Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Domino.

Bylo nalezeno 82 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jeffery Deaver: Sběratel kostí. Klikněte pro více informací.

1. Sběratel kostí
Jeffery Deaver

Nakladatel: Domino
EAN: 9788074980817
Kategorie: Krimi, detektivky • Světové krimi
Anotace: První případ legendárního Lincolna Rhyma Lincoln Rhyme býval brilantním kriminalistou, géniem na poli forenzní analýzy. Pak přišel nešťastný úraz, po kterém je Rhyme zcela nepohyblivý a emocionálně na dně. Schopnost bravurního úsudku a dedukce mu naštěstí zůstala, a tak může policii pomáhat při pátrání po sériovém vrahovi, který děsí celý New York. Pachatel se zjevně rozhodl hrát s vyšetřovateli zvrácenou hru na kočku a myš: záměrně nechává na místě činu drobné stopy a pohřbívá své oběti typicky morbidním způsobem. Jako by byl přesvědčen o vlastní nepolapitelnosti; jako by pro něj byly spáchané vraždy prostředkem k souboji s vyšetřovateli. Vlastně jen…
Databáze knih: 92 % (2860 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.07.2027


Susan Kay: Fantom. Klikněte pro více informací.

2. Fantom
Susan Kay

Nakladatel: Domino
EAN: 9788074983320
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Erikův životní příběh. Kým byl, než se z něj stal fantom Opery? Všichni ten příběh známe: v katakombách pod pařížskou Operou žije Erik, znetvořený génius přezdívaný Fantom. Z lásky k půvabné Christině rozpoutá dramatický sled událostí, v jejichž závěru sám umírá. Co ale bylo předtím, než se z Erika stal Fantom? Susan Kay ve svém románu mistrně navazuje na to, co zůstávalo pouze naznačeno. Čtenář obeznámený s klasickým příběhem tak získává nový odlišný náhled na dnes již legendární postavu Fantoma Opery.
Databáze knih: 94 % (128 hodnocení)
K vypůjčení do: 28.08.2024


Wendy Dranfield: Volání o pomoc. Klikněte pro více informací.

3. Volání o pomoc
Wendy Dranfield

Nakladatel: Domino
EAN: 9788074986505
Kategorie: Krimi, detektivky • Thrillery, horory • Thrillery
Anotace: Madison Harperová se vrací do Lost Creek a s pomocí Natea Monroea hledá odpověď na řadu otázek: Kdo ji dostal do vězení za zločin, který nespáchala? Co se stalo s jejím synem? A kdo zabil její bývalou přítelkyni? K tomu se přidá smrt místní dívky, z jejíž sebevraždy se vyklube dílo zvráceného vraha. Vyšetřování postupuje a Madison si myslí, že je připravená na všechno. O tuto jistotu ale přijde, když na policejní stanici v poutech přivlečou jejího vlastního syna….
Databáze knih: 92 % (147 hodnocení)
K vypůjčení do: 28.03.2027


Jeffery Deaver: Rozbité okno. Klikněte pro více informací.

4. Rozbité okno
Jeffery Deaver

Nakladatel: Domino
EAN: 9788073039523
Kategorie: Thrillery, horory • Thrillery
Anotace: Můžeme se ubránit člověku, který o nás ví úplně všechno? Svět se přehoupl do 21. století a ze sběratelů kostí se stali sběratelé dat. Klíč k penězům a moci drží ten, kdo disponuje největším počtem informací o našich kreditních kartách, zdravotní dokumentaci nebo nákupních zvyklostech. Může to být komerční firma, může to být slídivá vláda... a může to být i vraždící psychopat. Ten muž získal přístup do databází největší informační společnosti v Americe a využívá získaných informací k tomu, aby pronikl do života vytipovaných obětí, které zavraždí a vinu následně svalí na nevinné občany. Vše nasvědčuje tomu, že nalezl recept na dokonalou…
Databáze knih: 90 % (733 hodnocení)
K vypůjčení do: 07.08.2024


Michael  Connelly: Noční oheň. Klikněte pro více informací.

5. Noční oheň
Michael Connelly

Nakladatel: Domino
EAN: 9788074984440
Kategorie: Krimi, detektivky • Světové krimi
Anotace: Případ Harryho Bosche a Renée Ballardové. Renée Ballardová zrovna na noční směně řeší úmrtí bezdomovce, když jí Harry Bosch přinese starý spis. Dostal ho od vdovy po svém učiteli Johnu Jacku Thompsonovi a týká se případu mladíka zavražděného skoro před třiceti lety v uličce, kde se kšeftovalo s drogami. Bosch Ballardovou požádá, aby s ním vraždu prošetřila. Společně brzy narazí na znepokojivou otázku: ukradl Thompson spis, aby si vyšetřováním zločinu krátil dlouhou chvíli na penzi, nebo proto, aby ho nikdy nikdo nevyřešil?
Databáze knih: 91 % (155 hodnocení)
K vypůjčení do: 20.02.2025


Michael Connelly: Betonová blondýna. Klikněte pro více informací.

