Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=FANTOM Print.

Bylo nalezeno 202 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Richard A. Knaak: Páni draků. Klikněte pro více informací.

161. Páni draků
Richard A. Knaak

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788073982836
Klíčová slova: E-knihy • Fantasy, sci-fi
Anotace: Asi dvě stě let před tím, než byl Cabe Bedlam vržen doprostřed machinací dračích králů, vedl jeho dědeček Nathan skupinu čarodějů, bojujících proti dračím vládcům v naději, že říši osvobodí od jejich tyranské vlády. Avšak pravda za tímto příběhem není nijak prostá. Zde je úsvit Války o změnu, rozhodující okamžik v dějinách Dračí říše a překvapivý vznik první družiny, která se postaví proti dračím králům – Pánům draků. DragonRealm: Legendy jsou třísvazková sága, odpovídající na mnohé otázky ohledně Dračí říše a Pánů draků, i na to, jak se tyto události stále ještě odrážejí v základní sérii.
Databáze knih: 85 % (27 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


Brent Weeks: Krvavé zrcadlo. Klikněte pro více informací.

162. Krvavé zrcadlo
Brent Weeks

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788075940216
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi
Anotace: Zbaven magické i politické moci, uvězněn ve své vlastní magické kobce, nemá před sebou bývalý vládce Gavin Guile žádné vyhlídky na útěk. Lidé, jimž kdysi vládl, ho považují za mrtvého. Svět však čelí kalamitě větší, než kdy Sedm satrapií zažilo… a jedině on jej může zachránit. Zatímco armády Bílého krále porážejí Chromerii a nově se rodí staří bohové, je osud světa shrnut do jediné otázky: Kdo je Světlonoš?
Databáze knih: 85 % (26 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.11.2021


Nick Webb: Válečník. Klikněte pro více informací.

163. Válečník
Nick Webb

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788075940469
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Roj byl prozatím odražen, ale oni se nezastaví. Nejsou to lidé. Nemají zábrany. Nemají svědomí. A neznají slitování. V žáru bitvy se však zrodil nečekaný hrdina. Kapitán Timothy Granger na můstku další časem prověřené válečné lodi přenese boj k nepříteli. Odhalí jeho tajemství. Najde jejich domovský svět. Zničí je, než oni zničí nás. Všechny nás zachrání. Musí. Jinak zemřeme.
Databáze knih: 85 % (25 hodnocení)
K vypůjčení do: 07.12.2022


Jan Kotouč: Odkaz Protektorů. Klikněte pro více informací.

164. Odkaz Protektorů
Jan Kotouč

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788075940711
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Galaktické boje o moc v Centrálním impériu vrcholí. Říká se, že krev není voda a do vlastních řad se nestřílí, ale před vidinou vlády nad říší tak mocnou dokážou zblednout i ty nejužší pokrevní vazby. Pohromy nemá tentokrát zůstat ušetřena ani samotná planeta Země. Do rozehrané partie však vstupují nové figurky, které pořádně zamíchají poměrem černých a bílých sil na šachovnici Impéria. Nezapomeňte se včas přidat na správnou stranu. Na koho vsadíte – na Daniela Hankersona, jehož spojené flotily již žhaví motory k finálnímu zúčtování, nebo na jeho protivníky, kteří se nezastaví před ničím? Jedno je jasné, Odkaz Protektorů, nejnovější kniha Jana Kotouče,…
Databáze knih: 85 % (11 hodnocení)
K vypůjčení do: 12.08.2026


S. D Perry: Kód: Veronica. Klikněte pro více informací.

165. Kód: Veronica
S. D Perry

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788073983758
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Fantasy
Anotace: „ODLEHLÝ OSTROV, ŠÍLENÝ VĚDEC A ARMÁDY BESTIÍ…“ G. Wells a doktor Moreau nedorazí, hrdinové Resident Evilu ano! Videoherní fenomén Resident Evil je – jak už tomu u fenoménů bývá – evidentně věčný. A spolu s ním i všechna rozšíření tohoto fascinujícího univerza, ať už mají podobu filmů, komiksů nebo knih. Nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint.cz) tak může už pošesté přinést natěšeným čtenářům další román, v němž figurují magická slova jako Umbrella Corporation, Raccoon City nebo Albert Wesker, která spolehlivě rozdrnčí natěšená srdce všech čtenářů lačnících po kvalitní (tedy patřičně akční, krvavé a zábavné) četbě. Stejně jako…
Databáze knih: 84 % (26 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2021


Daniela Mičanová: Orlando. Klikněte pro více informací.

