Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Egmont ČR.

Bylo nalezeno 9 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Marissa Meyerová: Winter - Měsíční kroniky. Klikněte pro více informací.

1. Winter - Měsíční kroniky
Marissa Meyerová

Nakladatel: Egmont ČR
EAN: 9788025238394
Klíčová slova: Elektronické knihy - Sci-fi
Anotace: Krásná a všemi milovaná princezna Winter je trnem v oku své mocné maceše královně Levaně. Jenže není tak slabá, jak si Levana myslí. Společně s kyborgskou mechaničkou Cinder a jejími spojenci by se jí mohlo podařit rozdmýchat povstání a ukončit dlouhou válku. Dokážou Cinder, Scarlet, Cress a Winter porazit Levanu a dopsat šťastné konce ke svým příběhům? V posledním díle Měsíčních kronik se uzavírá osud všech hrdinů úchvatného dystopického příběhu, který si zamilovali čtenáři na celém světě.
Databáze knih: 93 % (793 hodnocení)


John Flanagan: Umrlčí tváře. Klikněte pro více informací.

2. Umrlčí tváře
John Flanagan

Nakladatel: Egmont ČR
EAN: 9788025236918
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: V šesté knize napínavé série Bratrstvo se Volavky ocitnou v neznámé zemi a připravují se na bitvu proti nemilosrdnému nepříteli. Volavky zastihne na moři strašlivá bouře a zažene jejich loď daleko na západ, na pobřeží, které Hal nepoznává na žádné ze svých map. Ačkoli domorodci nejsou nikde k vidění, Volavky mají neodbytný pocit, že je někdo sleduje na každém kroku. Zdánlivý klid vezme za své, když se náhle objeví obrovský medvěd a zaútočí na dvě domorodé děti. Volavky včas zasáhnou a zachrání děti z medvědích spárů. Tím si získají vděčnost a přátelství místního kmene Mawagansettů, který se jim konečně ukáže. Jenže mír nemá dlouhého trvání. Umrlčí…
Databáze knih: 92 % (172 hodnocení)


John Flanagan: Bratrstvo - Lovci. Klikněte pro více informací.

3. Bratrstvo - Lovci
John Flanagan

Nakladatel: Egmont ČR
EAN: 9788025224373
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Hal a jeho bratrstvo Volavek pronásledují piráta Zavaka, hnaní touhou získat zpět andomal, posvátný kámen Skandijců. Posádku Volavky čeká nelehký úkol – najít krvežíznivého lupiče dřív, než jim stačí navždy zmizet kdesi v jižních mořích. Pronásledování vede po mohutné řece Dan a nebezpečným vodopádem až do opevněného města Raguza, které je nechvalně proslulým útočištěm pirátů a dobrodruhů. Má-li zde Hal uspět, musí věřit schopnostem své posádky a vyzvat Zavaka na souboj na život a na smrt.
Databáze knih: 91 % (384 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.08.2021


John Flanagan: Hraničářův učeň - První roky 1 - Turnaj na Gorlanu. Klikněte pro více informací.

4. Hraničářův učeň - První roky 1 - Turnaj na Gorlanu
John Flanagan

Nakladatel: Egmont ČR
EAN: 9788025236499
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Prolog k mezinárodně úspěšné sérii Hraničářův učeň. Dlouho předtím, než se z nich stanou hrdinové, jsou Crowley mladým hraničářem a Halt uprchlíkem ze země za mořem… Zrádný baron Morgarath shromažďuje pod svým praporcem další šlechtice hladové po moci. Král Osvald chřadne a princ Duncan – dá-li se věřit zvěstem – pustoší sever země. Halt a Crowley se vydávají prince hledat, aby ho požádali o pomoc a pak mohli obnovit oslabený hraničářský sbor. Kdysi loajální hraničáři jsou roztroušeni po celém království. Podaří se je opět spojit k boji za svou zemi? Dva mladí muži musejí připravit své plány dříve, než začne každoroční turnaj na hradě Gorlanu,…
Databáze knih: 91 % (284 hodnocení)


John Flanagan: Bratrstvo - Hora štírů. Klikněte pro více informací.

