Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Egmont.

Bylo nalezeno 57 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

41. Na druhé straně
Claudia Gray

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025221167
Klíčová slova: Elektronické knihy, Urban fantasy
Anotace: Bianca a Lucas vždy věřili, že vydrží vše, jen aby mohli být spolu. Jenže pak si s nimi osud zahraje ošklivou hru a Bianca se promění v přízrak a Lucas v upíra, bytost, kterou celý život lovil. Lucase pronásleduje téměř nezvladatelná touha zabíjet, a tak se může obrátit o pomoc jen na jedno místo… na akademii v Evernightu. Bianca je rozhodnuta zůstat s ním. Jenže ředitelka akademie vede proti přízrakům otevřenou válku a bývalý domov se stává pro Biancu nebezpečným místem, navzdory novým schopnostem, které svou přeměnou v přízrak získala. Na Evernightu se schyluje k bitvě mezi přízraky a upíry a Bianca s Lucasem čelí strašlivé nové realitě. Dosud…
Databáze knih: 77 % (228 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2999


42. Nebezpečné klamstvá
Becca Fitzpatricková

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788025239001
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romantika
Anotace: Stredoškoláčka Stella Gordonová sa stane svedkom vraždy. V záujme jej bezpečnosti ju posielajú do Nebrasky, čo sa jej ani trochu nepozdáva. Keď sa zoznámi s Chetom Falconerom, je pre ňu ťažké byť neustále v strehu. A čoskoro si musí poradiť s naozajstnou hrozbou... Jej nepriatelia sú v skutočnosti bližšie, než si myslí.
Databáze knih: 76 % (137 hodnocení)
K vypůjčení do: 02.09.2020


43. Nebezpečné lži
Becca Fitzpatricková

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025237915
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Napínavý příběh sedmnáctileté Stelly, která se ukrývá před svými pronásledovateli. Poté, co se stane svědkyní vraždy, je středoškolačka Stella Gordonová v zájmu své bezpečnosti poslána do Nebrasky, což se jí ani trochu nezamlouvá. Najednou je pro ni těžké být neustále ve střehu a brzy si musí poradit s opravdovou hrozbou. Její nepřátelé jsou blíž, než si myslí.
Databáze knih: 76 % (137 hodnocení)
K vypůjčení do: 02.09.2020


44. Špecialistka
Stephenie Meyerová

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788025241516
Klíčová slova: Elektronické knihy - Světové krimi
Anotace: Pracovala pre tajnú vládnu jednotku ako špecialistka na vypočúvanie. Vie toho príliš veľa a pre oddelenie sa stala rizikom, ktorého sa treba zbaviť. Bez varovania sa na ňu začína lov. Nezostal jej nikto, komu by mohla veriť... Nikde nezotrvá dlho, pohotovo mení identity. Ak si chce zachrániť život, musí splniť poslednú úlohu. Čaká ju najťažší boj jej života. Spoznáva pri tom muža, ku ktorému ju pripútajú city, a musí urobiť všetko pre to, aby obaja zostali nažive.
Databáze knih: 74 % (180 hodnocení)
K vypůjčení do: 23.03.2022


45. Specialistka
Stephenie Meyerová

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025241059
Klíčová slova: Elektronické knihy - Thrillery, napínavá četba
Anotace: Špionážní thriller od autorky bestsellerové ságy Stmívání! Bývalé agentce na útěku před někdejšími zaměstnavateli nezbývá než vzít ještě jeden případ, aby očistila své jméno a zachránila si život. Jen málo lidí ví, že pracovala pro vládu Spojených států. Pro oddělení tak tajné, že nemá ani vlastní název. Coby výjimečná specialistka představuje zároveň jedno z nejtemnějších rizik. A tak když její zaměstnavatelé usoudí, že je pro ně nebezpečná, bez varování po ní jdou. Dávno nemá šanci být dlouho na jednom místě nebo používat stejné jméno. Oddělení už zlikvidovalo posledního člověka, kterému snad mohla důvěřovat. Ale ona stále ví cosi, co ji ohrožuje. Prostě ji…
Databáze knih: 74 % (180 hodnocení)
K vypůjčení do: 23.03.2022


