Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Albatros.

Bylo nalezeno 290 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Olga Ptáčková, Petra Braunová: Jak se Vojta ztratil. Klikněte pro více informací.

281. Jak se Vojta ztratil
Olga Ptáčková, Petra Braunová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000034065
Kategorie: Literatura faktu, učebnice
Anotace: Když se Vojta narodil, byl malý jako drobeček. Všichni říkali: Ten je malý! A maminka měla strach, že se ve světě ztratí. Vojta však rostl, rostl a brzy všichni říkali: Ten je velký! A maminka byla ráda, takový kluk ve světě určitě nezabloudí. Ale ouha! Jen rodiče pustili Vojtu poprvé z domu, už se ztratil! Strýček Martin ho vzal do krajského města, kde chystá výstavu fotografií z cest. Do galerie se Vojtovi nechce, a tak se strýčkem domluví, že na něho počká v parku u fontánky s rybičkami. Vojtovi to ale nedá, aby se po parku trochu neporozhlédl, jde dál a dál, a najednou zjistí, že neví, kde je. Co si jen počne ve velkém městě? Neztratí se docela?
K vypůjčení do: 30.12.2025


M. G. Leonardová: Darkus a chrobáky. Klikněte pro více informací.

282. Darkus a chrobáky
M. G. Leonardová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788056601167
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Darkus neverí vlastným očiam! Zo susedových nohavíc vyletí odporný hmyz a zdá sa, že ten gigantický chrobák chce čosi povedať. Ako sa však chlapec môže kamarátiť s chrobákom? A čo má ten chrobák spoločné so zmiznutím jeho otca a príchodom Lukrécie Cutterovej, ktorá má záľubu v hrôzostrašných šperkoch?


Martin Šinkovský: Vincent a Bóďa - Tajemství Hraničního lesa. Klikněte pro více informací.

283. Vincent a Bóďa - Tajemství Hraničního lesa
Martin Šinkovský

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048673
Kategorie: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Tentokrát Bóďu a jeho kamarádku Lotku čeká pořádné zimní dobrodružství na sněhu. Vypraví se totiž spolu s Vincentem ke Králickému Sněžníku, do tajemného Hraničního lesa. Právě tam totiž zmizely sudy s vzácným borůvkovým vínem i Darek, Vincentův známý. Souvisí jejich zmizení nějak? A je pravda, že v Hraničním lese žijí kouzelné bytosti? Bóďa s Lotkou se o tom přesvědčí na vlastní oči….
K vypůjčení do: 30.12.2026


Roman Brat: Rozprávka o veštcovi a starej krivde. Klikněte pro více informací.

284. Rozprávka o veštcovi a starej krivde
Roman Brat

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788056601778
Kategorie: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Nová kniha pôvodného slovenského autora Romana Brata v nádhernom výtvarnom prevedení od Bystríka Vanča. Janko nadobudne dar veštiť a pomáhať ľuďom. Veštby však nevoňajú každému. Čo jednému prospieva, inému škodí. Jankove proroctvá totiž odhaľujú aj nepoctivé a nečestné úmysly zloduchov, ktorí si na pomoc proti nemu zavolajú nadprirodzené bytosti. Jankovými spojencami v boji so zlom sú plamienky, vľúdne a nežné bytosti, túžiace po láske a porozumení. A do jednej z nich sa veštec zaľúbi. Čo mu tento cit prinesie? Záhubu, alebo šťastie?


Blanka Fišerová: O Holčičce s kouzelnýma nohama. Klikněte pro více informací.

285. O Holčičce s kouzelnýma nohama
Blanka Fišerová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048703
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Jedno malé děvče, možná sama autorčina maminka, se kdysi léčilo s bolavýma nohama. Špatně jí narostly, až jí skoro přestaly sloužit. Holčička přesně neví, co jí je, a jazyk dospělých jí v tom moc nepomáhá. Co když si holčička uháčkuje nové, zdravé nohy? Nohy, na kterých se dá letět, kam jen holčička chce, a zažít všechno, po čem touží?
K vypůjčení do: 30.12.2026


Kateřina Šišperová, Ilona Fišerová: Kdo by v létě myslel na Vánoce. Klikněte pro více informací.

286. Kdo by v létě myslel na Vánoce
Kateřina Šišperová, Ilona Fišerová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048826
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány
Anotace: Honzíkovi je jedenáct a kromě astmatu ho netrápí vůbec nic. Zajímá se o vlajky z celého světa a přeje si jen tři věci: pejska Zrzka, strávit léto u dědy na venkově a jednou se stát cestovatelem. Jenže s přáními se musí nakládat opatrně. Splnit se totiž může téměř všechno, zvlášť když se Honzík nedobrovolně ocitne v chorvatském hotelu, co vypadá jako pyramida. A v pyramidách se přece dějí neuvěřitelné věci! Pssst... o tom se nesmí mluvit! Cosi tady totiž podléhá přísnému utajení.
K vypůjčení do: 30.12.2026


Erin Hunterová: Kočičí válečníci (4) - Bouře přichází. Klikněte pro více informací.

287. Kočičí válečníci (4) - Bouře přichází
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048857
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Ohnivousův největší nepřítel Dráp byl vyhnán z Bouřkového klanu, ale Ohnivous se nemůže zbavit pocitu, že se ukryl nedaleko a v nestřeženém okamžiku zaútočí. V lese panuje dusná atmosféra a kočky cítí, že bouře již přichází...
K vypůjčení do: 25.02.2027


Eva Fošenbauerová, Renata Frančíková: Parádivá žížala. Klikněte pro více informací.

288. Parádivá žížala
Eva Fošenbauerová, Renata Frančíková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048642
Kategorie: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Pestrá a veselá knížka pohádek, říkanek, malovaného čtení, hádanek a doplňovaček je zábavou i poznáním pro předškoláky a malé školáky. Od jara do zimy, od Velikonoc do Vánoc si s knížkou říkejte a čtěte o dětech, zvířátkách, kytičkách a věcech kolem sebe. Dozvíte se něco nového, a možná si i něco zahrajete!
K vypůjčení do: 30.12.2026


Zdeňka Krejčová, Miroslav Žák: Sedmero pohádek. Klikněte pro více informací.

289. Sedmero pohádek
Zdeňka Krejčová, Miroslav Žák

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048888
Kategorie: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Sedm pohádek přináší vyprávění o nebojácné Aničce a lakotném statkáři, o Honzovi a čaroději, Jankovi a pokladu i o moudrém ševci či odhodlaném Jiříkovi. Josek přechytračí sám sebe a Vojtovi zkříží cestu nešikovný čert. Chudí mládenci a princové se tak vydávají za humna i do světa, aby prokázali svou chytrost a statečnost a získali spravedlnost. I děvčata jdou srdnatě vstříc všemožným nástrahám. A jelikož ne všichni jsou stejní a každý projde různým protivenstvím, jsou i pohádkové příběhy barvité.
K vypůjčení do: 30.12.2026


Holly Webbová: Emily Pierková a tajomná truhlica. Klikněte pro více informací.

290. Emily Pierková a tajomná truhlica
Holly Webbová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000042183
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Čo ukrýva tajomná truhlica? Emily vyrastá vo vílej rodine a dobre vie, že svet čarov a kúziel musí držať pred každým prísne v tajnosti. Dokonca aj pred svojou najlepšou kamarátkou! Jedného dňa si však jej sestra Lory privedie domov úplne cudzieho chlapca. Odkiaľ je a prečo sa tak zaujíma o tajomné dvere do vílieho sveta? Žeby sa snažil prekĺznuť doň?


  

  

281 – 290 / 290

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]