Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Fragment.

Bylo nalezeno 578 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Rick Riordan: Bohové Olympu – Hádův chrám. Klikněte pro více informací.

1. Bohové Olympu – Hádův chrám
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025320600
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Čas se krátí… Bránu Smrti, tajemný průchod mezi světem živých a mrtvých ovládla Gaia se svými pomocníky. Zástupy nestvůr proudí na zem a chystají se převzít vládu nad světem. Přijdou Percy a jeho přátelé na to, jak bránu uzavřít? Dokáží se vrátit z hlubin Tartaru, nejtemnější části podsvětí, kterému vládne bůh mrtvých Hádes? Nebude to jednoduché! Řečtí a římští bohové nedokáží svým dětem pomoci a k Táboru polokrevných se blíží armáda římských polobohů, aby ho zničila. Sedm statečných hrdinů z proroctví musí znovu nasadit své životy za záchranu bohů, lidstva a celé civilizace.
Databáze knih: 95 % (660 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2021


Leigh Bardugo: Prohnilé město. Klikněte pro více informací.

2. Prohnilé město
Leigh Bardugo

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025336687
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Druhý díl oceňované fantasy série Šest vran od bestsellerové autorky Leigh Bardugo! Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek, za který měli přislíbenou tučnou odměnu. Jenže místo toho, aby se o ni rozdělili, čekala na ně zrada. Proto musí napnout všechny své síly, aby získali to, co jim patří. V temných ulicích zkorumpovaného Ketterdamu se mezitím schyluje k válce. Nebezpečná smrtící droga jurda parem se tu stává předmětem boje o moc. Obstojí Kazova prohnanost proti nepřátelům a zůstanou mu jeho lidé vůbec věrni?
Databáze knih: 93 % (974 hodnocení)
K vypůjčení do: 25.01.2023


Chris Colfer: Krajina príbehov - Návrat Zlej sudičky. Klikněte pro více informací.

3. Krajina príbehov - Návrat Zlej sudičky
Chris Colfer

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788056402863
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Už je to rok, čo sa súrodenci Alex a Conner vrátili z Krajiny príbehov. Rovnako dlho nevideli aj svoju starkú – Kmotričku vílu. Keď sa jedného dňa objaví u nich doma s vojakmi za chrbtom, deti hneď vytušia, že sa stalo niečo vážne. Ich mamičku uniesli!
Databáze knih: 94 % (204 hodnocení)


Rick Riordan: Bohové Olympu – Znamení Athény. Klikněte pro více informací.

4. Bohové Olympu – Znamení Athény
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025316931
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Chystá se velké setkání řeckých a římských polobohů. Posádka z Tábora polokrevných vyráží po moři na bitevním korábu Argo do Tábora Jupiter. Jejich plány však narušuje proroctví sedmi, které se začíná naplňovat. Skupina hrdinů se proto musí vydat do rodiště antických bohů, krajiny Mare Nostrum. Podaří se jim nalézt tajemná znamení bohyně Athény, která jim v boji proti zlu pomohou? Gaia, síla mocnější než všichni bohové, se dál probouzí a ohrožuje budoucnost civilizace. Čas ubíhá a posádka Arga se musí vydat do boje za záchranu lidstva...
Databáze knih: 93 % (713 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2021


Rick Riordan: Apolónov pád 4 - Tyranova hrobka. Klikněte pro více informací.

5. Apolónov pád 4 - Tyranova hrobka
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788056616673
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Bývalý olympský boh Apolón, zakliaty v tele pubertálneho smrteľníka Lestera Papadopoulosa, má pred sebou ďalšiu ťažkú skúšku! Na tábor rímskych polobohov v sanfranciskom zálive sa chystajú zaútočiť všetkého schopní rímski imperátori. Majú armádu obrov, netvorov a príšer, a vďaka svojim ničivým zbraniam môžu tábor Jupiter vymazať zo zemského povrchu. Navyše si našli mocného spojenca – ani živého, ani mŕtveho, no o to nebezpečnejšieho. Dokáže Apolóni zabrániť blížiacej sa katastrofe?
Databáze knih: 96 % (63 hodnocení)


Rick Riordan: Apollónův pád - Hrobka nemrtvých. Klikněte pro více informací.

