Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=KKnihy.cz.

Bylo nalezeno 97 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Karel Čapek: Povídky z druhé kapsy. Klikněte pro více informací.

1. Povídky z druhé kapsy
Karel Čapek

Nakladatel: KKnihy.cz
EAN: 9788088061120
Klíčová slova: Elektronické knihy, Klasická literatura
Anotace: Sborník detektivních povídek z pera Karla Čapka patří ke skvostům české moderní prózy a právem náleží do zlatého fondu české literatury. Příběhy s kriminální zápletkou autor povýšil na studie člověčenství, které dokáží vždy překvapit a zaujmout.
Databáze knih: 87 % (803 hodnocení)


Karel Hynek Mácha: Máj. Klikněte pro více informací.

2. Máj
Karel Hynek Mácha

Nakladatel: KKnihy.cz
EAN: 9788088061168
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Báseň Máj je vrcholné dílo průkopníka novodobé poezie K. H. Máchy. Jedná se lyricko-epickou báseň, v níž autor oslavuje krásu přírody a ústy hrdiny pronáší svoje odvážné myšlenky o tajemství smrti a věčnosti.
Databáze knih: 72 % (4810 hodnocení)


Jitka Závodná: Osudy válkou změněné. Klikněte pro více informací.

3. Osudy válkou změněné
Jitka Závodná

Nakladatel: KKnihy.cz
EAN: 9788075700476
Klíčová slova: Elektronické knihy, Česká a světová literatura
Anotace: Svět kolem nás je plný příběhů. Některé jsou veselé, jiné smutné, mnohé k zamyšlení nad lidskými osudy. Některé příběhy si zaslouží oprášit mnohaletý prach, který se na nich usadil, a oslovit další generace, pro které již doba není aktuální a již těžko představitelná. Těžká doba válečného a poválečného období odkryla nejutajovanější vlastnosti a ukázala charaktery lidí v kritických situacích. Přinesla zrady, křivdy, a objevila velké i malé hrdiny. Kniha obsahuje 12 příběhů, které se opírají o skutečné historické události ovlivněné druhou světovou válkou. Ač jsou jednotlivé příběhy různorodé, od osudů židovských dětí, válečné atmosféry v české…
Databáze knih: 89 % (11 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.06.2022


Katherine Luka: Dračí nevěsta. Klikněte pro více informací.

4. Dračí nevěsta
Katherine Luka

Nakladatel: KKnihy.cz
EAN: 9788088061663
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Katherine Luka Vás ve svém debutu zavede do dob rytířů a draků. Drzá Sanje má už osamělého života na zděděném statku plné zuby. Nemíní se zahrabat na samotě za vsí, jejíž obyvatelé ji nemají v lásce. Má plán. Prodá statek a odejde do města za prací… Kherachrenn se toulá krajem a žije svůj klidný dračí život. Občas ukrást nějaké dobytče považuje za příjemné zpestření, ale ta drzá holka, která tak statečně brání svoje krávy je výjimečně zábavná… Statečný rytíř vždy stojí na straně slabších. A když se krajem začnou šířit zvěsti o drakovi, Dermi neváhá ani vteřinu. Zničit tyhle krvežíznivé bestie je jeho poslání… Rychtář dobře ví, jak je důležité…
Databáze knih: 87 % (14 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.04.2021


Jiří Glet: Turistický průvodce V.. Klikněte pro více informací.

5. Turistický průvodce V.
Jiří Glet

Nakladatel: KKnihy.cz
EAN: 9788075700414
Klíčová slova: Elektronické knihy - Průvodci ČR
Anotace: V posledním, pátém dílu turistického průvodce věnovanému České republice se vydáte do Jihomoravského kraje a kraje Vysočina. Tak jako v předchozích dílech, tak i v tomto dílu zde najdete zajímavou nabídku na 21 rodinných výletů. Navštívíte jižní Moravu, kraj slunce a vína, a můžete taky obdivovat zadumanou krásu Českomoravské vrchoviny. Jako obvykle navštívíte nejenom celou řadu hradů a zámků, ale taky mnoho dalších atraktivních turistických cílů, včetně expozic určených dětem a samozřejmě rovněž krásnou přírodu. Více informací o průvodci najdete na http://pruvodce.kknihy.cz/.
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.05.2022


Saša Sandras: Deník Jacka Novotného. Klikněte pro více informací.

