Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Egmont.

Bylo nalezeno 57 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

11. Hraničiarov učeň - Kniha druhá - Horiaci most
John Flanagan

Vydáno: Albatros Media Slovakia
EAN: 9788025242841
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Pokračovanie fantasy príbehov Willa a jeho kamarátov. Araluenské kráľovstvo sa chystá na vojnu proti Morgarathovi a Will s Horácom sprevádzajú Gilana s posolstvom do Celtiky. Celtické dediny a bane sú však opustené. Traja posli objavia hladné a vyčerpané dievča a zistia, prečo je to tak: Morgarath poštval svoje príšery, aby Celtičanov zotročili. Taktiež sa chystá prekvapivý útok, a ak naši priatelia niečo nepodniknú, kráľovstvu hrozí neodvratná porážka.
Databáze knih: 91 % (1358 hodnocení)


12. Scarlet - Měsíční kroniky
Marissa Meyerová

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025225776
Klíčová slova: Elektronické knihy - Sci-fi
Anotace: Osmnáctiletá Scarlet Benoitová je přesvědčena, že se o sebe dokáže postarat sama. Nepotřebuje a ani nechce si nikoho pustit do života. Výjimkou je její babička Michelle, žena, která Scarlet naučila všechno, co umí: pilotovat raketu, oškubat kachnu, ignorovat názor většiny a udělat si svůj. Celých jedenáct let byla babička pro Scarlet jediným blízkým člověkem na světě. Až do dne, kdy babičku unese jakýsi tajemný gang a Scarletin život se navždy změní. Jediný, kdo o tomto gangu něco ví, je Vlk, pouliční rváč, kterého Scarlet zná jen zběžně. Scarlet se nerada svěřuje cizím lidem, zvláště pokud jde o muže, ze kterých čpí potíže na sto honů. Jenže Vlkovu pomoc potřebuje,…
Databáze knih: 91 % (1270 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2021


13. Hraničiarov učeň - Kniha piata - Výkupné za Eraka
John Flanagan

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025245705
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi, horory
Anotace: Výkupné za Eraka je piata kniha príbehov o Willovi a jeho priateľoch z hradu Redmont. Skandijský oberjarl Erak padne do zajatia a jeho zástupca Svengal požiada Araluen o pomoc. Halt s Willom sa ponúknu, že privezú za Eraka výkupné. No ak má byť ich cesta úspešná, potrebujú mať so sebou osobu kráľovského rodu, a tak princezná Kasandra prehovorí svojho otca, aby jej dovolil plaviť sa s nimi.
Databáze knih: 91 % (1037 hodnocení)


14. Hraničářův učeň - Výkupné za Eraka
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025212578
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Skandijský oberjarl Erak podnikne nájezd na pobřeží pouštní země Aridy, přitom je však prozrazen, zajat a uvězněn. Jeho zástupce Svengal se proto vypraví do Araluenu a požádá o pomoc. Halt a Will se nabídnou, že se vypraví se Svengalem do Aridy a přivezou výkupné, jenže má-li být jejich cesta úspěšná a Erak osvobozen, potřebují mít s sebou osobu z královského rodu. Princezna Kassandra – nebo Evanlyn, jak ji zná Will – tedy přemluví svého otce, aby jí dovolil odplout na jih. K výpravě se ještě připojí Horác a Gilan, aby byla dostatečně zajištěna princeznina ochrana. Ale dostane se naše šestice statečných přes poušť, kterou obývají znesvářené kmeny a kde na každém…
Databáze knih: 91 % (1037 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.08.2023


15. Hraničiarov učeň - Kniha šiesta - Čarodej na severe
John Flanagan

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025245712
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi, horory
Anotace: Šiesta kniha príbehov o hraničiarovi Willovi a jeho priateľoch. Will a Alyss sa ocitnú vo víre nového dobrodružstva, ktoré ich zavedie do odľahlého léna ďaleko na severe. Will tam má tajne vyšetriť, čo sa skrýva za zvesťami o čarodejníctve. A hoci sa v Grimsdellskom lese sám stretne s desivým prízrakom, musí sa pokúsiť nájsť rozumné vysvetlenie. Alebo azda čarodejníctvo skutočne existuje?
Databáze knih: 91 % (993 hodnocení)


