Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Eurokonzert.

Byly nalezeny 3 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Ivan Mládek: Cyranův ostrov. Klikněte pro více informací.

1. Cyranův ostrov
Ivan Mládek

Nakladatel: Eurokonzert
Rozsah: 166 stran
EAN: 9990001563929
Kategorie: Zájmy a koníčky • Anekdoty, satira
Anotace: Potomci méně známého maďarského šlechtického rodu restituují tvrz svých předků nedaleko Zbraslavic u Kutné Hory. Je jen pár let od pádu komunismu a tak je tato rozlehlá nemovitost značně zdevastovaná. Finančně, tělesně a duševně jsou dost zdevastovaní i naši restituenti. Jejich přistup k nově se rodící demokratické společnosti je až provokativně negativní a jejich krédem je od ní co nejvíce přijímat a pokud možno ničím nepřispívat. To se jim daří, což vyplývá nejen z jejich skutků, ale i z nekonečných slaboduchých konverzací, které čtenáře nejspíše pobaví.
Databáze knih: 100 % (3 hodnocení)


Ivan Mládek: Noha XXII. Klikněte pro více informací.

2. Noha XXII
Ivan Mládek

Nakladatel: Eurokonzert
Rozsah: 115 stran
EAN: 9788090529410
Kategorie: Zájmy a koníčky • Anekdoty, satira
Anotace: Na diagnostickém oddělení v nemocnici na Výtoni leží tři dlouhodobě hospitalizovaní pacienti. Neúspěšný podnikatel Moucha, neúspěšný učitel Kouřil a úspěšný člen bezpečnostní služby Nepil. I přes rozdílná dosažená vzdělání, rozdílné profese a odlišné zájmy neustále spolu vedou nesmysluplné debaty, ve kterých se pouští do řešení všech problémů na zeměkouli, od svých problémů s prostatou, přes problémy amerického genetického inženýrství až po problémy japonského zdravotnictví. Naši tři povahově naprosto odlišní pacienti mají několik rysů společných. Chorobnou lenost, nepřátelský vztah k tržní ekonomice, přes značně pokročilý věk slabost pro mladé ženy…
Databáze knih: 60 % (7 hodnocení)


Ivan Mládek: Blbeček Max. Klikněte pro více informací.

3. Blbeček Max
Ivan Mládek

Nakladatel: Eurokonzert
Rozsah: 118 stran
EAN: 9788090529403
Kategorie: Zájmy a koníčky • Anekdoty, satira
Anotace: Génius Maxmilián Cyrany von Belleshaus dospěje už ve svých čtyřech letech k poznání, že díky předstírání zaraženého vývoje nebude musit chodit do školy, později ani do zaměstnání a vyhne se i vojenské službě pro panovnici. V masce nic nechápajícího blbečka z vlivné rodiny vyslechne spoustu závažných informací, kterých zneužívá ke svému pobavení. Tajně studuje, jeho okolí nemá ani zdání o jeho mimořádné vzdělanosti, nicméně vrozená slabost pro ženy se mu nakonec stane osudnou.
Databáze knih: 60 % (3 hodnocení)


  

  

1 – 3 / 3

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]