Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Eurokonzert.

Byly nalezeny 3 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Blbeček Max
Ivan Mládek

Vydáno: Eurokonzert
EAN: 9788090529403
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Génius Maxmilián Cyrany von Belleshaus dospěje už ve svých čtyřech letech k poznání, že díky předstírání zaraženého vývoje nebude musit chodit do školy, později ani do zaměstnání a vyhne se i vojenské službě pro panovnici. V masce nic nechápajícího blbečka z vlivné rodiny vyslechne spoustu závažných informací, kterých zneužívá ke svému pobavení. Tajně studuje, jeho okolí nemá ani zdání o jeho mimořádné vzdělanosti, nicméně vrozená slabost pro ženy se mu nakonec stane osudnou.
Databáze knih: 60 % (1 hodnocení)


2. Noha XXII
Ivan Mládek

Vydáno: Eurokonzert
EAN: 9788090529410
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Na diagnostickém oddělení v nemocnici na Výtoni leží tři dlouhodoběhospitalizovaní pacienti. Neúspěšný podnikatel Moucha, neúspěšný učitel Kouřil a úspěšný člen bezpečnostní služby Nepil. I přes rozdílná dosažená vzdělání, rozdílné profese a odlišné zájmy neustále spolu vedou nesmysluplné debaty, ve kterých se pouští do řešení všech problémů na zeměkouli, od svých problémů s prostatou, přes problémy amerického genetického inženýrství až po problémy japonského zdravotnictví. Naši tři povahově naprosto odlišní pacienti mají několik rysů společných. Chorobnou lenost, nepřátelský vztah k tržní ekonomice, přes značně pokročilý věk slabost pro mladé ženy…
Databáze knih: 56 % (5 hodnocení)


3. Cyranův ostrov
Ivan Mládek

Vydáno: Eurokonzert
EAN: 9990001563929
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: CYRANUV OSTROV ANOTACE Potomci méně známého maďarského šlechtického rodu restituují tvrz svých předků nedaleko Zbraslavic u Kutné Hory. Je jen pár let od pádu komunismu a tak je tato rozlehlá nemovitost značně zdevastovaná. Finančně, tělesně a duševně jsou dost zdevastovaní i naši restituenti. Jejich přistup k nově se rodící demokratické společnosti je až provokativně negativní a jejich krédem je od ní co nejvíce přijímat a pokud možno ničím nepřispívat. To se jim daří, což vyplývá nejen z jejich skutků, ale i z nekonečných slaboduchých konverzací, které čtenáře nejspíše pobaví.


  

  

1 – 3 / 3

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]