Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:category[er]=Young adult, New adult.

Bylo nalezeno 739 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jana Jordanová: Začátek po konci. Klikněte pro více informací.

691. Začátek po konci
Jana Jordanová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003498410
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Ellie zemřela, ale dostala druhou šanci. Může se stát smrtkou, pokud porazí třináct kandidátů, kteří dostali stejnou nabídku. Musí se vypořádat s neznámým světem, zradou, která ji stojí její druhý život, a s děsivým vladařem podsvětí, který jí nedá pokoj. A zdá se, že někdo nechce, aby uspěla.


Daniel  Janů: Ztráta paměti. Klikněte pro více informací.

692. Ztráta paměti
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003479860
Kategorie: Česká a světová literatura • Společenské romány • Romantika • Young adult, New adult
Anotace: Děj nás přivádí do Irského Limericku. Podnikatel Gary potkává půvabnou Jennifer. Přichází neočekávané odloučení a Gary se ocitá na klinice v Adleysborough. Doktorka Smithová se setkává s doktorem Steeplerem, který ji pozval na konzultaci k jednomu případu. Ten má spojitost s Garyho dívkou Jennifer. Je to příběh o duchovním poznání, uvědomění a lásce, která je všudypřítomná. Některé věci se nám dějí z určitého důvodu, abychom něco pochopili a něco si uvědomili.


Petra Karasová: Žila jsem s hlavou v oblacích. Klikněte pro více informací.

693. Žila jsem s hlavou v oblacích
Petra Karasová

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003470829
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Ema je sedmnáctiletá středoškolačka, která si nerozumí s nevlastním otcem. V době, kdy krize v rodině vrcholí a ona musí odejít z domova na internát, pozná svou první lásku, staršího Michala. Bezhlavě se do něj zamiluje a věří, že on k ní chová stejné city. Je ale její láska opravdu opětovaná? Nebo je všechno úplně jinak?


Lydia Strong: Zrcadlo. Klikněte pro více informací.

694. Zrcadlo
Lydia Strong

Nakladatel: E-knihy jedou
EAN: 9990003448651
Kategorie: Young adult, New adult
Anotace: Bastian je na škole obětí šikany. Naštěstí má úžasného přítele, který mu se vším pomáhá. Jeho jedinou vadou je to, že jej Bastian nikdy neviděl. Znají se totiž jen díky internetu. Jak dopadne jejich setkání? A je Slon opravdu tím, za koho se vydává?


Kateřina Křikavová: Láska z Éroplánu. Klikněte pro více informací.

695. Láska z Éroplánu
Kateřina Křikavová

Nakladatel: Tz-One
EAN: 9990003427007
Kategorie: Romantika • Young adult, New adult
Anotace: Autorka alias bloggerka VA-Ketty vydává svou prvotinu, romantický příběh z prostředí klasické české střední školy. Hlavní hrdinkou je Katka Staňková, studentka třetího ročníku obchodní akademie, sportovkyně, která však své úspěchy schválně tají. Má k tomu svoje důvody. Žila by si dál celkem poklidný studentský život po boku Nikoly Kuklíkové, své nejlepší kamarádky a spolusedící v lavici, ale nesmělo by tu být to velké KDYBY. Kdyby však na jejich školu nenastoupil od druhého pololetí nový přitažlivý učitel. Kdo je ten úžasný a tajemný kluk pouze o několik málo let starší, než jsou ony samy, který bude 3. A vyučovat po zbytek školního roku tělesnou výchovu? Jedno…
K vypůjčení do: 31.12.2049


Daniel  Janů: WRAKOD - Smrt přichází z jihu. Klikněte pro více informací.

