Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=EGMONT.

Bylo nalezeno 102 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Sebastien de Castell: Divotvůrce 6: Rozvratník. Klikněte pro více informací.

1. Divotvůrce 6: Rozvratník
Sebastien de Castell

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 536 stran
EAN: 9788025248003
Kategorie: Dětská literatura • Audioknihy • Young adult, New adult • Dětská literatura • Beletrie pro děti • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Kellen a Reichis si zvykají na život ochránců mladé královny. Kellen poprvé v životě cítí, že se stává mužem, jakého z něj chtěla mít jeho mentorka Ferius. Dokonce i Reichis oceňuje, že má vznešený cíl – pokud mu nikdo nevyčítá příležitostné krádeže z královské pokladnice. Tisíce kilometrů daleko se však chystá zničující válka, před kterou varovali Argosané. Z nečekaného zdroje přichází zpráva, že existuje způsob, jak by Kellen mohl zabránit staletím krveprolití na kontinentu. Musel by však být ochotný pro to zabíjet… Kellen a jeho sestra Shalla se nyní ocitají každý na jiné straně a láska ani věrnost je nemohou ochránit před volbami, které musejí učinit.
Databáze knih: 94 % (180 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.08.2026


John Flanagan: Hraničářův učeň 4 - Nositelé dubového listu. Klikněte pro více informací.

2. Hraničářův učeň 4 - Nositelé dubového listu
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 312 stran
EAN: 9788025211588
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Blíží se jaro a Will s Evanlyn mohou konečně prchnout ze Skandie. Evanlyn je však unesena temudžajskými jezdci, příslušníky početného národa, který obývá rozlehlé stepi na východ od Skandie. Will se vydává za nimi, ale jeden chlapec má proti šesti ostříleným temudžajským bojovníkům jen mizivou naději – i když je hraničářským učněm. V poslední chvíli ho vystopují Halt s Horácem a pomohou mu Evanlyn zachránit. Na radost ze shledání však není čas, protože Halt si je jistý, že šest Temudžajů tvořilo pouze průzkumný oddíl velikého vojska, které se chystá k vpádu do Skandie. Čtyři Araluenci musejí Skandijce varovat a nabídnout jim pomoc – pokud ovšem oberjarl jejich…
Databáze knih: 92 % (1757 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2028


John Flanagan: Hraničiarov učeň - Kniha štvrtá - Boj o Skandiju. Klikněte pro více informací.

3. Hraničiarov učeň - Kniha štvrtá - Boj o Skandiju
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 312 stran
EAN: 9788025242865
Kategorie: Fantasy a sci-fi pro mladé • Young adult, New adult
Anotace: Štvrté pokračovanie obľúbenej série o Willovi a jeho priateľoch. Blíži sa jar a Will s Evanlyn môžu konečne ujsť zo Skandije. Evanlyn však unesú temudžajskí jazdci. Will sa vyberie za nimi, ale jeden chlapec má proti šiestim temudžajským bojovníkom len nepatrnú nádej – i keď je hraničiarskym učňom. V poslednej chvíli ho vystopujú Halt s Horácom a pomôžu mu Evanlyn zachrániť. Ale na radosť nie je čas. Šesť Temudžajcov tvorilo iba prieskumný oddiel veľkého vojska, ktoré sa chystá vpadnúť do Skandije. Štyria Araluenčania musia Skandijcov varovať.
Databáze knih: 92 % (1748 hodnocení)
K vypůjčení do: 02.02.2025


Marissa Meyerová: Winter - Měsíční kroniky. Klikněte pro více informací.

4. Winter - Měsíční kroniky
Marissa Meyerová

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 768 stran
EAN: 9788025238394
Kategorie: Fantasy a sci-fi pro mladé • Young adult, New adult
Anotace: Dramatický závěr Měsíčních kronik Princezna Winter má obdiv měsíčního národa pro svou vznešenost a dobré srdce, a navzdory tomu, že jí tvář hyzdí jizvy, její krása je prý ještě úchvatnější než královny Levany, její macechy. Winter svou macechu nenávidí a ví, že Levana neschvaluje její city k příteli z dětství – pohlednému palácovému strážnému Jacinovi. Ale Winter není tak slabá, jak si Levana myslí. Společně s kyborgskou mechaničkou Cinder a jejími spojenci by se jí dokonce mohlo podařit rozdmýchat povstání a zvítězit ve válce, která zuří už příliš dlouho. Dokážou Cinder, Scarlet, Cress a Winter porazit královnu Levanu a dopsat šťastné konce ke svým příběhům?
Databáze knih: 92 % (1138 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2026


John Flanagan: Bratrstvo - Vyděděnci. Klikněte pro více informací.

5. Bratrstvo - Vyděděnci
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 416 stran
EAN: 9788025221358
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Ve Skandii existuje pouze jediná cesta, jak se stát bojovníkem. Chlapci jsou vybíráni do skupin zvaných bratrstva a musejí podstoupit tříměsíční výcvik v námořnických dovednostech, ovládání zbraní a bojové taktice. Bratrstvo stojí proti bratrstvu a soutěží spolu v řadě úkolů. Vítěz může být jen jeden. Když se Hal Mikkelson, syn skandijského otce a araluenské matky, stane nedobrovolným vůdcem bratrstva vyděděnců, musí se tohoto úkolu zhostit, jak nejlépe umí. Bratrstvo Volavek se silou ani počtem sice nevyrovná dalším dvěma skupinám, ale jeho členové mohou svou vynalézavostí, důvtipem a odvahou všechny jen překvapit.
Databáze knih: 92 % (740 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.08.2026


John Flanagan: Hraničiarov učeň - Kniha prvá - Ruiny Gorlanu. Klikněte pro více informací.

