Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Albatros.

Bylo nalezeno 244 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Erin Hunterová: Kočičí válečníci (3) - Les plný tajemství. Klikněte pro více informací.

11. Kočičí válečníci (3) - Les plný tajemství
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000046754
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Klany divokých kočičích válečníků se mísí. V lese je cítit napětí, přátelé se mohou doslova přes noc stát nepřáteli. A některé kočky jsou ochotné zabíjet, aby dostaly, co chtějí! Ohnivous je odhodlán zjistit pravdu o smrti Rudocha, válečníka z Hromového klanu. Ale některá tajemství jsou tak děsivá, že by měla zůstat navždy skryta.
Databáze knih: 96 % (54 hodnocení)
K vypůjčení do: 19.09.2021


Ilka Pacovská: Dračí cejch. Klikněte pro více informací.

12. Dračí cejch
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 479 stran : ilustrace ; 20 cm
EAN: 9788000039374
Klíčová slova: dobrodružné romány, fantasy, česká literatura
Anotace: Osmý díl oblíbené série Sedmý smysl Existuje škola, kde si draci vychovávají lidi pro své služby a potřeby. Je neuvěřitelné, kolik lidí touží drakům, kteří lidmi opovrhují, sloužit. Do tohoto místa – Pasteku – pošlou Hanku ochránci s posláním chránit Lídu Laridonovou. Hanka prochází mnoha nebezpečími, ale naštěstí má své přátele, kteří ji nikdy nenechají na holičkách. Ani osmý díl Sedmého smyslu nezklame čtenáře: napětí a dobrodružství se střídá se scénami, které potvrzují, že dobří a věrní přátelé jsou nad zlato.
Databáze knih: 92 % (203 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Ilka Pacovská: Bez práva na život. Klikněte pro více informací.

13. Bez práva na život
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 327 stran : ilustrace ; 20 cm
EAN: 9788000041018
Klíčová slova: dobrodružné romány, fantasy romány, česká literatura
Anotace: Závěrečný díl fantasy série Sedmý smysl opět plný dobrodružství a napětí. Sedmý smysl – fantasy série plná dobrodružství, při jejímž čtení jsme rostli a dospívali s hlavními hrdiny: Hankou, Sváťou a Rafaelem, je u konce. Autorka nabídla příběh na pokračování plný emocí, podněcujících myšlenek a různobarevných postav, s nimiž se čtenář dokáže sžít… Poznáváme neobvyklé inteligentní tvory a učíme se být tolerantní k jiným světům, názorům i způsobům života. Moto série: Přátelství? Největší bohatství, které může člověk získat, ale musí se o ně přičinit. V posledním díle se rozhoduje o životě a smrti lidí, kteří mají…
Databáze knih: 92 % (191 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


Karel Ptáčník: Naše parta. Klikněte pro více informací.

14. Naše parta
Karel Ptáčník

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048314
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Prázdniny party kluků z Prahy vypadají na první pohled obyčejně. Dva měsíce s rodiči na chatě u jezera nezní nijak zvlášť lákavě a jistě si dovedete představit něco mnohem zábavnějšího. Jenže tohle nejsou ledajací kluci a prázdniny tedy taky nebudou ledajaké. Honza Čapek řečený Bimbo je šéfem party, ale má se co ohánět, aby jeho autorita vydržela. Navíc musí neustále odrážet útoky nepřátelských Pysků. A co teprve když se ukáže, že mezi chataři došlo ke krádeži, a podezření padne právě na kluky….
Databáze knih: 95 % (44 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2024


Ilka Pacovská: Zlodějíček z pátých hradeb. Klikněte pro více informací.