696. WRAKOD - Smrt přichází z jihu
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003424426
Kategorie: Česká a světová literatura • Historické romány • Napětí, dobrodružství • Fantasy, sci-fi • Young adult, New adult
Anotace: Zdá se, že prvotní nebezpečí pominulo, když Remnario s nemegewskými u řeky Rubin porazili cizí vojsko. Drak v hoře Emerald povyrostl, a chtěl opustit svůj úkryt. Druid Kalyg použil svou hůl s mocným rudým krystalem a s trubadúrem Kwidem se vrátil do svého světa – do Urmanie. V Nemegew se objevil čaroděj Atigo a sdělil Remnariovi a Drainysovi, že z jihu vyrazily dvě ozbrojené skupiny Wukunů, které překonaly hranice Kraje Tyralského a míří na město Gulun.


Jan Cempírek: Tanec posledního dne. Klikněte pro více informací.

697. Tanec posledního dne
Jan Cempírek

Nakladatel: Pikador Books
EAN: 9990003407955
Kategorie: Česká a světová literatura • Česká literatura • Young adult, New adult
Anotace: Rockový román napsaný během deštivých dní na Novém Zélandu... V opuštěném domě na kopci nad městem žije psanec Buchenwald, jurodivá dívka Odjinud a šest krvežíznivých psů. A také dva kamarádi, kteří se rozhodnout otevřít si v domě hudební klub. Zatímco sláva klubu roste den ode dne a dům zalidňují nové prapodivné typy, dole ve sklepě se už v bahně brodí první antracitoví brouci. Chvějí se jim tykadla, neboť tuší, že chvíle staré pomsty se neodvratně blíží...
K vypůjčení do: 26.06.2070


Daniel  Janů: WRAKOD - Drainys a Nemegewští válečníci. Klikněte pro více informací.

698. WRAKOD - Drainys a Nemegewští válečníci
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003358219
Kategorie: Česká a světová literatura • Historické romány • Fantasy, sci-fi • Young adult, New adult
Anotace: Hora Emerald se nachází na severu Tyralského kraje a vypráví se, že je to poslední místo, kde žijí draci. Až do těchto míst se zatoulá trubadúr Kvido, aby mohl prožít svá dobrodružství. Stejně tak jako on by draky chtěly vidět elfské dívky Athuen a Edhure. Rovněž zde pokračují příběhy našich hrdinů, Efigé, Remnaria, a Drainyse, který dojíždí do Mosunu.


Daniel  Janů: Dívka ze souhvězdí Delfína. Klikněte pro více informací.

699. Dívka ze souhvězdí Delfína
Daniel Janů

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003350107
Kategorie: Česká a světová literatura • Napětí, dobrodružství • Fantasy, sci-fi • Young adult, New adult
Anotace: Je to příběh o mladíkovi jménem Magnus, který se chystá se svým přítelem Alexem Lundbergem pozorovat Perseidy, kometární meteorický roj. Místo toho se seznamuje s dívkou, která se za zvláštních okolností dostane na jeho oblíbené místo, malý ostrov spojený s pevninou dřevěným mostem. Dívka mu prozradí, že pochází z hvězd.


Lenka Rzepková: Nikdy nezapomeň. Klikněte pro více informací.

700. Nikdy nezapomeň
Lenka Rzepková

Nakladatel: Pointa
EAN: 9990003333186
Kategorie: Osobní rozvoj, životní styl • Young adult, New adult
Anotace: Cesta za odvahou žít život takový, jaký chceme my, a ne někdo jiný. Kate měla sen, že se stane herečkou a malířkou obrazů. Roky přibývaly a její sen ne a ne na dosah. Do toho neúspěšné talentové zkoušky na školu, nevydařené vztahy a na krku dospělost, která jí tak trochu naháněla strach. Kate, zmatená a ztracená sama v sobě i v lidech okolo, se vydává sama pěšky na svou životní pouť, aby opět nalezla samu sebe. Koho na této cestě potká a k jakému důležitému poznání dojde, jí doslova obrátí život vzhůru nohama.
K vypůjčení do: 01.03.2026


  

  

691 – 700 / 739

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]