Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Fortuna Libri.

Bylo nalezeno 36 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Petra Langová: S duší lvice. Klikněte pro více informací.

1. S duší lvice
Petra Langová

Nakladatel: Fortuna Libri
Rozsah: 352 stran
EAN: 9788075464309
Kategorie: Romantika, erotika • Česká a světová literatura • Romantika • Česká literatura
Anotace: Třiadvacetiletá Lenka má už od dětství dva tajné sny – stát se malířkou a zjistit, kdo je její skutečný otec. Mlhavá vzpomínka na setkání s ním a záhadný medailon, který nosí na krku, jsou však to jediné, čeho se při svém pátrání může chytit. Na popud kamarádky Annie a jejího partnera opouští rodnou vesnici, přijímá místo hotelové recepční v Praze a objevuje novou stopu, která by ji k otci mohla dovést. Do cesty jí vstupuje celá řada překážek a nečekaných seznámení, ale taky jedna velká, i když dost komplikovaná láska. Je pro ni člověk s dosud nevyřešenou minulostí vážně ten pravý? Vyznat se v tom zmatku a najít způsob, jak být šťastná, není vůbec snadné.
Databáze knih: 88 % (115 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.08.2029


Lucie Srňánková: Ano, pane Božský. Klikněte pro více informací.

2. Ano, pane Božský
Lucie Srňánková

Nakladatel: Fortuna Libri
Rozsah: 400 stran
EAN: 9788075465184
Kategorie: Česká a světová literatura • Česká literatura • Erotika • Romantika, erotika • Romantika
Anotace: Tak dokonalý, že mu nelze odolat Když Evě zemře milovaný manžel, z hodiny na hodinu se jí zhroutí celý svět. Osud jí ale záhy přivede do cesty Samuela, vlivného podnikatele, který prožil podobnou tragédii. Vzájemná přitažlivost v nich probudí divokou spontánnost, která nečekaně rychle přeroste v intenzivní vztah. Poslechne Eva varování přítele Roberta, když ji od spojení s mužem, kterého sotva zná, zrazuje, nebo už zcela podlehla a zůstane s ním, i kdyby ji to mělo stát život? Nový erotický román od autorky bestselleru Ano, pane řediteli (Fortuna Libri, 2022).
Databáze knih: 88 % (75 hodnocení)
K vypůjčení do: 19.10.2030


Sarah Parsley: Trnitá cesta. Klikněte pro více informací.

3. Trnitá cesta
Sarah Parsley

Nakladatel: Fortuna Libri
Rozsah: 272 stran
EAN: 9788075464620
Kategorie: Romantika, erotika • Česká a světová literatura • Historické romance • Česká literatura • Romantika • Historické romány
Anotace: Po letech zábavy, cestování a užívání si života dá Darien svému otci, baronovi z Bergtalu slib, že se do roka ožení. Záhy se v jeho životě objeví tři ženy – naivní služebná Hanka, odvážná a tajemná Dorka, vždy zahalená maskou, a krásná, ale nepřístupná komtesa Olívie. Jeho srdce, věrnost a loajalita však dávno náleží Nelle, která je ale vdaná za jeho nejlepšího přítele. Mladý šlechtic se proto více než hledání manželky věnuje lovu, projížďkám na koni, nočním toulkám městem a honbě za dobrodružstvím. Což nezůstane bez následků. Podaří se mu dodržet slib, který dal otci? Odhalí obchodníky s opiem, kteří tyranizují město? Trnitá cesta je volným…
Databáze knih: 87 % (62 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.02.2030


Lucie Kunešová: Ztracena v čase. Klikněte pro více informací.

4. Ztracena v čase
Lucie Kunešová

Nakladatel: Fortuna Libri
Rozsah: 240 stran
EAN: 9788075465269
Kategorie: Česká a světová literatura • Romantika, erotika • Romantika • Česká literatura • Historické romance
Anotace: Věčný příběh o lásce Kateřinu a Katku od sebe dělí čtyři sta let. Přesto se jednoho rána probudí v těle té druhé. Ocitají se v cizím prostředí, mezi naprosto neznámými lidmi. Kateřina se musí vyrovnat s nástrahami moderního světa, zatímco Katka zjišťuje, že se ocitla v 16. století po boku hulvátského a neotesaného manžela, který ji nenávidí. Povede se oběma ženám obstát v nové době? Či dokonce najít štěstí? Nebo se ještě rády vrátí ke svým původním životům?
Databáze knih: 87 % (53 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.12.2030


Hana Marie Körnerová: Znamení hada. Klikněte pro více informací.

5. Znamení hada
Hana Marie Körnerová

Nakladatel: Fortuna Libri
Rozsah: 272 stran
EAN: 9788075464903
Kategorie: Romantika, erotika • Česká a světová literatura • Romantika • Česká literatura
Anotace: Strhující dobrodružství v kulisách Francie Ludvíka XV. pokračuje Bývalý velitel hradu v Sarnaux markýz de Borbolla je ve vězení. Je obviněn ze zrady, ale než dojde k soudnímu procesu, přichází zpráva o jeho smrti. Céline je volná, může se znovu provdat. Štěstí po boku nového velitele hradu Francesca de la Roche ovšem netrvá dlouho a těhotná Céline musí uprchnout. Thierry Leroux studoval medicínu, lékařem se ale kvůli své mladické nerozvážnosti nestal. Přesto jeho znalosti a dovednosti zachrání Céline život. Nebezpečí však trvá dál a cesta, která se před nimi otevírá, je dlouhá a plná nástrah.
Databáze knih: 86 % (146 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.06.2028


Radmila Tomšů: Hotel U Devíti koček. Klikněte pro více informací.

