Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Albatros.

Bylo nalezeno 234 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Ilka Pacovská: Dračí cejch. Klikněte pro více informací.

11. Dračí cejch
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 479 stran : ilustrace ; 20 cm
EAN: 9788000039374
Klíčová slova: dobrodružné romány, fantasy, česká literatura
Anotace: Osmý díl oblíbené série Sedmý smysl Existuje škola, kde si draci vychovávají lidi pro své služby a potřeby. Je neuvěřitelné, kolik lidí touží drakům, kteří lidmi opovrhují, sloužit. Do tohoto místa – Pasteku – pošlou Hanku ochránci s posláním chránit Lídu Laridonovou. Hanka prochází mnoha nebezpečími, ale naštěstí má své přátele, kteří ji nikdy nenechají na holičkách. Ani osmý díl Sedmého smyslu nezklame čtenáře: napětí a dobrodružství se střídá se scénami, které potvrzují, že dobří a věrní přátelé jsou nad zlato.
Databáze knih: 92 % (198 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2021


Ilka Pacovská: Bez práva na život. Klikněte pro více informací.

12. Bez práva na život
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 327 stran : ilustrace ; 20 cm
EAN: 9788000041018
Klíčová slova: dobrodružné romány, fantasy romány, česká literatura
Anotace: Závěrečný díl fantasy série Sedmý smysl opět plný dobrodružství a napětí. Sedmý smysl – fantasy série plná dobrodružství, při jejímž čtení jsme rostli a dospívali s hlavními hrdiny: Hankou, Sváťou a Rafaelem, je u konce. Autorka nabídla příběh na pokračování plný emocí, podněcujících myšlenek a různobarevných postav, s nimiž se čtenář dokáže sžít… Poznáváme neobvyklé inteligentní tvory a učíme se být tolerantní k jiným světům, názorům i způsobům života. Moto série: Přátelství? Největší bohatství, které může člověk získat, ale musí se o ně přičinit. V posledním díle se rozhoduje o životě a smrti lidí, kteří mají…
Databáze knih: 92 % (186 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


Karel Ptáčník: Naše parta. Klikněte pro více informací.

13. Naše parta
Karel Ptáčník

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048314
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Prázdniny party kluků z Prahy vypadají na první pohled obyčejně. Dva měsíce s rodiči na chatě u jezera nezní nijak zvlášť lákavě a jistě si dovedete představit něco mnohem zábavnějšího. Jenže tohle nejsou ledajací kluci a prázdniny tedy taky nebudou ledajaké. Honza Čapek řečený Bimbo je šéfem party, ale má se co ohánět, aby jeho autorita vydržela. Navíc musí neustále odrážet útoky nepřátelských Pysků. A co teprve když se ukáže, že mezi chataři došlo ke krádeži, a podezření padne právě na kluky….
Databáze knih: 96 % (42 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2024


Jessica Townsendová: Divomor. Klikněte pro více informací.

14. Divomor
Jessica Townsendová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000056777
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Morrigan sice zlomila svou smrtící kletbu a vykonala nebezpečné zkoušky, ale její cesta k Nikdyuši a všem jeho tajemstvím teprve začala. A ona rychle zjišťuje, že ne všechna magie se využívá pro dobrou věc. Morrigan dostala pozvání vstoupit do Divinské společnosti, která jí slibovala přátelství a ochranu, ale kdosi ji a její společníky vydírá, takže i těch pár věrných přátel se obrací proti ní. Zbaví se Morrigan někdy svého prokletí?
Databáze knih: 93 % (89 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.02.2022


Erin Hunterová: Zákon smečky (5) - Nekonečné jezero. Klikněte pro více informací.

