Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Albatros.

Bylo nalezeno 244 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Barry Hutchison: Raťafák Malone 2: Najhorší školský výlet. Klikněte pro více informací.

241. Raťafák Malone 2: Najhorší školský výlet
Barry Hutchison

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788056601389
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: UFFF! NEMÔŽEM UVERIŤ, ŽE SOM TO POVEDAL! Uplynulo deväťdesiatdva hodín odvtedy, čo som naposledy vyslovil lož. Predtým som bol čosi ako expert na klamstvá, ale všetko sa zmenilo vo chvíli, keď som vstúpil do jediného stroja na pravdu na svete. Teraz nedokážem vysloviť ani tú najnevinnejšiu lož. Je to dosť zlé, aj keď je normálny deň, ale teraz sme na školskom výlete v Ríši vedomostí a mne ako partnera pridelili Wayna Lawsona, ktorý sa tvári ako najmilší chalan, ale v skutočnosti je násilný psychopat. Ba čo je ešte horšie, pamätám sa, ako sa raz pocikal pri pohľade na klauna Clumsa, a nedokážem to udržať v tajnosti. Ani keď mi ide o život! ACH! AKO TO PREŽIJEM?


Svatopluk Hrnčíř: Cestovatel Komínek. Klikněte pro více informací.

242. Cestovatel Komínek
Svatopluk Hrnčíř

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048178
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Vrabec Komínek není spokojený s bydlením za komínem. Vždyť holubi mají krásné holubníky! Rozhodne se proto začít doručovat dopisy, jako to dělají oni. Třeba pak také získá pohodlné bydlení. Ale hned s prvním dopisem se musí vydat až na cestu do daleké Afriky… Zvládne to? Vždyť vrabci přece nejsou stěhovaví ptáci….
K vypůjčení do: 31.12.2026


Erin Hunterová: Kočičí válečníci (4) - Bouře přichází. Klikněte pro více informací.

243. Kočičí válečníci (4) - Bouře přichází
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048857
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Ohnivousův největší nepřítel Dráp byl vyhnán z Bouřkového klanu, ale Ohnivous se nemůže zbavit pocitu, že se ukryl nedaleko a v nestřeženém okamžiku zaútočí. V lese panuje dusná atmosféra a kočky cítí, že bouře již přichází...
K vypůjčení do: 27.02.2022


Holly Webbová: Emily Pierková a tajomná truhlica. Klikněte pro více informací.

244. Emily Pierková a tajomná truhlica
Holly Webbová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000042183
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Čo ukrýva tajomná truhlica? Emily vyrastá vo vílej rodine a dobre vie, že svet čarov a kúziel musí držať pred každým prísne v tajnosti. Dokonca aj pred svojou najlepšou kamarátkou! Jedného dňa si však jej sestra Lory privedie domov úplne cudzieho chlapca. Odkiaľ je a prečo sa tak zaujíma o tajomné dvere do vílieho sveta? Žeby sa snažil prekĺznuť doň?


  

  

241 – 244 / 244

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]