Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Computer Press.

Bylo nalezeno 19 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Zuzana Šochová, Eduard Kunce: Agilní metody řízení projektů. Klikněte pro více informací.

1. Agilní metody řízení projektů
Zuzana Šochová, Eduard Kunce

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025149614
Kategorie: Management, personalistika • Ekonomie, business, management • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Jak vytvořit efektivní vývojářský tým Pracujete jako vývojáři v týmu? Chcete pracovat efektivněji? Seznamte se s agilními metodami, pomocí nichž budete vyvíjet rychleji, efektivněji, s menším počtem chyb. Dvojice autorů, která se v oblasti agilních metod pohybuje řadu let a pracuje s nimi denně, vás seznámí nejen s tím, co agilní přístup znamená, ale i jak jej správně nasadit. Kniha je zaměřena na širokou oblast profesí od vývojářů přes softwarové architekty až po projektové manažery či ředitele celých společností.
Databáze knih: 80 % (12 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.3999


Morgan Winter: Výprava za diamantovým mečem. Klikněte pro více informací.

2. Výprava za diamantovým mečem
Morgan Winter

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025149454
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Největší porce dobrodružství ze světa Minecraftu v jedné knize Steve žije svůj poklidný život na farmě. Všechno, co potřebuje k přežití ve světě Minecraftu, je postel, malý dům a jídlo. Jedné noci ale poklidnou idylku naruší útok zombií, které pokoušou a nakazí místního kováře. A tak se Steve rozhodne opustit teplo domova a vydat se na nebezpečnou výpravu za diamanty. Tím roztočí neuvěřitelný koloběh událostí, který ho zavede do nejtemnějších zákoutí Minecraftu. Souborné vydání obsahuje všech šest dílů série o minecrafťáku Stevovi.
Databáze knih: 100 % (4 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2050


Jan Pecinovský: Notebook pro seniory. Klikněte pro více informací.

3. Notebook pro seniory
Jan Pecinovský

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025131787
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Informatika, výpočetní technika
Anotace: Možná se také trochu bojíte těch malých počítačů do klína, zdají se vám příliš komplikované, náročné na ovládání, titěrné a choulostivé. Na druhou stranu právě ony vám mohou ve spojení s dobrým průvodcem a systémem Windows 7 posloužit lépe než velké stroje. Uvidíte, jak snadné bude notebooku porozumět, spřátelit se s ním a využít všechny ty skvělé možnosti, které nabízí. Srozumitelný výklad je přizpůsoben potřebám seniorů, nevynechává žádný důležitý krok, vyhýbá se zdlouhavým i náhlým skokům, látku odměřuje v přiměřených dávkách, aby se čtenář neztratil v záplavě novinek. Kniha vás mimo jiné naučí: - Ovládat perfektně klávesnici, myš i…
Databáze knih: 100 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.01.2080


Tim Peake: Zeptej se astronauta. Klikněte pro více informací.

4. Zeptej se astronauta
Tim Peake

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025149249
Kategorie: Dětská literatura • Naučná pro děti
Anotace: První kniha, která tě připraví pro let na oběžnou dráhu Co to vlastně znamená stát se astronautem? Jaké to je cestovat po oběžné dráze Země rychlostí 28 000 kilometrů za hodinu? Jak působí na lidské tělo nulová gravitace? Pokud tě tyto otázky někdy napadly, držíš v ruce tu pravou knihu! Známý britský astronaut, pilot a fotograf Tim Peake ti odpoví na všechny tvoje dotazy. V následujících desetiletích nás čeká další zlatý věk objevování vesmíru. Máme před sebou budování kolonií na Měsíci, první přistání na Marsu a zkoumání hlubin Sluneční soustavy.
Databáze knih: 93 % (8 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2050


Morgan Winter: Důl plný mobů. Klikněte pro více informací.

5. Důl plný mobů
Morgan Winter

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025149126
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Tři kamarádi se nedopatřením ocitnou přímo v Minecraftu. Dokáží trosečníci přežít ve virtuálním světě? Simon, Michael a Lily jsou stále uvězněni v minecraftovém světě, ale s novými přáteli a lepšími znalostmi svého úhlavního nepřítele – Pána Chaosu, se dostávají čím dál tím blíže vysněné cestě domů. Ale před tím, než se mohou pustit do bitvy s legendárním záškodníkem, si musí nabrat zásoby, což znamená sestoupit do nebezpečných dolů. Připojte se k Lily, Simonovi a Michaelovi v bitvě s těmi nejsilnějšími moby, které kdy potkali!
Databáze knih: 87 % (6 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2050


Lenka Eckertová, Daniel Dočekal: Bezpečnost dětí na Internetu. Klikněte pro více informací.

