Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=fragment.

Bylo nalezeno 507 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

11. Krajina príbehov - Varovanie bratov Grimmovcov
Chris Colfer

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788056403945
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Bratia Grimmovci ukryli do svojich rozprávok varovanie. Nastal čas objaviť ho! Conner je presvedčený, že sa do Krajiny príbehov už viac nevráti. Jedného dňa však odhalí tajomné posolstvo slávnych rozprávkarov a zrazu je všetko inak. S pomocou Matky husi a v sprievode svojej spolužiačky Bree sa vydáva na cestu po Európe, aby rozlúštil záhadu a zabránil hroznej katastrofe, ktorá hrozí Krajine príbehov. Alex trávi čas v milovanom rozprávkovom svete. Snaží sa naučiť všetko, čo potrebuje vedieť, aby mohla prevziať poslanie Kmotričky víly a viesť Alianciu šťastných koncov. Medzitým sa však prebúdza driemajúce zlo. Vojsko francúzskeho cisárstva, ktoré sa pred dvesto rokmi pokúsilo…
Databáze knih: 93 % (102 hodnocení)


12. Země příběhů - Varování bratří Grimmů
Chris Colfer

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025333921
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Conner je rozhodnutý, že se do Země příběhů jen tak nevrátí. Pak ale odhalí tajemné varování slavných pohádkářů, a vše je jinak. Vydává se na cestu po Evropě, aby rozluštil šifru a zastavil katastrofu, která Zemi příběhů hrozí. Alex zase věnuje všechen svůj čas tomu, aby mohla převzít po Kmotřičce víle její poslání. Mezitím se probouzí dřímající zlo. Conner, Alex a jejich přátelé z obou světů budou muset spojit své síly a zasáhnout.
Databáze knih: 93 % (102 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.12.2021


13. Bohové Olympu – Proroctví
Rick Riordan

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025313565
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Vítejte zpátky v Táboře polokrevných! Volné pokračování napínavé dobrodružné série Percy Jackson právě začíná! Do Tábora polokrevných přicházejí noví hrdinové Jason, Piper a Leo. Ale než se stačí pořádně rozkoukat, čeká je nebezpečná výprava, vedená záhadným proroctvím. A podaří se při tom všem vypátrat i Percyho Jacksona, ztraceného hrdinu? Není tak zlé probudit se v autobuse cestou na školní exkurzi mezi svou dívkou a nejlepším kamarádem. Pořádný malér ale je, když spolužáky nepoznáváš, nevíš ani, kdo jsi sám, a netušíš, jak ses tam vůbec ocitl! A to všechno je jenom začátek, protože na výletě v Grand Canyonu se začnou dít vážně strašlivé věci……
Databáze knih: 91 % (806 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2021


14. Alchymistova šifra
Kevin Sands

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025334300
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: "Nikomu neprozraď, co jsem ti dal." Dokud Christopher Rowe neobdržel toto tajemné varování, učil se řešit složité šifry a hádanky, vyráběl účinné léky, lektvary a zbraně, a vůbec byl jako učedník u mistra Benedikta Blackthorna spokojený – snad až na jeden či dva výbuchy. Pak však začne londýnské lékárníky pronásledovat záhadný kult. Začnou umírat lidé a nebezpečí se čím dál tím více přibližuje k jejich obchodu. Christopher bude muset využít všechno, co se zatím naučil, aby přišel celé věci na kloub a řádění zla zastavil. Odhalí klíč k děsivému tajemství, které by mohlo obrátit svět vzhůru nohama?
Databáze knih: 93 % (77 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.01.2022


15. Magnus Chase a bohové Ásgardu - Loď mrtvých
Rick Riordan

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025337905
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Závěrečný díl trilogie inspirované tajemnými Vikingy a severskou mytologií od autora světového bestselleru Percy Jackson. Společně s přáteli porazil Magnus Chase vlka Fenrira a získal Thorovo kladivo. Úkol, který na něj čeká, je však ze všech nejtěžší! Magnus umí sice uzdravovat, ale v boji není žádné eso. Jenže teď musí čelit samotnému bohu vší špatnosti Lokimu, který se chystá vyplout na Lodi mrtvých a zahájit ragnarök, den zkázy devíti světů. Naštěstí se na tuhle beznadějnou výpravu nevydává sám. Má s sebou bandu elitních bojovníků...
Databáze knih: 92 % (115 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


