Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Deus.

Bylo nalezeno 9 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Krystyna Kuhn: Údolí – Katastrofa. Klikněte pro více informací.

1. Údolí – Katastrofa
Krystyna Kuhn

Nakladatel: Deus
Rozsah: 256 stran
EAN: 9788087408100
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Pokračování úspěšného románu pro mládež, německé autorky Krystyny Kuhn,je opět poutavý a místy strašidelný příběh, který nebude šetřit nečekanými zvraty a dobrodružstvím, z něhož dýchá tajemno. Nováčci na Grace College se již dobře zabydleli. Spojuje je mimo jiné i smrt jedné ze studentek, z níž se vyklubala vražda… Nyní se dostává do popředí další z hlavních hrdinek, Katie, a dozvíme se tak něco více o její minulosti. Stejně jako Julia, i ona v sobě nese jedno veliké, strašné tajemství… I na konci tohoto dílu nás opustí dva hrdinové příběhu. Nepředbíhejme ale a nehledejme hned na počátku naši známou tabulku se jmény mrtvých….
Databáze knih: 78 % (47 hodnocení)


Blanka Jehlíková: Čarodějka. Klikněte pro více informací.

2. Čarodějka
Blanka Jehlíková

Nakladatel: Deus
Rozsah: 232 stran
EAN: 9788087408193
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Fantasy
Anotace: Kouzla z Prahy nezmizela jen proto, že po ulicích jezdí auta. Křišťálovou kouli nenahradí sebechytřejší mobil, a když vám začne vyhrožovat duch mrtvého manžela, musíte hledat pomoc u čarodějnice. Čarodějnice Johana už nebydlí v chatrči za hradbami, žije v krásném bytě na Starém Městě, ale lektvary dokáže uvařit stejně účinné jako její předchůdkyně. Pomocí kouzel se pomstila zlodějům, co jí vybílili byt, vyléčila alkoholika, rodičům našla ztracenou dceru a policii pomohla chytit vraha dítěte. Jenže nic na světě není zadarmo. Jednoho pozdního večera nastoupila do autobusu plného oživlých mrtvol, aby tou jízdou vyrovnala účty.
Databáze knih: 76 % (64 hodnocení)


Monika Petráková: Malináda. Klikněte pro více informací.

3. Malináda
Monika Petráková

Nakladatel: Deus
Rozsah: 176 stran
EAN: 9788087087831
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Jsou ženy, které jsou romantické, věří na lásku a dívají se na svět růžovými brýlemi. Jsou ženy, které mají s romantikou a láskou špatné zkušenosti, a jen občas se k nim s nedůvěrou vracejí. Mezi tím leží spousta obětí, zklamání, bolesti a zoufalství. Hrdinku knihy Malináda poznáváme ve chvíli, kdy bilancuje skončený vztah s mužem, kterému obětovala všechno, co mohla. Dala mu svoji lásku, tělo, peníze, sny. Zpřetrhala kvůli němu svazky se svými přáteli. Po nocích mu pomáhala s podnikáním. Dokázala se vydat z posledních peněz jen kvůli tomu, aby mu koupila jeho vysněné tričko. Snila o jejich spokojené budoucnosti. Nakonec se pro něj vzdala i mateřství.…
Databáze knih: 56 % (35 hodnocení)


Petr Hudský: Zlatý časy. Klikněte pro více informací.

4. Zlatý časy
Petr Hudský

Nakladatel: Deus
Rozsah: 176 stran
EAN: 9788087408162
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Dvě dívky. Odlišné rodiny, odlišné světy. Dvě nejlepší kamarádky. Podobné názory, stejné průšvihy. Dvě dívky, které prožívají své zlaté časy. Zlaté časy. Každý si je prožil. Říkáme tak době, kterou považujeme ve svém životě za nejšťastnější a kterou si vždy více či méně idealizujeme. Nevýhodou zlatých časů bývá, že je poznáme, až když jsou nenávratně pryč. Po řadě konfliktů s vyučujícími i s ředitelkou musí sedmnáctiletá Linda přestoupit na jinou školu. V novém prostředí potkává Hanku, stejnou průšvihářku. Přes všechny maléry a trápení prožívají Hanka a Linda své zlaté časy právě teď. A na rozdíl od ostatních to moc dobře vědí.
Databáze knih: 80 % (12 hodnocení)


Joe Marshall: THALL: Poslední rytíř Pentagramu. Klikněte pro více informací.

