Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Cpress.

Bylo nalezeno 433 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Magdalena  Sodomková: Matematika zločinu. Klikněte pro více informací.

11. Matematika zločinu
Magdalena Sodomková

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026429913
Kategorie: Krimi, detektivky • České krimi
Anotace: Napínavé reportážně-detektivní čtení, které se odehrává v českých soudních síních a vězeňských celách. A stále běží. V roce 2012 napsal reportérce Magdaleně Sodomkové z Asie cizí muž, že prchá před českou spravedlností. Verdikt podle něj nebyl spravedlivý, a to kvůli chybě soudního znalce přezdívaného matematik zločinu. Zatímco po odsouzeném pátrají lovci lebek, reportérka spolu s dánskou dokumentaristkou Brit Jensen se snaží odhalit, kde se stala chyba. Zjišťují, že to zdaleka není poprvé, co se expert přepočítal. Stačí pár vzorečků a jste za mřížemi.
Databáze knih: 89 % (87 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2029


Ben Guterson: Záhada hotelu Winterhouse. Klikněte pro více informací.

12. Záhada hotelu Winterhouse
Ben Guterson

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026433439
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: NEBEZPEČÍ, INTRIKY A MAGICKÁ MOC... STRHUJÍCÍ ZÁVĚR TRILOGIE WINTERHOUSE ALŽBETU ČEKÁ NEJlepší jaro v životě – přestěhovala se do hotelu Winterhouse za svým dědečkem a vše se zdá být dokonalé. Jenže nic netrvá věčně, a tak je spolu s Freddym vtažena do víru další záhady. Poté, co z hlubin hotelu zaslechnou hlas zlovolné Gracelly Wintersové, která už měla nadobro zmizet, je vše jasné: někdo se ji snaží znovu vyvolat na tento svět. Podaří se Alžbětě a Freddymu naposledy porazit Gracellu a ochránit hotel jednou provždy? Ben Guterson je autorem úspěšné knihy Hotel Winterhouse a jejího pokračování Tajemství hotelu Winterhouse. Byl nominován na Edgar Award a Agatha Award. Ben…
Databáze knih: 89 % (71 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2024


Karin Krajčo Babinská: Tsunami. Klikněte pro více informací.

13. Tsunami
Karin Krajčo Babinská

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026443995
Kategorie: Česká a světová literatura • Česká literatura
Anotace: Den Eminých narozenin se kvapem blíží. Kromě členů její rodiny se však na oslavu chystá i jeden nezvaný host – minulost, kterou všichni považovali za dávno mrtvou. V návalu nečekaných emocí tak začnou ožívat události z jedné dovolené v Thajsku, která otřásla osudy všech zúčastněných. Polozapomenuté vzpomínky se vracejí se silou tsunami a hrozí, že rodinu plnou tajemství rozmetají na kousky. Karin Babinská vystudovala obor filmová a televizní režie na FAMU. Po škole se řadu let živila vytvářením reklamních spotů. Natočila dva celovečerní filmy – Pusinky (2007) a Křídla Vánoc (2014) a pro televizi Nova seriál Gumy (2022). Režírovala nejúspěšnější klipy kapely…
Databáze knih: 87 % (513 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2029


Martin Úbl: Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor. Klikněte pro více informací.

14. Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor
Martin Úbl

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026422204
Kategorie: Cestopisy • Zájmy a koníčky • Cestování, cestopisy, průvodci
Anotace: Pokračování Neuvěřitelných příběhů z hor Parta přátel a jejich horská dobrodružství pod vedením gumového kuřete jsou zpět! Naši hrdinové vám tentokrát dají nahlédnout do radostí i strastí treků na Islandu, v Peru nebo Nepálu. Na svých neuvěřitelných cestách budou čelit zuřivým a krvelačným pijavicím, agresivním prasátkům, horku v džungli i islandskému větru a dešti. Všechny příběhy jsou pravdivé a skvěle vystihují heslo: Jednou jsi nahoře, většinou dole.
Databáze knih: 88 % (101 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.3999


Ivana Žáková: Skutečné zločiny na Ostravsku. Klikněte pro více informací.

15. Skutečné zločiny na Ostravsku
Ivana Žáková

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026445807
Kategorie: Krimi, detektivky • Literatura faktu, učebnice • Historie, dějiny
Anotace: Kriminalistická historie ostravského regionu je výjimečně bohatá na mrazivé události. Vstupte do světa skutečných novodobých i historických případů, které otřásly ostravskou veřejností! Čekají na vás nejděsivější vraždy, zajímavosti ze soudních síní i různé kuriozity z podsvětí. To vše v doprovodu autentických černobílých fotografií. Pokud máte pro strach uděláno, vydejte se na cestu do temnot lidské duše. Ale pozor, tahle stezka vede hlouběji, než si umíte představit.
Databáze knih: 88 % (79 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2033


Aleš Vogel: Sám mezi ženami. Klikněte pro více informací.

