Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=E-knihy jedou.

Bylo nalezeno 949 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jiří Mikulík: Zázračná kněžka. Klikněte pro více informací.

11. Zázračná kněžka
Jiří Mikulík

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075125064
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi • Gamebooky
Anotace: „Zázračná kněžka“ je tradiční fantasy gamebook – hra v knize. V roli elitního žoldnéře Gabriela Knoxe se vydáte na fantastickou výpravu, jejíž cíl bude záviset jen a pouze na vašich rozhodnutích.
Databáze knih: 83 % (14 hodnocení)


Michaela Mitroci: Až vyjde slunce. Klikněte pro více informací.

12. Až vyjde slunce
Michaela Mitroci

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075129192
Klíčová slova: Romantika
Anotace: Ani po dvou letech se Amélie nedokáže smířit se smrtí milovaného přítele a občas má pocit, jako by bláznila. Podivný stín, který vídá, ji připravuje o rozum, přesto se snaží žít dál normálním životem. V den, kdy slaví své narozeniny, se však situace zvrtne a Amélii by znásilnili, nebýt zachránce, jehož návrat se zdá být hrozivější než vše, co si kdy dokázala představit... a ještě temnější, ale i krásnější je svět, do kterého ji její mrtvý přítel zatáhne. Romantický thriller od autorky úspěšného románu Pomsta čarodějnic.
Databáze knih: 83 % (14 hodnocení)


Dagmar Galas: Neutečeš. Klikněte pro více informací.

13. Neutečeš
Dagmar Galas

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075124548
Klíčová slova: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Detektiv Richard Petera vyšetřuje zdánlivě nesouvisející vraždy a snaží se sblížit se soudní patoložkou Alicí Bártovou. Má pro ni slabost - ona by jednou stranou jeho city ráda opětovala, neboť je to po dlouhé době jediný chlap, který dokáže rozechvět její nervová vlákna, avšak na druhé straně jí v tom brání neblahá událost z minulosti. Stále před charismatickým detektivem kličkuje a vysílá k němu dvojsmyslné signály. I ona se má stát další obětí. Vražedkyně - žena s narušenou psychikou - neměla díky výchově svých rodičů jednoduché dětství - jejich pseudovýchova ji stále i v dospělosti pronásleduje a komplikuje život. Trpí averzí vůči mužům, ovšem je…
Databáze knih: 80 % (10 hodnocení)


Eliška Richterová: Dívka v ohni. Klikněte pro více informací.

14. Dívka v ohni
Eliška Richterová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075126160
Klíčová slova: Fantasy, sci-fi
Anotace: Mladá dívka Tenesie si žije v poklidu svůj skvělý život. Na škole je oblíbená, má milující rodiče a bezvadného přítele. To vše se ale změní v okamžiku, kdy Brian při tragické nehodě zemře. V tu chvíli do Tenesiina života vpadne tajemný mladík, který jí obrátí život vzhůru nohama a odhalí jí dlouho střežené tajemství, že není tak úplně člověk a naléhá, aby s ním odešla do jiného světa, kde by se měla připojit do války, na stranu rasy jejích předků.
Databáze knih: 80 % (17 hodnocení)


Lucie Auzká: Druhá šance. Klikněte pro více informací.

15. Druhá šance
Lucie Auzká

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001765941
Klíčová slova: Romantika
Anotace: Lence je osmnáct a prožívá svou první lásku se stejně starým Jakubem. Po dvou letech však jednoho dne Jakub šťastný vztah bez jakéhokoliv vysvětlení ukončí. Od té chvíle se s ním Lenka přestane vídat a nemá možnost si s ním ani promluvit. O pět let později Jakub opět naváže s Lenkou kontakt. Zůstal sám a ocitl se v těžké životní situaci, kdy má pocit, že jediná Lenka by mu mohla alespoň trochu pomoct. Ta zrovna zažila těžkou ránu, ze které se snaží vzpamatovat. Jakubovi by se nejradši pomstila za to, jak jí kdysi ublížil, a nechala ho, aby se se svými problémy vypořádal sám. Ale... co když jim osud nabídl druhou šanci?
Databáze knih: 77 % (12 hodnocení)


Jana Javorská: Motobaba. Klikněte pro více informací.

