Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Albatros.

Bylo nalezeno 244 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Ivona Březinová: Řvi potichu, brácho. Klikněte pro více informací.

1. Řvi potichu, brácho
Ivona Březinová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000043227
Klíčová slova: Elektronické knihy, Romány, povídky, příběhy
Anotace: Jeremiáš je jiný. Žije ve světě, který má svá přísná pravidla, ve světě, kde každý den v týdnu má jinou barvu a kde jsou krajíce chleba kulaté. Se světem, v němž žije maminka se sestrou, si příliš nerozumí, nevyzná se v něm. Ale nevadí mu to, má přece ten svůj. Ostatním sice občas připraví horkou chvilku, ale ani milující maminka, ani dvouvaječné dvojče na něj nedají dopustit. Hlavně aby jim Jeremyho nedali do ústavu, to by nepřežily. Ivona Březinová citlivě, ale s nezbytným nadhledem vypráví příběh autistického chlapce a jeho okolí, které se s jeho poruchou musí dennodenně vyrovnávat. Knížka s výtečnými ilustracemi Tomáše Kučerovského dětem ukazuje,…
Databáze knih: 94 % (408 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2025


Jaroslav Foglar: Záhada hlavolamu. Klikněte pro více informací.

2. Záhada hlavolamu
Jaroslav Foglar

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000054179
Klíčová slova: Elektronické knihy, Dobrodružství a detektivky
Anotace: V temných Stínadlech se cosi dalo do pohybu! Klub Rychlých šípů – Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka – u toho nesmí chybět! Když chlapci poznají příběh zámečnického učně Jana Tleskače, podniknou nebezpečnou výpravu na nepřátelské území, kde je ukryt plán létajícího kola. Ten má být schovaný v kovovém hlavolamu ježek v kleci. Rychlé šípy to však nebudou mít jednoduché. Stínadlům totiž vládce drsná parta Vontů...
Databáze knih: 93 % (2254 hodnocení)
K vypůjčení do: 01.01.2024


Jaroslav Foglar: Stínadla se bouří. Klikněte pro více informací.

3. Stínadla se bouří
Jaroslav Foglar

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000058528
Klíčová slova: Elektronické knihy, Beletrie pro děti
Anotace: Po několika měsících klidu jsou Stínadla opět v pohybu. Nečekaná zpráva o znovunalezeném ježkovi v kleci spustí smršť nových událostí, vontské hnutí ožije a schyluje se k volbě Velkého Vonta. Pro všechny z okolních čtvrtí tak začíná být ve Stínadlech opět nebezpečno. To nemůžou Rychlé šípy nechat bez povšimnutí a samy se pouštějí do pátrání po hlavolamu. Chtěly by totiž získat plánek létajícího kola, který je v něm ukrytý... Dobrodružství Rychlých šípů pokračuje! Druhý díl stínadelské trilogie.
Databáze knih: 93 % (1446 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2024


Erin Hunterová: Kočičí válečníci (1) - Vzhůru do divočiny. Klikněte pro více informací.

4. Kočičí válečníci (1) - Vzhůru do divočiny
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000043104
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Sledujte boj čtyř klanů divokých koček. Od autorky úspěšné série Zákon smečky. Čtyři klany divokých koček si odedávna dělí území lesa podle zákonů, které stanovili kdysi dávno jejich předkové-válečníci. Kočkám Hromového klanu však nyní hrozí nebezpečí, protože bojovníci ze Stínového klanu jsou den ode dne silnější. Umírá jeden ušlechtilý kočičí válečník za druhým, a za stále záhadnějších okolností... Do toho zmatku a nejistoty přichází obyčejný domácí kocourek Zrzek. Zpočátku se zdá, že mezi ostřílenými kočičími bojovníky nemá šanci, ale pak se ukáže, že se mu vyrovná jen málokdo!
Databáze knih: 94 % (176 hodnocení)
K vypůjčení do: 19.04.2021


Ilka Pacovská: Smrt kouzelného džina. Klikněte pro více informací.

5. Smrt kouzelného džina
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 334 s. : il. ; 21 cm
EAN: 9788000030272
Klíčová slova: fantasy romány, česká literatura
Anotace: Druhý díl série Sedmý smysl plynule navazuje na Ostrov zasvěcení. Naši přátelé – Hanka, Sváťa a Rafael tráví část prázdnin v útulku pro nemocné magické tvory, kde si odpykávají školní trest. Trest přijali dobrovolně a s nadšením. Práce jim nevadí a čas s nimi tráví i Hančin dračí bratr Plam. Rafan musí absolvovat zkoušku a je přijat do školy v Santareně. Nový školní rok tedy tráví sourozenci Vronovi společně. Jejich schopnosti a dovednosti se prohlubují, ale také se začínají rozlišovat. Každý je dobrý v něčem jiném. Rafan s Hankou milují supervolon, Sváťa se stále více ztrácí ve světě knih. Jejich ochránce Vron přiznává svou temnou minulost, ale je…
Databáze knih: 93 % (312 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2025


Ilka Pacovská: Otrocká krása. Klikněte pro více informací.