5. Bratrstvo - Hora štírů
John Flanagan

Nakladatel: Egmont ČR
EAN: 9788025221846
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Araluenský král Duncan má pro Hala a bratrstvo Volavek naléhavý úkol. Jeden pokus o zavraždění princezny Kasandry byl překažen, vrazi však nepřestanou, dokud nesplní svou povinnost, kterou považují za věc cti. Volavky se spolu s hraničářem Gilanem proto znovu vypraví do Aridy. Musejí v poušti vystopovat vrahy, proniknout do horského doupěte jejich sekty, najít jejich vůdce – a zastavit ho. Obávaný zabiják však není jedinou hrozbou, které musejí čelit. U pobřeží se schyluje k námořní bitvě a po Volavkách se žádá, aby pomohly starému příteli Araluenců v boji. Volavky jsou nuceny rozdělit své síly mezi rozpálenou pevninu a zrádné moře. Podaří se jim splnit úkol…
Databáze knih: 91 % (270 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.08.2021


John Flanagan: Bratrstvo - Nájezdníci. Klikněte pro více informací.

6. Bratrstvo - Nájezdníci
John Flanagan

Nakladatel: Egmont ČR
EAN: 9788025223918
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Zimní období a nepříznivé počasí je však přinutí přistát u pobřeží. Dokážou najít piráty, až se počasí zlepší? A pokud ano, jak si poradí s těmito zákeřnými zabijáky a hrdlořezy? Hal a jeho bratrstvo Volavek dokázali nemožné. Tato skupina vyděděnců, o které nikdo nestál, porazila zdánlivě mnohem silnější soupeře a zvítězila v tradiční soutěži bratrstev mladých skandijských bojovníků. Oslava Volavek však vezme krátký konec, když jejich vinou dojde k loupeži andomalu, posvátného kamene Skandijců. Volavkám zbývá jediné: vyplout za lupiči, pokusit se dostihnout jejich loď a získat drahocenný kámen zpět. To však znamená překonat bouřlivé boře,…
Databáze knih: 90 % (453 hodnocení)


John Flanagan: Bratrstvo - Otroci ze Sokora. Klikněte pro více informací.

7. Bratrstvo - Otroci ze Sokora
John Flanagan

Nakladatel: Egmont ČR
EAN: 9788025231876
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Nové dobrodružství začíná pověřením Hala a posádky jeho Volavky, aby sloužili coby námořní hlídka ve vodách spřáteleného Araluenu. Hal, Stig, Thorn a ostatní Volavky vyplouvají na moře s nečekanou novou členkou posádky na palubě. Nepřítel z minulosti se však vrací a Volavky musejí podniknout nebezpečnou cestu do Sokora, aby zachránily skupinu zajatých Araluenců před otroctvím. A přestože mohou tentokrát počítat s neocenitelnou pomocí araluenského hraničáře, není vůbec jisté, jak se jim podaří těžký úkol zvládnout.
Databáze knih: 90 % (308 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.08.2021


C. J. Daugherty: Noční škola: Odkaz. Klikněte pro více informací.

8. Noční škola: Odkaz
C. J. Daugherty

Nakladatel: Egmont ČR
EAN: 9788025228463
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: V minulém roce Allie přečkala tři zatčení, dva rozchody a jeden rodinný rozkol. Jediným světlým bodem byl její nový život na Krymské akademii. Tato internátní škola je jediné místo, kde se Allie cítí vítaná. A skutečnost, že jí škola do života přihrála Cartera Westa, rovněž není na škodu. Krymská akademie však má ke klidnému přístavu daleko. Naopak je ještě nebezpečnější, než Allie tušila. Studenti jsou zastrašováni a uprostřed té bouře se nacházejí Allieina tajemná babička a uprchlý bratr. Allie si bude muset vybrat, jestli chce chránit svou rodinu, nebo důvěřovat přátelům. Ale nebezpečná tajemství si vždy najdou způsob, jak zpřetrhat i ty nejsilnější vztahy….
Databáze knih: 82 % (77 hodnocení)


Kat Rosenfield: Konec a smrt Amelie Anne. Klikněte pro více informací.

9. Konec a smrt Amelie Anne
Kat Rosenfield

Nakladatel: Egmont ČR
EAN: 9788025227633
Klíčová slova: Elektronické knihy, Světové krimi
Anotace: Napínavý příběh s detektivní zápletkou. Becca vždy toužila opustit ospalé malé městečko, ve kterém vyrostla. Nález neznámé mrtvé dívky u cesty však všemi obyvateli, včetně Beccy, otřese. Becca stále nemůže pochopit, jak mohlo k něčemu takovému dojít nedaleko jejího domu, a poprvé v životě se nedokáže rozhodnout, co by měla udělat dál. Krátké kapitoly popisující poslední dny Amelie Anne jsou provázány s létem, které prožívá Becca, a souběžné příběhy dvou mladých dívek, které mají potíže s vlastní identitou a vztahy na hraně, přivádějí čtenáře stále blíž a blíž k pravdě a postupně rozplétají skutečný příběh Amelie Anne.
Databáze knih: 57 % (14 hodnocení)


  

  

1 – 9 / 9

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]