Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:category[er]=Young adult, New adult.

Bylo nalezeno 957 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Sarah Dessenová: Daj sa zviezť. Klikněte pro více informací.

701. Daj sa zviezť
Sarah Dessenová

Nakladatel: Cooboo
Rozsah: 384 stran
EAN: 9788056627617
Kategorie: Zájmy a koníčky • Romantika pro mladé • Young adult, New adult • Film, divadlo
Anotace: Dajte sa zviezť romantickým dobrodružstvom dvoch tínedžerov, ktorí objavujú zákutia svojich sŕdc a spoločne sa učia, ako zahodiť minulosť za hlavu. Auden strávila celú strednú školu s nosom zaboreným v knihách a ledva vytiahla päty z domu. Do jej života vbicykluje tajomný Eli, s ktorým Auden objavuje vzrušujúci nový svet. Kým sa Auden vďaka Eliovi učí, ako si užívať život, Eli sa pokúša zmieriť s vinou, ktorá ho ťaží. Ani jeden z nich však netuší, čo všetko sa pre nich v horúcich letných nociach ukrýva.
Databáze knih: 64 % (26 hodnocení)
K vypůjčení do: 08.08.2026


Sarah Dessenová: Jedeme v tom spolu. Klikněte pro více informací.

702. Jedeme v tom spolu
Sarah Dessenová

Nakladatel: Cooboo
Rozsah: 360 stran
EAN: 9788076614765
Kategorie: Young adult, New adult • Romantika pro mladé
Anotace: Už je to dlouho, co Auden naposledy v noci spala. Před rozvodem svých rodičů – nebo spíš předtím, než se začali hádat. Teď má příležitost strávit bezstarostné léto se svým tátou a jeho novou rodinou v okouzlujícím přímořském městečku, kde žijí. Tam taky nastoupí na brigádu v obchodě s oblečením, kde se seznámí s holčičím světem, který jí tak dlouho unikal: holčičí mluvou, kamarádstvím a láskami. Tohle všechno až doteď opomíjela, protože se ze všech sil snažila být dokonalou dcerou. A pak potká Eliho, záhadného samotáře, ale hlavně dalšího nespavce, který se stane jejím průvodcem po nočním městě. Společně se noc co noc vydávají na honbu za…
Databáze knih: 64 % (26 hodnocení)
K vypůjčení do: 08.08.2026


Carrie Kirsten: Carrie Kirsten: 3 principy. Klikněte pro více informací.

703. Carrie Kirsten: 3 principy
Carrie Kirsten

Nakladatel: Cpress
Rozsah: 168 stran
EAN: 9788026428084
Kategorie: Osobní růst, motivace • Young adult, New adult • Osobní rozvoj, životní styl
Anotace: Život známých lidí může vypadat dokonalý, všechno ale není vždy tak, jak se na první pohled zdá. V této knize se vám ukážu z jiné stránky, kterou jste dosud neměli možnost poznat. Dozvíte se, co jsem na internetu nikdy nesdílela. Prozradím vám, s čím jsem posledních pár let mimo obrazovku bojovala. A jak jsem se dostala z psychického dna, na které jsem kvůli sociálním sítím spadla. Na základě svých zkušeností jsem vytvořila 3 principy, kterých je potřeba se držet, abychom mohli vést šťastný a spokojený život. Teď se o ně s vámi podělím.
Databáze knih: 62 % (19 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.3999


Allison Saftová: Nezkrotná magie. Klikněte pro více informací.

704. Nezkrotná magie
Allison Saftová

Nakladatel: Fragment
Rozsah: 368 stran
EAN: 9788025364697
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Ostrostřelkyně Margaret a alchymista Wes se neznali. Spojil je až Půlměsíční hon – štvanice na mytického tvora halu, jehož zabití odhalí vítězným lovcům prastaré magické tajemství a přinese slávu a bohatství. Přestože jsou Wes a Margaret jako voda a oheň, brzy zjistí, že je to k sobě táhne. S blížícím se lovem roste jejich láska, ale i napětí. Stane se klíčem k vítězství temná magie, kterou se jim podařilo odhalit? Nebo zemřou dřív, než ji budou moci použít?
Databáze knih: 60 % (15 hodnocení)
K vypůjčení do: 29.03.2027


Tracy Andreen: Láska je.... Klikněte pro více informací.

705. Láska je...
Tracy Andreen

Nakladatel: Cooboo
Rozsah: 360 stran
EAN: 9788076618756
Kategorie: Současná literatura pro mladé • Young adult, New adult • Romantika pro mladé
Anotace: Finley i Arthur se po Vánocích vrací do Barringtonu a ani jeden z nich pořádně neví, jak to mezi nimi vlastně je – chodí spolu? Nechodí spolu? Co přesně znamenal kouzelný štědrovečerní polibek? Nepomáhají jim ani nepřátelsky naladění spolužáci, zvlášť jedna z holek, která si na Arthura evidentně brousí zuby a hází Finley i ostatním klacky pod nohy, sec jí síly stačí. Dokáže se Finley vyrovnat s nástrahami, které jí přinese nový semestr a příprava valentýnského plesu?
Databáze knih: 56 % (11 hodnocení)
K vypůjčení do: 10.10.2028


Michaela Vášová: Tajemství Heavenu. Klikněte pro více informací.

