Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=E-knihy jedou.

Bylo nalezeno 804 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Lydia Strong: Bunny. Klikněte pro více informací.

1. Bunny
Lydia Strong

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990002049217
Klíčová slova: Elektronické knihy, Česká a světová literatura
Anotace: Být nechtěným synem a rodičovským zklamáním se na jednom podepíše. Proto i Sebastián má problémy se sebevědomím, partnerstvím a přátelstvím. Navíc se bojí, že se jeho nejlepší kamarád dozví, že je do něj odmalička zamilovaný. Vše vyřeší tím, že si prostě partnera zaplatí. Jenže nepočítá s tím, že ho jeho "pronajatý" přítel donutí postavit se nejen svým strachům, ale i sám sobě. A navíc cena, kterou za to Sebastián bude muset zaplatit, bude možná větší, než si na začátku myslel.
Databáze knih: 87 % (38 hodnocení)


Lucie Huková: Daruj mi křídla. Klikněte pro více informací.

2. Daruj mi křídla
Lucie Huková

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075126047
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romantika
Anotace: Aiden je zcela spokojený se svou samotou, ve které mu nikdo nenarušuje jeho klid a stereotypy. Pokud něco vážně nesnáší, pak změny, lidi a svého otce. Brian Scott je mladý, bezstarostný, miluje společnost a neumí dodržovat řád. A právě byl povýšen na zástupce ředitele obchodního oddělení, Aidena Cartera. Po prvním dni Brian už chápe, že varování kolegů nebyla jen prázdnými slovy a že sdílení kanceláře s novým nadřízeným bude ještě větší výzvou, než si dokázal představit.
Databáze knih: 85 % (72 hodnocení)


Jana Javorská: Proč ženy nekouří doutníky. Klikněte pro více informací.

3. Proč ženy nekouří doutníky
Jana Javorská

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075120908
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Soubor několika povídek nejen pro ženy, ale hlavně o ženách. Zábavné a oddechové čtení poukazuje vtipnou formou na možné životní přešlapy. Stalo se Vám někdy, že jste se zpili tak, že jste se druhý den styděli sami na sebe podívat do zrcadla? Nebo se vám při sexu stal trapas, kvůli kterému byste nejraději na místě zmizeli z povrchu zemského? Ne? Chyba! Kdo se neztrapnil, neví, o čem je život. Proto tady máte několik humorných návodů, jak ze sebe co nejspolehlivěji udělat okamžitě idiota.
Databáze knih: 72 % (29 hodnocení)


Leandra Sold: Krvavý jasmín. Klikněte pro více informací.

4. Krvavý jasmín
Leandra Sold

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001783457
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Poté, co Yasminne odhalí Danielovu 13. komnatu, ztrácí v něj důvěru a není si jistá, zda jsou jeho city k ní skutečné. Pocit zrady je odcizí a ona se uchyluje do matčina bytu. Jenže ani tady se necítí být chtěná. Z letargie, do níž postupně upadá, ji vytrhne až příjezd Diane, která bude v New Yorku studovat vysokou školu. Kromě staré přítelkyně se objevuje také Aidan, který se zajímá víc o vlastní potřeby a touhy, než o Diane, kterou má chránit. Nakonec je to však sama Yasminne, kvůli které je život jejich přítelkyně v bezprostředním ohrožení.
Databáze knih: 91 % (9 hodnocení)


Poli Tajemná: Vzplanutí. Klikněte pro více informací.

5. Vzplanutí
Poli Tajemná

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001790417
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romantika
Anotace: Známe skutečně dobře své přátele? Můžeme věřit tomu, že jsou opravdu dobrými lidmi? Víme s jistotou, že jsou šťastní ve vztahu či v manželství? Co když ten, kdo působí jako milý a dobrý člověk, je ve skutečnosti tím, kdo svou drahou polovičku psychicky i fyzicky týrá? A co když ten, kdo působí, že je neskonale šťastný ve svém vztahu, je vlastně týraným? Právě Šárka Knopová je jednou z těch nešťastných, která měla smůlu na manžela. A v místech, kde s mužem žije, potká svou někdejší lásku Viktora, který ve městě má být pouze měsíc a nevědomky jí pomáhá se nějakým způsobem udržet na nohou v době, kdy její manžel odcestoval na několik dní…
Databáze knih: 87 % (9 hodnocení)


Jana Javorská: Nevěra je hřích. Klikněte pro více informací.

