Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Cpress.

Bylo nalezeno 274 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Pablo Pino, Ana Galánová: Dračie srdce 6. Klikněte pro více informací.

271. Dračie srdce 6
Pablo Pino, Ana Galánová

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026412250
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Vydajte sa spoločne s našimi kamarátmi a ich drakmi na cestu za novým dobrodružstvom a odhaľte veľké a prekvapivé tajomstvá. Hovoriaca kniha Rídel prezradí Kalemu, že ďalšie semienko sa nachádza v Tulskom parku. Keď sa ho však s kamarátmi vydá hľadať, park je plný ľudí. Kale vymyslí zúfalý plán: v noci všetci utečú zo svojich hradov a pôjdu semienko nájsť. Nevedia však, že na nich niekto nastražil lesť, ktorá môže znamenať koniec ich poslania... Kto ich zradil? A prečo sa starosta rozhodol vypísať odmenu na Kurielovu hlavu? Pútavé príbehy plné dobrodružstva a fantázie si získali obľubu u detí po celom svete. Ana Galánová Ilustroval Pablo Pino.


Ana Galánová: Dračie srdce 7. Klikněte pro více informací.

272. Dračie srdce 7
Ana Galánová

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026412854
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Všetko ide od desiatich k piatim. Kale je zatvorený doma na hrade a práve túto noc by sa mal vydať so svojimi kamarátmi do Hmlistého lesa so šiestimi semienkami.Ale ako len získa šieste semienko, keď nemôže odísť z hradu?A vrchol všetkého je, že v Samarade sa začal hon na Kuriela a Kale cez okno vo svojej izbe počuje výstrely a vidí drakov, ktorí sa nebezpečne približujú. Nastal okamih, keď musí padnúť jediné možné rozhodnutie, aj keď vie, že je veľmi riskantné.


František Zacharník: Královské pohádky. Klikněte pro více informací.

273. Královské pohádky
František Zacharník

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026412786
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Nové pohádky známých českých autorů Snad každý z nás si někdy představoval, jaké by to bylo, žít na královském dvoře. Procházet zdobené komnaty paláce, užívat si napínavé rytířské turnaje a velkolepé hostiny ve vznešené společnosti. Ale víte, že králové a královny, princezny a princové, dvorní dámy, sluhové, zahradníci i všichni ostatní z královských dvorů měli radosti i starosti podobné jako my dnes? Pohádky, které sestřenicím Elišce a Sáře vypráví pozorný dědeček, nabízejí všem dětem i dospělým nejen okouzlující atmosféru královských dvorů, ale také pomoc s jejich trápeními.


Markéta Skládalová: Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově. Klikněte pro více informací.

274. Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově
Markéta Skládalová

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026407270
Klíčová slova: Elektronické knihy - Učebnice, odborná literatura
Anotace: Pro rodiče dětí do 4 let. Staňte se odborníkem na svoje děti – nikdo je nezná lépe než vy! Víte, proč nefungují ve výchově tresty, kam může vést vyčerpání z mateřské dovolené nebo jak nakládat s emocemi? Jak na sourozeneckou rivalitu, dětský strach či agresivitu? Mají pravdu rodiče nebo babičky? Jak zvládnout období vzdoru či nástup do školky? Znáte recept, jak vychovat samostatné dítě? Jaké věty dětem říkat, aby z nich vyrostli úspěšní lidé a naopak jaká slova vymazat z rodičovského slovníku? Inspirace pro rodiče i všechny ostatní, kteří přemýšlejí o tom, co a jak dělat či změnit, aby prožívali výchovu i život s dětmi ve větší pohodě. Kniha…
K vypůjčení do: 31.12.3999


  

  

271 – 274 / 274

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]