Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Fragment.

Bylo nalezeno 517 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

481. Tyrano : dobrodružství českého upíra / Milena Durková
Milena Durková

Vydáno: Praha Fragment 2015
Rozsah: 286 stran ; 22 cm
EAN: 9788025326329
Klíčová slova: fantasy romány, upíři, česká literatura
Anotace: Škodit lidem mu moc nejde, špičáky mu nenarostly. Tyrano se prostě jako upír moc nevyvedl… Na jednom v zámečku v Čechách žije podivná rodinka. Upíří rodinka! Nejmladší ze tří bratrů Tyrano se ale jako upír moc nevyvedl. Má zrzavé vlasy a nenarostly mu ani upíří špičáky. Když už rodina neví, co s ním, vystěhuje ho do opuštěné chatky v lese, kde má žít a každý měsíc hlásit, kolik zlých skutků udělal. Jednoho dne Tyranovi bratři omylem unesou lidského kluka Kryštofa. A protože neví co s ním, hodí ho na krk nemehlu Tyranovi, který mu má pomoct najít rodiče a vrátit se domů. Chlapec ale z nějakého důvodu nechce prozradit, kdo jsou jeho rodiče a kde bydlí...
K vypůjčení do: 31.12.2035


482. Univerzita výnimočných 2 - Zrada
Joelle Charbonneau

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788056603963
Klíčová slova: Elektronické knihy - Young Adult
Anotace: Priateľov si drž blízko, nepriateľov ešte bližšie! Ciu Valeovú vybrala vláda do elitnej skupiny najlepších a najnadanejších študentov zo všetkých kolónií. Na univerzite v Tosu sa z nej má stať jeden z vodcov vojnou zničenej krajiny. No spomienky na brutálne testovanie, pri ktorom umierali ľudia, ju desia v snoch. Ostatní študenti, ktorým vymazali pamäť, žijú v blaženej nevedomosti, Cia však vie svoje! V snahe odhaliť odpornú pravdu o vražedných praktikách najvyšších vládnych úradníkov vystavuje veľkému nebezpečenstvu seba aj svojich blízkych.


483. Dvojčata na stopě - Tajemný kód
Josef Hendrych

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025335703
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Dvojčata Kája a Petr dostanou za úkol provést po Praze jejich vzdálenou sestřenici Betty, která přijela na návštěvu až z daleké Austrálie. V domě, kde bydlí u své tety, se shodou náhod ocitnou v bytě nerudného souseda pana Štajna. Na obraze s výjevem alchymistické dílny, který mu visí v pokoji, objeví zvláštní kód. Touha po jeho rozluštění odstartuje dobrodružství, jaké dosud nezažili… Napínavá detektivka pro čtenáře, kteří mají rádi záhady a luštění. Prostřednictvím zapeklitých úkolů se totiž mohou do řešení případu sami zapojit!
K vypůjčení do: 31.12.2039


484. Jogovky
Barbora Hu

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788056405000
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Rozprávky inšpirované jogovou múdrosťou. Joga je prastarý filozoficko-náboženský smer, ktorý vznikol v Indii. Starodávna múdrosť a spojenie cudzích kultúr sú aktuálne aj v dnešných rýchlych časoch. Jogovky – rozprávky založené na etickom a morálnom základe jogy – sú určené pre hĺbavých rodičov a ich deti, ktorí sa chcú na chvíľu zastaviť a upokojiť. Prostredníctvom krásnych príbehov sa pustite na dobrodružnú a inšpirujúcu cestu sebapoznávania, porozumenia vlastnému srdcu a hľadania životnej rovnováhy. Každá rozprávka je doplnená návodom na cvičenie jogových ásan, ktoré zahŕňajú metódy koncentrácie, relaxácie, strečingu, upokojenia mysle či detskú meditáciu.


