Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Albatros.

Bylo nalezeno 237 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Zdeňka Krejčová, Miroslav Žák: Sedmero pohádek. Klikněte pro více informací.

231. Sedmero pohádek
Zdeňka Krejčová, Miroslav Žák

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048888
Klíčová slova: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Sedm pohádek přináší vyprávění o nebojácné Aničce a lakotném statkáři, o Honzovi a čaroději, Jankovi a pokladu i o moudrém ševci či odhodlaném Jiříkovi. Josek přechytračí sám sebe a Vojtovi zkříží cestu nešikovný čert. Chudí mládenci a princové se tak vydávají za humna i do světa, aby prokázali svou chytrost a statečnost a získali spravedlnost. I děvčata jdou srdnatě vstříc všemožným nástrahám. A jelikož ne všichni jsou stejní a každý projde různým protivenstvím, jsou i pohádkové příběhy barvité.
K vypůjčení do: 31.12.2026


Leila Sales: Cesta do budoucnosti. Klikněte pro více informací.

232. Cesta do budoucnosti
Leila Sales

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048734
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Bristol, Anglie 1940. Kitty a Charlotte jsou nerozlučné kamarádky, které sní o cestování v čase. Otec Charlotte se totiž jako vědec cestováním v čase zabývá, pracuje na tajném projektu pro britskou vládu. Kvůli tomu ho jednoho dne unesou němečtí špioni, stejně jako Kitty s Charlotte. Charlotte se ve chvíli, kdy jim jde o život, podaří speciální branou odcestovat do budoucnosti, a zachránit si tak život. Neví ovšem, kde a kdy přesně se vynoří, ani co se stalo s jejím otcem a nejlepší kamarádkou. Najde je?
K vypůjčení do: 24.03.2022


Martin Šinkovský: Vincent a Bóďa - Tajemství Hraničního lesa. Klikněte pro více informací.

233. Vincent a Bóďa - Tajemství Hraničního lesa
Martin Šinkovský

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048673
Klíčová slova: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Tentokrát Bóďu a jeho kamarádku Lotku čeká pořádné zimní dobrodružství na sněhu. Vypraví se totiž spolu s Vincentem ke Králickému Sněžníku, do tajemného Hraničního lesa. Právě tam totiž zmizely sudy s vzácným borůvkovým vínem i Darek, Vincentův známý. Souvisí jejich zmizení nějak? A je pravda, že v Hraničním lese žijí kouzelné bytosti? Bóďa s Lotkou se o tom přesvědčí na vlastní oči….
K vypůjčení do: 31.12.2026


Barry Hutchison: Raťafák Malone 2: Najhorší školský výlet. Klikněte pro více informací.

234. Raťafák Malone 2: Najhorší školský výlet
Barry Hutchison

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788056601389
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: UFFF! NEMÔŽEM UVERIŤ, ŽE SOM TO POVEDAL! Uplynulo deväťdesiatdva hodín odvtedy, čo som naposledy vyslovil lož. Predtým som bol čosi ako expert na klamstvá, ale všetko sa zmenilo vo chvíli, keď som vstúpil do jediného stroja na pravdu na svete. Teraz nedokážem vysloviť ani tú najnevinnejšiu lož. Je to dosť zlé, aj keď je normálny deň, ale teraz sme na školskom výlete v Ríši vedomostí a mne ako partnera pridelili Wayna Lawsona, ktorý sa tvári ako najmilší chalan, ale v skutočnosti je násilný psychopat. Ba čo je ešte horšie, pamätám sa, ako sa raz pocikal pri pohľade na klauna Clumsa, a nedokážem to udržať v tajnosti. Ani keď mi ide o život! ACH! AKO TO PREŽIJEM?


Svatopluk Hrnčíř: Cestovatel Komínek. Klikněte pro více informací.

235. Cestovatel Komínek
Svatopluk Hrnčíř

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048178
Klíčová slova: Dětská literatura • Čtení pro nejmenší
Anotace: Vrabec Komínek není spokojený s bydlením za komínem. Vždyť holubi mají krásné holubníky! Rozhodne se proto začít doručovat dopisy, jako to dělají oni. Třeba pak také získá pohodlné bydlení. Ale hned s prvním dopisem se musí vydat až na cestu do daleké Afriky… Zvládne to? Vždyť vrabci přece nejsou stěhovaví ptáci….
K vypůjčení do: 31.12.2026


Erin Hunterová: Kočičí válečníci (4) - Bouře přichází. Klikněte pro více informací.

236. Kočičí válečníci (4) - Bouře přichází
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048857
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Ohnivousův největší nepřítel Dráp byl vyhnán z Bouřkového klanu, ale Ohnivous se nemůže zbavit pocitu, že se ukryl nedaleko a v nestřeženém okamžiku zaútočí. V lese panuje dusná atmosféra a kočky cítí, že bouře již přichází...
K vypůjčení do: 27.02.2022


Holly Webbová: Emily Pierková a tajomná truhlica. Klikněte pro více informací.

237. Emily Pierková a tajomná truhlica
Holly Webbová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000042183
Klíčová slova: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Čo ukrýva tajomná truhlica? Emily vyrastá vo vílej rodine a dobre vie, že svet čarov a kúziel musí držať pred každým prísne v tajnosti. Dokonca aj pred svojou najlepšou kamarátkou! Jedného dňa si však jej sestra Lory privedie domov úplne cudzieho chlapca. Odkiaľ je a prečo sa tak zaujíma o tajomné dvere do vílieho sveta? Žeby sa snažil prekĺznuť doň?


  

  

231 – 237 / 237

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]