Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Internet Info.

Bylo nalezeno 20 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

kolektiv autorů Vitalia.cz: Čím nahradit mléko: rostlinné nápoje včetně receptů. Klikněte pro více informací.

11. Čím nahradit mléko: rostlinné nápoje včetně receptů
kolektiv autorů Vitalia.cz

Nakladatel: Internet Info
EAN: 9990001706531
Kategorie: Zdravý životní styl • Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Nesedí vám mléko? Bolí vás žaludek už po jednom jogurtu? Možná je pro vás řešením rostlinný nápoj. Mléko sice zcela nikdy nemůže nahradit, ale pro lidi s intolerancí na laktózu či mléčnou bílkovinu je to dar z nebe. Co všechno obsahují rostlinné nápoje, které dokážou nahradit mléko v bramborové kaši? V čem nám prospívají a jaké jsou jejich nevýhody? Včetně praktického receptu ke každému druhu rostlinného mléka.


Kolektiv autorů - Podnikatel.cz: Manuál začínajícího podnikatele. Klikněte pro více informací.

12. Manuál začínajícího podnikatele
Kolektiv autorů - Podnikatel.cz

Nakladatel: Internet Info
EAN: 9990000126293
Kategorie: Ekonomie, business, management • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Začněte podnikat s jednoduchým průvodcem pro začínající podnikatele, který pro vás připravil odborný server Podnikatel.cz. Jednotlivé kapitoly jsou uspořádany za sebou tak, jak na sebe navazují fáze běžného podnikání. Texty obsahují odkazy na související obsah, který je dostupný přímo na serveru Podnikatel.cz.


Jan Vavrečka: Kauza očkování. Klikněte pro více informací.

13. Kauza očkování
Jan Vavrečka

Nakladatel: Internet Info
EAN: 9990000126309
Kategorie: Rodičovství • Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Kdy a proč očkovat? Pokud bych na tuto úvodní otázku odpověděl tak, jak to chtějí „maminky“ obvykle slyšet, bude to odpověď nesprávná. „Mám dítě nechat očkovat proti spalničkám? Má význam očkování proti tetanu? A co to nové očkování proti rakovině děložního čípku, je to dobré, pane doktore?“ Již ten, kdo takto pokládá otázky, se svým vlastním přístupem k věci stává nutně obětí (pro) očkovacího systému v ČR. V takové situaci mu již spíše není pověstné rady ani pomoci. Ačkoliv i na takto položené otázky lze přiměřeně odpovědět, farmaceutický průmysl zařídil, že na ně často veřejně odpovídají špatní lidé. Nemohu použít pojem špatní odborníci,…


Lenka Krbcová: Očkování pro a proti. Klikněte pro více informací.

14. Očkování pro a proti
Lenka Krbcová

Nakladatel: Internet Info
EAN: 9990000121168
Kategorie: Rodičovství • Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Předkládáme vám zřejmě nejrozsáhlejší polemiku na téma očkování u nás. Vyvolali ji rodiče, kteří vakcínám nevěří nebo se o nich chtějí dozvědět víc, než prozrazuje oficiální propaganda. Rodiče, kteří očkování viní ze zdravotních problémů svých dětí, i ti, kteří shánějí informace preventivně, protože chtějí rozhodnout o tom, zda a proti čemu očkovat. Odpovědi na otázky laskavě poskytli lékařkaLUDMILA ELEKOVÁ, čím dál známější odpůrkyně očkování, a profesor ROMAN PRYMULA, který je již z titulu své funkce předsedy České vakcinologické společnosti naopak jeho zastánce. Právní dotazy zodpovídá ZUZANA CANDIGLIOTA z Ligy lidských práv. Připraveno…


Kolektiv autorů - Podnikatel.cz: Poutavé příběhy českých podnikatelů. Klikněte pro více informací.

15. Poutavé příběhy českých podnikatelů
Kolektiv autorů - Podnikatel.cz

Nakladatel: Internet Info
EAN: 9990000126316
Kategorie: Ekonomie, business, management • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Poutavé příběhy českých podnikatelů z různých tradičních i netradičních oborů. Jak začínali? Co je v jejich začátcích omezovalo? Proč opustili v některých případech vysoké pracovní posty a stres vyměnili za drobné podnikání? Publikace je sběrným materiálem, který vychází z populárního seriálu, který publikoval server Podnikatel.cz.


