Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=Albatros.

Bylo nalezeno 290 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jaroslav Foglar: Stínadla se bouří. Klikněte pro více informací.

1. Stínadla se bouří
Jaroslav Foglar

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000058528
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Po několika měsících klidu jsou Stínadla opět v pohybu. Nečekaná zpráva o znovunalezeném ježkovi v kleci spustí smršť nových událostí, vontské hnutí ožije a schyluje se k volbě Velkého Vonta. Pro všechny z okolních čtvrtí tak začíná být ve Stínadlech opět nebezpečno. To nemůžou Rychlé šípy nechat bez povšimnutí a samy se pouštějí do pátrání po hlavolamu. Chtěly by totiž získat plánek létajícího kola, který je v něm ukrytý... Dobrodružství Rychlých šípů pokračuje! Druhý díl stínadelské trilogie.
Databáze knih: 93 % (1744 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2024


Ivona Březinová: Řvi potichu, brácho. Klikněte pro více informací.

2. Řvi potichu, brácho
Ivona Březinová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000043227 借
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Jeremiáš je jiný. Žije ve světě, který má svá přísná pravidla, ve světě, kde každý den v týdnu má jinou barvu a kde jsou krajíce chleba kulaté. Se světem, v němž žije maminka se sestrou, si příliš nerozumí, nevyzná se v něm. Ale nevadí mu to, má přece ten svůj. Ostatním sice občas připraví horkou chvilku, ale ani milující maminka, ani dvouvaječné dvojče na něj nedají dopustit. Hlavně aby jim Jeremyho nedali do ústavu, to by nepřežily. Ivona Březinová citlivě, ale s nezbytným nadhledem vypráví příběh autistického chlapce a jeho okolí, které se s jeho poruchou musí dennodenně vyrovnávat. Knížka s výtečnými ilustracemi Tomáše Kučerovského dětem ukazuje,…
Databáze knih: 93 % (570 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2025


Ilka Pacovská: Smrt kouzelného džina. Klikněte pro více informací.

3. Smrt kouzelného džina
Ilka Pacovská

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000030272
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Druhý díl série Sedmý smysl plynule navazuje na Ostrov zasvěcení. Naši přátelé – Hanka, Sváťa a Rafael tráví část prázdnin v útulku pro nemocné magické tvory, kde si odpykávají školní trest. Trest přijali dobrovolně a s nadšením. Práce jim nevadí a čas s nimi tráví i Hančin dračí bratr Plam. Rafan musí absolvovat zkoušku a je přijat do školy v Santareně. Nový školní rok tedy tráví sourozenci Vronovi společně. Jejich schopnosti a dovednosti se prohlubují, ale také se začínají rozlišovat. Každý je dobrý v něčem jiném. Rafan s Hankou milují supervolon, Sváťa se stále více ztrácí ve světě knih. Jejich ochránce Vron přiznává svou temnou minulost, ale je…
Databáze knih: 93 % (425 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2025


Lucy Maud Montgomeryová: Anna ze Zeleného domu. Klikněte pro více informací.

4. Anna ze Zeleného domu
Lucy Maud Montgomeryová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000048536
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Nejslavnější kanadská kniha (nejen) pro děti, přeložená do více než čtyřiceti jazyků, převedená na filmové plátno i na divadelní prkna, kterou čtenáři po celém světě milují už více než sto let, to je Anna ze Zeleného domu. A čím že si rusovláska Anna čtenáře získala? Především svou bezprostředností, obrovskou fantazií, laskavým srdcem, ale hlavně nezdolným optimismem, se kterým zdolává všechny nezdary.
Databáze knih: 92 % (1569 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2050


Lucy Maud Montgomeryová: Anna ze Zeleného domu. Klikněte pro více informací.

5. Anna ze Zeleného domu
Lucy Maud Montgomeryová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000052786
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Nesmrtelný příběh upovídané zrzky v novém ilustrovaném vydání Jedenáctiletá Anna Shirleyová je sirotek. Po nepříjemných zkušenostech s životem u pěstounů přichází do Zeleného domu na ostrově prince Edwarda. Ačkoliv si přísná Marilla a její laskavý bratr Matouš původně přáli chlapce, rozpustilou Annu si brzy zamilují. A tak pihovatá dívenka konečně nachází pravý domov i první opravdovou kamarádku. Legendární kanadský příběh plný optimismu i laskavého humoru se vrací v nezkráceném vydání.
Databáze knih: 92 % (1563 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2050


Kateřina Maďarková: Justínka a asistenčný jednorožec. Klikněte pro více informací.