485. Bohové Olympu – Krev polobohů
Rick Riordan

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025324004
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Připravte se na velkolepé finále. Sedm polobohů včele s Percym čeká poslední a nejtěžší boj. Sedm polobohů včele s Percym čeká poslední a nejtěžší boj. Giganti, obludní pomocníci bohyně Gaiy, jsou připraveni zničit hrdiny z Velkého proroctví a s nimi i celý svět. Tábor polokrevných je obklíčen římskými jednotkami a hordami nestvůr. Nutně potřebuje pomoc, ale ta je až na druhém konci světa. Obří socha Athény Parthenonské by mohla válku mezi Řeky a Římany zastavit a polokrevné usmířit. Míří ale kamenný kolos na správné místo, a hlavně, bude tam včas? Zbývá jen pár dnů. Pomstychtivá matka země Gaia se probírá z dlouhého spánku a k probuzení jí chybí…
K vypůjčení do: 31.12.2021


486. Bohové Olympu – Neptunův syn
Rick Riordan

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025316924
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Ztracený Percy Jackson se vrací zpět! Ztratil však paměť a neví, kdo je, odkud přišel a jaké je jeho poslání. Z hlubokého spánku se probudil u vlčice Lupy, která jej poslala do Tábora Jupiter, římské obdoby Tábora polokrevných. Všichni kolem ho považují za syna boha Neptuna, římského boha moří. Společně se dvěma členy tábora je vyslán na Aljašku. Podaří se jim osvobodit boha smrti Thanata, kterého uvěznili obři? Jaké další nebezpečí čeká Percyho, kterému se během cesty začíná vracet paměť? Spousta dalších informací, hry a zábava na www.percy-jackson.cz!
K vypůjčení do: 09.08.2021


487. Dostaňte mě ven!
Dina El-Nawabová

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025333945
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Tahle hodina chemie se opravdu, ale OPRAVDU nevyvedla. Po zpackaném pokusu uvízl Tobiáš v těle chemikářky Doutnákové, což odstartovalo následující katastrofy: má na sobě její trapné hadry, musí čelit šíleným žákům 9. A, a co je asi úplně nejděsivější, odolávat romantickým náletům kolegy Matušky. Aby toho nebylo málo, učitelka Doutnáková chodí po škole v jeho těle a chová se naprosto nemožně. Dokonce se vecpala do jeho rodiny! Jestli s tím něco neudělá, vezme jeho reputace v pouhých třinácti a čtvrt letech za své.
K vypůjčení do: 23.01.2022


488. Slovenské povesti z hradov a zámkov II.
Viola Jakubičková

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788056403921
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Vyberte sa s našou knižkou na výlet po Slovensku a od západu na východ navštívte 24 hradov, zámkov či zrúcanín. A i keď na mieste niektorých z nich už nájdete len nepatrné pozostatky, stále z nich dýcha dávna história a sú opradené svojimi povesťami o láske, nenávisti, statočnosti aj zrade. Znovu pred vami ožije Pajštún, Čabraď, Ľubovňa, Modrý Kameň a mnohé ďalšie. Kniha je doplnená krásnymi ilustráciami na každej strane. Odporúčame aj pre najmladších čitateľov ako prvé čítanie.


489. Spirit Animals: Súmrak strážcov 3 - Veľký návrat
Varian Johnson

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788056404171
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Conor, Abeke, Meilin a Rollan, štyri odvážne deti rozdelené medzi dvoma svetmi, sa naďalej snažia zastaviť prastaré zlo. Veľa času im však nezostáva. Hrozí, že čoskoro budú zničené dokonca aj duchovné putá – posvätné väzby medzi ľuďmi a zvieratami. Mladí hrdinovia čelia nepriateľovi, ktorý dokáže ovládať vôľu druhých a kradnúť duchovné zvieratá ich oprávneným spoločníkom. Na ceste z temnoty sa tak môžu spoliehať už len na Veľkých strážcov. Lenže skôr než sa všetko skončí, jedno zo štyroch legendárnych zvierat stratia. Ktoré? Briggana, Urazu, Dží alebo Essix?


490. Bára krotí rodinu
Milena Durková

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025334652
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Báře je třináct a to jí stačí. Další problémy nepotřebuje. Jenže má samozřejmě rodinu a ta je pěkně praštěná. Když se k nim nečekaně nastěhují dva nezvaní hosté, nastane totální chaos. Nafoukaná sestřenice Marcela a její bráška Ivoš u nich mají strávit celé letní prázdniny. Jsou rozmazlení až běda a nad vším ohrnují nos. Jestli to má Bára ve zdraví přežít, bude muset tuhle příšernou rodinu malinko zkrotit….
K vypůjčení do: 31.12.2038


  

  

481 – 490 / 517

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]