Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:category[er]=Young adult, New adult.

Bylo nalezeno 762 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

M. K. Hardy: Hacker. Klikněte pro více informací.

701. Hacker
M. K. Hardy

Nakladatel: M. K. Hardy
EAN: 9990003677549
Kategorie: Česká a světová literatura • Romantika, erotika • Romantika • Humor • Česká literatura • Young adult, New adult • Romantika pro mladé
Anotace: Co byste udělali, kdyby se vám někdo naboural do počítače? Hlásili byste to? Přeinstalovali celý software? No, rozhodně byste si s hackerem nezačali pravidelně dopisovat v domnění, že víte, o koho jde. Přesně tak to udělala novopečená vysokoškolačka Jessie. Co na tom, že je ten kluk otevřený víc přes zprávy než v reálu? Jednoduše se s ním dobře povídá a neznat se je fajn. Jenže to se změní. Dopisování přestává stačit a donutit hackera, aby jí konečně řekl, kdo je, se zdá složitější než čekala. Tak složité, že se radši začne soustředit na školní praxi a svůj skutečný život. Jenže, co když se v totožnosti hackera spletla?


Marie Jakoubková: Zasněžené hory. Klikněte pro více informací.

702. Zasněžené hory
Marie Jakoubková

Nakladatel: Petra Nachtmanová
EAN: 9990003649652
Kategorie: Young adult, New adult • Romantika pro mladé • Současná literatura pro mladé
Anotace: Sophie se s rodiči nastěhuje do starého zpustlého domu v malém městečku ve Švýcarsku. V dosud neznámém prostředí se jí stane útěchou nalezená skříňka se starými dopisy. Romantickými texty je doslova okouzlena. Začne se zajímat o lidi, kteří si je psali. V pátrání jí pomáhá milý Josh, se kterým se zde seznámí. Co když mají dopisy daleko hlubší a propletenější zájem? Možná není náhoda, že je našla právě ona...


Lucie Březinová: Hranice přátelství. Klikněte pro více informací.

703. Hranice přátelství
Lucie Březinová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003630803
Kategorie: Young adult, New adult • Romantika pro mladé
Anotace: Ella s Adrianou jsou kamarádky tělem i duší. Jedna pro druhou představují celý svět. Příchodem nového kluka se ale všechno změní. Vybere si Ella lásku, nebo nejlepší kamarádku?


Vladimír Poklop: Neutrální zóna. Klikněte pro více informací.

704. Neutrální zóna
Vladimír Poklop

Nakladatel: Kopp
EAN: 9788072325450
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Fantasy • České fantasy • Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Další pokračování fantasy série, ve kterém se tři přátelé s nevšedními schopnostmi musí postavit zabijákovi. Alan se překvapivě rychle zabydluje v nové organizaci a získává důvěru její představené. Zjišťuje, že moc je pro něj přitažlivější, než očekával. Díky svým schopnostem si rychle buduje pozici, což vyvolává nevraživost ostatních členů Rady. Objevuje náznaky, že kromě Paměťníků existuje ještě někdo další, kdo stojí vedle této mocné organizace, sleduje její aktivity a nebojí se ji vyzvat na souboj. Někdo, jehož schopnosti se zdají být větší než jejich. Nikdo z nich přitom netuší, že už byl najat zabiják, který je má všechny tři zlikvidovat….


Vladimír Poklop: Hráči. Klikněte pro více informací.

705. Hráči
Vladimír Poklop

Nakladatel: Kopp
EAN: 9788072325467
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Fantasy • České fantasy • Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Závěr fantasy série, ve kterém se tři přátelé s nevšedními schopnostmi musí postavit zavedeným pravidlům. Irena objevuje svět odsouzený k záhubě. Pátrá v něm po tvůrcích Zóny a snaží se pochopit jejich plány. Vrací se zpět a nachází důkazy o dávných experimentech na lidech. Pomalu se před ní odkrývá obraz událostí z dob před vznikem Kruhů a Paměťníků. Po návratu domů jsou její odhalení konfrontována s pamětníkem pradávných událostí a spolu se svými přáteli pochopí, že na ně nastal hon, který nikdy neskončí. Hra, kterou nemohou vyhrát. Pokud se jim nepodaří změnit její pravidla….


Jana Jordanová: Smrtka Ellie: Potrhané duše. Klikněte pro více informací.

706. Smrtka Ellie: Potrhané duše
Jana Jordanová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003628237
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Kdo ničí duše nadbytostí? Může za tím být nepřátelství mezi upíry a vlkodlaky, nebo je v tom něco víc? Ellie je pověřena vyšetřováním, při kterém půjde o víc než o její život. V sázce je celý svět.


Kateřina Slavíčková: Morče strážné. Klikněte pro více informací.

707. Morče strážné
Kateřina Slavíčková

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003628220
Kategorie: Young adult, New adult • Současná literatura pro mladé
Anotace: Když máte doma zvířátko, vždycky je veselo! A nezáleží na tom, jestli je to pes, kočka, ještěrka, nebo morče. Je to člen domácnosti a má významné místo v našich srdcích. Každý den, kdy mazlíčka musíte nechat samotného doma a být bez něj, je těžký. Ale co když se ty dny, které netrávíte spolu, promění na věčnost? Co když vás znenadání nechá samotné on?


Gabriella Smith: Odpusť mi!. Klikněte pro více informací.

708. Odpusť mi!
Gabriella Smith

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003625762
Kategorie: Young adult, New adult • Romantika pro mladé
Anotace: Když se Linda odstěhuje se svou matkou k Robertovi do Kalifornie, změní se ji celý život. Z chudé holky se během chvíle stane bohatá fiflena, která začne opovrhovat vším, co se chudobě podobá. Začne být zlá, malicherná a pomstychtivá. Hned první den na střední škole všem ukáže, jakou moc mají peníze. Ale vše se obrátí proti ní. Matt, obyčejný chudý kluk, který před pouhým rokem přišel o mámu, si její chování v žádném případě nenechá líbit. Linda je Mattem úplně znechucená a vymýšlí, jak by mu ublížila. To nejdůležitější však přehlíží. Proč její matka bloumá po domě jako tělo bez duše? Ukrývá snad Robert nějaké tajemství, které by ji mohlo ohrozit?…


Lydia Strong: Setkání. Klikněte pro více informací.

709. Setkání
Lydia Strong

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003622853
Kategorie: Young adult, New adult • Romantika pro mladé
Anotace: Chtěli jste vědět, jak se měl po skončení knihy Bastian? Zda Tristan zůstal s Mikem nebo jestli králíček nakonec vyrostl? Od toho je tu nová kniha povídek, která byla napsána přímo na přání čtenářů.


Barbora Vítů: Socka s titulem. Klikněte pro více informací.

710. Socka s titulem
Barbora Vítů

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003610997
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Angie má konečně vytoužený titul architekta v kapse. Záhy ale zjistí, že její vztahy jsou postaveny na velmi chabých základech a nic se jí nedaří. S přítelem to skřípe, má hluboko do kapsy a vytoužená práce v renomovaném ateliéru je zatím v nedohlednu. Když se ale jeden večer upjatá Angie ocitne při tanci v náručí pohledného Javiera, připadá si jako úplně jiná žena - sebevědomá, přitažlivá a bez hranic. Ten pocit jí ale příliš dlouho nevydrží. Půjde si za svým snem, nebo ho nechá odplout?


  

  

701 – 710 / 762

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]