Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=E-knihy jedou.

Bylo nalezeno 929 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Karel Kýr: Výpravy do historie a za záhadami. Klikněte pro více informací.

911. Výpravy do historie a za záhadami
Karel Kýr

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075120878
Klíčová slova: Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny
Anotace: Další kniha toulek po historii a záhadách od Karla Kýra je tu! Přečtete si o prehistorické obdobě Sixtinské kaple, o záhadných kruzích v poušti Namib, o tom, co následovalo po smrti Svatého Václava, o městě pod mořem a mnoho dalšího.


Jiří London Votruba: Za tajemstvím náhrobní desky v klášteře Chotěšov. Klikněte pro více informací.

912. Za tajemstvím náhrobní desky v klášteře Chotěšov
Jiří London Votruba

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788087976876
Klíčová slova: Cestování, cestopisy, průvodci • Cestování po Česku
Anotace: Pod souhrnným názvem Za tajemstvím náhrobní desky v klášteře Chotěšov je soustředěno 29 příběhů o historických zajímavostech v Plzně, v jejího okolí a na řadě dalších míst v západních Čechách. Autor každé jednotlivé téma vložil do formy osobitého vyprávění, v němž jsou i doplňkem některé pověsti, které k místu příslušejí. Někdy navíc zapracovává autorova fantazie, aby čtenářův zájem a zvědavost zvýšil! Hodně z příběhů vychází z událostí, se kterými se autor zcela náhodou osobně setkal, obohatil je dalšími zjištěnými fakty a navíc doplnil i obrázky z vlastního archivu či regulérně zapůjčenými. Kniha tedy není pouhým…


Miloslava Rýznarová: Zasunuté vzpomínky. Klikněte pro více informací.

913. Zasunuté vzpomínky
Miloslava Rýznarová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075121455
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Historické romány
Anotace: Válka jí vzala rodiče, její dětství bylo smutné, její život tvrdý a nemilosrdný. Autentická výpověď ženy, která prožila většinu přelomových událostí dvacátého století. Kniha je autobiografickým románem, který volně navazuje na knihu: „Láska na černých perutích.“.


Marek Bílek: Závod. Klikněte pro více informací.

914. Závod
Marek Bílek

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075124111
Klíčová slova: Thrillery
Anotace: Tři mysteriózní události, které se na první pohled mohou stát každému z nás. Hluboko vypráví příběh o patologovi, který se ze dne na den stane podezřelým z vraždy, aniž by si něco pamatoval. V povídce 02 si mladá psycholožka zkusí vydělávat na důvěře druhých, u druhého případu ale tvrdě narazí. V Závodě se utkají čtyři rozdílní lidé s jedním společným cílem – vyhrát za každou cenou. Marek Bílek ve své druhé knize rozvíjí spletité děje a v každém příběhu napíná čtenáře do posledního okamžiku.


Janiel Kaffe: Znásilněná. Klikněte pro více informací.

915. Znásilněná
Janiel Kaffe

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075127662
Klíčová slova: Thrillery
Anotace: Michala Vážná se vrací sama pozdě v noci z firemního večírku. Cestou potká tři muže, kteří ji znásilní. Michala utrpí silný šok, vlivem kterého se jí oddělí mysl od těla. Jako duch získá mnoho možností, jak vykonat pomstu za utrpení, které musela prožít. Michalu vidí, jako jediný, osmiletý, spolužáky šikanovaný, Jakub. Michala mu pomůže, výměnou za předání informací kriminalistům, kteří se případem znásilnění zabývají. Mrazivý příběh s nádechem tajemna, ze kterého budete mít husí kůži na celém těle.


Hana Militká: 13 povídek pro Klub Knihomolů. Klikněte pro více informací.

916. 13 povídek pro Klub Knihomolů
Hana Militká

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075127457
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Osmá kniha Hany Militké 13 povídek pro Klub Knihomolů obsahuje příběhy z dětství i dospělosti. Jsou plné humoru, citu, lásky i nebezpečných situací. Přináší zajímavý pohled na život. Předmluvu vytvořila redaktorka Klubu knihomolů Simona Michálková. Každý čtenář si v povídkách najde příběh blízký jeho srdci...


Tomáš Beník: Čierna diera. Klikněte pro více informací.

917. Čierna diera
Tomáš Beník

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075127549
Klíčová slova: Thrillery
Anotace: Kapitán Tiberský sa na rozkaz z vysokých miest vydáva do Zoharskej republiky, afrického štátu, kde zúri krvavá občianska vojna medzi vojakmi Zoharu a povstalcami z územia Bagatie. S tímom z vojenskej základne Udum, ktorý mu bol ako bývalému vyšetrovateľovi vojnových zločinov pridelený, sa musí dostať cez frontovú líniu do Bagatie a s pomocou prieskumného tímu, ktorý tu už určitú dobu pôsobí, zistiť, čo sa stalo s farnosťou v Kusimane po tom, čo s ňou bolo prerušené spojenie. Tiež sa snaží zistiť, čo sa stalo s jeho nezvestným nevlastným bratom, ktorý tu pôsobil ako vojenský poradca. Hneď od začiatku misie ale zisťuje, že do tejto zdevastovanej zeme,…


Anna Čtveráková: Deník starší dámy. Klikněte pro více informací.

918. Deník starší dámy
Anna Čtveráková

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075124401
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Kniha Anny Čtverákové s názvem Deník starší dámy je souborem povídek z jejího života. I když se jí v životě ne vše dařilo, je schopna znovu vstát a s nadhledem jít dál. Čtenáře zaujme její první nešťastná láska, která nezůstala bez následků (ale krásných), pobaví se při jejích neúspěších v roli řidičky. Velká část povídek je o cestování zaoceánskými loděmi, takže se s ní dostanete nejen do destinací ve Středozemním moři, ale také do Spojených arabských emirátů nebo na Gibraltar.


Adéla Rosípalová: Hledání pravdy. Klikněte pro více informací.

919. Hledání pravdy
Adéla Rosípalová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075120359
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Fantasy
Anotace: Lež. Pravda. Měly by stát proti sobě. Jenže každá je na jiném konci světa. Spiritka je Lež. Má tendenci být zlá, sarkastická a lže. Naopak její protějšek, Pravda, je milá, ochotná a mluví pouze pravdu. Tyto dvě osoby mají za úkol spolu vycházet a tak nějak sami před sebou chránit svět. Spiritka se vydává Pravdu hledat; život jí však přichystá takové zvraty, na které by se nikdy nemohla připravit...


Eva Brindová: Kde jen ten čert je?. Klikněte pro více informací.

920. Kde jen ten čert je?
Eva Brindová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075124173
Klíčová slova: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Nevadí, že létá Cvalík. Ale rozhodně by neměl létat Špunt. Možná proto jim dal Vyžle vale a odstěhoval se do Pekla. Ale tak to prostě chodí. Když nikde jinde, pak aspoň v knížkách. Mladé dámy a mladí pánové, ať vám ji pro jistotu čte večer máma. Autorka. Závěrečný díl pohádkové trilogie o pekelných klucích.


  

  

911 – 920 / 929

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]