Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=BizBooks.

Bylo nalezeno 94 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Ondřej Kundra, Tomáš Lindner: Můj syn terorista. Klikněte pro více informací.

11. Můj syn terorista
Ondřej Kundra, Tomáš Lindner

Nakladatel: BizBooks
EAN: 9788026506058
Klíčová slova: Elektronické knihy - Válečná fakta
Anotace: Teroristy se nestávají jen muslimové. Nikdo není vůči riziku džihádismu imunní. Tato zkušenost může potkat každou rodinu. Ondřej Kundra z Respektu s kolegou Tomášem Lindnerem líčí příběhy Evropanů, kteří odešli bojovat za Islámský stát a v řadě případů tam zemřeli. Proč byli ochotni se všeho vzdát, včetně svého života? Co je vedlo ke konvertování, radikalizování se a přidání se k IS? Kniha mapuje i příběh jediného českého radikála, s nímž probíhá soud.
Databáze knih: 81 % (42 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.3999


Ondřej Kundra: Putinovi agenti. Klikněte pro více informací.

12. Putinovi agenti
Ondřej Kundra

Nakladatel: BizBooks
EAN: 9788026504559
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Prostor, v němž žijeme, jsme si navykli vnímat jako bezpečný. V roce 1996 Česko vstoupilo do NATO a o šest let později i do Evropské unie, což ve veřejnosti posílilo přesvědčení, že odteď nám žádná velká rizika nehrozí. A že se tedy v klidu můžeme soustředit na vše možné, jen ne na ochranu našich svobod a bezpečnosti. Jenže zatímco jsme se věnovali byznysu, cestování, zábavě nebo práci, Rusko odsud nikdy nestáhlo své tajné agenty, naopak v posledních letech jejich řady výrazně posílilo. Dostali řadu úkolů, politické krytí od vedení Kremlu, v podstatě nekonečné prostředky na svoji činnost. S jasným cílem podkopat zdejší stále se usazující a vratkou…
Databáze knih: 77 % (81 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.3999


Lukáš Kovanda: Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé. Klikněte pro více informací.

13. Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé
Lukáš Kovanda

Nakladatel: BizBooks
EAN: 9788026500346
Klíčová slova: Elektronické knihy - Učebnice, odborná literatura
Anotace: Proč jsou obézní dívky svolnější k rizikovému sexu než jejich atraktivnější vrstevnice? Proč fyzicky atraktivní lidé dostávají půjčku na nižší úrok než ti méně vzhlední? Proč se metrosexualita finančně vyplácí a proč se modroocí muži ze severu Evropy v baru zpijí spíše než Španěl či Ital? I na tyto otázky dnes hledají odpovědi ekonomové – a kniha Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé je plná takových odpovědí. Ekonomie je často vnímána jako potřebná, nicméně poněkud „sucharská“ věda. Lukáš Kovanda nechce bořit mýty. Možná je jen lehce nabourat. Cílem jeho „učebnice pop-ekonomie“, která se dočkala již druhého vydání, je dokázat, že ekonomie je vlastně…
Databáze knih: 73 % (43 hodnocení)
K vypůjčení do: 11.07.2082


Patricia Posnerová: Lékárník z Osvětimi. Klikněte pro více informací.

14. Lékárník z Osvětimi
Patricia Posnerová

Nakladatel: BizBooks
EAN: 9788026506768
Klíčová slova: Elektronické knihy - Válečná fakta
Anotace: Odhalte dlouho utajovaný příběh Victora Capesia, hlavního lékárníka největšího nacistického tábora smrti v Osvětimi. Victor Capesius byl původem z Rumunska a pracoval jako prodejce německé farmaceutické firmy Bayer. V pětatřiceti letech se připojil k jednotkám SS a v roce 1943 se stal lékárníkem v Osvětimi. Autorka odkrývá Capesiovo kruté jednání a následný útěk před spravedlností, popisuje jeho nalezení a obvinění po dvaceti letech od skončení války. Zároveň se dotýká smluvních vztahů mezi nacisty a největším farmaceutickým konglomerátem I. G. Farben a jeho dceřinou společností Bayer. Poznejte příběh plný hamižnosti uprostřed hrůz holokaustu - živý…
Databáze knih: 72 % (55 hodnocení)
K vypůjčení do: 27.07.2022


Jan Mühlfeit: Pozitivní leader. Klikněte pro více informací.

15. Pozitivní leader
Jan Mühlfeit

Nakladatel: BizBooks
EAN: 9788026505914
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Věděli jste, že pozitivní přístup navyšuje produktivitu až o jednu třetinu? Bývalý prezident evropského Microsoftu, Jan Mühlfeit, shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí do čtyř kroků. Odhalte, jak inspirovat vlastní tým, jak dosáhnout vytyčených výsledků a přitom si zachovat rovnováhu mezi úspěchem a štěstím. Zjistěte jak se zbavit stresu a negativismu a odemkněte potenciál u sebe i u lidí, kteří vás obklopují.
Databáze knih: 66 % (28 hodnocení)
K vypůjčení do: 05.07.2021


Libor Činka: Ovládněte svůj mozek. Klikněte pro více informací.