5. THALL: Poslední rytíř Pentagramu
Joe Marshall

Nakladatel: Deus
Rozsah: 320 stran
EAN: 9788086215808
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Thall, který jen zázrakem přežil bitvu v Údolí smrti a přepadení chrámu Rytířů pentagramu, bojujících za spravedlnost, přísahal pomstu vládci Timorie a kněžím Kruhu smrti, kteří obsadili a krutě a bezohledně vládli i v okolních zemích. Thall se s Mečem minulost, horaly a několika přáteli vydal do nepřístupných bažin, aby nejdříve svrhl nejvyššího vládce Kruhu smrti. Po ovládnutí jeho sídla, starobylého Anghoru, začali do města a jeho okolí přicházet utiskovaní lidé ze všech zemí Známého světa. Byl mezi nimi i princ a právoplatný následník trůnu Tartarosu, jehož zemi sužoval nelítostný přívrženec timorského krále. Thall vyrazil se svými přáteli, novými…
Databáze knih: 60 % (10 hodnocení)


Monika Petráková: Milovánky. Klikněte pro více informací.

6. Milovánky
Monika Petráková

Nakladatel: Deus
Rozsah: 160 stran
EAN: 9788087408155
Kategorie: Romantika, erotika • Romantika
Anotace: Bude jí brzy třicet. Nemá manžela ani super postavu a vážně uvažuje nad tím, zda by ji unesly punčocháče, kdyby se na nich pokusila oběsit. Hlavní hrdinku povídek ze skutečného života průměrné třicítky si musíte zamilovat. Její příběhy jsou laskavé, plné sebeironického humoru. Muži proplouvají jejím životem jako odstíny na paletě barev, až vytvoří jeden obraz. Milovánky. Můžete se s ní smát, soucítit, zuřit a přemýšlet. Jisté ovšem je, že se alespoň v jednom z jejích vyprávění najdete.
Databáze knih: 61 % (27 hodnocení)


Josef Nesvadba: Hledám za manžela muže. Klikněte pro více informací.

7. Hledám za manžela muže
Josef Nesvadba

Nakladatel: Deus
Rozsah: 352 stran
EAN: 9788087087886
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Hrdinkami této knížky jsou dvě ženy. Žijí v rozdílných společenských zřízeních, jsou vzdělané a úspěšné, jsou sokyně, ale mají společný problém: nemůžou najít přiměřeného partnera. Nejde o příběh z inzerátu, jak by mohl napovídat název, ale zamyšlení nad společenskou situací.
Databáze knih: 61 % (32 hodnocení)


Šárka Schmidtová: Žabák z Bali. Klikněte pro více informací.

8. Žabák z Bali
Šárka Schmidtová

Nakladatel: Deus
Rozsah: 160 stran
EAN: 9788087408001
Kategorie: Romantika, erotika • Erotika
Anotace: Bali, ráj na Zemi. Ostrov jako stvořený pro romantické lásky i roztodivná dobrodružství, která byste jinde nezažili. Big Strong Penis, Ztracená na moři, Tatoo Man, Mezi divochy, Za Ketutem do Ubudu, Na sopku! … šestnáct povídek s nádechem erotiky a často s překvapivým koncem. U některého se budete smát, u jiného si lámat hlavu nad tím, jak to vlastně dopadlo a dokonce se může stát, že si povzdechnete: „Ach, kdybych něco takového zažila i já!“ Proč ne? Překrásné Bali i ostatní nádherné indonéské ostrovy na vás čekají. Ale než se tam vydáte, seznamte se s balijskými muži i exotickým prostředím v příbězích, které, ať už se staly nebo ne, mají…
Databáze knih: 40 % (16 hodnocení)


Krystyna Kuhn: Údolí – Hra. Klikněte pro více informací.

9. Údolí – Hra
Krystyna Kuhn

Nakladatel: Deus
Rozsah: 256 stran
EAN: 9788087408018
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Kniha německé autorky Krystyny Kuhn je úvodním dílem knižní řady Údolí. Je psána srozumitelným a moderním jazykem dnešní mládeže. Je velmi čtivá a poutavě napsaná a slibuje čtenáři dobrodružný a temný příběh. Každý díl má svou kriminální a tajemnou zápletku, ve všech se objevuje něco strašidelného a úzkostného. Na konci každé z knih najde čtenář zlověstnou tabulku, v níž je stručně zaznamenáno, kteří lidé v tomto díle zahynuli… V prvním díle slaví nováčci na Grace College úvodní večírek v loděnici. Julia a její přátelé si však brzy povšimnou, že tu něco nehraje. Nacházejí se v odlehlém údolí uprostřed kanadských hor. Proč se tady ale kolem…


  

  

1 – 9 / 9

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]