16. Hraničářův učeň - Čaroděj na severu
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025213391
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Will coby plnohodnotný hraničář pečující o vlastní léno se záhy přesvědčí, že v každé, dokonce i v té sebeospalejší díře se mohou dít věci ohrožující životy lidí i bezpečnost celého království. Než se naděje, ocitne se spolu s Alyss ve víru nového dobrodružství, které ho zavede do odlehlého léna daleko na severu. Zde má tajně vyšetřit, jaká pravda se skrývá za místními zvěstmi o čarodějnictví. Když se však Will v Grimsdellském lese setká s děsivým přízrakem Nočního bojovníka, musí si položit otázku: Dá se pro to, co viděl, najít racionální vysvětlení… nebo snad čarodějnictví skutečně existuje?
Databáze knih: 91 % (993 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.08.2023


17. Hraničářův učeň První roky Bitva na Hackhamské pláni
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025239230
Klíčová slova: Elektronické knihy - Young Adult
Anotace: Mír v Araluenu je v ohrožení a nově korunovaný král Duncan se připravuje na válku. Morgarath zatím potají shromažďuje armádu divokých bestií známých jako wargalové. Halt se chystá na zdánlivě nemožný úkol – zdolat Deštné a temné hory, připlížit se nepozorovaně k nepříteli a odhalit jeho temné plány. Ví, že jediný chybný krok může mít nedozírné následky, protože v bitvě na Hackhamské pláni se bude rozhodovat o osudu celého království.
Databáze knih: 91 % (185 hodnocení)
K vypůjčení do: 02.12.2021


18. Hraničářův učeň - Králové Clonmelu
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025215210
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Will je na každoročním hraničářském sněmu, ale Halt vyšetřuje záhadné události na západě. Když se konečně vrátí, přináší špatné zprávy. V Hibernii to vře. Lživá náboženská sekta, která si říká nezasvěcení, rozsévá zmatek a vyvolává vzpoury, a pět ze šesti hibernských království už bylo rozvráceno. Nyní je v ohrožení šesté, království Clonmel, a Halt, Will a Horác se vydají na cestu, aby v něm pomohli znovu nastolit pořádek. Budou jim na výpravě užitečná tajemství z Haltovy minulosti? Jeden hraničář obvykle dokáže zabránit vzpouře, ale tentokrát možná nebudou stačit ani dva...
Databáze knih: 90 % (869 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.08.2023


19. Divotvůrce 5: Královnovrah
Sebastien de Castell

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025247426
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Po souboji na poušti Kellen nechtěně potřísní daromanskou vlajku svou krví. Strážcům zákona nyní nezbývá než ho za takový čin zatknout. Několik dní předtím, než je Kellen postaven před královnu, aby byl odsouzen k smrti, dostane od spoluvězně podivnou radu: když zabije královnu, vyslouží si za to shovívavost od těch, kdo jsou u moci. Tváří v tvář jedenáctileté vládkyni však Kellen zjistí, že královna je mnohem bystřejší, než čekal, a navíc v nesmírném nebezpečí.
Databáze knih: 95 % (35 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2023


20. Hraničářův učeň - Královská hraničářka
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025228340
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Když se Will stal členem hraničářského sboru, složil slavnostní přísahu. Teď se zdá, jako by pro něho nic neznamenala. Poté co byl jeho život rozvrácen strašlivou tragédií, nemyslí Will na nic jiného než na pomstu. Willovi znepokojení přátelé musejí najít způsob, jak ho odvrátit od temné cesty. S řešením přichází Halt: Will si vezme na starost učně. Všechny překvapí, koho Halt navrhuje – a je to žádost, kterou Will nemůže odmítnout. Výcvik vzdorovité a svéhlavé dospívající dívky je náročný. A když Will na jedné výpravě narazí na bandu zločinců, musí se rozhodnout, co je pro něho důležitější, zda dotáhnout do konce svou pomstu, nebo zachránit nevinné životy.…
Databáze knih: 90 % (600 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.08.2023


  

  

11 – 20 / 57

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]