Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:publisher[er]=AUTREO s.r.o..

Byly nalezeny 3 tituly. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Zuzana Holčíková: Hra na druhou. Klikněte pro více informací.

1. Hra na druhou
Zuzana Holčíková

Nakladatel: AUTREO s.r.o.
Rozsah: 176 stran
EAN: 9788090684591
Kategorie: Česká literatura • Společenské romány • Česká a světová literatura
Anotace: Sedmatřicetiletá Nela, matka dvou kluků, se po letech potkává se svou spolužačkou ze střední školy Romanou. Romanin devatenáctiletý syn Ben se do Nely zamiluje. Hraje fotbal, stejně jako Nelini synové. Cestou ze soustředění havaruje s mladými fotbalisty autobus a hrozí, že Ben přijde o nohu. Nela zabojuje a žádá svého spolužáka lékaře, aby se pokusil Benovi nohu zachránit. Nela se nerovnému vztahu brání, je si vědoma věkového rozdílu a přes veškerou snahu Benovi nakonec podlehne. Naivně tak učiní v domnění, že tím přispěje k jeho rehabilitaci. Ben se po čase postaví znovu na nohy a díky své ctižádosti se vrací zpátky na hřiště. Příběh je vystavěný na vývojové…
Databáze knih: 75 % (101 hodnocení)


Marta Fenclová, Jakub Kroulík: Hypnotizér. Klikněte pro více informací.

2. Hypnotizér
Marta Fenclová, Jakub Kroulík

Nakladatel: AUTREO s.r.o.
Rozsah: 160 stran
EAN: 9788090684584
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Astrologie, esoterika, záhady • Osobní rozvoj, životní styl • Biografie, osobnosti • Ostatní záliby a koníčky • Zájmy a koníčky
Anotace: Rozhovor Marty Fenclové s Jakubem Kroulíkem HYPNÓZA Všichni jsme o ní slyšeli, ale kdo z nás ji zažil na vlastní kůži? Jakub Kroulík vám poodhalí její tajemství. … K čemu může sloužit? Může být nebezpečná? Dá se zneužít? Má něco společného s magií? Umí nás zbavit fobií? Pomůže nám zhubnout a přestat kouřit? Jakou má historii? Kdo se může stát hypnotizérem? … Přečtěte tuto knihu a zažijte moc a sílu hypnózy!
Databáze knih: 89 % (21 hodnocení)


Zuzana Holčíková: Za sklem. Klikněte pro více informací.

3. Za sklem
Zuzana Holčíková

Nakladatel: AUTREO s.r.o.
Rozsah: 96 stran
EAN: 9990003371621
Kategorie: Česká literatura • Povídky • Česká a světová literatura
Anotace: Všechno, skoro všechno se může dít jenom za sklem. Nezkoušejte nic rozbít. Ztratili byste iluze. Trochu jiné povídky.
Databáze knih: 80 % (6 hodnocení)


  

  

1 – 3 / 3

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]