6. Apollónův pád - Hrobka nemrtvých
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025346334
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Apollónova cesta za vykoupením nebere konce. 4. díl série ze světa Percyho Jacksona. Být Apollónem není hračka, obzvlášť když vás vykážou z Olympu, a ještě vás uvězní v těle smrtelníka Lestera Papadopoulose. Řecký bůh na cestě za znovuzískáním někdejších schopností se tentokrát vydává do Tábora Jupiter v Sanfranciském zálivu. Všehoschopní římští imperátoři míří tamtéž, aby zaútočili na římské polobohy novými ničivými zbraněmi. A co hůř, na pomoc si vedou mocného spojence – ani živého, ani mrtvého, ale o to nebezpečnějšího.
Databáze knih: 96 % (63 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


Natalja Ščerba: Časodejovia 6 - Koruna času. Klikněte pro více informací.

7. Časodejovia 6 - Koruna času
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788056611739
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Sága o kúzelníkoch, ktorí dokážu bojovať s časom, sa uzatvára. Všetky tajomstvá budú odhalené a konečne sa dozvieme, na čej strane je samotný čas. Feš Dragocij bez stopy zmizol, a čo čaká kľučiarov, je vo hviezdach. Otázok je mnoho. Podarí sa Vasilise zachrániť Feša? Aký osud čaká jej otca Nortona Ohneva? Kto je v skutočnosti Rodion Hardius? A aké ďalšie tajomstvá ukrýva Rozoklaný zámok? Iba Astragor si je svojím osudom istý a rýchlo postupuje k vytýčenému cieľu. Získava nových spojencov a ničí protivníkov. Osudová chvíľa sa blíži – nastáva rozhodujúci boj o trón času!
Databáze knih: 95 % (82 hodnocení)


Natalja Ščerba: Časodějové – Koruna času. Klikněte pro více informací.

8. Časodějové – Koruna času
Natalja Ščerba

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025341056
Klíčová slova: Young adult, New adult
Anotace: Feš Dragocij beze stopy zmizel a co čeká klíčníky je ve hvězdách. Otázek je mnoho. Podaří se Vasilise zachránit Feše? Jaký osud čeká jejího otce, Severina Ohnivého? Kdo je ve skutečnosti Rodion Hardius? A jaká tajemství ještě skrývá Rozeklaný zámek? Jediný Astragor si je svým osudem jistý a rychle postupuje k hlavnímu cíli. Získává nové spojence a drtí protivníky. Osudová chvíle se blíží – rozhodující bitva o trůn Času nastává!
Databáze knih: 95 % (82 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.07.2024


Suzanne Collinsová: HUNGER GAMES - Aréna smrti (speciální vydání). Klikněte pro více informací.

9. HUNGER GAMES - Aréna smrti (speciální vydání)
Suzanne Collinsová

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025343074
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti • Young adult, New adult
Anotace: Jmenuji se Katniss Everdeenová a posílají mne zemřít. V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games - zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Vítězství znamená slávu a bohatství. Prohra znamená jistou smrt. Šestnáctiletá Katniss chce zachránit svou sestru, která byla vylosována, a nabídne svou účast dobrovolně. Dokáže přežít v divočině, když se všichni snaží o to, aby nespatřila další úsvit? Do hry…
Databáze knih: 92 % (5363 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.05.2024


Rick Riordan: Percy Jackson 4 – Boj o labyrint. Klikněte pro více informací.

10. Percy Jackson 4 – Boj o labyrint
Rick Riordan

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788080895150
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: To posledné, o čo by Percy stál, je malér v škole, do ktorej ešte ani nenastúpil. Lenže na úvodnej exkurzii víta nováčikov čudesný tím roztlieskavačiek, ktoré polokrvným rozhodne nedrukujú! S blížiacimi sa Percyho 15. narodeninami sa svet okolo neho stáva čoraz nebezpečnejším, a tak sa Percy a jeho priatelia vydávajú na štvrtú letnú výpravu, tentoraz do prastarého Daidalovho labyrintu.
Databáze knih: 92 % (1285 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 578

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]