Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=E-knihy jedou.

Bylo nalezeno 886 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Marek Bílek: Závod. Klikněte pro více informací.

871. Závod
Marek Bílek

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075124111
Klíčová slova: Thrillery
Anotace: Tři mysteriózní události, které se na první pohled mohou stát každému z nás. Hluboko vypráví příběh o patologovi, který se ze dne na den stane podezřelým z vraždy, aniž by si něco pamatoval. V povídce 02 si mladá psycholožka zkusí vydělávat na důvěře druhých, u druhého případu ale tvrdě narazí. V Závodě se utkají čtyři rozdílní lidé s jedním společným cílem – vyhrát za každou cenou. Marek Bílek ve své druhé knize rozvíjí spletité děje a v každém příběhu napíná čtenáře do posledního okamžiku.


Janiel Kaffe: Znásilněná. Klikněte pro více informací.

872. Znásilněná
Janiel Kaffe

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075127662
Klíčová slova: Thrillery
Anotace: Michala Vážná se vrací sama pozdě v noci z firemního večírku. Cestou potká tři muže, kteří ji znásilní. Michala utrpí silný šok, vlivem kterého se jí oddělí mysl od těla. Jako duch získá mnoho možností, jak vykonat pomstu za utrpení, které musela prožít. Michalu vidí, jako jediný, osmiletý, spolužáky šikanovaný, Jakub. Michala mu pomůže, výměnou za předání informací kriminalistům, kteří se případem znásilnění zabývají. Mrazivý příběh s nádechem tajemna, ze kterého budete mít husí kůži na celém těle.


Hana Militká: 13 povídek pro Klub Knihomolů. Klikněte pro více informací.

873. 13 povídek pro Klub Knihomolů
Hana Militká

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075127457
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Osmá kniha Hany Militké 13 povídek pro Klub Knihomolů obsahuje příběhy z dětství i dospělosti. Jsou plné humoru, citu, lásky i nebezpečných situací. Přináší zajímavý pohled na život. Předmluvu vytvořila redaktorka Klubu knihomolů Simona Michálková. Každý čtenář si v povídkách najde příběh blízký jeho srdci...


Tomáš Beník: Čierna diera. Klikněte pro více informací.

874. Čierna diera
Tomáš Beník

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075127549
Klíčová slova: Thrillery
Anotace: Kapitán Tiberský sa na rozkaz z vysokých miest vydáva do Zoharskej republiky, afrického štátu, kde zúri krvavá občianska vojna medzi vojakmi Zoharu a povstalcami z územia Bagatie. S tímom z vojenskej základne Udum, ktorý mu bol ako bývalému vyšetrovateľovi vojnových zločinov pridelený, sa musí dostať cez frontovú líniu do Bagatie a s pomocou prieskumného tímu, ktorý tu už určitú dobu pôsobí, zistiť, čo sa stalo s farnosťou v Kusimane po tom, čo s ňou bolo prerušené spojenie. Tiež sa snaží zistiť, čo sa stalo s jeho nezvestným nevlastným bratom, ktorý tu pôsobil ako vojenský poradca. Hneď od začiatku misie ale zisťuje, že do tejto zdevastovanej zeme,…


Anna Čtveráková: Deník starší dámy. Klikněte pro více informací.

875. Deník starší dámy
Anna Čtveráková

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075124401
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Kniha Anny Čtverákové s názvem Deník starší dámy je souborem povídek z jejího života. I když se jí v životě ne vše dařilo, je schopna znovu vstát a s nadhledem jít dál. Čtenáře zaujme její první nešťastná láska, která nezůstala bez následků (ale krásných), pobaví se při jejích neúspěších v roli řidičky. Velká část povídek je o cestování zaoceánskými loděmi, takže se s ní dostanete nejen do destinací ve Středozemním moři, ale také do Spojených arabských emirátů nebo na Gibraltar.


Adéla Rosípalová: Hledání pravdy. Klikněte pro více informací.

876. Hledání pravdy
Adéla Rosípalová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075120359
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Fantasy
Anotace: Lež. Pravda. Měly by stát proti sobě. Jenže každá je na jiném konci světa. Spiritka je Lež. Má tendenci být zlá, sarkastická a lže. Naopak její protějšek, Pravda, je milá, ochotná a mluví pouze pravdu. Tyto dvě osoby mají za úkol spolu vycházet a tak nějak sami před sebou chránit svět. Spiritka se vydává Pravdu hledat; život jí však přichystá takové zvraty, na které by se nikdy nemohla připravit...


Eva Brindová: Kde jen ten čert je?. Klikněte pro více informací.

877. Kde jen ten čert je?
Eva Brindová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075124173
Klíčová slova: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Nevadí, že létá Cvalík. Ale rozhodně by neměl létat Špunt. Možná proto jim dal Vyžle vale a odstěhoval se do Pekla. Ale tak to prostě chodí. Když nikde jinde, pak aspoň v knížkách. Mladé dámy a mladí pánové, ať vám ji pro jistotu čte večer máma. Autorka. Závěrečný díl pohádkové trilogie o pekelných klucích.


M. M. Cabicar: Kniha povídek. Klikněte pro více informací.

878. Kniha povídek
M. M. Cabicar

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075120960
Klíčová slova: Anekdoty, satira
Anotace: Humorista Martin Macek Cabicar přichází sdalší knihou svých zběsilých příběhů. Při čtení doporučujeme nejíst a nepít, hrozí nebezpečí udušení.


Jan Rampas: Knihy Jihozemě 3. Klikněte pro více informací.

879. Knihy Jihozemě 3
Jan Rampas

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075123367
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi
Anotace: Vítejte u třetího dílu fantasy ságy z velkolepého světa Jihozemě, ze světa zrozeného z krve a oceli. Na bitevním poli proti sobě stojí upadající království lidí, krvežízniví skřeti a nevypočitatelní elfové a trpaslíci. Všichni společně pak čekají na reakci prvních pánů Jihozemě- draků. Odhalte, kdo pro sebe nakonec získá vavříny vítězství a kdo skončí hluboko v poli poražených.


Dagmar Galas: Kocour Mak spěchá domů. Klikněte pro více informací.

880. Kocour Mak spěchá domů
Dagmar Galas

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075124890
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Panička kocoura Maka onemocněla, takže musel být odvezen do útulku, kde se mu vůbec nelíbí. Proto odtud uteče a vydá se tak na strastiplnou a dobrodružnou cestu do milovaného domova.


  

  

871 – 880 / 886

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]