Vitalia.cz: Průvodce dietami: Jak zhubnout rozumně. Klikněte pro více informací.

16. Průvodce dietami: Jak zhubnout rozumně
Vitalia.cz

Nakladatel: Internet Info
EAN: 9990001574444
Kategorie: Zdravá kuchyně, diety • Zájmy a koníčky • Kuchařky, jídlo a nápoje
Anotace: Chcete zhubnout? Udržet si postavu? Přitom si nezničit zdraví a vyhnout se častému jojo efektu? Nové a zaručené diety se objevují s železnou pravidelností. Při podrobnějším pohledu jsou mnohé z nich jen oprášené a marketingově navoněné staré známé. Redukce váhy by měla vždy probíhat postupně, vyžaduje rozumnou změnu jídelníčku a celkově životního stylu. Metoda „dlouhý bič a malý dvůr“ platí pořád, ale všichni si to chceme nějak ulehčit. Jaké jsou výhody a nevýhody nejznámějších diet?


Kolektiv autorů - Podnikatel.cz: Průvodce novým občanským zákoníkem. Klikněte pro více informací.

17. Průvodce novým občanským zákoníkem
Kolektiv autorů - Podnikatel.cz

Nakladatel: Internet Info
EAN: 9990000126323
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Právo • Společenské, humanitní vědy
Anotace: Nový občanský zákoník přináší řadu změn. Jaké to jsou, co se konkrétně mění a na co všechno si dát pozor? Tato publikace upozorňuje na hlavní úskalí nové legislativy. Obsah je zaměřen primárně na změny pro podnikatele a zaměstnavatele. Vychází z obsahu, který byl publikován na serveru Podnikatel.cz a na textech spolupracovaly renomované advokátní kanceláře.


Lukáš Erben: Úsvit hackerů. Klikněte pro více informací.

18. Úsvit hackerů
Lukáš Erben

Nakladatel: Internet Info
EAN: 9990000117666
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Informatika, výpočetní technika
Anotace: Jaká je vlastně historie hackingu? Asi vás překvapí, že začíná mnohem dříve než kam sahá historie internetu, procesorů a DVD. A co se týče internetu, jeho zlaté časy jsou dávno za námi. Byla to doba, kdy Síť ovládali lidé, kteří jí skutečně rozuměli a věděli, co je pro ni nejlepší. Pojďme společně po stopách těch, kteří využívali na doraz technologie své doby, ať už v tom dobrém či špatném slova smyslu. Od Al-Kindi přes Marconiho a Zimmermannův telegram, po Alana Turinga a Clauda Shannona. Připraveno redakcí serveru Root.cz.


Bohumil Herwig: Víte, jak si vybrat novou televizi?. Klikněte pro více informací.

19. Víte, jak si vybrat novou televizi?
Bohumil Herwig

Nakladatel: Internet Info
EAN: 9990001562922
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Technické obory • Elektrotechnika
Anotace: Tato sebraná kniha přehledů serveru DigiZone.cz se vztahuje na televizory ze sezóny 2014/15, které se právě doprodávají za špičkové ceny. Najdete v ní nejen pár slov o tzv. chytrých televizorech, tedy Smart TV, ale i rady před nákupem, přehled Ultra HD TV na českém trhu, který se ovšem ze značné části (ne-li z celé!) vztahuje i na trh slovenský, což platí i o dalších televizorech, a také řadu tabulek, mj. i se seznamem všech dostupných 4K TV a těch, které jsou – ve 4K – schopny i televizního příjmu. Vše je v plně aktualizované podobě s upravenými cenami, označenými už neprodávanými výrobky, kterých je ovšem minimum, a doplněn je i zcela nový článek…


Vitalia.cz: Vyberte si správnou antikoncepci. Klikněte pro více informací.

20. Vyberte si správnou antikoncepci
Vitalia.cz

Nakladatel: Internet Info
EAN: 9990001574437
Kategorie: Rodičovství • Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Neexistuje žádná antikoncepční metoda, která by seděla všem ženám. Při rozhodování hraje roli věk ženy, její zdravotní stav, finanční možnosti, ale také to, za jak dlouho a jestli vůbec plánuje dítě. Připravili jsme pro vás antikoncepční kuchařku, ve které si vybere každá žena metodu vhodnou právě pro ni. Poradíme vám, jaká antikoncepce bude slušet vašemu věku, zdravotnímu stavu, ale i peněžence.


  

  

11 – 20 / 20

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]