Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=E-knihy hned.

Bylo nalezeno 119 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Rok Patrika
Klára Bártová

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788075360441
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Inženýrka ekonomie a matka tříleté dcery vypráví bez obalu svůj vlastní příběh. S nadhledem a vtipnými momenty je možné prožít jeden velmi důležitý rok v životě hlavní hrdinky s ní. Příběh, který poučí, varuje, motivuje i pobaví. Domácí násilí je ožehavé téma, které se týká všech společenských vrstev. Cílem knihy je ukázat, že nikdo by se neměl v podobné situaci stydět, bát se ostudy nebo čehokoliv jiného. Je důležité nečekat, že se stane zázrak a situace se zlepší, ale okamžitě požádat o pomoc. Není v pořádku nechat si ubližovat. Takový násilník se nikdy nezmění. Hlavní hrdinkou je jednatřicetiletá Alice, doktorandka, milá a sympatická holka…
Databáze knih: 81 % (27 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


2. Jsi divný
Oliver Heyn

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788088088486
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Dojemný a podmanivý příběh podle skutečné události, který se dotkne Vašich citů a přání. Neobyčejný život jednovaječných dvojčat Bena a Adama. Příběh Vás provede jejich životními cestami, které brzy zamířily až na samotný pomyslný vrchol bohatství a úspěchu. Kde začínají a končí hranice morální čistoty? O čem je vhodné ještě mluvit, a o čem je třeba pomlčet, aby nebyla společnost pohoršena?
Databáze knih: 61 % (39 hodnocení)


3. Nic se nesmí vzdát
Irena Piťhová

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788087749944
Klíčová slova: Elektronické knihy - Všeobecné a ostatní
Anotace: Kniha připomíná lidem to, co je v životě důležité. Je plná napětí a neuvěřitelných zvratů. Zpočátku neřešitelná situace naplněná velkou beznadějí, strachem a nesplnitelného přání se postupně rozvíjí k poznání, že nejen silná vůle, ale i životní optimismus a bezbřehá láska dokáží skutečný zázrak. Tento pravdivý životní příběh vás zcela pohltí. Čtete ho jedním dechem a samou zvědavostí nemůžete přestat. Na poslední stránce najdete vzkaz, který je určen v nesnadných časech života i Vám.
Databáze knih: 97 % (7 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


4. Smrt přichází ve znamení zvěrokruhu
Dagmar Galas

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788075360090
Klíčová slova: Elektronické knihy, České krimi
Anotace: Nina Ludwigová - policistka a rozvedená matka 14-ti leté dcery - pátrá se svými kolegy po vrahovi mladých žen. Přestože věkem, ani datem narození nezapadá do profilu obětí, jednoho dne beze stopy zmizí. Její Jeep Patriot je nalezen havarovaný v rokli u Jeleního potoka, ale Nina v něm není. Podezření padá na jejího bývalého manžela - úspěšného spisovatele, který si možná jen tak odskočí od počítače spáchat pár vražd, aby to pak mohl barvitě popsat ve své další knize. Nina se má stát obětí zla, které má kořeny kdesi v dávné minulosti.
Databáze knih: 74 % (7 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


5. Terienina minulost
Michaela Burdová

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788087749210
Klíčová slova: Elektronické knihy, Fantasy
Anotace: Válka skončila. V zemi vládne mír. Ale Terien ho necítí. V jejím srdci je bolest. Dokáže se někdy smířit se smrtí své jediné lásky? Odpovědi hledá ve svých vzpomínkách. Vrací se tak do doby, kdy by ji ani ve snu nenapadlo, že by se mohla zamilovat do otcova válečníka. Strach ale brzy nahradí touha a vzrušení. Láska je ale něco, co se jejímu otci, temnému vládci, příčí. Terien tak ještě netuší, že ji čeká nejtěžší boj v jejím životě.
Databáze knih: 73 % (12 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


6. Jsi divný - část II
Oliver Heyn

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788075361271
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Nezapomeň, Adame! Ještě nemáme splněný poslední úkol, který jsem nám dal. Druhá závěrečná část strhujícího příběhu podle skutečné události Jsi divný. Klíčová rozhodnutí Bena na cestě životem, na čem všem vlastně ještě skutečně záleží?
Databáze knih: 53 % (9 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.06.2070


7. A andělé půjdou každý den vedle tebe
Ann Hangely

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788087749821
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Úspěšná a populární blogerka Hangely vystupuje ze své anonymity. Veselé příběhy v knize " A andělé půjdou každý den vedle tebe" spolehlivě rozesmějí každého čtenáře. Kniha se navíc stane průvodcem a rádcem pro vaše každodenní, náročné chvíle. S humorem najdete řešení i na ty nejzapeklitější situace a budete se těšit na další pokračování příběhů od Hangely. Text eknihy doprovázejí reprodukce obrazů od Simonetty Šmídové.
Databáze knih: 100 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


8. Šílená hudebka
Ann Hangely

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788075360038
Klíčová slova: Elektronické knihy, Vtipy a anekdoty
Anotace: Známá a populární spisovatelka Hangely Ann zabrousila tentokrát k velmi odvážnému tématu. Ani zdaleka netušíte, co se odehrává právě v těchto chvílích na druhých stupních základních škol při výukách hudebních výchov. Zapomeňte na klídek a pohodičku, oblečte si neprůstřelné vesty, nasaďte krycí masky a můžete vyrazit. Opět velmi veselé, lehce mrazivé příhody, tentokrát ze školního prostředí, kdy realita předčí jakékoliv vaše představy.
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2050


9. Život a smrt na vrcholech světa
Milan Daniel

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788075361424
Klíčová slova: Elektronické knihy, Příroda, biologie
Anotace: Kudy táhli Marco Polo, Alexandr Veliký, Džingischán, Tamerlán. Hindúkuš – hory vraždící Indy. Pavouci na ledovci ve výšce 5500 m. Po stopách sněžného muže. Tři čs. horolezecké expedice do Hindúkuše a Himálaje, které se uskutečnily v letech 1965–1973, nesledovaly pouze sportovní cíle, ale prováděly i průzkum zvířeny. Autor, který se jako přírodovědec zúčastnil všech výprav, vylíčil v knížce nejen zážitky členů expedice, ale přiblížil i získané vědecké poznatky.
Databáze knih: 90 % (2 hodnocení)


10. Měli jsme to soudružce rozmluvit
Magda Vilvento

Vydáno: E-knihy hned
EAN: 9788075361394
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romantika
Anotace: Je podzim roku 1986. Tři kamarádky, pokojské z hotelu Intecontinentalse rozhodnou k velkému kroku - vdát se do zahraničí. Vede je k tomu nejen prostředí kontrastů, tedy blahobytu a Západní kultury v hotelu proti skromným poměrům běžné rodiny z té doby, ale i nefungující vztahy. Katka je jednou z nich, ačkoli je stejně jako její kamarádky denně v přímém kontaktu se „Západem“ a zná nejnovější trendy, módu, parfémy a hudbu (ze satelitních kanálů a časopisů posbíraných po odjezdech), každodenní návrat do skromné domácnosti ji z obláčku iluzí dost krutě vrací do všední reality. Nehledě na to, že jí intenzivní sbližování s hosty více než…
Databáze knih: 87 % (3 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.04.2070


  

  

1 – 10 / 119

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]