Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Doplněk.

Byly nalezeny 2 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Thomas Hylland Eriksen: Tyranie okamžiku. Klikněte pro více informací.

1. Tyranie okamžiku
Thomas Hylland Eriksen

Nakladatel: Doplněk
Rozsah: 168 stran
EAN: 9788072392384 借
Kategorie: Literatura faktu, učebnice
Anotace: Koho by před čtvrtstoletím napadlo, že všechny skvělé technologie vynalezené k úspoře času povedou posléze k naléhavému pocitu, že času máme stále méně? Tímto novodobým problémem se ve své publikaci zabývá a řešení hledá norský sociolog a antropolog T. H. Eriksen, autor řady odborných i populárně-vědeckých publikací. Nesmírně zajímavá a inspirativní kniha vyšla poprvé v roce 1998 a záhy se dočkala řady dalších vydání i zahraničních překladů.
Databáze knih: 84 % (58 hodnocení)


Beate Grimsrudová: Blázen svobodný. Klikněte pro více informací.

2. Blázen svobodný
Beate Grimsrudová

Nakladatel: Doplněk
Rozsah: 414 stran
EAN: 9788072392896
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Ve svém románu Blázen svobodný otevírá Beate Grimsrudová dveře do světa, který je většině lidí neznámý: těžký a občas nesnesitelný život s psychózou a zároveň fascinující a napínavý vnitřní svět umělce. Eli ve svém bytě bydlí sama, ale její život je nerozlučně spjat s Espenem, Erikem a Emilem. K nim se později přidá ještě princ Eugen. Jsou to hlasy, které slýchá v hlavě a doprovázejí ji už od dětství. Eli je čas od času hospitalizována na psychiatrickém oddělení, kde se setkává jak s pomocí a podporou, tak s odmítáním a neporozuměním. Má obrovskou vůli a chuť žít normální život a tvořit, ovšem soužití s hlasy občas překročí hranice…
Databáze knih: 81 % (14 hodnocení)


  

  

1 – 2 / 2

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]