Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Jaromír Žid.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Ing. Jaromír Žid: Budeme mít doma spisovatele. Klikněte pro více informací.

1. Budeme mít doma spisovatele
Ing. Jaromír Žid

Nakladatel: Jaromír Žid
Rozsah: 270 stran
EAN: 9788088287056
Kategorie: Humor • Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Jak asi zareagujete, když se vás rok před maturitou znenadání rodič zeptá, čím se hodláte živit? Pokud vás otázka, stejně jako Alberta, vyvede z rovnováhy, je možné, že plácnete první, co vás napadne. Když Albert vyhrkl, že bude spisovatelem, vůbec netušil, co to obnáší. Má pocit, že všechno půjde snadno a pokud možno samo. Prvotní zádrhel, absenci počítače, nevidí jako problém, vždyť jeho nejlepší kamarád Leoš je počítačový geek, který (alespoň jak to vypadá) se trochu zakouká do Albertovy mladší sestry Kájiny. Díky sázce Albert začíná psát. Zkouší různé literární disciplíny. Z poklidné spisovatelské bubliny ho vyvede dvojice krásných sportovních lezkyň, za kterými…
Databáze knih: 91 % (11 hodnocení)


Ing. Jaromír Žid: Séééndvič. Klikněte pro více informací.

2. Séééndvič
Ing. Jaromír Žid

Nakladatel: Jaromír Žid
Rozsah: 256 stran
EAN: 9788076660342
Kategorie: Česká a světová literatura • Humor • Povídky
Anotace: Séééndvič je soubor šesti lehce podivných povídek. Dozvíte se v nich například, jak hrají šachy pyrotechnici, co se může přihodit, lezete-li v horách s neznámým spolulezcem, jaké zážitky přináší astrální rande, případně jak se věnovat umění aktu, i když neumíte fotografovat ani malovat. Proč Séééndvič? Protože v knize jsou vážnější povídky prokládány lehce nevážnými. Ale zase ne že by ty vážné byly až nějak moc vážné, a ty nevážné byly k popukání... Proč Séééndvič, a ne Sendvič? Jelikož titul by měl spíš vzbuzovat zvědavost a chuť na čtení, než chuť k jídlu.
Databáze knih: 83 % (16 hodnocení)


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]