Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=CZECH NEWS CENTER a.s..

Byly nalezeny 3 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Petra Mejsnar Slušňáková: Mňam Česko!. Klikněte pro více informací.

1. Mňam Česko!
Petra Mejsnar Slušňáková

Nakladatel: CZECH NEWS CENTER a.s.
Rozsah: 196 stran
EAN: 9788088406280
Kategorie: Kuchařky, jídlo a nápoje • Cestování, cestopisy, průvodci • Cestování po Česku • Zájmy a koníčky • Kuchařky
Anotace: MŇAM ČESKO! Jedinečný ilustrovaný průvodce 14 kraji České republiky. Inspirujte se 196 rodinnými výlety za poznáním, tradicemi, řemesly a českým folklorem. A jelikož na každém výletě vyhládne, najdete v MŇAM ČESKO! také návody na 28 krajových receptů. Polovina z nich je doplněna odkazem na videopostup. Říká vám něco rozcuchaná nevěsta, mrkvance, pučálka? Ochutnejte a objevujte Česko!
Databáze knih: 94 % (10 hodnocení)


Petr Macek: Slunce, seno.... Klikněte pro více informací.

2. Slunce, seno...
Petr Macek

Nakladatel: CZECH NEWS CENTER a.s.
Rozsah: 129 stran
EAN: 9788088406273
Kategorie: Česká a světová literatura
Anotace: Petr Macek: Slunce, seno… Helena Růžičková a legendární filmová trilogie „My už budeme dávno bradou vzhůru, a Slunce, seno se bude pořád promítat!“ … říkávala Helena Růžičková, která si velmi dobře uvědomovala, že vedle cyklu o rodině Homolkových to jsou právě tři letní komedie Zdeňka Trošky, které její herecké nesmrtelnosti postaví pomník. „Jako Růžičková jsem přestala existovat v roce 1983. Od té doby jsem Škopková,“ dodávala se smíchem představitelka hřmotné vesničanky Mařeny Škopkové, která v Hošticích matriarchálním způsobem diriguje život své rodiny – hormony rozbouřené dcery Blaženy, králíky trávícího syna Jirky, pivo milujícího manžela i…
Databáze knih: 87 % (3 hodnocení)


Honza Čermák: Hovory o světě. Klikněte pro více informací.

3. Hovory o světě
Honza Čermák

Nakladatel: CZECH NEWS CENTER a.s.
Rozsah: 263 stran
EAN: 9788088406198 借
Kategorie: Zájmy a koníčky • Česká a světová literatura • Cestování, cestopisy, průvodci • Česká literatura • Cestopisy
Anotace: Čím si cestovatel a spisovatel Ladislav Zibura vysvětluje svůj úspěch? Mezi jakými světy se pohybuje moderátorka Lucie Výborná? Proč herec Martin Písařík vyrazil na motorce do Iráku a Afriky? Stovky otázek a upřímných odpovědí v jedenadvaceti rozhovorech šéfredaktora časopisu Lidé a Země skládají pestrý pohled na svět kolem nás – očima náruživých cestovatelů, kapitána největšího dopravního letadla, uznávané fotografky, architekta, zoologa, lingvisty, stříbrného olympionika, dobrodružného lékaře či strojaře, který dobyl svět rozhýbáním soch na Velikonočním ostrově.
Databáze knih: 82 % (8 hodnocení)


  

  

1 – 3 / 3

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]