Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=e-knihy hned.

Bylo nalezeno 98 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Rok Patrika
Klára Bártová

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788075360441
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Inženýrka ekonomie a matka tříleté dcery vypráví bez obalu svůj vlastní příběh. S nadhledem a vtipnými momenty je možné prožít jeden velmi důležitý rok v životě hlavní hrdinky s ní. Příběh, který poučí, varuje, motivuje i pobaví. Domácí násilí je ožehavé téma, které se týká všech společenských vrstev. Cílem knihy je ukázat, že nikdo by se neměl v podobné situaci stydět, bát se ostudy nebo čehokoliv jiného. Je důležité nečekat, že se stane zázrak a situace se zlepší, ale okamžitě požádat o pomoc. Není v pořádku nechat si ubližovat. Takový násilník se nikdy nezmění. Hlavní hrdinkou je jednatřicetiletá Alice, doktorandka, milá a sympatická holka…
Databáze knih: 81 % (27 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


2. Jsi divný
Oliver Heyn

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788088088486
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Dojemný a podmanivý příběh podle skutečné události, který se dotkne Vašich citů a přání. Neobyčejný život jednovaječných dvojčat Bena a Adama. Příběh Vás provede jejich životními cestami, které brzy zamířily až na samotný pomyslný vrchol bohatství a úspěchu. Kde začínají a končí hranice morální čistoty? O čem je vhodné ještě mluvit, a o čem je třeba pomlčet, aby nebyla společnost pohoršena?
Databáze knih: 61 % (39 hodnocení)


3. Nic se nesmí vzdát
Irena Piťhová

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788087749944
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Kniha připomíná lidem to, co je v životě důležité. Je plná napětí a neuvěřitelných zvratů. Zpočátku neřešitelná situace naplněná velkou beznadějí, strachem a nesplnitelného přání se postupně rozvíjí k poznání, že nejen silná vůle, ale i životní optimismus a bezbřehá láska dokáží skutečný zázrak. Tento pravdivý životní příběh vás zcela pohltí. Čtete ho jedním dechem a samou zvědavostí nemůžete přestat. Na poslední stránce najdete vzkaz, který je určen v nesnadných časech života i Vám.
Databáze knih: 97 % (7 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


4. Jsi divný - část II
Oliver Heyn

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788075361271
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Nezapomeň, Adame! Ještě nemáme splněný poslední úkol, který jsem nám dal. Druhá závěrečná část strhujícího příběhu podle skutečné události Jsi divný. Klíčová rozhodnutí Bena na cestě životem, na čem všem vlastně ještě skutečně záleží?
Databáze knih: 53 % (9 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.06.2070


5. A andělé půjdou každý den vedle tebe
Ann Hangely

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788087749821
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Úspěšná a populární blogerka Hangely vystupuje ze své anonymity. Veselé příběhy v knize " A andělé půjdou každý den vedle tebe" spolehlivě rozesmějí každého čtenáře. Kniha se navíc stane průvodcem a rádcem pro vaše každodenní, náročné chvíle. S humorem najdete řešení i na ty nejzapeklitější situace a budete se těšit na další pokračování příběhů od Hangely. Text eknihy doprovázejí reprodukce obrazů od Simonetty Šmídové.
Databáze knih: 100 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


6. Měli jsme to soudružce rozmluvit
Magda Vilvento

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788075361394
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romantika
Anotace: Je podzim roku 1986. Tři kamarádky, pokojské z hotelu Intecontinentalse rozhodnou k velkému kroku - vdát se do zahraničí. Vede je k tomu nejen prostředí kontrastů, tedy blahobytu a Západní kultury v hotelu proti skromným poměrům běžné rodiny z té doby, ale i nefungující vztahy. Katka je jednou z nich, ačkoli je stejně jako její kamarádky denně v přímém kontaktu se „Západem“ a zná nejnovější trendy, módu, parfémy a hudbu (ze satelitních kanálů a časopisů posbíraných po odjezdech), každodenní návrat do skromné domácnosti ji z obláčku iluzí dost krutě vrací do všední reality. Nehledě na to, že jí intenzivní sbližování s hosty více než…
Databáze knih: 87 % (3 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.04.2070


7. Deník praštěné 4cátnice
Yvonne Hassl

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788075361158
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Toužíte se zasmát a ponořit se do posledních tří desítek let minulého století? Kniha Deník praštěné 4cátnice pojednává o životě ženy, která se navrací ve vzpomínkách do dětství a puberty. Život se s ní moc nemazlí a zažívá plno krušných chvil snoubených s pěknými trapasy. Ve svých dvaceti třech letech nadšeně prožívá revoluční dobu a snaží se využít nové možnosti, ale … Příběhy, které psal sám život, jsou okořeněné notnou dávkou humoru a sarkasmu.
Databáze knih: 67 % (3 hodnocení)


8. Cesta na konec světa aneb pouť do Santiaga de Compostela
Václav Klein

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788075360120
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Poutník Zanim Utíkal putuje se svým Imaginárním přítelem, duchem pana Václava Šaška z Bířkova, účastníkem poselstva, vyslaného v 15 století Jiřím z Poděbrad „Na konec světa,“ po podobné cestě v dnešním století. Deník zahrnuje v lehké humorné formě jejich zážitky a události z cesty. Na populární poutnické cestě napříč Španělskem – do Santiaga de Compostella – jde ročně zhruba tři sta tisíc poutníků. Kdyby jen každý tisící vylíčil svoje „dobrodružství“ písemně, tak je to ročně tři sta povídek. Pomalu každý den jedna, a to již pár desítek let. I Zanim Utíkal byl na této pouti. Nemá se čím chlubit. Neprošel celou trasu v délce devíti…
Databáze knih: 40 % (1 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


9. Chcete pochopit zuby?
Petr Jindra

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9990002031281
Klíčová slova: Elektronické knihy, Učebnice, odborná literatura
Anotace: Neobyčejná kniha, která ukáže zubním lékařům neobvyklý a širší pohled na obor. Formou eseje provádí autor čtenáře po tajemstvích zubolékařského světa. Knihu musí přečíst každý, kdo se v zubním lékařství věnuje vědě či přemýšlí o zubech i za hranicemi každodenního praktikování oboru.
K vypůjčení do: 20.12.2070


10. Otrokyně
Anděla Moulisová

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9990002031274
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, novely
Anotace: Claire je sedmnáctiletá dívka. Nezná své pravé rodiče, má jen adoptivního otce, kterého má ráda, ale to se brzy změní. To co jí její nevlastní otec začne dělat, přestane věřit v naději, že se její život vrátí do normálu.
K vypůjčení do: 20.12.2070


  

  

1 – 10 / 98

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]