6. Betonová blondýna
Michael Connelly

Nakladatel: Domino
EAN: 9788074984181
Kategorie: Krimi, detektivky • Světové krimi
Anotace: Třetí případ Harryho Bosche Když detektiv Harry Bosch zastřelil sadistického vraha zvaného Panenkář, všichni v Los Angeles byli přesvědčeni, že děsivá noční můra skončila. Vdova po zemřelém však Bosche obviní ze zabití nepravého muže. A nález další mrtvoly s Panenkářovým rukopisem opravdu naznačuje, že vrah se chystá znovu udeřit. Harry však ztrácí půdu pod nohama. Přes den vede bitvu u soudu, po večerech pátrá po nebezpečném zabijákovi a v noci čelí nejzákeřnějšímu nepříteli – pochybnostem o sobě samém.
Databáze knih: 90 % (264 hodnocení)
K vypůjčení do: 26.08.2024


Jeffery Deaver: Tanečník. Klikněte pro více informací.

7. Tanečník
Jeffery Deaver

Nakladatel: Domino
EAN: 9788074981425
Kategorie: Krimi, detektivky
Anotace: Prvotřídní nájemný zabiják přezdívaný Tanečník má během pětačtyřiceti hodin zlikvidovat nepohodlné svědky v případu vlivného obchodníka se zbraněmi. V tomto podnikatelském oboru se točí vskutku velké peníze, a tak se od Tanečníka očekává čistě a profesionálně odvedená práce. Zadavatel smrtící zakázky si rozhodně nechce nechat kazit byznys lidmi, kteří moc mluví... Tanečníkovým protivníkem je geniální kriminalista Lincoln Rhyme, po úrazu trvale upoutaný na lůžko. Mezi oběma muži na protilehlých stranách zákona se rozpoutává nelítostná psychologická válka: za Rhymem sice stojí celý policejní aparát a ambiciózní policistka Amélie Sachsová, ale Tanečník zase umí obratně…
Databáze knih: 89 % (1680 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.07.2027


Jeffery Deaver: Iluze. Klikněte pro více informací.

8. Iluze
Jeffery Deaver

Nakladatel: Domino
EAN: 9788074981555
Kategorie: Thrillery, horory • Thrillery
Anotace: Další příběh geniálního detektiva Lincolna Rhyma se začíná odvíjet na prestižní hudební škole v centru New Yorku, kam se po útěku z místa činu uchýlí pachatel vraždy. Policie do několika minut obklíčí uzamčenou učebnu a chystá se s vrahem vyjednávat. Vzápětí se zevnitř ozve výkřik a výstřel, a tak policisté vyrazí dveře. Místnost je však prázdná. Na pomoc jsou povolání Lincoln Rhyme s Amélií Sachsovou a okamžitě začínají s důkladným šetřením. Ochrnutý Rhyme musí i tentokrát spoléhat na pomoc své přítelkyně, pro ctižádostivou Amélii by zase úspěšné vyšetření případu mohlo znamenat povýšení. Proti nim však tentokrát stojí mistrný iluzionista…
Databáze knih: 89 % (1199 hodnocení)
K vypůjčení do: 07.08.2024


Michael  Connelly: Poslední kojot. Klikněte pro více informací.

9. Poslední kojot
Michael Connelly

Nakladatel: Domino
EAN: 9788074983139
Kategorie: Krimi, detektivky
Databáze knih: 89 % (221 hodnocení)
K vypůjčení do: 26.08.2024


J.D. Barker: Šesté dítě. Klikněte pro více informací.

10. Šesté dítě
J.D. Barker

Nakladatel: Domino
EAN: 9788074984099
Kategorie: Thrillery, horory • Thrillery
Anotace: Případ Opičího vraha spěje k rozuzlení, které byste nikdy nečekali... Když do budovy chicagské policie vstoupí Anson Bishop, hlavní podezřelý v případu Opičího vraha, nastane chaos. Nikdo netuší, že se chystá podat svědectví, které postaví na hlavu dosavadní vyšetřování a změní život všech zúčastněných. Zběsilý sled událostí odhaluje pravdu o netušeném motivu Opičákova vraždění a celý případ spěje k naprosto šokujícímu rozuzlení.
Databáze knih: 88 % (764 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.06.2024


  

  

1 – 10 / 82

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]