46. Bratrstvo - Kniha osmá - Návrat Temudžajů
John Flanagan

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025248034
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Volavky se chystají do boje s válečníky z východních stepí Volavky se znovu vydávají na cestu v tomto osmém napínavém příběhu z dobrodružné série Bratrstvo. Skandie, vlast bratrstva Volavek, je v ohrožení. Temudžajové, nelítostní válečníci z východních stepí, se nikdy nevzdali plánů na její ovládnutí a nyní jsou zpět. Hal a jeho posádka budou muset zdolat zrádnou ledovou řeku a vodopády, aby se pokusili je zastavit.
Databáze knih: 95 % (17 hodnocení)
K vypůjčení do: 05.01.2025


47. Sto a jeden dalmatinec
Dodie Smithová

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025245637
Klíčová slova: Elektronické knihy, Příběhy o zvířátkách
Anotace: Když je z domu v poklidné londýnské ulici ukradeno patnáct dalmatinských štěňat, neví si s tímto prapodivným zločinem rady ani samotný Scotland Yard. Dalmatinští rodiče Pongo a Slečinka se proto musí pustit do nebezpečného pátrání na vlastní pěst a vydat se po stopě svých ztracených štěňátek. Za jejich tajemným zmizením však nestojí nikdo jiný než strašlivá Kruťanda z Ďáblovic, která nic na světě nemiluje tak jako kožešiny a právě teď prahne po neotřelém kožichu s pěknými černými skvrnami... Ponga a Slečinku tak čeká dlouhá cesta do Kruťandina venkovského sídla, jež bude plná překážek a nebezpečenství. Podaří se odvážné dvojici dalmatinců…
Databáze knih: 91 % (20 hodnocení)
K vypůjčení do: 21.05.2024


48. Top Gear - Stig hraje nebezpečnou hru
Jon Claydon, Tim Lawler

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025242599
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Sam Wheeler je v Bunsfoldu jen pár dní a už má pocit, že v místní škole i ve městě něco není v pořádku – a to nemluví jen o nešťastném matikáři, který trpí nadměrnou tvorbou plynů ve střevech. Jeden žák školy nedávno zmizel a nikdo se o to nestará – všichni včetně místní policie tráví veškerý volný čas hraním vysoce návykového Xenonu, nebo přípravami na závod motokár. Obojí vymyslel tajemný multimiliardář PT Cruiser, který má v plánu ovládnout celý svět a zničit odvěkého soupeře Stiga. Sam a jeho noví kamarádi Minnie Cooperová a Ford Harrison se rozhodnou odhalit pravdu, ale nebezpečí na ně číhá na každém kroku a brzy mezi našimi hrdiny a…
Databáze knih: 90 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.06.2023


49. Bouře začíná
Damian Dibben

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025224243
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi, horory
Anotace: Jakeovi rodiče zmizeli a mohou být na jakémkoli místě na světě – a zároveň v kterékoli době v minulosti. Rodina Djonesových má totiž ohromující tajemství: patří ke STRÁŽCŮM MINULOSTI, tajné společnosti, která cestuje staletími a brání zločincům, aby zasahovali do dějin a přetvářeli si je po svém. Na začátku pátrání po rodičích je Jake vytržen z Londýna 21. století, přemístěn do Francie 19. století a dopraven do Bodu nula, kde se nachází ústředí společnosti strážců. Zde se seznámí s podivuhodnou skupinou agentů a vůbec poprvé uslyší o obávané rodině Zeldtových, která má v plánu zničit náš svět, jak ho známe….
K vypůjčení do: 31.12.2999


50. Přesýpací hodiny
Claudia Gray

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025221150
Klíčová slova: Elektronické knihy, Urban fantasy
Anotace: Bianca obětuje vše, jen aby mohla být s Lucasem. Po útěku z akademie Evernight, internátní školy pro upíry, najdou Bianca a Lucas útočiště u Černého kříže, sdružení fanatických lovců upírů. Bianca musí skrývat své nadpřirozené schopnosti, aby nepřišla o život. Ale když Černý kříž zajme jejího přítele upíra Baltazara, ztratí hra na schovávanou smysl. Bianca a Lucas musejí znovu prchat, a to nejen před Černým křížem, ale také před mocnými vůdci z Evernightu. Ale i kdyby utekli až na konec světa, Bianca nemůže uniknout svému osudu. Bianca celý život věřila, že jejich láska přežije vše… ale přečká i to, co musí nevyhnutelně přijít?
K vypůjčení do: 31.12.2999


  

  

41 – 50 / 57

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]