Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Vyhledávám… extra:publisher[er]=BM.

Bylo nalezeno 8 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

1. Kdo chytá v síti
Marika Pecháčková

Vydáno: BM
EAN: 9788026509196
Klíčová slova: Elektronické knihy, Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Dokumentární kniha o zneužívání dětí na internetu Internet je jediné místo, které neodděluje svět dětí a dospělých. Režiséři Vít Klusák a Barbora Chalupová založili na internetové seznamce fiktivní profily tří dvanáctiletých dívek jako výchozí bod výbušného dokumentu o internetových predátorech V síti. Do pěti hodin se jim ozvalo přes osmdesát mužů. V navazujícím souboru rozhovorů najdete hlubší rozbor postav z filmu, který vyvolal obrovský rozruch ještě před vlastním odvysíláním.
Databáze knih: 92 % (52 hodnocení)


2. Tatér z Osvětimi: Cilčina cesta
Heather Morrisová

Vydáno: Cpress
EAN: 9788026428138
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Krása jí zachránila život – a odsoudila ji. V roce 1942, když bylo Cilce pouhých šestnáct let, odvedli ji do koncentračního tábora Osvětim -Březinka. Velitel Březinky Schwarzhuber si všiml jejích krásných, dlouhých vlasů a násilně ji oddělil od ostatních vězenkyň. Cilka rychle pochopila, že moc – dokonce i neochotně svěřená – znamená přežití. Za to, že spala s nepřítelem, byla po osvobození obviněna z kolaborace a poslána na Sibiř. Měla však na vybranou? Kde jsou morální hranice pro Cilku, která přišla do Osvětimi jako dítě? Ve vězeňském táboře na Sibiři musela Cilka čelit novým a děsivě povědomým hrozbám, včetně nechtěné pozornosti dozorců. Potom však…
Databáze knih: 87 % (241 hodnocení)
K vypůjčení do: 15.05.2024


3. Karel Kovy Kovář: iPohádka
Karel Kovář

Vydáno: BizBooks
EAN: 9788026509011
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Děti i dospělí, odložte mobily a ponořte se do první české (možná i světové) internetové pohádky. Kovy umí nejen točit videa a tančit, ale také psát pohádky! Co se stane, když se pohádkové království připojí k internetu? Odpověď čeká nejen za devatero horami a devatero plastem znečištěnými řekami, ale i v této knize! Buďte připraveni na vše, jen ne tradiční pohádku. Král Bořivoj III. Připojený a jeho choť Ljuba IV., vévodkyně ze Swiperightova musí provdat svou dceru Amálii. Během jedné noci ale oba zmizí a nad královstvím krouží drak. Zlo se probouzí. A překvapivě úplně jinde, než by ho princezna se svými kamarádkami – dcerou krejčího Elvírou a vlivnicí Markétou, jejíž…
Databáze knih: 80 % (135 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2029


4. Carrie Kirsten: 3 principy
Carrie Kirsten

Vydáno: Cpress
EAN: 9788026428084
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Život známých lidí může vypadat dokonalý, všechno ale není vždy tak, jak se na první pohled zdá. V této knize se vám ukážu z jiné stránky, kterou jste dosud neměli možnost poznat. Dozvíte se, co jsem na internetu nikdy nesdílela. Prozradím vám, s čím jsem posledních pár let mimo obrazovku bojovala. A jak jsem se dostala z psychického dna, na které jsem kvůli sociálním sítím spadla. Na základě svých zkušeností jsem vytvořila 3 principy, kterých je potřeba se držet, abychom mohli vést šťastný a spokojený život. Teď se o ně s vámi podělím.
Databáze knih: 80 % (7 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.3999


5. Jan Vojáček: Umění být zdráv
Jan Vojáček

Vydáno: BM
EAN: 9788026430315
Klíčová slova: Elektronické knihy, Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Vše je propojené: Jak se chovat k vlastnímu tělu a předcházet nemocem? Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí? A proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit? Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu? Jeden z nejuznávanějších představitelů funkční medicíny Jan Vojáček vám ukáže, jak ve vlastním organismu probudit schopnost samoléčby a najít ztracenou harmonii. Umění být zdráv může ovládnout kdokoli – zjistěte, jak na to!
Databáze knih: 93 % (6 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.3999


6. 40 dní pěšky do Jeruzaléma
Ladislav Zibura

Vydáno: BM
EAN: 9990002036545
Klíčová slova: Elektronické knihy, Cestování, cestopisy, průvodci
Anotace: Ladislav Zibura na pěší poutě vyráží už od svých osmnácti let. Hvězdou poutnického světa se ale stal až v roce 2015, kdy se o jeho příběh začala zajímat média. Na rozdíl od duchovně zaměřených autorů, pouť vnímá především jako jízdu v kerouacovském stylu. Jeho kniha je pozoruhodnou kombinací nadsázky a vtipu, které střídají častá zamyšlení nad vážnými tématy. Hlavním motivem je zde autorova pouť do Jeruzaléma, na kterou se vydal loni v létě. Bez mapy a orientačního smyslu se mu podařilo ujít 1400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanout pod Zdí nářků a prožít nezapomenutelné dobrodružství. Jeho cesta je příběhem omylů, pozoruhodných…


7. Mluv jako TED
Carmine Gallo

Vydáno: BM
EAN: 9788026508885
Klíčová slova: Elektronické knihy, Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Chyťte svým projevem posluchače za srdce! Chcete, aby vás ostatní poslouchali? Abyste zaujali, musíte své nápady umět prodat. To je dovednost, která otevírá bránu ke splnění vašich snů. Dobře formulované a podané myšlenky mohou změnit svět. Tato kniha odhaluje techniky nejlepších TED speakerů z celého světa. Učte se od těch nejlepších! I vy to můžete dokázat.
K vypůjčení do: 18.06.2024


8. Vulvou porodní asistentky
Alžběta Samková

Vydáno: BM
EAN: 9788026430179
Klíčová slova: Elektronické knihy, Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Průvodce závěrečnou fází těhotenství a porodem, který Vás připraví na všechno Zkušená porodní asistentka a blogerka Alžběta Samková ví o rození dětí první i poslední. Všem budoucím maminkám srozumitelným stylem předává informace, jak se připravit na porod, aby ho co nejlépe zvládly. Co může udělat žena a jak probíhá prenatální péče? Proč funguje tělo v těhotenství odlišně? Jak zachovat klidnou hlavu ve vypjatých chvílích? Připravte se s konkrétními radami na všechny situace! Zkrátka porod od A do Z.


  

  

1 – 8 / 8

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]