Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=JKM - Jaroslav Kmenta.

Bylo nalezeno 8 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jaroslav Kmenta: Babišovo Palermo I. Klikněte pro více informací.

1. Babišovo Palermo I
Jaroslav Kmenta

Nakladatel: JKM - Jaroslav Kmenta
Rozsah: 380 stran
EAN: 9788087569436 借
Kategorie: Biografie, osobnosti • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Projekt Babišovo Palermo (druhý díl vyjde na podzim 2021) mapuje politický život Andreje Babiše v letech 2014 až 2021. Přináší souhrn skutečných důvodů jeho vstupu do politiky a detaily fungování strany ANO. Na rozdíl od knihy Boss Babiš, která vyšla v roce 2017 a která se věnovala zejména zrodu oligarchy, jeho kontroverznímu podnikání a klientelismu, je Babišovo Palermo dramatickým popisem chyb a omylů v jeho politické kariéře. Je také o jeho metodách „zaklekávání a ojebávání“ a též o nových kmotrech ANO.
Databáze knih: 89 % (241 hodnocení)
K vypůjčení do: 18.07.2030


Jaroslav Kmenta: Padrino Krejčíř – Gangster. Klikněte pro více informací.

2. Padrino Krejčíř – Gangster
Jaroslav Kmenta

Nakladatel: JKM - Jaroslav Kmenta
Rozsah: 294 stran
EAN: 9788087569238
Kategorie: Thrillery, horory • Thrillery
Anotace: „Padrino Krejčíř – Gangster“ je kniha o uprchlíkovi Radovanu Krejčířovi. Přináší dosud neznámá fakta ze zákulisí života Krejčíře, který utekl z České republiky, aby se vyhnul vězení za miliardové podvody a přípravu vraždy. Zatímco předchozí díl s podtitulem Afričan popisoval aktuální dění uprchlíka v Jihoafrické republice. Tentokráte se příběh vrací v časové smyčce zpět do Česka. Čtenáři se dozví, jak Krejčíř začínal, jaké podvody plánoval, proč se na něj zaměřila policie a co vedlo k tomu, že se dal na dráhu gangstera. Jde o další ze série nových knih o českém podsvětí, na kterých pracuje Jaroslav Kmenta, autor úspěšného…
Databáze knih: 87 % (219 hodnocení)


Jaroslav Kmenta: Padrino Krejčíř - Žralok. Klikněte pro více informací.

3. Padrino Krejčíř - Žralok
Jaroslav Kmenta

Nakladatel: JKM - Jaroslav Kmenta
Rozsah: 430 stran
EAN: 9788087569283
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Kniha popisuje poslední fázi vyšetřování aktivit zločince Radovana Krejčíře v České republice, tedy od roku 2002 do roku 2005. Kniha vnáší jasno do mnoha kriminálních případů, které se v té době odehrály, včetně několika vražd a únosů. A přináší rekonstrukci útěku Krejčíře z vily plné policistů, po němž Krejčíř uprchl na Seychely. Kniha završuje vyprávění celého příběhu a doplňuje již vydané knihy Padrino Krejčíř s podtituly Afričan a Gangster, které vyšly v letech 2014 a 2015. Všechny tři tituly se staly námětem pro dvoudílný film Gangster KA.
Databáze knih: 86 % (127 hodnocení)


Jaroslav Kmenta: Boss Babiš. Klikněte pro více informací.

4. Boss Babiš
Jaroslav Kmenta

Nakladatel: JKM - Jaroslav Kmenta
Rozsah: 352 stran
EAN: 9788087569320 借
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny
Anotace: Boss Babiš je reportážní kniha o temném světe miliardáře a politika Andreje Babiše. Shrnuje, v čem je oligarcha Babiš nebezpečný, jak zbohatl, s kým se zapletl a co všechno ještě tají. Popisuje nejen jeho skutečný podnikatelský zrod a nemilosrdné praktiky v byznysu, ale přibližuje i jeho roli ve polosvětě kolem kmotrů Františka Mrázka, Tomáše Pitra či Radovana Krejčíře. Kniha je zčásti postavená na reportážích časopisu Reportér. Přináší však celou řadu novinek a dosud nepublikovaných informací, které tvoří zatím nejucelenější obraz oligarchy Babiše.
Databáze knih: 85 % (1009 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2069


Jaroslav Kmenta: Rudý Zeman. Klikněte pro více informací.

