Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Albatros.

Bylo nalezeno 244 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Erin Hunterová: Zákon smečky (3) - Temnota padá. Klikněte pro více informací.

31. Zákon smečky (3) - Temnota padá
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000039718
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Třetí pokračování zvířecí ságy o statečné smečce psů, z níž každý člen je jiné rasy, jiné povahy, přesto jsou svázáni společným poutem přátelství. Divocí a vodítkoví psi přežili útok nepřítele a jejich jedinou šancí je se sjednotit. Vůdce divokých psů Alfa souhlasil, aby se k jeho smečce připojila Bella a vodítkoví psi, ale Štístka ze společenství vyhnal. Samotář Štístko by měl být rád, že znovu získal svobodu, ale zrádný nový svět je pro osamoceného psa příliš nebezpečný… Po sérii o kočičích klanech Válečníci (Warriors) a knihách o putování medvědů Seekers je Survivors (Zákon smečky) třetí řadou, která se umisťuje na prvních místech…
Databáze knih: 91 % (58 hodnocení)
K vypůjčení do: 21.08.2024


Eva Mastníková, Ivana Peroutková: Anička na řece. Klikněte pro více informací.

32. Anička na řece
Eva Mastníková, Ivana Peroutková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000043142
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Je začátek prázdnin a Anička si s kamarádkami povídá, kam v létě pojedou. Dita se chystá s tetou a strýčkem na loď. A je to právě ona, kdo dostane ten báječný nápad – co kdyby pluly po Lužnici společně? Tak letos Anička stráví týden na řece – dobrodružný, trochu nebezpečný, ale objevný a úžasný! Devátý příběh Aničky a jejích kamarádek.
Databáze knih: 92 % (36 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2025


Jaroslav Foglar: Hoši od Bobří řeky. Klikněte pro více informací.

33. Hoši od Bobří řeky
Jaroslav Foglar

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000052045
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: První svazek souborného díla Jaroslava Foglara v novém vydání Příběh o skautských výpravách, plnění bobříků, i o ryzím přátelství. Vedoucí Rikitan dá dohromady partu dvanácti chlapců a utvoří oddané bratrstvo. Každý z nich je jiný, ale všichni se navzájem skvěle doplňují. Rikitan pro chlapce vymýšlí zábavné hry, aby je vedl k čestnosti, fyzické síle i moudrosti. Společně si zamilovávají přírodu a podle zálesáka Roye loví bobříky. Stávají se tak věrnými kamarády, kteří spolu zažívají nezapomenutelná dobrodružství.
Databáze knih: 88 % (1559 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2024


Zdeněk Svěrák: Pan Buřtík a pan Špejlička. Klikněte pro více informací.

34. Pan Buřtík a pan Špejlička
Zdeněk Svěrák

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000026817
Klíčová slova: Elektronické knihy - Učebnice, odborná literatura
Anotace: Když se pan Buřtík a pan Špejlička poprvé setkali, dali se do smíchu. Smáli se sami sobě, vždyť jeden vypadal jako soudek, druhý jako tyčka. Ale hned si byli sympatičtí, a vydali se zpečetit své nenadálé přátelství do restaurace Rozmarýnka. První si objednal dvanáct talířů tlačenky s chlebem (který asi?), ten druhý lipový čaj a sušenku (kdo asi?). A pak společně vyrazili vstříc novým dobrodružstvím. Tak ať se vám oba pánové neztratí!
Databáze knih: 90 % (64 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2023


Eva Mastníková, Ivana Peroutková: Anička v Austrálii. Klikněte pro více informací.

35. Anička v Austrálii
Eva Mastníková, Ivana Peroutková

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 132 s. : barev. il. ; 22 cm
EAN: 9788000034973
Klíčová slova: příběhy pro děti do 10 let, česká literatura
Anotace: Jednou večer tatínek oznámí Aničce novinu – jede na kongres do daleké Austrálie. Ale nejúžasnější je, že Anička s babičkou poletí s ním! Nadšená Anička se těší, určitě ji tam čekají báječné zážitky, a navíc uvidí exotické rostliny, klokany, papoušky a medvídky koala! Svůj deník si tentokrát povede jako opravdová cestovatelka. A Anička u protinožců skutečně prožije spoustu nevšedních dobrodružství a setkání….
Databáze knih: 91 % (42 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2020


Jaroslav Foglar: Dobrodružství v Zemi nikoho. Klikněte pro více informací.

