Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Egmont.

Bylo nalezeno 60 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Fiona Paul: Temné vody - Belladonna. Klikněte pro více informací.

41. Temné vody - Belladonna
Fiona Paul

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025229156
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romantika
Anotace: Pokračování románu Jed. Cassandra Caravellová se snaží zapomenout na Falca, divokého malíře, který jí uloupil srdce, a znovu se sbližuje se svým snoubencem Lucou. Jenže zdá se, že i Luca má svá tajemství. Když ho uprostřed noci zatknou a odvedou vojáci, Cassandra se opět ocitá v nejistotě. Aby Lucu zachránila, musí za každou cenu najít Knihu věčné růže – jediný důkaz toho, že je nevinný. Tak začíná Cassandřin výlet do Florencie, města, jehož obyvatelé si šeptají o případech vampyrismu a kde se odehrávají podivné večírky a tajná setkání Řádu Věčné růže. A čeká ji i další setkání s Falcem, který pracuje přímo pro mrazivě krásnou vůdkyni Řádu, samotnou…
Databáze knih: 79 % (35 hodnocení)


Claudia Gray: Balthazar. Klikněte pro více informací.

42. Balthazar
Claudia Gray

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025225219
Klíčová slova: Elektronické knihy, Urban fantasy
Anotace: V románu Balthazar autorka odhaluje životní příběh nejzajímavějšího studenta akademie Evernight. Po stovky let byl upír Balthazar osamělý – bez spojenců, bez lásky. Nyní čelí svému největšímu nepříteli, ale už nemusí bojovat sám.
Databáze knih: 80 % (140 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2999


Stephanie Garberová: Caraval. Klikněte pro více informací.

43. Caraval
Stephanie Garberová

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025239483
Klíčová slova: Elektronické knihy - Young Adult
Anotace: Ať už jste o Caravalu slyšeli cokoli, určitě se to nevyrovná realitě. Je to víc než hra! Je to magie. Scarlett vždy toužila Caraval zažít a letos dostala pozvánku. Jenže vzápětí unese její sestru Tellu tajemný režisér celého představení. Není se čeho bát, Caraval je přece jen zdání. Ale co když ne? Ať už je to jakkoli, Caravalem musí Scarlett projít i se zlomeným srdcem a sestru rychle najít, než se spustí nebezpečný dominový efekt následků a navždy ji ztratí.
Databáze knih: 80 % (299 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.04.2022


Claudia Gray: Na druhé straně. Klikněte pro více informací.

44. Na druhé straně
Claudia Gray

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025221167
Klíčová slova: Elektronické knihy, Urban fantasy
Anotace: Bianca a Lucas vždy věřili, že vydrží vše, jen aby mohli být spolu. Jenže pak si s nimi osud zahraje ošklivou hru a Bianca se promění v přízrak a Lucas v upíra, bytost, kterou celý život lovil. Lucase pronásleduje téměř nezvladatelná touha zabíjet, a tak se může obrátit o pomoc jen na jedno místo… na akademii v Evernightu. Bianca je rozhodnuta zůstat s ním. Jenže ředitelka akademie vede proti přízrakům otevřenou válku a bývalý domov se stává pro Biancu nebezpečným místem, navzdory novým schopnostem, které svou přeměnou v přízrak získala. Na Evernightu se schyluje k bitvě mezi přízraky a upíry a Bianca s Lucasem čelí strašlivé nové realitě. Dosud…
Databáze knih: 77 % (229 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2999


Becca Fitzpatricková: Nebezpečné lži. Klikněte pro více informací.

45. Nebezpečné lži
Becca Fitzpatricková

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025237915
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Napínavý příběh sedmnáctileté Stelly, která se ukrývá před svými pronásledovateli. Poté, co se stane svědkyní vraždy, je středoškolačka Stella Gordonová v zájmu své bezpečnosti poslána do Nebrasky, což se jí ani trochu nezamlouvá. Najednou je pro ni těžké být neustále ve střehu a brzy si musí poradit s opravdovou hrozbou. Její nepřátelé jsou blíž, než si myslí.
Databáze knih: 76 % (138 hodnocení)
K vypůjčení do: 02.09.2020


Becca Fitzpatricková: Nebezpečné klamstvá. Klikněte pro více informací.