16. Ovládněte svůj mozek
Libor Činka

Nakladatel: BizBooks
EAN: 9788026500223
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, novely
Anotace: Odhalte skryté síly své mysli Autor knihy nabízí cenné know-how, s jehož pomocí nejen studenti překonají problémy při učení a získají dokonalý domácí výukový nástroj pro cizí jazyky. Pomocí užitečných technik pro trénink paměti si snadno zapamatujete desítky údajů, které mohou být klíčové pro vaši profesi. Naučíte se nezapomínat, co všechno jste chtěli říci a vyřídit při obchodním jednání. Naučíte se číst neuvěřitelně rychle a přesto si pamatovat lépe.
Databáze knih: 66 % (46 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2023


Duong Nguyen Jirásková: Banánové dítě – Vietnamka v české džungli. Klikněte pro více informací.

17. Banánové dítě – Vietnamka v české džungli
Duong Nguyen Jirásková

Nakladatel: BizBooks
EAN: 9788026506911
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Výlet do života vietnamské ženy žijící v Česku Jsem banánové dítě – zvenku žlutá, uvnitř spíše bílá. Na svůj žluto-bílý svět se snažím dívat s nadhledem a psát o něm lehkým perem. Politicky nekorektní (sebe)ironie, švejkovský humor, nadsázka, prořízlá huba, která by ve Vietnamu byla okamžitě zalepena izolepou – to vše tvoří moji osobnost a knihu. Ta obsahuje dvacet příběhů z mého života. K některým zásadním událostem přidal svůj pohled na věc můj český muž. O autorce: Papírově jsem čistokrevná Vietnamka, ale míchá se ve mně jak asijská, tak evropská kultura. Jsem totiž Vietnamka made in Czechoslovakia. Byla jsem počata v Litvínově,…
Databáze knih: 65 % (41 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.3999


Henry Marsh: Neublížíš. Klikněte pro více informací.

18. Neublížíš
Henry Marsh

Nakladatel: BizBooks
EAN: 9788026506645
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Jaké to je být neurochirurgem, lékařem, co operuje lidské mozky? Jaké to je mít něčí život doslova ve svých rukou? Řezat do něčeho, co vytváří myšlenky, pocity a rozhodnutí? A jaké to je žít s vědomím viny, když se operace nezdaří? Jeden z nejvýznamnějších britských neurochirurgů Henry Marsh líčí upřímně a otevřeně mrazivou radost z operování a předkládá čtenářům úchvatné příběhy, v nichž rekapituluje svůj profesní i osobní život a v nichž nechybí ani černý humor.
Databáze knih: 95 % (12 hodnocení)
K vypůjčení do: 16.05.2021


Klaus Bernhardt: Jak se navždy zbavit paniky, úzkosti a strachu. Klikněte pro více informací.

19. Jak se navždy zbavit paniky, úzkosti a strachu
Klaus Bernhardt

Nakladatel: BizBooks
EAN: 9788026422075
Klíčová slova: Elektronické knihy - Učebnice, odborná literatura
Anotace: Vraťte se do normálního života díky nejnovějším poznatkům neurovědy! Miliony lidí na světě trpí nějakým typem úzkostné poruchy a ze všeho nejvíc touží vrátit se co nejrychleji do normálního života. Klaus Bernhardt představuje nový způsob terapie úzkosti, který cíleně využívá procesy zpracování informací probíhající v našem mozku. Jednoduchá, snadno pochopitelná cvičení tak většině pacientů trpících úzkostmi a panickými atakami umožní již po několika málo týdnech návrat do života bez paniky a úzkosti.
Databáze knih: 86 % (16 hodnocení)
K vypůjčení do: 21.02.2023


Kelley French, Thomas French: Juniper – holčička, která se narodila příliš brzy. Klikněte pro více informací.

20. Juniper – holčička, která se narodila příliš brzy
Kelley French, Thomas French

Nakladatel: BizBooks
EAN: 9788026506621
Klíčová slova: Elektronické knihy - Zdraví & životní styl
Anotace: Juniper přišla na svět o čtyři měsíce dříve, ve 23. týdnu těhotenství. Vážila 570 gramů, měřila 29 centimetrů, asi jako panenka Barbie. Hlavičku měla menší než tenisový míček. Její kůže byla tak průsvitná, že bylo vidět chvějící se drobné srdce. Juniper se narodila na samé hranici života a smrti a ve vzduchu visela otázka, zda je větším aktem lásky pokusit se ji zachránit, nebo ji nechat jít. Rodiče Junie se rozhodli její život vybojovat, a přinášejí vám tak neuvěřitelný příběh.
Databáze knih: 83 % (14 hodnocení)
K vypůjčení do: 28.05.2022


  

  

11 – 20 / 94

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]