Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:category[er]=Young adult, New adult.

Bylo nalezeno 957 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Věra Krpálková: Týden u strýčka Bena. Klikněte pro více informací.

951. Týden u strýčka Bena
Věra Krpálková

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 90 stran
EAN: 9990001768324
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Chcete se něco naučit a zároveň se mile pobavit? Přečtěte si příběh o malém Ondrovi a jeho prázdninovém dobrodružství u strýčka. O týdnu, plném bláznivých nápadů, zvláštních překvapení, humoru a lásky. Spolu s Ondrou se budete učit vytrvalosti, trpělivosti, správně formulovat svá přání, přemýšlet o svých cílech a nevzdávat se. Kniha je první z nezávislé řady příběhů o tomto předškolákovi a jeho strýčkovi Benovi. Je určena dětem od 5 let (a jejich strýčkům).


Jiřina Nováková: Věneček z letních básniček. Klikněte pro více informací.

952. Věneček z letních básniček
Jiřina Nováková

Nakladatel: E-knihy jedou
Rozsah: 75 stran
EAN: 9788075890443
Kategorie: Dětská literatura • Young adult, New adult • Beletrie pro děti
Anotace: Kniha říkadel, veršovánek, hádanek a rozpočítadel s dětskou ilustrací je příjemně laděná se srozumitelným a libozvučným textem pro dětské naslouchání. Právě proto je určena těm nejmenším, ale přijde vhod i malým školáčkům, kteří si již mohou knížku přečíst sami. Publikace nepředstavuje jen básničky a veršovánky, ale je doplněna metodickým a návodným textem, jak ještě verš využít a jak s ním pracovat pro rozvoj širšího dětského poznání, komunikace, pohybové aktivity, výtvarné činnosti a jiných dovedností. Básničky jsou lehce roztomilé, čtivé a snadno přijatelné pro dětské chápání. Zároveň jsou tvořené tak, aby podpořily dobrý vkus a vnímání světa…


Petr Mikeška: Malá čarodějka WIKY. Klikněte pro více informací.

953. Malá čarodějka WIKY
Petr Mikeška

Nakladatel: Tribun EU
Rozsah: 484 stran
EAN: 9788026312123
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Je pohádkové fantasy dobrodružství mladé dívky jménem Wiky, která se stane čaroďejkou svého kraje, učí se používat čáry a kouzla společňe s magickými bytostmi. Přitom se snaží zapadnout mezi ostatní čaroďejky půlměsíčního království a nakonec se utká s temným čaroďejem jenž jí chystá osud horší než smrt.


Mária Havranová, Ali Cronin: Láska, túžba, sex 1 – Nikdy nehovor navždy. Klikněte pro více informací.

954. Láska, túžba, sex 1 – Nikdy nehovor navždy
Mária Havranová, Ali Cronin

Nakladatel: Fragment
Rozsah: 240 stran
EAN: 9788080897109
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Sedemnásťročná Sára bola posledná z partie, ktorá nemala NAOZAJSTNÉ skúsenosti s chalanmi. To sa ale zmenilo a teraz prežíva svoju prvú veľkú lásku. Na dovolenke v Španielsku stretla perfektného chalana - Joea a všetko je super...aspoň zo začiatku. Z ničoho nič však Joe zmizne, nezdvíha telefón, neodpovedá na správy. Čo ak Sáru len využíva? Podarí sa jej odhaliť pravdu?


Kathrin Lange: Triler: Dotyk smrti. Klikněte pro více informací.

955. Triler: Dotyk smrti
Kathrin Lange

Nakladatel: Fragment
Rozsah: 224 stran
EAN: 9788080897871
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Sedemnásťročná Theresa neverí, že jej najlepšia priateľka Júlia spáchala samovraždu alebo mala nehodu. Je si istá, že na moste, z ktorého podľa polície spadla alebo skočila, nebola sama. Niekto bol s ňou - a strčil ju.No kto? Žeby záhadný Leon, ktorý Júliu prenasledoval na každom kroku? Theresa začne pátrať na vlastnú päsť a zistí veci, o ktorých by azda radšej nevedela...


Veronika Bicker: Triler: Pod krídlami motýľa. Klikněte pro více informací.

956. Triler: Pod krídlami motýľa
Veronika Bicker

Nakladatel: Fragment
Rozsah: 176 stran
EAN: 9788080896379
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Elena sa snaží zabudnúť na nešťastnú smrť svojej sestry Laury. Nikto nevie, ako presne zomrela. O rok neskôr objavia takmer na tom istom mieste ďalšie mŕtve dievča. Je to naozaj len náhoda? Čo spôsobilo dopravnú nehodu, pri ktorej Laura zahynula? Aké tajomstvo ukrýva Elenina matka, ktorá ju nechce spustiť z očí? Náhly záujem staršieho a okúzľujúceho Tristana, došlé anonymné listy a potulujúce sa zakuklené postavy donútia Elenu konať. Bude hľadať pravdu na vlastnú päsť... TRILERY Z VYDAVATEĽSTVA FRAGMENT.


Ulrike Bliefert: Triler: Zradný anjel. Klikněte pro více informací.

957. Triler: Zradný anjel
Ulrike Bliefert

Nakladatel: Fragment
Rozsah: 192 stran
EAN: 9788080896782
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Leonie trávi prázdniny spoločne s rodičmi, kamarátkou Maike a mladším bratom. O najmladšieho rodiny sa má počas dovolenky postarať miestne dievča Sonja, ku ktorej sa Maike začne od začiatku správať podozrievavo. Leonie to nechápe a považuje jej správanie za prehnané. Sonja však niečo tají. Aká je jej minulosť? Čo je vôbec zač to dievča s tvárou anjela?Ak Leonie neodhalí desivú pravdu včas, budú všetci vo veľkom nebezpečenstve.


  

  

951 – 957 / 957

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]