6. Hraničiarov učeň - Kniha prvá - Ruiny Gorlanu
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 272 stran
EAN: 9788025242834
Kategorie: Fantasy a sci-fi pro mladé • Fantasy, sci-fi • Young adult, New adult
Anotace: Prvá kniha skvelej dobrodružnej fantasy série o Willovi a jeho kamarátoch. Austrálsky spisovateľ John Flanagan napísal prvú knihu série Hraničiarov učeň pre svojho dvanásťročného syna, aby ho prilákal k čítaniu. A taktiež chcel drobnému Michaelovi ukázať, že hrdinovia nemusia byť len urastení a svalnatí. Hraničiarov učeň je nesmierne obľúbený v mnohých krajinách sveta. Aj keď je séria zaradená do žánru fantasy, ide predovšetkým o mimoriadne pútavé príbehy o priateľstve, odvahe a čestnosti.
Databáze knih: 91 % (2577 hodnocení)
K vypůjčení do: 02.02.2025


John Flanagan: Hraničářův učeň  1 - Rozvaliny Gorlanu. Klikněte pro více informací.

7. Hraničářův učeň 1 - Rozvaliny Gorlanu
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 272 stran
EAN: 9788025230848
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: První kniha fantasy série příběhů o Willovi a jeho přátelích z hradu Redmontu. Will je na svůj věk malý, ale zato je hbitý a neobyčejně bystrý. Celý život snil o tom, že se stane slavným rytířem jako otec, kterého nikdy nepoznal, ale do bojové školy na hradě Redmontu ho pro malý vzrůst nepřijmou. Místo toho se dostane do učení k Haltovi, tajemnému hraničáři, jehož záhadnou schopnost neviditelně se pohybovat lidé přičítají černé magii. Will se postupně učí používat zbraně hraničáře: luk a šípy, šedozelenou pláštěnku a houževnatého malého ponyho. Ačkoli Will nemá meč ani velkého koně, po kterých tolik toužil, zjistí, že dobrý hraničář je pro království…
Databáze knih: 91 % (2572 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2028


John Flanagan: Hraničářův učeň 2 - Hořící most. Klikněte pro více informací.

8. Hraničářův učeň 2 - Hořící most
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 264 stran
EAN: 9788025210345
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Celtické vesnice a doly jsou však opuštěné. Tři poslové zjistí, proč tomu tak je, až když objeví hladovou a vyčerpanou dívku. Ta jim prozradí, že Morgarath poštval své odporné stvůry, aby Celtiky zotročily. Zatímco Gilan rychle ujíždí zpátky do Araluenu, aby podal zprávu králi, Will s Horácem odhalí pravou příčinu Morgarathova jednání. Chystá se překvapivý útok ze tří stran a Araluenskému království hrozí krutá porážka – pokud naši dva přátelé nepodniknou něco, aby jí zabránili!
Databáze knih: 91 % (2092 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2028


John Flanagan: Hraničiarov učeň - Kniha druhá - Horiaci most. Klikněte pro více informací.

9. Hraničiarov učeň - Kniha druhá - Horiaci most
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 264 stran
EAN: 9788025242841
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé • Fantasy, sci-fi
Anotace: Pokračovanie fantasy príbehov Willa a jeho kamarátov. Araluenské kráľovstvo sa chystá na vojnu proti Morgarathovi a Will s Horácom sprevádzajú Gilana s posolstvom do Celtiky. Celtické dediny a bane sú však opustené. Traja posli objavia hladné a vyčerpané dievča a zistia, prečo je to tak: Morgarath poštval svoje príšery, aby Celtičanov zotročili. Taktiež sa chystá prekvapivý útok, a ak naši priatelia niečo nepodniknú, kráľovstvu hrozí neodvratná porážka.
Databáze knih: 91 % (2069 hodnocení)
K vypůjčení do: 02.02.2025


John Flanagan: Hraničářův učeň 5 - Výkupné za Eraka. Klikněte pro více informací.

10. Hraničářův učeň 5 - Výkupné za Eraka
John Flanagan

Nakladatel: Egmont
Rozsah: 436 stran
EAN: 9788025212578
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Skandijský oberjarl Erak podnikne nájezd na pobřeží pouštní země Aridy, přitom je však prozrazen, zajat a uvězněn. Jeho zástupce Svengal se proto vypraví do Araluenu a požádá o pomoc. Halt a Will se nabídnou, že se vypraví se Svengalem do Aridy a přivezou výkupné, jenže má-li být jejich cesta úspěšná a Erak osvobozen, potřebují mít s sebou osobu z královského rodu. Princezna Kassandra – nebo Evanlyn, jak ji zná Will – tedy přemluví svého otce, aby jí dovolil odplout na jih. K výpravě se ještě připojí Horác a Gilan, aby byla dostatečně zajištěna princeznina ochrana. Ale dostane se naše šestice statečných přes poušť, kterou obývají znesvářené kmeny a kde na každém…
Databáze knih: 91 % (1616 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2028


  

  

1 – 10 / 102

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]