16. Hunger games. Vražedná pomsta /Suzanne Collinsová ; [z anglického originálu ... přeložil Zdík Dušek]
Suzanne Collins

Vydáno: Praha Fragment 2010
Rozsah: 335 s. ; 21 cm
EAN: 9788025311103
Klíčová slova: sci-fi romány, americká literatura
Anotace: Jste hladoví po dalším strhujícím čtení? Napínavý příběh dobrodružství, útlaku a romantiky pokračuje! Katniss dosáhla vítězství v Hladových hrách aktem vzdoru proti všemocnému Kapitolu a jeho krutým pravidlům. Katniss s Peetou očekávají pomstu mocných. Překvapivé výsledky zápasu v drsné reality show však povzbudily obyvatele země Panem, aby se postavili k odporu, a v krajích se formuje odboj. Podaří se zabránit krvavému střetnutí, jehož důsledky by byly víc než hrozivé?
Databáze knih: 90 % (4111 hodnocení)


17. Šest vran
Leigh Bardugo

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025333150
Klíčová slova: Elektronické knihy - Young Adult
Anotace: Za peníze se dá koupit všechno! Nebo aspoň to platí v Ketterdamu, ve kterém se nikdo nevyzná lépe, než Kaz Brekker, fenomenální podvodník a zloděj. A když se objeví neodolatelná zakázka? Je čas sehnat si pomocníky. Zloděj, trestanec, hazardní hráč, černá ovce rodiny, špionka a kráska-zabiják – šest nebezpečných psanců, kteří se pokusí dostat se do nejstřeženější pevnosti světa. Podaří se jim vyváznout se zdravou kůží?
Databáze knih: 90 % (1306 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.04.2022


18. Percy Jackson 3 – Kliatba Titanov
Rick Riordan

Vydáno: Fragment
EAN: 9788080894672
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi, horory
Anotace: Že mám moc po svojom otcovi, bohovi mora Poseidónovi, už vieš... Že patrím do Tábora polokrvných, si už takisto zistil... No na plno otázok nepoznám odpovede ani ja. Keď zmizla kamoška Annabeth, bol som okamžite pripravený vyraziť s Groverom a Táliou do boja. Niečo tu však stále nesedí... Kam sa podela bohyňa Artemis? Akej nebezpečnej a záhadnej oblude bola na stope? Mám na seba vziať desivú Titanovu kliatbu, ktorou by sa naplnilo proroctvo orákula? Som Percy Jackson a vyrážam na ďalšiu výpravu...
Databáze knih: 90 % (1255 hodnocení)


19. Nebezpečná láska
Kateřina Petrusová

Vydáno: Fragment
EAN: 9788025313541
Klíčová slova: Elektronické knihy - České detektivky
Anotace: Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?
Databáze knih: 90 % (1131 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.08.2061


20. Časodejovia 4 - Krycie meno
Natalja Ščerba

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788056604557
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Štvrtý diel najúspešnejšej ruskej fantasy série o kúzelníkoch, ktorí čarujú s časom. Vasilisa sa presťahuje do Černodolu, kde konečne začne študovať pravé časodejníctvo. Od novej kamarátky Búrky sa naučí nielen okrídlený boj, ale aj bojové efery. Doba je zlá a každý sa musí vedieť postarať sám o seba. Kľučiari sa chystajú na výpravu do Rozoklaného zámku hľadať kúzelné komnaty. Nič však nie je jednoduché. Odhaliť tajomstvo starobylého zámku sa nesnažia iba oni. Nájde Vasilisa záhadnú Čiernu komnatu? Aké tajomstvo sa v nej ukrýva?
Databáze knih: 92 % (81 hodnocení)


  

  

11 – 20 / 507

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]