Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Eva Hölzelová.

Bylo nalezeno 5 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Eva Hölzelová: Hvězdná obloha - příběhy souhvězdí na severní obloze. Klikněte pro více informací.

1. Hvězdná obloha - příběhy souhvězdí na severní obloze
Eva Hölzelová

Nakladatel: Eva Hölzelová
Rozsah: 232 stran
EAN: 9788087739259
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Víte, že nebe nad námi je plné mýtů a bájí? Kolik tajemna a mystiky se skrývá ve hvězdách! Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář a Ryby. Všem dobře známá znamení Zodiacu. Seznamte se s příběhy, které se vážou nejen ke zvířetníkovým souhvězdím, ale i k dalším souhvězdím severní hvězdné oblohy, jako je Velká medvědice (Velký vůz), Malý medvěd (Malý vůz), Orion, Perseus, Andromeda, Kasiopeja, Herkules, Pegas, Hydra či Severní koruna. Příběhy poutavé, napínavé, mnohdy až kruté. Věčný boj zkaženého lidstva a nelítostných bohů. Každé vyprávění vycházející z řeckého bájesloví je doplněno astronomickým výkladem. Toto…
Databáze knih: 100 % (3 hodnocení)


Eva Hölzelová: Arina. Klikněte pro více informací.

2. Arina
Eva Hölzelová

Nakladatel: Eva Hölzelová
Rozsah: 164 stran
EAN: 9788087739488
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Adam se narodí se znetvořenou tváří, proto ho otec odkládá v lese, kde je vychován lesními bytostmi k moudrosti a pokoře. Je ale čas odejít mezi lidi. Adam potkává svéráznou vlčici, která se mu stává věrnou přítelkyní. A tak začíná dobrodružná výprava mladíka Adama a vlčice Ariny do říše pavoučí královny Arachnity, aby odtud odvedli princeznu Markétu a našli jejího ztraceného ženicha Marka... Povede se jim to?
Databáze knih: 93 % (6 hodnocení)


Eva Hölzelová: Mimetičtí hadi. Klikněte pro více informací.

3. Mimetičtí hadi
Eva Hölzelová

Nakladatel: Eva Hölzelová
Rozsah: 111 stran
EAN: 9788087739365
Kategorie: Zájmy a koníčky • Anekdoty, satira
Anotace: Soubor jedenácti povídek umožní čtenáři účastnit se jak obvyklých, tak i velice nezvyklých událostí životů jejích postav. Pokud chcete vědět, jak se z masožroutů mohou také stát zapřisáhlí vegetariáni, co se stane, koupíte-li si lektvar lásky z letáku v poštovní schránce a jakou formu může mít v budoucnu boj za práva žen, nebojte se otevřít knihu, v níž autorka s lehkostí sobě vlastní skloubila humor s tísnivým dojmem, že „něco není tak docela jak má být“.
Databáze knih: 80 % (3 hodnocení)


Eva Hölzelová: Milánek na zabití. Klikněte pro více informací.

4. Milánek na zabití
Eva Hölzelová

Nakladatel: Eva Hölzelová
Rozsah: 102 stran
EAN: 9788087739198
Kategorie: Zájmy a koníčky • Anekdoty, satira
Anotace: Formou deníkových zápisů a sarkasmem sobě vlastním vypráví doktorka Lenka o trablech se svým pubertálním švagrem Milánkem. V okamžiku, kdy je Lenka ukolébána myšlenkou, že Milánek není tak strašný, sobecký a vypočítavý spratek a že je docela fajn, švagříček ji přesvědčí o pravém opaku. Druhá novela „Sluníčko mého života“ je typická crazy komedie. Zápletka se točí kolem nevěry jednoho konzervativního politika, je rozvinuta s humorem a překvapivými zvraty.


Eva Hölzelová: Třpytkaři. Klikněte pro více informací.

5. Třpytkaři
Eva Hölzelová

Nakladatel: Eva Hölzelová
Rozsah: 152 stran
EAN: 9788087739013
Kategorie: Zájmy a koníčky • Anekdoty, satira
Anotace: Neočtené náměty, reakce na aktuální dění, pohledy do minulosti, zajímavé postřehy ze všedního života, to vše a více servíruje autorka s přirozenou lehkostí a uvolněností po vtipu a ironii lačnícímu čtenáři, kterého dokonale zasytí. Zůstává věrna tónu, ve kterém se rozezněla její prvotina Milánek na zabití. Ponořte se tedy mezi řádky jednotlivých povídek, určitě se neutopíte, slova v knize použitá vám budou záchrannou vestou před vlnou nudy a špatné nálady. Originální, vtipné, ironické, leckdy až nemilosrdné postřehy jsou napsány a skloubeny do čtivé a zábavné formy. Autorka zde potvrzuje nadhled a smysl pro humor, který již prokázala ve své prvotině Milánek na zabití.


  

  

1 – 5 / 5

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]