6. Otrocká krása
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
Rozsah: 375 s. : il. ; 21 cm
EAN: 9788000035871
Klíčová slova: dobrodružné romány, fantasy, česká literatura
Anotace: Zářivé kamínky zasazené do kůže – na čele, v uchu, na rukou, kam si usmyslíte. Krása! Jaké nebezpečí to ale přináší? Hanka si nechala jeden zasadit. Jednorožci s ní přestali mluvit, draci jsou zděšení. Nikdo ale neví proč. Pátrání je náročné a vede k děsivým poznatkům. Kdo bude muset zemřít? Dokážou bojovníkům s aberily pomoct tulíci? A podaří se přimět ke spolupráci jednorožce?
Databáze knih: 93 % (235 hodnocení)
K vypůjčení do: 31.12.2020


Lucy Maud Montgomeryová: Anna ze Zeleného domu. Klikněte pro více informací.

7. Anna ze Zeleného domu
Lucy Maud Montgomeryová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000052786
Klíčová slova: Elektronické knihy - Romány, povídky, příběhy
Anotace: Nesmrtelný příběh upovídané zrzky v novém ilustrovaném vydání Jedenáctiletá Anna Shirleyová je sirotek. Po nepříjemných zkušenostech s životem u pěstounů přichází do Zeleného domu na ostrově prince Edwarda. Ačkoliv si přísná Marilla a její laskavý bratr Matouš původně přáli chlapce, rozpustilou Annu si brzy zamilují. A tak pihovatá dívenka konečně nachází pravý domov i první opravdovou kamarádku. Legendární kanadský příběh plný optimismu i laskavého humoru se vrací v nezkráceném vydání.
Databáze knih: 92 % (873 hodnocení)


Lucy Maud Montgomeryová: Anna ze Zeleného domu. Klikněte pro více informací.

8. Anna ze Zeleného domu
Lucy Maud Montgomeryová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048536
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Nejslavnější kanadská kniha (nejen) pro děti, přeložená do více než čtyřiceti jazyků, převedená na filmové plátno i na divadelní prkna, kterou čtenáři po celém světě milují už více než sto let, to je Anna ze Zeleného domu. A čím že si rusovláska Anna čtenáře získala? Především svou bezprostředností, obrovskou fantazií, laskavým srdcem, ale hlavně nezdolným optimismem, se kterým zdolává všechny nezdary.
Databáze knih: 92 % (873 hodnocení)


Erin Hunterová: Kočičí válečníci (2) - Oheň a led. Klikněte pro více informací.

9. Kočičí válečníci (2) - Oheň a led
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000045245
Klíčová slova: Elektronické knihy - E-Knihy
Anotace: Druhý díl rozsáhlé ságy Kočičí válečníci začíná v době bezlistí. Domácí mazlíček Zrzek dostává nové jméno Ohnivous. Povýšil mezi válečníky, ale respektuje ho velitelka a starší v klanu? Uznání si teprve musí vysloužit! Kočky hladoví a loviště pokryl sníh. Kdo rozhodne bitvu o přežití?
Databáze knih: 94 % (100 hodnocení)
K vypůjčení do: 19.04.2021


Jessica Townsendová: Divomor. Klikněte pro více informací.

10. Divomor
Jessica Townsendová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000056777
Klíčová slova: Elektronické knihy, E, Knihy
Anotace: Morrigan sice zlomila svou smrtící kletbu a vykonala nebezpečné zkoušky, ale její cesta k Nikdyuši a všem jeho tajemstvím teprve začala. A ona rychle zjišťuje, že ne všechna magie se využívá pro dobrou věc. Morrigan dostala pozvání vstoupit do Divinské společnosti, která jí slibovala přátelství a ochranu, ale kdosi ji a její společníky vydírá, takže i těch pár věrných přátel se obrací proti ní. Zbaví se Morrigan někdy svého prokletí?
Databáze knih: 94 % (97 hodnocení)
K vypůjčení do: 13.02.2022


  

  

1 – 10 / 244

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]