166. Orlando
Daniela Mičanová

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788073988784
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Fantasy
Anotace: POMSTA CHLADNÁ, JAKO KREV NEMRTVÝCH… … ve třetím svazku legendární české urban fantasy série Modrá krev! Série Modrá krev zaujala české čtenáře mnohem dříve, než nastalo Stmívání. Na pozadí naší současnosti a dávné minulosti vykreslila Daniela Mičanová barvité osudy svých hrdinů a hrdinek, smrtelných i nemrtvých. Spletité příběhy hrdinů série se ve třetím díle začínají vyjasňovat. Ukazuje se, že stopy vedou do slunného Středomoří, kde by temnotu milující děti noci podle běžných představ neměly mít mnoho prostoru pro svou záhrobní existenci. Opak je však pravdou. Bytosti ze stínů V neklidných časech sedmnáctého století do vyprávění vstupuje španělský mladík,…
Databáze knih: 84 % (16 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.03.2021


R. A. Salvatore: Noc lovce. Klikněte pro více informací.

167. Noc lovce
R. A. Salvatore

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788075940186
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi
Anotace: Sága R. A. Salvatoreho, která pronikla do žebříčku bestsellerů New York Times, pokračuje návratem temného elfa Drizzta Do’Urdena do Gauntlgrymu, kam se spolu se starými přáteli vydává zachránit Bruenorova věrného štítového trpaslíka, který byl proměněn v upíra. Drizzta a jeho spojence však nečeká pouze nebezpečná cesta Temnými říšemi a hrozba, kterou představují tamní nemrtví, navíc musí projít kolonií drowů, kteří by nejraději viděli Drizzta Do’Urdena mrtvého.
Databáze knih: 83 % (14 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.09.2021


Oliver Bowden: Assassin's Creed: Pouštní přísaha. Klikněte pro více informací.

168. Assassin's Creed: Pouštní přísaha
Oliver Bowden

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788075940155
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Fantasy
Anotace: Egypt, 70 př. n. l. Zemí se plíží nemilosrdný zabiják. Jeho úkolem je vypátrat a zničit poslední členy starověkého řádu Medžajů – vyhladit pokrevní linii. Mírumilovnou Síwu znenadání opustí její ochránce, který na místě zanechá svého mladého syna Bayeka. Ten má spoustu otázek na budoucnost a snaží se dát svému životu nějaký smysl, vyrazí proto hledat odpovědi a během své bouřlivé cesty podél Nilu a skrze celý Egypt bude muset čelit řadě nebezpečí a odhalit tajemství Medžajů.
Databáze knih: 83 % (23 hodnocení)
K vypůjčení do: 19.04.2023


S. D. Perry: Nultá hodina. Klikněte pro více informací.

169. Nultá hodina
S. D. Perry

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788075940025
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Fantasy
Anotace: KNIŽNÍ SÉRIE RESIDENT EVIL KONČÍ A SOUČASNĚ SE VRACÍ NA ZAČÁTEK… … před události v sídle. Před katastrofu. Do okamžiku, kdy se zrodilo zlo! Resident Evil je fenomén, který má miliony fanoušků po celém světě. Kromě počítačových her a filmových blockbusterů dobývá i srdce čtenářů. Ale vše krásné jednou musí skončit, což konkrétně platí pro knižní sérii. Ta je uzavřena sedmou knihou nazvanou NULTÁ HODINA. I když – uzavřena… Jako Uroboros, had požírající vlastní ocas, se NULTÁ HODINA vrací před události odehrávající se v první knize série – KONSPIRACE UMBRELLA. Vítejte opět v pekle, vítejte v Raccon City… Do hry se vrací tým Bravo, který přežil…
Databáze knih: 82 % (18 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2021


Nick Webb: Vítězství. Klikněte pro více informací.

170. Vítězství
Nick Webb

Nakladatel: FANTOM Print
EAN: 9788075940476
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Sci-fi
Anotace: Sjednocená Země hoří. Roj rozsévá zkázu v našem prostoru. Truchlíme nad ztrátou tisíců lodí a milionů padlých spolubojovníků. Miliardy otců, matek, sester a bratrů jsou pryč, mrtví. Nastal čas to ukončit, protože právě nadešla naše chvíle. Ale vítězství nikdy nepřichází bez obětí. Hrdiny nevyučíte a nevycvičíte, ti se musí ukovat v krvi a popelu. V dějepisných knihách našich pravnoučat budou vyprávět náš příběh a opěvovat hrdiny a legendy. Roj bude poražen a my přetrváme. Za každou cenu.
Databáze knih: 82 % (25 hodnocení)
K vypůjčení do: 07.12.2022


  

  

161 – 170 / 202

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]