Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Computer Press.

Bylo nalezeno 19 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Zuzana Šochová, Eduard Kunce: Agilní metody řízení projektů. Klikněte pro více informací.

1. Agilní metody řízení projektů
Zuzana Šochová, Eduard Kunce

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025149614
Klíčová slova: Management, personalistika • Ekonomie, business, management • Literatura faktu, učebnice
Anotace: Jak vytvořit efektivní vývojářský tým Pracujete jako vývojáři v týmu? Chcete pracovat efektivněji? Seznamte se s agilními metodami, pomocí nichž budete vyvíjet rychleji, efektivněji, s menším počtem chyb. Dvojice autorů, která se v oblasti agilních metod pohybuje řadu let a pracuje s nimi denně, vás seznámí nejen s tím, co agilní přístup znamená, ale i jak jej správně nasadit. Kniha je zaměřena na širokou oblast profesí od vývojářů přes softwarové architekty až po projektové manažery či ředitele celých společností.
Databáze knih: 80 % (8 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.3999


Morgan Winter: Výprava za diamantovým mečem. Klikněte pro více informací.

2. Výprava za diamantovým mečem
Morgan Winter

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025149454
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Největší porce dobrodružství ze světa Minecraftu v jedné knize Steve žije svůj poklidný život na farmě. Všechno, co potřebuje k přežití ve světě Minecraftu, je postel, malý dům a jídlo. Jedné noci ale poklidnou idylku naruší útok zombií, které pokoušou a nakazí místního kováře. A tak se Steve rozhodne opustit teplo domova a vydat se na nebezpečnou výpravu za diamanty. Tím roztočí neuvěřitelný koloběh událostí, který ho zavede do nejtemnějších zákoutí Minecraftu. Souborné vydání obsahuje všech šest dílů série o minecrafťáku Stevovi.
Databáze knih: 100 % (3 hodnocení)
K vypůjčení do: 26.05.2022


Greyson Mann: Deník malého plížila 1: Jak přežít školu mobů. Klikněte pro více informací.

3. Deník malého plížila 1: Jak přežít školu mobů
Greyson Mann

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025148983
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Odhalte tajné životy mobů v Minecraftu díky zábavnému deníku plížila Geralda! Gerald Plížil mladší právě nastoupil na druhý stupeň školy pro moby a má trochu obavy, že to nebude mít úplně jednoduché. Zdá se, že se proti němu všechno spiklo, včetně škodolibé party kostlivců. Jenže Gerald s tím tak trochu počítal a vytvořil si jasný plán, jak svůj první ročník přežít, aniž by vyhodil školu do povětří. Najde si Gerald svoje místo mezi spolužáky a přežije první ročník minecraftí školy bez úhony? Dokáže udržet svoje nervy na uzdě anebo mu nakonec bouchnou saze?
Databáze knih: 100 % (3 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.12.2021


Greyson Mann: Deník malého plížila 2: Mobové mají talent. Klikněte pro více informací.

4. Deník malého plížila 2: Mobové mají talent
Greyson Mann

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025149522
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Druhý kniha o oblíbeném plížilovi Geraldovi a jeho kamarádech Plížil Gerald přežil prvních pár týdnů na druhém stupni Školy pro moby (skoro) bez úhony a když se dozví o chystané talentové soutěži, napadne ho, jak udělat dojem na své spolužáky: odhalit jim svůj skrytý rapperský talent. Jenže Geraldovi se do cesty připlete hned několik rivalů, kteří si taky brousí zuby na vítězství. V druhé knize Deníku malého plížila se Gerald možná dočká vytoužené slávy. Otázkou ale je, zda po cestě neztratí něco mnohem cennějšího….
Databáze knih: 100 % (2 hodnocení)
K vypůjčení do: 28.02.2023


Josef Pecinovský: Notebook pro seniory. Klikněte pro více informací.

5. Notebook pro seniory
Josef Pecinovský

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025131787
Klíčová slova: E-knihy • Literatura faktu, učebnice • Informatika, výpočetní technika
Anotace: Možná se také trochu bojíte těch malých počítačů do klína, zdají se vám příliš komplikované, náročné na ovládání, titěrné a choulostivé. Na druhou stranu právě ony vám mohou ve spojení s dobrým průvodcem a systémem Windows 7 posloužit lépe než velké stroje. Uvidíte, jak snadné bude notebooku porozumět, spřátelit se s ním a využít všechny ty skvělé možnosti, které nabízí. Srozumitelný výklad je přizpůsoben potřebám seniorů, nevynechává žádný důležitý krok, vyhýbá se zdlouhavým i náhlým skokům, látku odměřuje v přiměřených dávkách, aby se čtenář neztratil v záplavě novinek. Kniha vás mimo jiné naučí: - Ovládat perfektně klávesnici, myš i…
Databáze knih: 100 % (1 hodnocení)
K vypůjčení do: 23.01.2080


Tim Peake: Zeptej se astronauta. Klikněte pro více informací.

