Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=E-knihy hned.

Bylo nalezeno 124 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Klára Bártová: Rok Patrika. Klikněte pro více informací.

1. Rok Patrika
Klára Bártová

Nakladatel: E-knihy hned
EAN: 9788075360441
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Inženýrka ekonomie a matka tříleté dcery vypráví bez obalu svůj vlastní příběh. S nadhledem a vtipnými momenty je možné prožít jeden velmi důležitý rok v životě hlavní hrdinky s ní. Příběh, který poučí, varuje, motivuje i pobaví. Domácí násilí je ožehavé téma, které se týká všech společenských vrstev. Cílem knihy je ukázat, že nikdo by se neměl v podobné situaci stydět, bát se ostudy nebo čehokoliv jiného. Je důležité nečekat, že se stane zázrak a situace se zlepší, ale okamžitě požádat o pomoc. Není v pořádku nechat si ubližovat. Takový násilník se nikdy nezmění. Hlavní hrdinkou je jednatřicetiletá Alice, doktorandka, milá a sympatická holka…
Databáze knih: 80 % (28 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


Michaela Schmiedlová: Bronzová medaile. Klikněte pro více informací.

2. Bronzová medaile
Michaela Schmiedlová

Nakladatel: E-knihy hned
EAN: 9788075361097
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Hlavní hrdinkou příběhu je čerstvě jednadvacetiletá dívka, bývalá nadějná krasobruslařka, která byla kvůli autonehodě nucená pověsit svou sportovní kariéru na hřebík. Pere se sama se sebou, její vztah s rodiči není zrovna ideální... zkrátka nic v jejím životě není takové, jaké si představovala. Do toho potkává svého idola, svou velkou platonickou lásku několikanásobného olympijského vítěze, sjezdaře, Dominika Výborného. On je jediným aspektem její minulosti, který si dovolila zachovat. Všechno se dává do pohybu, když Dominik zjistí, s kým se to ve skutečnosti seznámil. Postupně zjišťujeme, že hlavní hrdinka žila ve lži tak dlouho, až jí sama uvěřila. Celý příběh je…
Databáze knih: 78 % (29 hodnocení)


Oliver Heyn: Jsi divný. Klikněte pro více informací.

3. Jsi divný
Oliver Heyn

Nakladatel: E-knihy hned
EAN: 9788088088486
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Dojemný a podmanivý příběh podle skutečné události, který se dotkne Vašich citů a přání. Neobyčejný život jednovaječných dvojčat Bena a Adama. Příběh Vás provede jejich životními cestami, které brzy zamířily až na samotný pomyslný vrchol bohatství a úspěchu. Kde začínají a končí hranice morální čistoty? O čem je vhodné ještě mluvit, a o čem je třeba pomlčet, aby nebyla společnost pohoršena?
Databáze knih: 61 % (39 hodnocení)


Oliver Heyn: You are weird. Klikněte pro více informací.

4. You are weird
Oliver Heyn

Nakladatel: E-knihy hned
EAN: 9788075361264
Klíčová slova: Elektronické knihy - Ságy
Anotace: This moving and compelling story, which is based on real events, will touch both your heart and your desires. The extraordinary life of identical twins Ben and Adam; this story will take you through the paths of their life, which are soon headed to the very imaginary top of wealth and success. Where do the boundaries of moral purity begin and where do they end? What can still be said aloud and about what should we rather keep quiet, so that our society isn't offended?
Databáze knih: 61 % (39 hodnocení)


Irena Piťhová: Nic se nesmí vzdát. Klikněte pro více informací.

5. Nic se nesmí vzdát
Irena Piťhová

Nakladatel: E-knihy hned
EAN: 9788087749944
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Kniha připomíná lidem to, co je v životě důležité. Je plná napětí a neuvěřitelných zvratů. Zpočátku neřešitelná situace naplněná velkou beznadějí, strachem a nesplnitelného přání se postupně rozvíjí k poznání, že nejen silná vůle, ale i životní optimismus a bezbřehá láska dokáží skutečný zázrak. Tento pravdivý životní příběh vás zcela pohltí. Čtete ho jedním dechem a samou zvědavostí nemůžete přestat. Na poslední stránce najdete vzkaz, který je určen v nesnadných časech života i Vám.
Databáze knih: 97 % (7 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


Eva Molíková: Bez duše. Klikněte pro více informací.