5. Rudý Zeman
Jaroslav Kmenta

Nakladatel: JKM - Jaroslav Kmenta
Rozsah: 470 stran
EAN: 9788087569351
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Biografie, osobnosti
Anotace: Jde o investigativní portrét prezidenta Miloše Zemana. Autor v ní hledá odpověď na otázku, kdo stál za financováním jeho předvolební kampaně. Přináší nové informace a souvislosti o lidech z blízkého okolí prezidenta Zemana. Důkladně rozebírá také to, komu a proč se Miloš Zeman mstí. Rudý Zeman vykresluje politickou atmosféru doby, v níž žijeme. Jde v ní nejen o vliv a moc, ale i o peníze a geostrategické zájmy rozděleného světa. Rudý Zeman je opět příběhem novinářského pátrání, které jde do hloubky zásadních politických etap Miloše Zemana a jeho vztahů. A rozebírá také okolnosti mocenského paktu s oligarchou Andrejem Babišem. Rudý Zeman…
Databáze knih: 85 % (487 hodnocení)


Jaroslav Kmenta: Všehoschopní - Superguru Bárta. Klikněte pro více informací.

6. Všehoschopní - Superguru Bárta
Jaroslav Kmenta

Nakladatel: JKM - Jaroslav Kmenta
Rozsah: 350 stran
EAN: 9788087569030
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny
Anotace: "Všehoschopní - Superguru Bárta". Kniha o zákulisí novinařiny a vysoké politiky. Skutečný příběh o hledání pravdy ve zkorumpovaném světě. Investigativní pátrání, které odstartovalo vládní krizi. Kniha dostala cenu Český bestseller v kategorii literatura faktu za rok 2011. Kniha investigativního novináře Jaroslava Kmenty Superguru Bárta odkrývá zákulisí kauzy neformálního šéfa politické strany Věcí veřejné. Vychází z Bártovy koncepce z roku 2008, kde formuloval své pětileté cíle a postup jak jich dosáhnout. Jestli se mu daří tento plán dodržovat, se dozvíte na stránkách této knihy. Všehoschopní politici uplatňují taktiku vrtěti psem, tedy spíše vrtěti…
Databáze knih: 85 % (141 hodnocení)


Jaroslav Kmenta: Padrino Krejčíř - Afričan. Klikněte pro více informací.

7. Padrino Krejčíř - Afričan
Jaroslav Kmenta

Nakladatel: JKM - Jaroslav Kmenta
Rozsah: 242 stran
EAN: 9788087569207
Kategorie: Krimi, detektivky
Anotace: "Padrino Krejčíř - Afričan" je kniha o uprchlíkovi Radovanu Krejčířovi. Přináší dosud neznámá fakta ze zákulisí života Krejčíře, který utekl z České republiky, aby se vyhnul vězení za miliardové podvody a přípravu vraždy. Děj se odehrává v Jihoafrické republice, kde Krejčíř žije od roku 2007. Od té doby došlo v JAR v Krejčířově okolí ke dvanácti vraždám. Jde o první ze série nových knih o českém podsvětí, na kterých pracuje Jaroslav Kmenta - autor úspěšného bestselleru Kmotr Mrázek. Kniha je napsána reportážně podle skutečné události. A stala se rovnou podkladem pro zpracování scénáře k připravovanému filmu GangsterKA.
Databáze knih: 84 % (196 hodnocení)


Jaroslav Kmenta: Babišovo Palermo II. Klikněte pro více informací.

8. Babišovo Palermo II
Jaroslav Kmenta

Nakladatel: JKM - Jaroslav Kmenta
Rozsah: 380 stran
EAN: 9990003353184 借
Kategorie: Biografie, osobnosti • Politika, společnost • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Projekt Babišovo Palermo (první díl vyšel v červnu 2021) mapuje politický život Andreje Babiše v letech 2014 až 2021. Přináší souhrn skutečných důvodů jeho vstupu do politiky a detaily fungování strany ANO. Na rozdíl od knihy Boss Babiš, která vyšla v roce 2017 a která se věnovala zejména zrodu oligarchy, jeho kontroverznímu podnikání a klientelismu, je Babišovo Palermo dramatickým popisem chyb a omylů v jeho politické kariéře. Je také o jeho metodách „zaklekávání a ojebávání“ a též o nových kmotrech ANO.
K vypůjčení do: 12.09.2031


  

  

1 – 8 / 8

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]