Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=cpress.

Bylo nalezeno 279 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Ze života knihomolky
Deborah Tung

Vydáno: Cpress
EAN: 9788026426943
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky dalším povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad…
Databáze knih: 91 % (197 hodnocení)
K vypůjčení do: 25.02.2023


2. Do temnoty
Pavel Stehlík

Vydáno: Cpress
EAN: 9788026405153
Klíčová slova: Elektronické knihy - Učebnice, odborná literatura
Anotace: Osobní vyprávění českého vojáka, ve kterém otevřeně líčí své osudy od motivace pro vstup do armády přes náročný výcvik a půlroční nasazení na základně v Afghánistánu až po boj s těžkou nemocí po návratu domů...
Databáze knih: 90 % (393 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.09.2020


3. Pax, můj liščí přítel
Sara Pennypackerová

Vydáno: Cpress
EAN: 9788026415831
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Od chvíle, kdy Petr zachránil Paxe jako malé lišče, z nich byli nerozluční přátelé. Jednoho dne se však stane nepředstavitelné: Petrův otec vstoupí do armády a přinutí ho vrátit lišáka do volné přírody. V dědečkově domě, pět set kilometrů od domova, si Petr uvědomí, že není tam, kde má být – s Paxem. A tak se, poháněný láskou, věrností a žalem, vydává navzdory blížící se válce na dalekou cestu, aby se se svým přítelem opět shledal. Ani Paxovi se však nevyhnou nebezpečná dobrodružství.
Databáze knih: 92 % (70 hodnocení)
K vypůjčení do: 24.06.2021


4. Hotel Winterhouse
Ben Guterson

Vydáno: Cpress
EAN: 9788026425106
Klíčová slova: Elektronické knihy, Dobrodružství a detektivky
Anotace: Osiřelá Elizabeth žije s tetou a strýcem, kteří ji jednoho dne pošlou do hotelu Winterhouse. Brzy po příjezdu Alžběta zjistí, že je hotel zahalen tajemstvím i kouzli. V obrovské knihovně objeví magickou knihu a postupně si uvědomuje, že je s hotelem nějak spojená. Rozlušti hádanky, anagramy i složité rébusy a pomoz jí prolomit hotelové prokletí a vyřešit tajuplnou záhadu.
Databáze knih: 93 % (49 hodnocení)
K vypůjčení do: 19.04.2023


5. Saudade – Na kole a v kajaku kolem světa
Matěj Balga

Vydáno: Cpress
EAN: 9788026420866
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Tři roky na cestě kolem světa a do nitra vlastní duše Ztroskotal na opuštěném ostrově v Karibiku, pracoval v čínském baru, stal se bezdomovcem v San Francisku, vyzval neprostupnou džungli Darién a projel pod polární září Aljašky. Přitom na začátku bylo zlomené srdce, vážná nemoc a obyčejné kolo z bazaru. Mladý cestovatel se vydal hledat ztracenou lásku a léčit své rány tam, kde ožívají romány Jacka Kerouaca. Tříletá cesta mu ale přinesla víc, než čekal. Vydal se nejen kolem světa, ale především do nitra duše.
Databáze knih: 89 % (55 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.05.2028


6. Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor
Martin Úbl

Vydáno: Cpress
EAN: 9788026422204
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Pokračování Neuvěřitelných příběhů z hor Parta přátel a jejich horská dobrodružství pod vedením gumového kuřete jsou zpět! Naši hrdinové vám tentokrát dají nahlédnout do radostí i strastí treků na Islandu, v Peru nebo Nepálu. Na svých neuvěřitelných cestách budou čelit zuřivým a krvelačným pijavicím, agresivním prasátkům, horku v džungli i islandskému větru a dešti. Všechny příběhy jsou pravdivé a skvěle vystihují heslo: Jednou jsi nahoře, většinou dole.
Databáze knih: 88 % (52 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.3999


7. Veronika v Dubaji
Veronika Klesnilová

Vydáno: Cpress
EAN: 9788026417040
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Chcete vědět, jak se žije české holce v Dubaji, jak je těžké dostat "práci snů" a proč si v Číně neobjednávat pizzu? Jste zvědaví, jaké to je pracovat pro jednu z největších leteckých společností Blízkého východu, měsíčně navštívit pět kontinentů a dostávat za to výplatu? Nahlédněte za závěs kuchyňky a pod pokličku práce letušky. Ať už se rozhodujete, jestli je tahle práce to pravé, sníte o životě v oblacích, prostě vás jen zajímá, proč sakra při vašem letu došlo to kuře nebo co se může stát, když si nezapnete pás, je tahle knížka určena právě vám.
Databáze knih: 87 % (73 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.3999


8. Neuvěřitelné příhody z hor
Martin Úbl

Vydáno: Cpress
EAN: 9788026417033
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Ač se může na první pohled zdát, že se úsměvné a někdy až k nezastavitelnému smíchu přivádějící příběhy z této knihy odehrávají v čistě horském prostředí, není tomu tak. Během čtení čtenář zjistí, že jsou to příběhy napsané životem a o životě každého z nás. Pojďme se tedy společně vydat zdolávat životní, horské i jiné vrcholy a pády. Pozor! Nečtěte tuto knihu, pokud: • si nepamatujete, kdy jste se naposledy zasmáli – berete se příliš vážně; • jste nudní a prudérní; • máte společného s přírodou pouze to, že jste svým SUV kdysi srazili ovci.
Databáze knih: 85 % (100 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.3999


9. 15 let v legii
Stanislav Gazdik

Vydáno: Cpress
EAN: 9788026409496
Klíčová slova: Elektronické knihy - Vojenská technika
Anotace: Strhující příběh legionáře V roce 1991 se Stanislav Gazdik rozhodl vypravit do Francie a vstoupit do cizinecké legie, ve které následně prožil patnáct let života. Podařilo se mu dostat do speciální jednotky GCP a dosáhnout hodnosti le sergent chef. Když se po letech vrátil, rozhodl se ve své knize vyprávět svůj příběh. Vylíčil své zážitky a zkušenosti, od náborového střediska přes tvrdý výcvik až po nasazení v jednotlivých akcích. Umožňuje tak nahlédnout výjimečným způsobem do každodenního života ve francouzské cizinecké legii a poznat i rozmanité akce, kterých se zúčastnil v různých koutech světa. V knize nechybí ani širší seznámení s historií a kořeny…
Databáze knih: 86 % (31 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.3999


10. Hotel Poslední naděje
Nicki Thornton

Vydáno: Cpress
EAN: 9788026427117
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Seth pracuje jako pomocná síla v kuchyni odlehlého hotelu Poslední naděje, který vlastní nepříjemní manželé Bunnovi. Sethovou jedinou spřízněnou duší na tomto místě je jeho kočka Černostínka. Poklidné dny pominou ve chvíli, kdy do hotelu zavítá zvláštní setkání kouzelníků. Jeden z nich, Dr. Thallomius, je při slavnostní večeři otráven dezertem. A protože tento chod připravoval Seth, stává se hlavním podezřelým. Podaří se mu očistit své jméno a najít vraha, i když proti němu stojí temné magické síly?
Databáze knih: 84 % (28 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.03.2026


  

  

1 – 10 / 279

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]