6. Hotel U Devíti koček
Radmila Tomšů

Nakladatel: Fortuna Libri
Rozsah: 272 stran
EAN: 9788075462527
Kategorie: Zájmy a koníčky • Chovatelství, zvířata • Česká literatura • Česká a světová literatura
Anotace: Soužití lidí a koček pohledem čtyřnohých miláčků. Kdo prožil pár dní, týdnů nebo dokonce let s kočkami, ten nikdy nezapomene. Vztahy se navazovaly, vyvíjely, kočky přicházely, odcházely, a zanechávaly stopu. Drobných příhod přibývalo, a aby neupadly v zapomnění, vznikl deníček kočky Rozárky. A právě z ní se vyklubala kočičí spisovatelka. Pohodlně se usaďte, uvařte si kávu nebo čaj a začtěte se do jejího deníčku. Jste zváni do Hotelu U Devíti koček.
Databáze knih: 84 % (80 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.06.2029


Hana Marie Körnerová: Znamení jednorožce. Klikněte pro více informací.

7. Znamení jednorožce
Hana Marie Körnerová

Nakladatel: Fortuna Libri
Rozsah: 288 stran
EAN: 9788075464750
Kategorie: Česká a světová literatura • Romantika, erotika • Romantika • Historické romány • Historické romance • Česká literatura
Anotace: Céline je silná a statečná dívka. Nevzdává se, ani když přijde zpráva o tom, že její otec a bratr jsou mrtví. Nezlomí ji ani to, že se musí provdat za muže, kterého by si sama nikdy nevybrala, a odvážně se vrhá do nebezpečného dobrodružství. Cítí, že její bratr Brian žije. Jsou přece dvojčata. Váže je k sobě neobvyklé pouto, stvořili tajnou řeč a mají i tajné znamení – jednorožce.
Databáze knih: 83 % (229 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.05.2028


Sarah Parsley: Třetí zahrada. Klikněte pro více informací.

8. Třetí zahrada
Sarah Parsley

Nakladatel: Fortuna Libri
Rozsah: 240 stran
EAN: 9788075463340
Kategorie: Česká a světová literatura • Romantika, erotika • Historické romance • Česká literatura • Erotika
Anotace: Sedmnáctiletá šlechtična Nella se ocitne v klášteře poté, co její otec prohýří rodinný majetek. Po smrti abatyše Jenovéfy, která jí v klášterní zahradě odhalovala krásy a dobro květin a bylinek, Nelle začíná dvouleté období plné utrpení a znásilňování duše i těla. Když se pak nečekaně objeví její otec a odveze ji domů, je přesvědčena, že se její život změní k lepšímu. Její lásku s medikem Sebastianem ukončí sňatek: je proti své vůli provdána za ovdovělého knížete Nikolase Albrechta. Jejich svazek je plný vášně, zrady, nenávisti a nepochopení. Nakonec je sňatek anulován a Nella přesídlí na malý zámeček, kde pozná svobodu a nové přátele a také se vrátí…
Databáze knih: 82 % (148 hodnocení)
K vypůjčení do: 23.02.2028


Renáta Názlerová: Tlustoprdka, no a co?. Klikněte pro více informací.

9. Tlustoprdka, no a co?
Renáta Názlerová

Nakladatel: Fortuna Libri
Rozsah: 232 stran
EAN: 9788075462510
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Každá žena touží po lásce Ale také po obdivu a uznání. A všechny ženy si lásku, obdiv a uznání zaslouží. Bez ohledu na věk nebo hmotnost. Své o tom vědí hlavní hrdinky příběhu o hledání cesty k mužům a jejich srdcím. Jedna je ještě velmi mladá a druhá zase ve věku, kdy už mnozí na lásku ani nevěří. Navzdory mnoha rozdílům se spolu sblíží a obě najdou to, co hledají. Pravdu o sobě a o životě kolem sebe. Na vlastním příběhu dokazují, že krása nemá přesné parametry. Protože krása je v očích a srdci toho, kdo se dívá.
Databáze knih: 81 % (39 hodnocení)
K vypůjčení do: 07.04.2026


Kristina Janů: Dokud neustane vlnobití. Klikněte pro více informací.

10. Dokud neustane vlnobití
Kristina Janů

Nakladatel: Fortuna Libri
Rozsah: 264 stran
EAN: 9788075464606
Kategorie: Česká a světová literatura • Česká literatura • Společenské romány
Anotace: Dramatický milostný příběh z jižní Francie Takhle si Dominika první týdny manželství rozhodně nepředstavovala. Krátce po svatbě se ocitá sama v cizí zemi, nerozumí jazyku a nechápe, kam a proč zmizel její manžel. Zoufale potřebuje zjistit, co se stalo a pátrá po svém manželovi, vtíravé otázky ale neberou konce… Souvisí snad Nicovo zmizení s naléháním jeho rodičů na ukončení manželství? Dokážou novomanželé ustát rodinnou tragédii, která všemi otřásla a ovlivnila jejich životy? Kdo mluvil pravdu? Kdo ji naopak zamlčel? Dojde naplnění jejich manželský slib, který si vyměnili – v dobrém i zlém, dokud je vlnobití nerozdělí?
Databáze knih: 81 % (63 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.03.2030


  

  

1 – 10 / 36

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]