Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=egmont.

Bylo nalezeno 42 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Cress - Měsíční kroniky
Marissa Meyerová

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025229521
Klíčová slova: Elektronické knihy - Sci-fi
Anotace: Cress od dětství vyrůstala sama uvězněná v umělém satelitu. Jedinou společnost jí zde dělají počítačové obrazovky. Díky času strávenému s počítači se Cress vypracuje ve špičkovou hackerku. Naneštěstí je však přinucena pracovat pro královnu Levanu a právě dostala rozkazy vystopovat Cinder a jejího pohledného průvodce. Cinder a kapitán Thorne jsou na útěku. Společně se Scarlet a Vlkem plánují svrhnout královnu Levanu a zabránit její armádě v invazi na Zemi. Právě Cress může Cinder a jejím společníkům pomoct. Odvážný pokus zachránit ji se však nezdaří a celá skupina se rozdělí. Cress má konečně svou svobodu, ale musí za ni zaplatit vyšší cenu, než si dovedla…
Databáze knih: 94 % (1053 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2021


2. Hraničiarov učeň - Kniha siedma - Obliehanie Macindawu
John Flanagan

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025245729
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Siedma kniha príbehov o hraničiarovi Willovi a jeho priateľoch. Nájde Will v rozvrátenom severnom léne bojovníkov, ktorých potrebuje, aby dobyl späť hrad ovládaný sirom Kerenom a jeho bandou zločincov a oslobodil Alyss zo zajatia? Za hranicami sa navyše zhromažďujú divokí Skotiovia a chystajú vpád do araluenského kráľovstva. Čas sa kráti. Willova odvaha, vynaliezavosť a príchod dávneho priateľa sú to jediné, čo môže zabrániť hroziacej invázii a zachrániť Alyss pred desivým osudom.
Databáze knih: 92 % (913 hodnocení)
K vypůjčení do: 18.09.2023


3. Bratrstvo - Vyděděnci
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025221358
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Ve Skandii existuje pouze jediná cesta, jak se stát bojovníkem. Chlapci jsou vybíráni do skupin zvaných bratrstva a musejí podstoupit tříměsíční výcvik v námořnických dovednostech, ovládání zbraní a bojové taktice. Bratrstvo stojí proti bratrstvu a soutěží spolu v řadě úkolů. Vítěz může být jen jeden. Když se Hal Mikkelson, syn skandijského otce a araluenské matky, stane nedobrovolným vůdcem bratrstva vyděděnců, musí se tohoto úkolu zhostit, jak nejlépe umí. Bratrstvo Volavek se silou ani počtem sice nevyrovná dalším dvěma skupinám, ale jeho členové mohou svou vynalézavostí, důvtipem a odvahou všechny jen překvapit.
Databáze knih: 92 % (471 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.08.2021


4. Divotvůrce 3: Kouzelnice
Sebastien de Castell

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025243992
Klíčová slova: Elektronické knihy - Young Adult
Anotace: Vydejte se potřetí do magického světa fantasy série Divotvůrce Kellen, Reichis a Ferius cestují do Gitabrie, země proslulé úžasnými vynálezy. Když se k nim zvláštními argosanskými cestami dostane zpráva o mechanickém ptáčkovi oživeném magií, uvědomí si, co všechno je v sázce. Co když Gitabriánci dokážou oživit i něco mnohem nebezpečnějšího? Mezitím jim cestu zkříží neznámý rudý mág a také nečekaný jan’tepský spojenec. Čas nemilosrdně ubíhá a karty ve Feriusině balíčku varují před blížící se válkou.
Databáze knih: 93 % (100 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2023


5. Scarlet - Měsíční kroniky
Marissa Meyerová

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025225776
Klíčová slova: Elektronické knihy - Sci-fi
Anotace: Osmnáctiletá Scarlet Benoitová je přesvědčena, že se o sebe dokáže postarat sama. Nepotřebuje a ani nechce si nikoho pustit do života. Výjimkou je její babička Michelle, žena, která Scarlet naučila všechno, co umí: pilotovat raketu, oškubat kachnu, ignorovat názor většiny a udělat si svůj. Celých jedenáct let byla babička pro Scarlet jediným blízkým člověkem na světě. Až do dne, kdy babičku unese jakýsi tajemný gang a Scarletin život se navždy změní. Jediný, kdo o tomto gangu něco ví, je Vlk, pouliční rváč, kterého Scarlet zná jen zběžně. Scarlet se nerada svěřuje cizím lidem, zvláště pokud jde o muže, ze kterých čpí potíže na sto honů. Jenže Vlkovu pomoc potřebuje,…
Databáze knih: 91 % (1243 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2021