6. Bez duše
Eva Molíková

Nakladatel: E-knihy hned
EAN: 9788075360946
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Susan Lerrisová si nikdy nemyslela, že je dítě štěstěny. Ovšem když ji o ruku požádal muž, kterého nadevše milovala, zdálo se tak snadné tomu uvěřit. Stačil ale pouze jeden večer, aby přišla o všechno. Její nejbližší byli najednou mrtví a ona nechápala důvod. O to horší bylo zjištění, že právě ona je z jejich smrti obviněna. Jenže udělala to? Sama moc dobře věděla, že potom, co se z ní stalo, se dalo uvěřit jenom jediné odpovědi. James Rogers by za svou snoubenku dal i život. Tak velká byla jeho láska, a přesto se otřásla v základech během jediného večera. Je možné někoho nenávidět a zároveň milovat? James věděl, že ano. Jenže chuť po pomstě mu nedala…
Databáze knih: 82 % (11 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


Libor Konopka: Finské slovo láska. Klikněte pro více informací.

7. Finské slovo láska
Libor Konopka

Nakladatel: E-knihy hned
EAN: 9788075360915
Klíčová slova: Elektronické knihy - Válečné romány
Anotace: Píše se rok 1939 a nad Evropou se kupí bouřková mračna. Zemi Finů pohlcuje zlověstná temnota jako jednu z prvních. Obávaný „ruský medvěd“ vidí v malém severském národu snadnou kořist, ale brzy se má ukázat, jak se mýlí. Nelehká doba sytí dějepisné učebnice bolestnými daty a počty beze tváří, tu a tam však – hluboko a v skrytu – zachytí také něco křehkého, smutně veselého, lidského. Příběh s vůní člověčiny. Jako ten náš. Příběh mladého páru na pomezí dětství a dospělosti, příběh na pozadí tragiky, kterou ovšem odmítá vyprávět. Naopak, chce se smát, chce hladit. Přijmete pozvání mladíka Jaakka a jeho milé Seijy do zaváté zimní pohádky? Kniha si…
Databáze knih: 75 % (8 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


Dagmar Galas: Smrt přichází ve znamení zvěrokruhu. Klikněte pro více informací.

8. Smrt přichází ve znamení zvěrokruhu
Dagmar Galas

Nakladatel: E-knihy hned
EAN: 9788075360090
Klíčová slova: Elektronické knihy, České krimi
Anotace: Nina Ludwigová - policistka a rozvedená matka 14-ti leté dcery - pátrá se svými kolegy po vrahovi mladých žen. Přestože věkem, ani datem narození nezapadá do profilu obětí, jednoho dne beze stopy zmizí. Její Jeep Patriot je nalezen havarovaný v rokli u Jeleního potoka, ale Nina v něm není. Podezření padá na jejího bývalého manžela - úspěšného spisovatele, který si možná jen tak odskočí od počítače spáchat pár vražd, aby to pak mohl barvitě popsat ve své další knize. Nina se má stát obětí zla, které má kořeny kdesi v dávné minulosti.
Databáze knih: 74 % (7 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


Michaela Burdová: Terienina minulost. Klikněte pro více informací.

9. Terienina minulost
Michaela Burdová

Nakladatel: E-knihy hned
EAN: 9788087749210
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy
Anotace: Válka skončila. V zemi vládne mír. Ale Terien ho necítí. V jejím srdci je bolest. Dokáže se někdy smířit se smrtí své jediné lásky? Odpovědi hledá ve svých vzpomínkách. Vrací se tak do doby, kdy by ji ani ve snu nenapadlo, že by se mohla zamilovat do otcova válečníka. Strach ale brzy nahradí touha a vzrušení. Láska je ale něco, co se jejímu otci, temnému vládci, příčí. Terien tak ještě netuší, že ji čeká nejtěžší boj v jejím životě.
Databáze knih: 74 % (13 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


Oliver Heyn: Jsi divný - část II. Klikněte pro více informací.

10. Jsi divný - část II
Oliver Heyn

Nakladatel: E-knihy hned
EAN: 9788075361271
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Nezapomeň, Adame! Ještě nemáme splněný poslední úkol, který jsem nám dal. Druhá závěrečná část strhujícího příběhu podle skutečné události Jsi divný. Klíčová rozhodnutí Bena na cestě životem, na čem všem vlastně ještě skutečně záleží?
Databáze knih: 53 % (9 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.06.2070


  

  

1 – 10 / 124

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]