6. Deník Jacka Novotného
Saša Sandras

Nakladatel: KKnihy.cz
EAN: 9788088061953
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Příběh volně navazuje na knihu Virtuálně. Počítačový genius, Čechofrancouz Jack, po nelehkém dětství pozná v osmnácti letech jednadvacetiletou nymfomanku Felicitu. Strhne ho sex s ní, a i když se mu některé její aktivity příčí, nedokáže se jí postavit. Je zcela nepřipravený na vztah a sex s Felicitou ho ovládá. Když si později uvědomí, že jejich představy o životě se míjí, neřeší to, věří, že se manželka změní. Do života ho vrátí až pobyt na Psychiatrické klinice. Následně začne hledat Violu, se kterou si psal rok na chatu. Knížka vhodná pro čtenáře od 18 let.
Databáze knih: 90 % (4 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.09.2021


Ivan Kašpárek: Tikot. Klikněte pro více informací.

7. Tikot
Ivan Kašpárek

Nakladatel: KKnihy.cz
EAN: 9788075700018
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Jak člověk dokáže žít s pocitem viny? Jak se vyrovná s nešťastnou událostí, na kterou mu osud nedovolí zapomenout? Kde je hranice mezi vinou a nevinou? Novela, jejíž hlavní postavou je úspěšný psycholog, nám připomene naši vlastní zranitelnost.
Databáze knih: 83 % (6 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.09.2021


Salma Blanco: Město naděje. Klikněte pro více informací.

8. Město naděje
Salma Blanco

Nakladatel: KKnihy.cz
EAN: 9788075700506
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romantika
Anotace: Nový romantický western z pera autorky Salmy Blanco. Usadila se v osamělém domě za městem, s nikým se nechce vídat, odmítá návštěvy. Jaká tajemství spolu s ní přišla do poklidného Hopetown? Odhalí šerif Petterson její tajemství a přinese mu to klid?
Databáze knih: 80 % (1 hodnocení)
K vypůjčení do: 06.08.2022


Pavel Kohout: Kat. Klikněte pro více informací.

9. Kat
Pavel Kohout

Nakladatel: KKnihy.cz
EAN: 9990001520021
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Tragická povídka Pavla Kohouta z roku 2003. Jedná se o historický příběh ze života kata. Povídka je členěna na několik kapitol, které kouskují celkový příběh.
Databáze knih: 70 % (4 hodnocení)


Saša Sandras: Virtuálně. Klikněte pro více informací.

10. Virtuálně
Saša Sandras

Nakladatel: KKnihy.cz
EAN: 9788088061861
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Křehký příběh dvou lidí, kteří by se v reálném životě míjeli. Oba úspěšní ve své profesi, oba něco ztratili a něco hledají. Delfínek, Čechofrancouz, 29 let, manželství na dálku, vyznavač volného vztahu, počítačový expert, hazardér a dobrodruh, majitel „třinácté komnaty.“ Viola, Češka, střední věk – věk nikdy nesdělí, vdaná za workoholika, úspěšná pracovnice kulturní agentury, nedůvěřivá moralistka, majitelka „prázdného hnízda.“ Viola a delfínek se potkají na sociální síti – chatu, on se chce zdokonalit v českém jazyku, ona se od něj chce učit angličtinu. Moc jim to ale nevěřte, oběma jde o něco jiného a navzájem odlišného. Delfínek chtěl na…
Databáze knih: 64 % (5 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.07.2021


  

  

1 – 10 / 97

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]