6. Hraničiarov učeň - Kniha piata - Výkupné za Eraka
John Flanagan

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025245705
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi, horory
Anotace: Výkupné za Eraka je piata kniha príbehov o Willovi a jeho priateľoch z hradu Redmont. Skandijský oberjarl Erak padne do zajatia a jeho zástupca Svengal požiada Araluen o pomoc. Halt s Willom sa ponúknu, že privezú za Eraka výkupné. No ak má byť ich cesta úspešná, potrebujú mať so sebou osobu kráľovského rodu, a tak princezná Kasandra prehovorí svojho otca, aby jej dovolil plaviť sa s nimi.
Databáze knih: 91 % (1014 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.09.2023


7. Hraničiarov učeň - Kniha šiesta - Čarodej na severe
John Flanagan

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025245712
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy, sci, fi, horory
Anotace: Šiesta kniha príbehov o hraničiarovi Willovi a jeho priateľoch. Will a Alyss sa ocitnú vo víre nového dobrodružstva, ktoré ich zavedie do odľahlého léna ďaleko na severe. Will tam má tajne vyšetriť, čo sa skrýva za zvesťami o čarodejníctve. A hoci sa v Grimsdellskom lese sám stretne s desivým prízrakom, musí sa pokúsiť nájsť rozumné vysvetlenie. Alebo azda čarodejníctvo skutočne existuje?
Databáze knih: 91 % (967 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.09.2023


8. Hraničářův učeň První roky Bitva na Hackhamské pláni
John Flanagan

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025239230
Klíčová slova: Elektronické knihy - Young Adult
Anotace: Mír v Araluenu je v ohrožení a nově korunovaný král Duncan se připravuje na válku. Morgarath zatím potají shromažďuje armádu divokých bestií známých jako wargalové. Halt se chystá na zdánlivě nemožný úkol – zdolat Deštné a temné hory, připlížit se nepozorovaně k nepříteli a odhalit jeho temné plány. Ví, že jediný chybný krok může mít nedozírné následky, protože v bitvě na Hackhamské pláni se bude rozhodovat o osudu celého království.
Databáze knih: 91 % (175 hodnocení)
K vypůjčení do: 02.12.2021


9. Divotvůrce 4: Spoutávač
Sebastien de Castell

Vydáno: Egmont
EAN: 9788025246061
Klíčová slova: Elektronické knihy, Young Adult
Anotace: Kellen a jeho vražedný kočkoveverčák Reichis jsou sami na cestě a pátrají po tajemném mnišském klášteře známém jako Ebenové opatství. Je to místo, které nezasvěcenci nikdy nemohou najít, a Kellen začíná být zoufalý. Mniši v Ebenovém opatství totiž údajně vědí o černém stínu víc než kdo jiný, a dokonce ho prý umějí i léčit. Potom se však stane něco, co Kellena a Reichise rozdělí. Kellen poprvé čelí světu sám a pronikne do stínové magie mnohem hlouběji, než se kdy odvažoval tušit.
Databáze knih: 93 % (54 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2023


10. Divotvůrce 2: Černé znamení
Sebastien de Castell

Vydáno: Egmont ČR
EAN: 9788025241738
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Kellen opustil lid Jan'Tepu a v šestnácti letech se stal psancem. Teď se musí víc než kdy jindy spoléhat na svůj důvtip, aby přežil v zemi Sedmi písků. Chybí mu domov, rodina a Nephenie, kterou nepřestal milovat. Pak se ale potká se Seneirou, dívkou se zavázanýma očima ukrývající velké tajemství. Společně s Ferius se rozhodnou pomoct, jenže v sázce je víc, než oba tuší. Moc černého stínu sílí a Kellen má podezření, že za vším stojí jeho vlastní lid.
Databáze knih: 90 % (201 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2023


  

  

1 – 10 / 42

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]