16. Sám mezi ženami
Aleš Vogel

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026437017
Kategorie: Česká a světová literatura • Humor
Anotace: Humorný pohled do života plného absurdních situací Hlavní hrdina Alexander je učitelem na druhém stupni základní školy. Ve svém životě však zoufale postrádá dalšího muže. Ve škole jen učitelky, doma manželka, dvě dcery a jeho matka. Příběh zábavnou formou popisuje jeden rok tohoto muže středního věku, co se všemožnými způsoby, mnohdy velmi zoufalými, snaží najít jakéhokoliv chlapa, aby se přestal cítit jako KOHOUT.
Databáze knih: 89 % (44 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2031


Kristina Höschlová: Lékařem mezi pouští a minami. Klikněte pro více informací.

17. Lékařem mezi pouští a minami
Kristina Höschlová

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026435600 购
Kategorie: Biografie, osobnosti • Literatura faktu, učebnice • Medicína, zdravotnictví
Anotace: Tato kniha je o odvaze žít. Kristina Höschlová v ní podává neuvěřitelná svědectví z válečných zón v Afghánistánu, Kurdistánu a Jemenu, kde pracovala jako lékař-anesteziolog. Popisuje skutečné příběhy místních lidí, své zážitky i svět emočních kontrastů, v němž se krutost mísí se srdečností, krvelačnost se štědrostí a beznaděj s vnitřní radostí. Vyprávění z humanitárních misí obohacují reflexe, jež nepřímo odrážejí podobu současného měnícího se světa. ...Probírám se zpět neuvěřitelnými příběhy z těchto Bohem zapomenutých zemí a v mysli mi vyvstávají dvě slova: ODVAHA ŽÍT. Myslím na Afghánce, Kurdy i Jemence a…
Databáze knih: 88 % (65 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2031


Martin Úbl: Lehce neuvěřitelné příhody z hor. Klikněte pro více informací.

18. Lehce neuvěřitelné příhody z hor
Martin Úbl

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026433545
Kategorie: Cestopisy • Zájmy a koníčky • Cestování, cestopisy, průvodci
Anotace: Jak přežít týdny v divočině bez jakékoliv pomoci? Proč netrhat medvědům borůvky? Jak vylézt na šestitisícovku, když se vám zrovna nechce? Hory! Bažiny! Brody! Jezera! Žádná cesta! Déšť a dinosauři! Kniha o tom, jak rozdýchat hory, sebe, své kamarády a navíc se přitom výborně bavit. Pozor! Nečtěte tuto knihu, pokud: * si nepamatujete, kdy jste se naposledy zasmáli; * berete se příliš vážně; * jste nudní a prudérní; * máte společného s přírodou pouze to, že jste svým SUV kdysi srazili ovci. „... může se zdát, že udělit Nobelovu cenu za chemii, fyziku a mír knize, je poněkud zvláštní. Ale právě tato kniha posouvá hranice lidského vědění a pochopení o míle…
Databáze knih: 88 % (61 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2030


Matěj Balga: Saudade – Na kole a v kajaku kolem světa. Klikněte pro více informací.

19. Saudade – Na kole a v kajaku kolem světa
Matěj Balga

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026420866
Kategorie: Cestopisy • Zájmy a koníčky • Cestování, cestopisy, průvodci
Anotace: Tři roky na cestě kolem světa a do nitra vlastní duše Ztroskotal na opuštěném ostrově v Karibiku, pracoval v čínském baru, stal se bezdomovcem v San Francisku, vyzval neprostupnou džungli Darién a projel pod polární září Aljašky. Přitom na začátku bylo zlomené srdce, vážná nemoc a obyčejné kolo z bazaru. Mladý cestovatel se vydal hledat ztracenou lásku a léčit své rány tam, kde ožívají romány Jacka Kerouaca. Tříletá cesta mu ale přinesla víc, než čekal. Vydal se nejen kolem světa, ale především do nitra duše.
Databáze knih: 87 % (97 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.05.2028


Tomáš Vejmola: Tomík na cestách. Klikněte pro více informací.

20. Tomík na cestách
Tomáš Vejmola

Nakladatel: Cpress
EAN: 9788026425090
Kategorie: Cestopisy • Zájmy a koníčky • Cestování, cestopisy, průvodci
Anotace: Dopravní prostředek si vybral vskutku netradiční – tuk-tuk starý 35 let, který si pořídil v Thajsku. Odtud vyrazil přes Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko a další země, dokud po 13 000 kilometrech nedorazil do roka a do dne do České republiky. O výjimečné zážitky a neuvěřitelné situace neměl nezkušený Tomík nouzi: nabídky k sňatku, útěk před slonem, příšerní Indové, ale i nádherný Írán. To vše vám Tomík povypráví s humorem a nadsázkou.
Databáze knih: 87 % (92 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.3999


  

  

11 – 20 / 433

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]