15. Zákon smečky (5) - Nekonečné jezero
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000043012
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Pátý díl populární zvířecí ságy. Štístko a jeho smečka se dokázali ubránit Běsovi, nelítostnému vůdci cizí tlupy. Přesto nejsou v bezpečí. Jezero, ke kterému doputovali, se zdá být nekonečné a nelze v něm ulovit žádnou kořist. Zima se blíží a smečka prahne po jídle a suchém přístřeší. Alfa všem dává najevo, že jeho vlastní potřeby jsou nadřazené potřebám ostatních. A hlídací psi jim jsou v patách….
Databáze knih: 95 % (46 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.10.2020


Erin Hunterová: Zákon smečky (4) - Trnitá cesta. Klikněte pro více informací.

16. Zákon smečky (4) - Trnitá cesta
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000041889
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Čtvrtý díl oblíbené fantasy série o psech. Hlavní hrdina Štístko a vůdce smečky Alfa nyní žijí v křehkém příměří, ale napětí mezi nimi vzrůstá. Nově vzniklá smečka spojená z divokých a vodítkových psů musí založit tábor, který bude dostatečně vzdálený od krvelačných hlídacích psů. Když po dlouhém putování smečka konečně nalezne vhodné místo, čeká ji nepříjemné překvapení. Na lovu se setká s další tlupou! Dokáže Alfa ochránit všechny podřízené psy, nebo se skupina rozdělí?
Databáze knih: 95 % (45 hodnocení)
K vypůjčení do: 22.10.2020


Lucy Maud Montgomeryová: Anna z Avonlea. Klikněte pro více informací.

17. Anna z Avonlea
Lucy Maud Montgomeryová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000054162
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, příběhy
Anotace: Ve druhé knize z řady o Anně naše milá rusovláska přijme místo učitelky v avonleaské škole. Také se rozhodne založit v Avonlea okrašlovací spolek. Anna dospěla, není už tolik ztřeštěná, ale nějaký ten průšvih si ji čas od času přesto najde… Obzvlášť když se její představy a ideály střetnou s realitou. Ani tak ale neztrácí svůj pověstný optimismus a odhodlání, kterými si získala srdce čtenářů po celém světě!
Databáze knih: 91 % (201 hodnocení)


Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ. Klikněte pro více informací.

18. Malý princ
Antoine de Saint-Exupéry

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000027388
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Není pohádka jako pohádka, není princ jako princ. Tenhle je skutečně jen jeden – Malý princ, jedno z nejslavnějších děl moderní světové literatury. S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí, o odpovědnosti za ty, které máme rádi. A vůbec nezáleží na tom, odkud pocházíme: Malý princ pocházel z tak malinké planetky, že si to možná ani neumíme představit. Ale věděl, že je třeba chránit květinu, kterou vypěstoval, a že mu to přineslo…
Databáze knih: 90 % (12398 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2999


Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ - kolibří vydání. Klikněte pro více informací.

19. Malý princ - kolibří vydání
Antoine de Saint-Exupéry

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000047621
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí, o odpovědnosti za ty, které máme rádi. A vůbec nezáleží na tom, odkud pocházíme: Malý princ pocházel z tak malinké planetky, že si to možná ani neumíme představit...
Databáze knih: 90 % (12344 hodnocení)


Adolf Born, Zdeněk Svěrák: Tatínku, ta se ti povedla. Klikněte pro více informací.

20. Tatínku, ta se ti povedla
Adolf Born, Zdeněk Svěrák

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000029139
Klíčová slova: Elektronické knihy - Nezařazeno
Anotace: Pohádky na dobrou noc vyprávějí dětem obvykle maminky. Ty ale mívají právě večer v domácnosti nejvíc práce. A tak je potřeba, aby je tatínkové zastoupili. Tatínek Šíma by pohádky raději četl. Jenomže Petřík a Petruška dávají přednost takovým, jaké jim dříve povídala maminka: o zdánlivě obyčejných věcech kolem nás. A to není jednoduché, jak se možná na první pohled zdá. Však se tatínek Šíma s pohádkami pěkně natrápí! Podaří se mu vůbec se ctí se zhostit tak zapeklitého úkolu? Něco už vám napoví sám název téhle báječné knížky….
Databáze knih: 91 % (192 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2022


  

  

11 – 20 / 234

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]