706. Tajemství Heavenu
Michaela Vášová

Nakladatel: Pointa
Rozsah: 224 stran
EAN: 9788076509047
Kategorie: Audioknihy • Fantasy a sci-fi pro mladé • Young adult, New adult • Young adult, New adult
Anotace: V půvabné zemi jménem Heaven se dělí lidé podle barvy očí do tří říší – říše plné květin, říše plné umění a říše plné chaosu. V každé z nich se žije zcela rozdílným způsobem a lidé spolu ne vždy vycházejí. Čtyři studenti z různých říší se podivnou náhodou setkají v hlavním městě a odhalují ohavná tajemství systému této země. Zjišťují, že existuje skupina, kterou společnost nepřijala. Ta se už rozhodla přestat skrývat svou odlišnost a ukázat světu, co je zač. Zlomená dívka ovládaná krutou rodinou, umělec s rostoucí nenávistí ke svému okolí a zamilovaný pár, jemuž v lásce brání nespravedlivé podmínky. Budou to oni, komu dojde…
Databáze knih: 51 % (9 hodnocení)
K vypůjčení do: 28.01.2027


Kat Delacorte: S ohněm v krvi. Klikněte pro více informací.

707. S ohněm v krvi
Kat Delacorte

Nakladatel: Cooboo
Rozsah: 328 stran
EAN: 9788076617896
Kategorie: Audioknihy • Young adult, New adult • Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Lilly si rozhodně nepředstavovala, že poslední ročník střední školy stráví v takové díře, jako je městečko Castello ukryté kdesi v italských horách. Na internet nebo jiné technologie zapomeňte. Rozpadající se domy jsou prolezlé podivnou magií a válka mezi dvěma klany tam zuří už celé generace. Otevřenému konfliktu brání jen Generál a změť mnoha pravidel. Lilly si vůbec není jistá, komu vlastně věřit - a jestli vůbec může věřit sobě samé...
Databáze knih: 59 % (18 hodnocení)
K vypůjčení do: 09.08.2027


David Šenk: Srdce Aporveru. Klikněte pro více informací.

708. Srdce Aporveru
David Šenk

Nakladatel: Fragment
Rozsah: 136 stran
EAN: 9788025335598
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Aporver je odsouzen k záhubě. Jeho Srdce bije z posledních sil. Ten, kdo ho vyléčí, zachrání celý svět. „Na počátku věků plula po obloze Aporveru tři slunce. Ten svět je pustý, řeklo první. Ten svět je prázdný, řeklo druhé. Ten svět je mrtvý, řeklo třetí. Pak první slunce uronilo slzu a svět zahalila hustá bílá mračna. Když druhé slunce uronilo slzu, z mraků vyrostly sloupy. Nakonec uronilo slzu i třetí slunce. Slza dopadla na nejvyšší sloup a ten rozkvetl a ožil. Tak se zrodil Ecidil. Vyletěla z něho hejna sykon všech možných druhů – plevelnatky, hřídelíci, jitřinky i měchury. Sykony se pak rozlétly a rozběhly do všech koutů světa. Aporveru ještě chyběla duše, a…
Databáze knih: 59 % (19 hodnocení)
K vypůjčení do: 30.12.2030


Lise Villadsenová: Nespadni, neutop se, neumírej. Klikněte pro více informací.

709. Nespadni, neutop se, neumírej
Lise Villadsenová

Nakladatel: Fragment
Rozsah: 192 stran
EAN: 9788025354605
Kategorie: Young adult, New adult • Současná literatura pro mladé
Anotace: Má sesterská láska nějaké hranice? Astrid má pocit, že první rok na střední strávila na školních záchodcích se svou sestrou Cecílií. Mezi nádechy a výdechy se ji snažila povzbudit v boji s paralyzující úzkostí, která ji opakovaně srážela na samé dno. Astrid Cecílii vždycky bezmezně podporovala. Teď však má pocit, že její život neexistuje a vše se řídí jen potřebami nemocné sestry. Pak se objeví kluk, díky němuž po dlouhé době zažije pocity štěstí. Než se zase všechno začne bortit….
Databáze knih: 61 % (29 hodnocení)
K vypůjčení do: 21.01.2026


Jennifer Duganová: Zmrzlinářky. Klikněte pro více informací.

710. Zmrzlinářky
Jennifer Duganová

Nakladatel: Cooboo
Rozsah: 296 stran
EAN: 9788076617469
Kategorie: Současná literatura pro mladé • Young adult, New adult • Romantika pro mladé
Anotace: Fallon a Chloe bývaly nejlepší kamarádky, ale loni v létě si spolu těsně před tím, než Chloe odjela na vysokou, něco začaly. O rok později je Chloe ze školy zpátky doma a Fallon se jí ze všech sil snaží vyhnout – což je extrémně složité, protože jejich mamky spolu podnikají. A Fallon dostane za úkol vyrazit s autem na několik food festivalů. Sama to ale nezvládne a Chloe je jediná, kdo by jí mohl pomoct. Napětí mezi nimi stoupá. Podaří se Fallon zachovat chladnou hlavu?
Databáze knih: 59 % (33 hodnocení)
K vypůjčení do: 24.07.2027


  

  

701 – 710 / 957

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]