6. Zeptej se astronauta
Tim Peake

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025149249
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Naučná pro děti
Anotace: První kniha, která tě připraví pro let na oběžnou dráhu Co to vlastně znamená stát se astronautem? Jaké to je cestovat po oběžné dráze Země rychlostí 28 000 kilometrů za hodinu? Jak působí na lidské tělo nulová gravitace? Pokud tě tyto otázky někdy napadly, držíš v ruce tu pravou knihu! Známý britský astronaut, pilot a fotograf Tim Peake ti odpoví na všechny tvoje dotazy. V následujících desetiletích nás čeká další zlatý věk objevování vesmíru. Máme před sebou budování kolonií na Měsíci, první přistání na Marsu a zkoumání hlubin Sluneční soustavy.
Databáze knih: 93 % (3 hodnocení)
K vypůjčení do: 20.11.2022


Morgan Winter: Důl plný mobů. Klikněte pro více informací.

7. Důl plný mobů
Morgan Winter

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025149126
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Tři kamarádi se nedopatřením ocitnou přímo v Minecraftu. Dokáží trosečníci přežít ve virtuálním světě? Simon, Michael a Lily jsou stále uvězněni v minecraftovém světě, ale s novými přáteli a lepšími znalostmi svého úhlavního nepřítele – Pána Chaosu, se dostávají čím dál tím blíže vysněné cestě domů. Ale před tím, než se mohou pustit do bitvy s legendárním záškodníkem, si musí nabrat zásoby, což znamená sestoupit do nebezpečných dolů. Připojte se k Lily, Simonovi a Michaelovi v bitvě s těmi nejsilnějšími moby, které kdy potkali!
Databáze knih: 88 % (5 hodnocení)
K vypůjčení do: 19.01.2022


Winter Morgan: Chyceni v Minecraftu. Klikněte pro více informací.

8. Chyceni v Minecraftu
Winter Morgan

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025149034
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Tři kamarádi se nedopatřením ocitnou přímo v Minecraftu. Dokáží trosečníci přežít ve virtuálním světě? Simon, Michael a Lily hrají společně Minecraft, když přímo uprostřed velkolepé bitvy uhodí do vedení blesk, který vtáhne všechny tři přátele přímo do hry! Při hledání cesty domů musí se potýkat nejen s útoky mobů, ale také s ostatními hráči. Když už pomalu ztrácí naději na záchranu, ozve se jejich vesnicí ohlušující výbuch, který zničí Simonův dům. Trosečníci se nyní musí semknout a zjistit, kdo za útokem stojí a jestli to náhodou není ta samá osoba, která je ve hře uvěznila.
Databáze knih: 80 % (7 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.12.2021


Winter Morgan: Strašidelná výprava. Klikněte pro více informací.

9. Strašidelná výprava
Winter Morgan

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025149669
Klíčová slova: E-knihy • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: VYDEJTE SE SPOLEČNĚ S LILY, SIMONEM A MICHAELEM NA VÝPRAVU ZA POKLADEM, NA NÍŽ ČEKÁ NEČEKANÉ NEBEZPEČÍ! Simon, Michael a Lily jsou stále uvězněni ve světě Minecraftu, ale po dopadení svého nepřítele – Pána Chaosu – mají konečně možnost zaměřit se na svůj návrat. A také na to, aby konečně pořádně poznali nové přátele, které zde potkali. A když je jeden z nich pozve na výpravu za ztraceným pokladem, nemohou odolat! Jenže když jejich parta opustí vesnici, dostane Pán Chaosu jedinečnou možnost uniknout ze zajetí. Tři kamarádi tak stojí před těžkým rozhodnutím – opustí vysněnou výpravu a nechají svoje přátele tváří v tvář nebezpečí, nebo se vrátí, aby zhatili…
Databáze knih: 80 % (3 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.07.2023


Daniel Dočekal, Lenka Eckertová: Bezpečnost dětí na Internetu. Klikněte pro více informací.

10. Bezpečnost dětí na Internetu
Daniel Dočekal, Lenka Eckertová

Nakladatel: Computer Press
EAN: 9788025138045
Klíčová slova: E-knihy • Literatura faktu, učebnice • Informatika, výpočetní technika
Anotace: Doufáte, že se vás a vašich dětí problémy na Internetu netýkají? Omyl! Přečtěte si tuto knihu a zjistíte, že vaše sladká nevědomost a jejich nemístná sebejistota může ublížit. Tento průvodce obsahuje deset tematických okruhů – potíží, které se týkají každého uživatele počítače či mobilního telefonu s přístupem na Internet. Najdete v něm skutečné příběhy ze života a reálné situace. Poskytuje praktické rady: jak problémům předejít a jak je řešit, pokud nastanou. Doporučuje postupy a návody, kontakty na pomáhající pracoviště, tipy na vhodný software, odkazy na další zdroje informací. Na tvorbě knihy se podílelo více než dvě desítky odborníků, pro něž jsou zmíněná…
Databáze knih: 76 % (5 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.3999


  

  

1 – 10 / 19

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]