Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=fragment.

Bylo nalezeno 507 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

491. Panův tajemný odkaz – Ztracené insignie
Sandra Regnier

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025334379
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Felicity by měla zářit štěstím. Téměř všichni kluci ze školy se o ni náhle zajímají a navíc je zasnoubená s tím nejpohlednějším klukem z celého Londýna. Má to ale háček. Zasnoubení bylo domluveno před stovkami let a neodolatelný Leander plete hlavy nejen Felicity, ale i jiným dívkám. V Jiném světě se navíc vyhrotila situace. Je potřeba najít ztracené insignie a vypadá to, že elfové opět spoléhají na to, že jim Felicity pomůže.
K vypůjčení do: 14.02.2022


492. Poděska Ivy – Zastavte ji někdo!
Caleb Krisp

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025334430
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Pozor! Blíží se pohroma v sukních – naprosto nespolehlivá, nepředstavitelně nezkrotná a nehorázně nevypočitatelná Ivy Pocketová! Od chvíle, kdy se dostala k tajemnému Hodinovému diamantu, si prošla vším možným. Jenže to by nebyla Ivy, aby po všech pádech vždycky nepřistála na nohou! A proto se nevzdává ani tváří v tvář nejtěžšímu úkolu: zachránit svou nejlepší přítelkyni Rebeccu, uvězněnou v paralelním světě….


493. Šibalské pokusy pre všetkých výmyselníkov
Charlotte Wagnerová

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788056403891
Klíčová slova: Elektronické knihy - Věda a technika
Anotace: Fontána z koly a 33 ďalších superšibalských trikov a pokusov, ktoré na školských labákoch určite nerobíte! Prekvap svoje okolie bombastickými efektmi – podomácky vyrobenými bleskmi, hranatými paradajkami, snehom v lete či explodujúcou bombou z koláča. Zároveň sa naučíš kopec vecí z fyziky, chémie a biológie. Pomocou merača šibalskosti na konci knihy sa môžeš porovnať so svojimi kamošmi a zistiť, kto z vás je najväčší expert na výmysly.


494. Škola pod plachtami
Alexander McCall Smith

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788056403877
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Škola na plachetnici? Tam určite nebude núdza o dobrodružstvo! Školu, do ktorej chodia súrodenci Ben a Fee, by im určite kadekto závidel. Je totiž na mori, na palube plachetnice menom Tobermory! Jedného dňa sa pri lodi objaví filmový štáb a Ben dokonca dostane ponuku zahrať si vo filme ako komparzista. Potom si však všimne čudné veci a nadobudne zvláštne podozrenie. Ide naozaj o filmárov alebo je nakrúcanie iba zásterkou pre niečo nekalé? Ben, Fee a ich priatelia rozhodne musia zistiť pravdu.


495. Slovníček pojmů z českého jazyka a literatury
František Brož

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025333860
Klíčová slova: Elektronické knihy - Základní školní výuka
Anotace: Pojmy z českého jazyka a literatury jasně a přehledně! Každé heslo je vysvětleno a doplněno informacemi o tom, jakým způsobem se na daný pojem mohou ve škole ptát. Nechybí kontrolní úlohy, na kterých si děti otestují, jestli už všemu rozumí. Pokud se chystají na státní přijímací zkoušky na osmileté gymnázium, ocení příklady toho, jak může být znalost daného hesla ověřována v didaktickém testu z českého jazyka a literatury, který připravuje CERMAT.
K vypůjčení do: 31.12.2039


496. Spirit Animals: Soumrak strážců – Rozvrácená země
Victoria Schwabová

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025334997
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan se společně se svými spirituálními zvířaty vydávají na zoufalou cestu. Zavede je hluboko pod povrch země a budou ji provázet veliké ztráty. V boji proti temnotě přijdou o své přátele a spojence, ale pokud budou chtít zlo porazit, nezbývá jim než vytrvat. Kdyby tušili, že nepřítel má před nimi náskok a nepozorovaně je obklíčil….
K vypůjčení do: 30.06.2024


497. Stáje Zlatá hvězda – Pátrání v sedle
Soraya Nicholasová

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025334478
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Poppy přijela do stájí Zlatá hvězda, aby si vyčistila hlavu od starostí, které má doma. Strýček a teta ji překvapí neuvěřitelným dárkem na přivítanou – dostane od nich poníka. Do jezdecké školy přijíždějí další dvě dívky, Katie a Milly. Z děvčat se brzy stane nerozlučná trojka. Když se z okolních farem začnou ztrácet koně, rozhodnou se, že přijdou věci na kloub. Jenže stopy vedou k domu divného souseda, kterému se mají velkým obloukem vyhýbat….
K vypůjčení do: 23.12.2021


498. Tajemní zachránci – Bouřkový drak
Paula Harrisonová

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025334904
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Sofie pracuje na zámku jako služebná a vůbec nedoufá, že by se to mohlo změnit. Pak ale najde dračí mládě, které spadlo z oblohy, a světe div se. Rozumí jeho řeči! Dozví se, že kouzelná zvířata v království jsou v ohrožení a že je potřeba jim pomoci. Dokáže Sofie ukrýt a vyléčit zraněného dráčka, aby mohl odletět domů? Zvládne dát dohromady skupinku přátel, kteří by byli stejně odvážní jako ona a pomohli jí zachránit další ohrožená zvířata?
K vypůjčení do: 31.08.2023


499. Tajuplné království - Útes mořských panen
Rosie Banks

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025334546
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Nerozlučné kamarádky Ellie, Summer a Jasmína se vydávají poznat další část Tajuplného království. Tentokrát se ocitnou pod hladinou moře. Královna Zášť ukryla další ze svých blesků k útesu mořských panen. Hrozí, že celý podmořský svět bude zničen. Podaří se dívkám ochránit vzácnou Perlu přání před zlými bouřkovými rarachy a záměry zlé čarodějce překazit?
K vypůjčení do: 02.03.2021


500. Třináctý odstavec – Ztráty a nálezy
James R. Hannibal

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025334874
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Jack Buckles má neobyčejné nadání, dokáže nacházet ztracené věci. Jedno se mu však nedaří - najít svého otce, který zmizel beze stopy. Během pátrání odhalí, že měl jeho otec před ním tajemství. Patřil totiž mezi členy tajné organizace detektivů, která po staletí slouží britské koruně. Jediný způsob, jak otce znovu spatřit, je najít předmět, po kterém pátrá zločinný Hodinář. Dokáže Jack najít tajemný Uhel a zachránit otce, nebo ho jeho talent zradí?
K vypůjčení do: 07.06.2021


  

  

491 – 500 / 507

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]