Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Backstage Books.

Bylo nalezeno 5 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Annazbrna: Lovevole. Klikněte pro více informací.

1. Lovevole
Annazbrna

Nakladatel: Backstage Books
EAN: 9788088049135
Kategorie: Česká a světová literatura • Poezie • Humor
Anotace: Lovevole je sbírkou milostné poezie bez patosu. Seznámí vás s mladou ženou a jejím pohledem na život zhuštěným do říkanek o milování. Protože láska není moc příjemný pocit.
Databáze knih: 93 % (9 hodnocení)
K vypůjčení do: 14.09.2036


Jiří Materna: Poezie umělého světa. Klikněte pro více informací.

2. Poezie umělého světa
Jiří Materna

Nakladatel: Backstage Books
EAN: 9788088049234
Kategorie: Poezie
Anotace: Všechny básně v této knize byly automaticky vygenerovány počítačem za pomoci umělých neuronových sítích. Neuronová síť sama o sobě nic neumí a je třeba ji natrénovat pro činnost, kterou má vykonávat. K natrénování této sítě byly použity texty básní ze serveru www.pismak.cz. Neuronová síť tyto básně nekopíruje — a to ani jejich části — ale pouze se podle nich učí pracovat s jazykem a vytvářet básnické obraty. Postupně se učí z jednotlivých písmen skládat smyslu plná slova, ze slov gramaticky správné konstrukce, z nich verše a konečně i celé básně. Po dostatečném natrénování je schopna generovat libovolné množství unikátních básní, které jsou…
Databáze knih: 82 % (28 hodnocení)
K vypůjčení do: 11.04.2050


Tomáš Miklica: Google poezie: Básně z vyhledávače. Klikněte pro více informací.

3. Google poezie: Básně z vyhledávače
Tomáš Miklica

Nakladatel: Backstage Books
EAN: 9990003455017
Kategorie: Česká a světová literatura • Poezie • Humor
Anotace: GOOGLE POEZIE je internetový projekt zaměřený na hledání poezie ve výsledcích takzvaného našeptávače googlovského vyhledávání. Jeho základem je facebooková stránka, již v březnu 2013 spustili Tomáš Miklica a Daniel Poláček coby neoficiální českou variaci amerického Google Poetics. Jak Google Poetics, tak Google poezie fungují nezávisle na společnosti Google.
K vypůjčení do: 30.12.2050


Marek Kettner: Syčák. Klikněte pro více informací.

4. Syčák
Marek Kettner

Nakladatel: Backstage Books
EAN: 9788088049081
Kategorie: Anekdoty, satira
Anotace: Syčák je umělec, který trpí zkušenostmi nabitou dětskou zvědavostí. S ní zkouší, jak díla je možné vytvořit, když svůj jediný řemeslný nástroj - svobodu - ponoří jako štětec do života, aby jej obarvil. A plátno pak ani ve snech nešetří.
K vypůjčení do: 10.11.2024


Rážek Jan, Kapošváryová Johana, Dalecký František, Portešová Veronika: Průvodce začínajícího mimoškoláka. Klikněte pro více informací.

5. Průvodce začínajícího mimoškoláka
Rážek Jan, Kapošváryová Johana, Dalecký František, Portešová Veronika

Nakladatel: Backstage Books
EAN: 9788088049074
Kategorie: Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Průvodce začínajícího mimoškoláka tvoří výběr toho nejlepšího obsahu, který jsme za více jak 18 měsíců naší činnosti přeložili a publikovali. V jednotlivých kapitolách se seznámíš s tipy a triky k sebevzdělávání ve škole i mimo ni. Budování kariéry, ale také zvládnutí bouřlivých dvacátých let života a otázky k osobnímu rozvoji – i to v knížce najdeš. Přemýšlíš nad tím, jak si užít výšku a dostat z ní co nejvíc? Jak naplno využít mladé roky života, nakopnout svou kariéru, ale zároveň si naplno užívat života? A víš vlastně, co chceš v životě dělat? Jaká je tvá práce snů a kam vůbec směřuješ? To všechno jsou…
K vypůjčení do: 29.01.2025


  

  

1 – 5 / 5

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]