Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Backstage Books.

Byly nalezeny 4 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Richard Skolek: Vzdechy a povzdechy. Klikněte pro více informací.

1. Vzdechy a povzdechy
Richard Skolek

Nakladatel: Backstage Books
EAN: 9788088049005
Klíčová slova: Poezie
Anotace: Láska je mocná čarodějka, láska překoná nepřízeň osudu, láska zvítězí nad vším. Jenže... co když ne? Co když ona prvotní jiskra pomalu vyhasne? Co když se vytratí vášeň, co když přijdou děti? Na tyto otázky hledá Richard Skolek odpovědi ve své básnické sbírce Vzdechy a povzdechy, která se z nadýchaného obláčku lásky pouští do husté a nepřehledné mlhy vztahů. Bez obalu a nemilosrdně, ale s nadhledem.
Databáze knih: 90 % (12 hodnocení)
K vypůjčení do: 11.11.2024


Annazbrna: Lovevole. Klikněte pro více informací.

2. Lovevole
Annazbrna

Nakladatel: Backstage Books
EAN: 9788088049135
Klíčová slova: E-knihy • Česká a světová literatura • Poezie • Humor
Anotace: Lovevole je sbírkou milostné poezie bez patosu. Seznámí vás s mladou ženou a jejím pohledem na život zhuštěným do říkanek o milování. Protože láska není moc příjemný pocit.
K vypůjčení do: 15.09.2036


Marek Kettner: Syčák. Klikněte pro více informací.

3. Syčák
Marek Kettner

Nakladatel: Backstage Books
EAN: 9788088049081
Klíčová slova: Anekdoty, satira
Anotace: Syčák je umělec, který trpí zkušenostmi nabitou dětskou zvědavostí. S ní zkouší, jak díla je možné vytvořit, když svůj jediný řemeslný nástroj - svobodu - ponoří jako štětec do života, aby jej obarvil. A plátno pak ani ve snech nešetří.
K vypůjčení do: 11.11.2024


Dalecký František, Kapošváryová Johana, Rážek Jan, Portešová Veronika: Průvodce začínajícího mimoškoláka. Klikněte pro více informací.

4. Průvodce začínajícího mimoškoláka
Dalecký František, Kapošváryová Johana, Rážek Jan, Portešová Veronika

Nakladatel: Backstage Books
EAN: 9788088049074
Klíčová slova: Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Průvodce začínajícího mimoškoláka tvoří výběr toho nejlepšího obsahu, který jsme za více jak 18 měsíců naší činnosti přeložili a publikovali. V jednotlivých kapitolách se seznámíš s tipy a triky k sebevzdělávání ve škole i mimo ni. Budování kariéry, ale také zvládnutí bouřlivých dvacátých let života a otázky k osobnímu rozvoji – i to v knížce najdeš. Přemýšlíš nad tím, jak si užít výšku a dostat z ní co nejvíc? Jak naplno využít mladé roky života, nakopnout svou kariéru, ale zároveň si naplno užívat života? A víš vlastně, co chceš v životě dělat? Jaká je tvá práce snů a kam vůbec směřuješ? To všechno jsou…
K vypůjčení do: 30.01.2025


  

  

1 – 4 / 4

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]