rodiče, tak jsou to prázdniny mega hustý. Letos se mi to konečně podařilo a leccos jsem zažil a rozhodně na tyhle prázky hned tak honem nezapomenu.
K vypůjčení do: 30.09.2022


73. Lovec věna
Katherine Luka

Vydáno: KKnihy.cz
EAN: 9990001748395
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Dva roky po konečné porážce Napoleona se panství Fallstone ocitne opět v krizi, a Fergusson Fleming, baron z Fallstone, hledá cestu, jak se z finančních problémů dostat. Madelyn je dívka z dobré rodiny, která si zakládá na rodinném jménu i společenských konvencích, ale rozhodne se dát lásce přednost před vším ostatním. Prchá z domu, aby se mohla vdát za tajného snoubence, ale svatba je jen začátek a před Madelyn náhle stojí otázka jak, a zda vůbec, dokáže žít s tím, koho si vzala. Více na: http://www.kknihy.cz/lovec-vena/.
K vypůjčení do: 01.09.2022


74. Pohádky Boženy Němcové
Božena Němcová

Vydáno: KKnihy.cz
EAN: 9788088061465
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Klasické pohádky Boženy Němcové doplněné dětskými ilustracemi. Kniha obsahuje celkem 14 pohádek a 20 původních ilustrací.


75. Povídky
Pavel Kohout

Vydáno: KKnihy.cz
EAN: 9788088061250
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: 55 autorských povídek v jedné sbírce. Humorné povídky Pavla Kohouta inspirované neskutečně skutečnými i skutečně neskutečnými životními příhodami. Některé povídky byly otištěny v minulosti v časopise Trnky-brnky.


76. Tanečnice
Ivan Kašpárek

Vydáno: KKnihy.cz
EAN: 9990001750480
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Ota je bohatý starý mládenec toužící po lásce. Nina je krásná žena s dluhy.Tanečnice není jenom příběhem Niny a Oty, ale jeho vyprávěním se táhne cosi, co můžeme nazvat "silou osudu" - tam, někde mimo naše chápání se utváří běh věcí budoucích...
K vypůjčení do: 13.08.2022


77. Turistický průvodce VI.
Jiří Glet

Vydáno: KKnihy.cz
EAN: 9990001750695
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Slovensko je mnoha našimi turisty považováno zejména za zemi krásných hor, lázní, termálních pramenů a termálních koupališť. Je to však taky země s mnoha kulturními a historickými památkami, starobylými městy a půvabnou lidovou architekturou. Je zde taky více než stovka hradů a zámků a více než čtyři sta kaštelů. Právě tyto slovenské hrady, zámky a kaštely západního Slovenska jsou základem dalšího dílu rodinných výletů. Více informací o sérii průvodců je na http://pruvodce.kknihy.cz/.
K vypůjčení do: 31.08.2022


78. Na lásku se nezapomíná
Salma Blanco

Vydáno: KKnihy.cz
EAN: 9788088061342
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Na lásku se nezapomíná je druhý díl romantického westernu o jednom bezhlavém útěku do divočiny Západu. Jednoho dne se Jack Larey zcela nečekaně objevuje v Bostonu. Přivezl pozvání na Whiteyův ranč a chce, aby Nell jela s ním. Jeho přítomnost bortí veškerá dívčina předsevzetí a logické úvahy a vyvolává další vlny pochybností a zmatených pocitů. Přijel si pro ni proto, že k ní stále něco cítí nebo bude jen jejím průvodcem při návštěvě Colorada? Přes mnohá nedorozumění a překážky k sobě Jack a Nell opět hledají cestu. Ale podaří se obnovit ztracenou důvěru? A bude Jack schopen obětovat při záchraně dívky vše, co má? Závěrečný díl plný vášně a…
K vypůjčení do: 30.06.2024


79. O expozici
Pavel Kohout

Vydáno: KKnihy.cz
EAN: 9788088061052
Klíčová slova: Elektronické knihy - Záliby
Anotace: Kniha se zaměřuje prakticky na všechny, kteří by rádi pochopili princip expozice a měli následně svou zásluhou lepší fotky. Čtivou formou rozhovoru Vás kniha provede základními i doplňkovými otázkami expozice, vysvětlí Vám nejen pojmy a informace o nastavování času a clony, ale zodpoví Vám i užitečné dotazy z praxe. Vše je psáno velmi stručně a srozumitelně pro snadné a rychlé pochopení. Nechybí ani obrazová příloha s komentářem konkrétních nastavení a hlavně zdůvodněním. Pokud fotíte, určitě Vám kniha pomůže posunout se trochu dál.


80. Snílkové a konzumáci
Jiří Glet

Vydáno: KKnihy.cz
EAN: 9788075700049
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Básnická sbírka 25 básní Jiřího Gleta. Svět je plný protikladů. Například den a noc, bílá a černá či bohatý a chudý. V této sbírce se autor zamýšlí nad světem snílků a lidí ryze konzumních, nad mládím a stářím. Ukázka: Životospráva Řekla mi má milá na výletě v Opavě, když cpal jsem se vepřovou, že žijeme nezdravě. Že už je na čase odstranit zlozvyky, k obědu postačí z grahamu rohlíky. Nebudeme kouřit, ani pít alkohol, ale krajinou se kochat ze sedel horských kol. Moc jsem se polekal téhleté představy, řek jsem jí, že mě už láska s ní nebaví. Jinou jsem vyhledal a začal zas od píky, s dívkou jenž miluje, svíčkovou s knedlíky.


  

  

71 – 80 / 94

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]