Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Jaromír Černohorský.

Byly nalezeny 4 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Gutenachtmärchen aus dem Wald
Jaromír Černohorský

Vydáno: Jaromír Černohorský
EAN: 9788087415474
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: In der derzeitigen Flut von modernen Kinderhelden aus dem angelsächsischen und dem asiatischen Raum habe ich beschlossen, Märchen und Erzählungen zu schreiben, die im hiesigen mitteleuropäischen Raum angesiedelt sind. Die Märchenerzählungen sollen den kleinen Leser oder Zuhörer unterhalten oder ihm eine Lehre vermitteln, dabei sind diese beim Vorlesen für die Kleinsten sehr variabel und situationsabhängig anzupassen. Enthalten sind kleine Geschichten und Lehren aus dem Alltagsleben und eigene Erfahrungen. Es handeln Tiere, die weder gewaltsam oder unehrlich handeln, somit verkörpern sie das ganze Gegenteil vieler Figuren aus den meisten Geschichten der heutigen Zeit.


2. Pohádkové povídky na dobrou noc
Jaromír Černohorský

Vydáno: Jaromír Černohorský
EAN: 9788087415313
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: V současné záplavě mnoha moderních dětských hrdinů, pocházejících z anglosaského a asijského prostředí jsem se rozhodl vytvořit pásmo pohádek či povídek o zvířátkách ze zdejšího středoevropského regionu. Pohádkové příběhy mají pobavit i poučit malého čtenáře či posluchače a lze je snadno při čtení těm nejmenším variabilně a konverzačně přizpůsobovat a objevovat v nich i historky a poučení ze současného života i z vlastní zkušenosti. Postavami jsou zvířátka, která se nedopouští násilí ani nečestností a jsou tak protikladem četných postav většiny příběhů ze současnosti.


3. Pohádkové příběhy ze Zvolského lesa
Jaromír Černohorský

Vydáno: Jaromír Černohorský
EAN: 9788087415726
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Ve Zvolském lese se stále něco děje. Ve dne i v noci se v něm pohybují zvířátka, která prožívají různá pohádková dobrodružství. Je zde ideální spojení zvířecí i ptačí říše, a k jejich dokonalé symbióze přispívají také jejich mimořádně dobré vzájemné vztahy…… Příběhy mají pobavit i poučit malého čtenáře nebo posluchače, lze je snadno při čtení těm nejmenším variabilně přizpůsobovat, a objevovat v nich i historky a poučení ze současného života.


4. Pohádkové příhody špačka Vaška
Jaromír Černohorský

Vydáno: Jaromír Černohorský
EAN: 9788087415467
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Hlavní postavou celé knížky je špaček Vašek, žijící na rozhraní lesa a malé vesničky a pohybující se neustále mezi zvířátky v lese, na louce i na poli a také mezi zvířátky, žijícími s lidmi ve vesnici. Příběhy mají pobavit i poučit malého čtenáře nebo posluchače lze je snadno při čtení těm nejmenším variabilně přizpůsobovat a objevovat v nich i historky a poučení ze současného života.


  

  

1 – 4 / 4

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]