15. Zlodějíček z pátých hradeb
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 419 s. : il. ; 20 cm
EAN: 9788000038278
Klíčová slova: dobrodružné romány, fantasy, česká literatura
Anotace: Kdo je zlodějíček? A kde jsou páté hradby? Dnes večer slavnostní večeře. Dostavte se v šest.Na programu malé překvapení pro Hanku. Zach Tato pozvánka a večeře na počátku prázdnin všechno odstartovaly. Hance už je sedmnáct. Zcela neočekávaně se setkává se svou chůvou, na niž si vůbec nepamatuje, ale která tvrdí, že dívčin otec žije. Pátrání po něm Hanku zavede na zvláštní ostrov, kde se připlete nejen do občanské války, ale i k nedobrovolnému cestování mezi světy. Záchrana lidí a bytostí ovládajících sedmý smysl visí na vlásku. Stejně jako život Hanky a jejích přátel… Již sedmý díl série, při jejímž čtení se nenudí ani děti, ani dospělí… Těm, kteří už nedočkavě…
Databáze knih: 91 % (210 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Lucy Maud Montgomeryová: Anna z Avonlea. Klikněte pro více informací.

16. Anna z Avonlea
Lucy Maud Montgomeryová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000054162
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, příběhy
Anotace: Ve druhé knize z řady o Anně naše milá rusovláska přijme místo učitelky v avonleaské škole. Také se rozhodne založit v Avonlea okrašlovací spolek. Anna dospěla, není už tolik ztřeštěná, ale nějaký ten průšvih si ji čas od času přesto najde… Obzvlášť když se její představy a ideály střetnou s realitou. Ani tak ale neztrácí svůj pověstný optimismus a odhodlání, kterými si získala srdce čtenářů po celém světě!
Databáze knih: 91 % (207 hodnocení)


Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ - kolibří vydání. Klikněte pro více informací.

17. Malý princ - kolibří vydání
Antoine de Saint-Exupéry

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000047621
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí, o odpovědnosti za ty, které máme rádi. A vůbec nezáleží na tom, odkud pocházíme: Malý princ pocházel z tak malinké planetky, že si to možná ani neumíme představit...
Databáze knih: 90 % (12599 hodnocení)


Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ. Klikněte pro více informací.

18. Malý princ
Antoine de Saint-Exupéry

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000027388
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Není pohádka jako pohádka, není princ jako princ. Tenhle je skutečně jen jeden – Malý princ, jedno z nejslavnějších děl moderní světové literatury. S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí, o odpovědnosti za ty, které máme rádi. A vůbec nezáleží na tom, odkud pocházíme: Malý princ pocházel z tak malinké planetky, že si to možná ani neumíme představit. Ale věděl, že je třeba chránit květinu, kterou vypěstoval, a že mu to přineslo…
Databáze knih: 90 % (12533 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2999


Adolf Born, Zdeněk Svěrák: Tatínku, ta se ti povedla. Klikněte pro více informací.

19. Tatínku, ta se ti povedla
Adolf Born, Zdeněk Svěrák

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000029139
Klíčová slova: Elektronické knihy - Nezařazeno
Anotace: Pohádky na dobrou noc vyprávějí dětem obvykle maminky. Ty ale mívají právě večer v domácnosti nejvíc práce. A tak je potřeba, aby je tatínkové zastoupili. Tatínek Šíma by pohádky raději četl. Jenomže Petřík a Petruška dávají přednost takovým, jaké jim dříve povídala maminka: o zdánlivě obyčejných věcech kolem nás. A to není jednoduché, jak se možná na první pohled zdá. Však se tatínek Šíma s pohádkami pěkně natrápí! Podaří se mu vůbec se ctí se zhostit tak zapeklitého úkolu? Něco už vám napoví sám název téhle báječné knížky….
Databáze knih: 91 % (195 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


Lucy Maud Montgomeryová: Anna z ostrova. Klikněte pro více informací.

20. Anna z ostrova
Lucy Maud Montgomeryová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000056913
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Ve třetím pokračování Anny ze Zeleného domu se Anně splní její velký sen: odejde studovat do města na univerzitu. V novém prostředí opět najde řadu spřízněných duší a nouzi nemá ani o nápadníky. Dokáže si však Anna správně vybrat? Zvítězí její vzletné ideály, nebo srdce a to, co doopravdy cítí?
Databáze knih: 91 % (170 hodnocení)


  

  

11 – 20 / 244

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]