6. Nevěra je hřích
Jana Javorská

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001782368
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romantika
Anotace: Když si Adéla uvědomí, že ji manžel podvádí, je z toho velmi nešťastná. V rámci zachování rodiny ho donutí, aby svoji milenku opustil. Ovšem nástrahy osudu jsou nevyzpytatelné a sama nakonec jedné takové neodolá. Nebylo by na tom nic divného, kdyby na scénu nevstoupil mladý muž, který v Adéle vznítí touhu, dávno nepoznanou. Jakmile člověk propadne závislosti na lásce, není cesty zpátky, což Adéla dobře ví, ovšem dokáže se vyrovnat s odmítnutím?
Databáze knih: 83 % (7 hodnocení)


Michaela Mitroci: Až vyjde slunce. Klikněte pro více informací.

7. Až vyjde slunce
Michaela Mitroci

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075129192
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romantika
Anotace: Ani po dvou letech se Amélie nedokáže smířit se smrtí milovaného přítele a občas má pocit, jako by bláznila. Podivný stín, který vídá, ji připravuje o rozum, přesto se snaží žít dál normálním životem. V den, kdy slaví své narozeniny, se však situace zvrtne a Amélii by znásilnili, nebýt zachránce, jehož návrat se zdá být hrozivější než vše, co si kdy dokázala představit... a ještě temnější, ale i krásnější je svět, do kterého ji její mrtvý přítel zatáhne. Romantický thriller od autorky úspěšného románu Pomsta čarodějnic.
Databáze knih: 83 % (14 hodnocení)


Dagmar Galas: Neutečeš. Klikněte pro více informací.

8. Neutečeš
Dagmar Galas

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075124548
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Detektiv Richard Petera vyšetřuje zdánlivě nesouvisející vraždy a snaží se sblížit se soudní patoložkou Alicí Bártovou. Má pro ni slabost - ona by jednou stranou jeho city ráda opětovala, neboť je to po dlouhé době jediný chlap, který dokáže rozechvět její nervová vlákna, avšak na druhé straně jí v tom brání neblahá událost z minulosti. Stále před charismatickým detektivem kličkuje a vysílá k němu dvojsmyslné signály. I ona se má stát další obětí. Vražedkyně - žena s narušenou psychikou - neměla díky výchově svých rodičů jednoduché dětství - jejich pseudovýchova ji stále i v dospělosti pronásleduje a komplikuje život. Trpí averzí vůči mužům, ovšem je…
Databáze knih: 80 % (8 hodnocení)


Lucie Auzká: Druhá šance. Klikněte pro více informací.

9. Druhá šance
Lucie Auzká

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990001765941
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romantika
Anotace: Lence je osmnáct a prožívá svou první lásku se stejně starým Jakubem. Po dvou letech však jednoho dne Jakub šťastný vztah bez jakéhokoliv vysvětlení ukončí. Od té chvíle se s ním Lenka přestane vídat a nemá možnost si s ním ani promluvit. O pět let později Jakub opět naváže s Lenkou kontakt. Zůstal sám a ocitl se v těžké životní situaci, kdy má pocit, že jediná Lenka by mu mohla alespoň trochu pomoct. Ta zrovna zažila těžkou ránu, ze které se snaží vzpamatovat. Jakubovi by se nejradši pomstila za to, jak jí kdysi ublížil, a nechala ho, aby se se svými problémy vypořádal sám. Ale... co když jim osud nabídl druhou šanci?
Databáze knih: 77 % (12 hodnocení)


Jana Javorská: Vánoční dárek. Klikněte pro více informací.

10. Vánoční dárek
Jana Javorská

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9788075127372
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Vánoční příběhy se šťastným koncem, které vezmou za srdce. Štěstí, které hledáme, máme mnohdy na dosah ruky a nevidíme jej. Proto mějme oči otevřené a radujme se z maličkostí, jen tak mohou naše životy plynout šťastně a spokojeně.
Databáze knih: 76 % (17 hodnocení)


  

  

1 – 10 / 804

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]