6. Justínka a asistenčný jednorožec
Kateřina Maďarková

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000052885
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: „Akútny nedostatok fantázie“, tak sa volá zvláštna Justínkina diagnóza, na ktorú jej doktor predpísal ešte zvláštnejšiu liečbu: musí stráviť šesť dní s asistenčným jednorožcom Hubertom. Každý deň plný spoločných dobrodružstiev mení Justínkin svet. Zrazu je zábavnejší a farebnejší. Navštívia miesta, ktoré dievčatko vo svojom obľúbenom atlase sveta nikdy neobjavilo – tajomnú rieku Slov, planétu Fantázia, ba dokonca krajinu jej vlastného výkresu!
Databáze knih: 93 % (267 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2027


Erin Hunterová: Kočičí válečníci (1) - Vzhůru do divočiny. Klikněte pro více informací.

7. Kočičí válečníci (1) - Vzhůru do divočiny
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000043104 购
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Sledujte boj čtyř klanů divokých koček. Od autorky úspěšné série Zákon smečky. Čtyři klany divokých koček si odedávna dělí území lesa podle zákonů, které stanovili kdysi dávno jejich předkové-válečníci. Kočkám Hromového klanu však nyní hrozí nebezpečí, protože bojovníci ze Stínového klanu jsou den ode dne silnější. Umírá jeden ušlechtilý kočičí válečník za druhým, a za stále záhadnějších okolností... Do toho zmatku a nejistoty přichází obyčejný domácí kocourek Zrzek. Zpočátku se zdá, že mezi ostřílenými kočičími bojovníky nemá šanci, ale pak se ukáže, že se mu vyrovná jen málokdo!
Databáze knih: 93 % (245 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.04.2026


J. K. te Rowlingová: Vánoční prasátko. Klikněte pro více informací.

8. Vánoční prasátko
J. K. te Rowlingová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000064284
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Napínavá pohádka plná kouzel od autorky Harryho Pottera Kuba a jeho plyšové prasátko Pašík se od sebe nehnou ani na krok – to se ale změní jednoho Štědrého večera, kdy Kuba o Pašíka přijde. Je zoufalý a potřeboval by zázrak, aby svoji milovanou hračku našel. A protože jsou Vánoce, takový zázrak se skutečně stane. Vánoční prasátko, náhrada za nezvěstného Pašíka, zničehonic ožije a vymyslí odvážný plán: vydají se s chlapcem do kouzelné Země Ztracených a Pašíka najdou, ať se jim do cesty postaví cokoli.
Databáze knih: 92 % (863 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.01.2027


Erin Hunterová: Kočičí válečníci (2) - Oheň a led. Klikněte pro více informací.

9. Kočičí válečníci (2) - Oheň a led
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000045245
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Druhý díl rozsáhlé ságy Kočičí válečníci začíná v době bezlistí. Domácí mazlíček Zrzek dostává nové jméno Ohnivous. Povýšil mezi válečníky, ale respektuje ho velitelka a starší v klanu? Uznání si teprve musí vysloužit! Kočky hladoví a loviště pokryl sníh. Kdo rozhodne bitvu o přežití?
Databáze knih: 93 % (160 hodnocení)
K vypůjčení do: 17.04.2026


Erin Hunterová: Kočičí válečníci (6) - Nejtemnější hodina. Klikněte pro více informací.

10. Kočičí válečníci (6) - Nejtemnější hodina
Erin Hunterová

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000055459
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti
Anotace: Po tragické smrti Modré Hvězdy se vůdcem Hromového klanu stává Ohnivous - nyní Ohnivý měsíc. Záhy je donucen postavit se čelem svému osudu, když jeho nepřítel Dráp přivede celý les na pokraj hrozivé smrtící bitvy. Pochopí Ohnivý měsíc, co znamená tajemné proroctví, které vyslovila Modrá hvězda? Zvládne ochránit nejen svůj klan, ale i celý les? Nenechte si ujít velkolepé finále populární série Kočičí válečníci!
Databáze knih: 95 % (70 hodnocení)
K vypůjčení do: 03.09.2028


  

  

1 – 10 / 290

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]