36. Dobrodružství v Zemi nikoho
Jaroslav Foglar

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000056814
Klíčová slova: Elektronické knihy, Beletrie pro děti
Anotace: Na počátku tohoto dobrodružství stojí odpozorovaný večerní rozhovor morseovkou z jednoho okna do druhého. Zprvu útržkovitá zpráva se začne vyjasňovat a Vláďovi s Vinckem se podaří vystopovat, kam ti dva neznámí kluci chodí. Země nikoho, jak rozervaný kraj za městem pojmenují, skrývá mnoho tajemství. Chlapci se pustí do pátrání, ale na každém kroku narážejí na překážky….
Databáze knih: 88 % (478 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2024


Jessica Townsendová: Nikdyuš. Klikněte pro více informací.

37. Nikdyuš
Jessica Townsendová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000050584
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Kniha plná magie, která potěší fanoušky Harryho Pottera Morrigan Crowová je prokletá. Narodila se v ten nejnešťastnější den a všichni ji obviňují, že má na svědomí každou místní pohromu. A co je horší, kvůli kletbě je odsouzena zemřít v den svých jedenáctých narozenin. Pak ale potká Jupitera Northa, podivného muže, který ji dostane do tajemného světa Nikdyuš. Aby tu Morrigan mohla zůstat v bezpečí před hrozivou kletbou, musí najít způsob, jak úspěšně absolvovat zkoušky. Objeví nakonec svůj mimořádný talent?
Databáze knih: 88 % (319 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.02.2022


Erin Hunterová: Zákon smečky: Soumrak (1) - Rozdělená smečka. Klikněte pro více informací.

38. Zákon smečky: Soumrak (1) - Rozdělená smečka
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000045283
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: První díl nové podsérie Zákon smečky: Soumrak. Stejní hrdinové, nová dobrodružství. Mladá fenka Bouře celý svůj život usilovala o řádné místo v divoké smečce. Nyní se konečně cítí přijata, ale napětí v tlupě znovu stoupá. Někteří psi nejsou spokojeni s novou hierarchií a jiní stále nedůvěřují Bouři a Šípovi, kteří patří k rase hlídacích psů. Nebezpečí tentokrát číhá uvnitř smečky….
Databáze knih: 90 % (32 hodnocení)
K vypůjčení do: 26.05.2021


Miloš Macourek, Adolf Born: Mach a Šebestová ve škole. Klikněte pro více informací.

39. Mach a Šebestová ve škole
Miloš Macourek, Adolf Born

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000028675
Klíčová slova: Elektronické knihy - Dobrodružství a detektivky
Anotace: Ve škole nemusí být nuda. To nám ukazují i naši kamarádi, žáci 3. B Mach a Šebestová. Tentokrát v sedmi humorných kapitolách pomocí kouzelného sluchátka promění psa Jonatána v kluka a vezmou ho na školní výlet, vypraví se do doby ledové a přivedou odtud člověka neandertálského jako názornou školní pomůcku, vyléčí spolužákovi Kropáčkovi angínu, obohatí biologický kroužek o slona, kterého zakoupí za poklad zabavený pirátům, a navštíví planetu Ťap-ťap.
Databáze knih: 88 % (74 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2024


Daniela Krolupperová: Sedmilhář Josífek. Klikněte pro více informací.

40. Sedmilhář Josífek
Daniela Krolupperová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000033594
Klíčová slova: Elektronické knihy - Učebnice, odborná literatura
Anotace: Lež má krátké nohy! Oblíbená knížka pro všechny začínající čtenáře! Prvňáček Josífek je malý neposlucha, rád si vymýšlí a často i lže. A ne a ne se to odnaučit. Rodiče s ním mají velké trápení, a tak se rozhodnou, že s lhaním udělají rázný konec. O jarních prázdninách Josífek prožije pekelný týden. A co si rodiče na svého sedmilháře vymysleli? Přečtěte si už sami!
Databáze knih: 89 % (41 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2020


  

  

31 – 40 / 244

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]