16. Motobaba
Jana Javorská

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075123305
Klíčová slova: Česká a světová literatura
Anotace: Jste motorkář nebo motorkářka a rádi si o tom povídáte, když se sejdete u skleničky? Tak právě takovéto povídání najdete v této knize. Jsou zde zajímavé tipy na výlet; jak to chodí v motoškole; jak to vypadá při nehodě, když vám jde opravdu o život; zákulisí MotoGP a navrch několik povídek o motorkách.
Databáze knih: 76 % (9 hodnocení)


Jana Javorská: Slepá závist. Klikněte pro více informací.

17. Slepá závist
Jana Javorská

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788087976807
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Po úspěšných milostných románech "Zoufalé touhy" a "Ošklivý konec hezkého začátku" přichází Jana Javorská s další knihou. Olga je celkem normální ženská. Jediné, co jí osud nenadělil, jsou děti. Kompenzuje si tento nedostatek vlastním způsobem života. Její kamarádka Magda sice rozumu moc nepobrala, zato závist by mohla na potkání rozdávat. Závidí každému a cokoli. Kdyby s ní Olga nekamarádila už od dětství, asi by si ji do života jen tak nevpustila. Když si Olga najde milence, Magda po něm zatouží natolik, že je Olga nakonec seznámí. Což, jak brzy zjistí, je osudová chyba. Milenec by chtěl nejraději obě najednou. Při jednom mejdanu se Magda opije a…
Databáze knih: 77 % (18 hodnocení)


Lucie Auzká: Království za lásku. Klikněte pro více informací.

18. Království za lásku
Lucie Auzká

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075126818
Klíčová slova: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Devatenáctiletá Magda má čerstvě po maturitě. Místo, aby si před nástupem na vysokou užívala prázdnin jak se patří, rozhodne se celé dva měsíce věnovat brigádě. Její volba je překvapením pro všechny, zvláště proto, že se rozhodne jít dělat průvodkyni na hrad. Dívka, bez jakéhokoliv vztahu k historii, se najednou ocitá v prostředí stovky let staré budovy a daleko od doma. Snaží se najít klid po události, která otřásla jejím životem, a získat nové zkušenosti. Těch se jí bohatě dostává jak z hlediska pracovního, jelikož práce průvodkyně někdy umí být hodně zajímavá, tak z hlediska osobního. Magda poznává nové přátele, zažívá nové věci a ačkoliv už pomalu…
Databáze knih: 77 % (19 hodnocení)


Jana Javorská: Mafián. Klikněte pro více informací.

19. Mafián
Jana Javorská

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075124623
Klíčová slova: Krimi, detektivky
Anotace: Tentokrát detektivka ze zločineckého prostředí je dalším (v pořadí již dvanáctým) dílem autorky Jany Javorské po sérii velmi úspěšných erotických povídek a milostných románů. Vyrůstal jako velmi zlobivé dítě. Není divu, že díky svým výstřelkům skončil za mřížemi. Když se vrátil z vězení, neuměl pořádně dělat nic jiného než vraždit. Jakmile zjistil, že po něm jde ruský mafiánský boss kvůli smrti svého syna, utekl raději do Německa, kde se nechal naverbovat k francouzským legiím. Při jedné akci byl vážně zraněn a pod falešnou identitou se vrací domů do Čech. Chce žít novým životem. Téměř se mu to podaří, ovšem pak se stane něco, čímž se mu temná minulost…
Databáze knih: 77 % (19 hodnocení)


Jana Javorská: Bigamista. Klikněte pro více informací.

20. Bigamista
Jana Javorská

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075122001
Klíčová slova: Romantika
Anotace: Existuje ještě bigamie v civilizovaném světě? Jak dlouho vydrží muž tajit, že má dvě manželky popř. dvě rodiny? Když se Hedvika konečně zamiluje do toho pravého, kterého hledala celý život, zjistí, že vše není tak růžové, jak se původně zdálo. Nádherný byt, báječné dovolené, ani drahé dary však nemohou zamaskovat, že její vyvolený má už dávno rodinu někde jinde. Ovšem tyto skutečnosti vyjdou najevo až po svatbě. Nečekaná událost přivede Hedviku na stopu, které se jen těžko věří, ale která se nedá přehlédnout – je druhou právoplatnou manželkou. Ale ona chce být tou první a jedinou v jeho životě. Jak se zachovat?
Databáze knih: 77 % (26 hodnocení)


  

  

11 – 20 / 949

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]