46. Nebezpečné klamstvá
Becca Fitzpatricková

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025239001
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romantika
Anotace: Stredoškoláčka Stella Gordonová sa stane svedkom vraždy. V záujme jej bezpečnosti ju posielajú do Nebrasky, čo sa jej ani trochu nepozdáva. Keď sa zoznámi s Chetom Falconerom, je pre ňu ťažké byť neustále v strehu. A čoskoro si musí poradiť s naozajstnou hrozbou... Jej nepriatelia sú v skutočnosti bližšie, než si myslí.
Databáze knih: 76 % (138 hodnocení)


Stephenie Meyerová: Špecialistka. Klikněte pro více informací.

47. Špecialistka
Stephenie Meyerová

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025241516
Klíčová slova: Elektronické knihy - Světové krimi
Anotace: Pracovala pre tajnú vládnu jednotku ako špecialistka na vypočúvanie. Vie toho príliš veľa a pre oddelenie sa stala rizikom, ktorého sa treba zbaviť. Bez varovania sa na ňu začína lov. Nezostal jej nikto, komu by mohla veriť... Nikde nezotrvá dlho, pohotovo mení identity. Ak si chce zachrániť život, musí splniť poslednú úlohu. Čaká ju najťažší boj jej života. Spoznáva pri tom muža, ku ktorému ju pripútajú city, a musí urobiť všetko pre to, aby obaja zostali nažive.
Databáze knih: 74 % (189 hodnocení)


Stephenie Meyerová: Specialistka. Klikněte pro více informací.

48. Specialistka
Stephenie Meyerová

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025241059
Klíčová slova: Elektronické knihy - Thrillery, napínavá četba
Anotace: Špionážní thriller od autorky bestsellerové ságy Stmívání! Bývalé agentce na útěku před někdejšími zaměstnavateli nezbývá než vzít ještě jeden případ, aby očistila své jméno a zachránila si život. Jen málo lidí ví, že pracovala pro vládu Spojených států. Pro oddělení tak tajné, že nemá ani vlastní název. Coby výjimečná specialistka představuje zároveň jedno z nejtemnějších rizik. A tak když její zaměstnavatelé usoudí, že je pro ně nebezpečná, bez varování po ní jdou. Dávno nemá šanci být dlouho na jednom místě nebo používat stejné jméno. Oddělení už zlikvidovalo posledního člověka, kterému snad mohla důvěřovat. Ale ona stále ví cosi, co ji ohrožuje. Prostě ji…
Databáze knih: 74 % (189 hodnocení)
K vypůjčení do: 23.03.2022


Stephenie Meyerová: Zatmění. Klikněte pro více informací.

49. Zatmění
Stephenie Meyerová

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 480 s. ; 21 cm
EAN: 9788025208342
Klíčová slova: dobrodružné romány, fantasy, upíři, milostné romány, americká literatura
Anotace: Třetí díl romantické čtyřdílné ságy s prvky fantasy a hororu. Isabella se stěhuje k otci do městečka Forks ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Později však do Isabellina života vstoupí také Jacob, chlapec s vlkodlačími předky. Vlkodlaci a upíři jsou však nesmiřitelní nepřátelé a Edward s Jacobem toto nepřátelství nedokáží odložit ani z náklonnosti k Isabelle. A tak se Isabella musí mezi nimi rozhodnout….
Databáze knih: 75 % (4067 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.10.2020


Dodie Smithová: Sto a jeden dalmatinec. Klikněte pro více informací.

50. Sto a jeden dalmatinec
Dodie Smithová

Nakladatel: Egmont
EAN: 9788025245637
Klíčová slova: Elektronické knihy, Příběhy o zvířátkách
Anotace: Když je z domu v poklidné londýnské ulici ukradeno patnáct dalmatinských štěňat, neví si s tímto prapodivným zločinem rady ani samotný Scotland Yard. Dalmatinští rodiče Pongo a Slečinka se proto musí pustit do nebezpečného pátrání na vlastní pěst a vydat se po stopě svých ztracených štěňátek. Za jejich tajemným zmizením však nestojí nikdo jiný než strašlivá Kruťanda z Ďáblovic, která nic na světě nemiluje tak jako kožešiny a právě teď prahne po neotřelém kožichu s pěknými černými skvrnami... Ponga a Slečinku tak čeká dlouhá cesta do Kruťandina venkovského sídla, jež bude plná překážek a nebezpečenství. Podaří se odvážné dvojici dalmatinců…
Databáze knih: 90 % (21 hodnocení)
K vypůjčení do: 21.05.2024


  

  

41 – 50 / 60

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]