6. Bezpečnost dětí na Internetu
Lenka Eckertová, Daniel Dočekal

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025138045
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Informatika, výpočetní technika
Anotace: Doufáte, že se vás a vašich dětí problémy na Internetu netýkají? Omyl! Přečtěte si tuto knihu a zjistíte, že vaše sladká nevědomost a jejich nemístná sebejistota může ublížit. Tento průvodce obsahuje deset tematických okruhů – potíží, které se týkají každého uživatele počítače či mobilního telefonu s přístupem na Internet. Najdete v něm skutečné příběhy ze života a reálné situace. Poskytuje praktické rady: jak problémům předejít a jak je řešit, pokud nastanou. Doporučuje postupy a návody, kontakty na pomáhající pracoviště, tipy na vhodný software, odkazy na další zdroje informací. Na tvorbě knihy se podílelo více než dvě desítky odborníků, pro něž jsou zmíněná…
Databáze knih: 76 % (5 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.3999


kolektiv: Frigiel a Fluffy - dobrodruzi z Minecraftu: hon za pokladem. Klikněte pro více informací.

7. Frigiel a Fluffy - dobrodruzi z Minecraftu: hon za pokladem
kolektiv

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025150559
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Vydej se s Frigielem a Fluffym na dobrodružnou cestu světem Minecraftu! Frigiel z vesnice Lanniel právě oslavil 10. narozeniny, cítí se ale dost osamoceně, protože jeho děda Ernald bývá často pryč. Většina dětí z vesnice v čele s Erikhem a Broghem si udržuje od Frigiela odstup. Jediná Ophélie, budoucí architektka, a Fluffy, starý vlčák, jsou jeho věrnými přáteli. Během jednoho velkého honu za pokladem, v němž soupeří všechny děti z Lannielu, se snaží Frigiel, Ophélie a Fluffy porazit Erikha a jeho tým. Jakmile se ale ztratí Jenna, Erikhova sestra, všichni spojí síly, aby ji našli.
Databáze knih: 73 % (3 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.06.2027


Tomáš Procházka, Josef Řezníček: Obsahový marketing. Klikněte pro více informací.

8. Obsahový marketing
Tomáš Procházka, Josef Řezníček

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025141526
Kategorie: Ekonomie, business, management • Reklama, marketing, obchod • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Vytváříte obsah svého webu zatím nepravidelně a chtěli byste tuto činnost provádět cíleně a strategicky? Hledáte dlouhodobě udržitelnou a efektivní strategii online marketingu, která vám sníží náklady na propagaci? Udělejte ze svých stránek uznávanou autoritu ve vašem oboru díky nově vytvořenému obsahu, který budou milovat návštěvníci i vyhledávače! Naučte se, jak pomocí promyšlené obsahové strategie získat více návštěvníků a zákazníků pro svůj web díky poutavým článkům, videím, elektronickým publikacím a dalším formám obsahu. Kniha vás provede základy obsahového marketingu, pomůže vám sestavit vlastní obsahovou strategii a odhalí techniky efektivní organizace činností…
Databáze knih: 63 % (6 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.11.2083


Benoît Reinier: Zaklínač: vzestup krále všech RPG. Klikněte pro více informací.

9. Zaklínač: vzestup krále všech RPG
Benoît Reinier

Nakladatel: COMPUTER PRESS
EAN: 9788025150832
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Gamebooky • Zájmy a koníčky
Anotace: Hra Zaklínač nastavila ve svých třech dílech zcela nová měřítka žánru RPG. Videohry vycházející z knih Zaklínač od Andrzeje Sapkowského jsou dílem polského studia CD Projekt RED, které v nich kombinuje literární inspiraci s vizionářským vyprávěním, estetikou a hratelností. Společně s autorem nahlédnete přímo pod ruce vývojářů studia a dozvíte se detailní zákulisní informace nejen o tom, jak celá trilogie vznikala, ale i co jí předcházelo, jaké překážky museli vývojáři překonat, a hlavně co vás při hraní čeká. Nechybí exkluzivní informace přímo od tvůrců, popis světa Zaklínače, detailní nástin jednotlivých her včetně bohatých vedlejších dějových linek…
Databáze knih: 60 % (10 hodnocení)
K vypůjčení do: 03.05.2026


Suzanne Francis: Hra na oliheň – Kuba řekl: Zemři!. Klikněte pro více informací.

10. Hra na oliheň – Kuba řekl: Zemři!
Suzanne Francis

Nakladatel: COMPUTER PRESS
EAN: 9788025150696
Kategorie: Thrillery, horory • Thrillery
Anotace: Will dostane životní šanci studovat na prestižní univerzitě. Celá jeho rodina se snaží shromáždit finance k úhradě školného, ale nestačí to. Když Willovi škola zamítne žádost o stipendium, zdá se, že jeho snům je konec. Setkání s tajuplným cizincem ale může vše změnit. K získání pohádkového bohatství stačí zavolat na telefonní číslo na vizitce a souhlasit s účastí ve hře. Will nabídku přijímá, aniž by tušil, že se vydává vstříc smrtelně nebezpečnému dobrodružství... Doslova!
Databáze knih: 60 % (5 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.02.2027


  

  

1 – 10 / 19

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]