Půjčování e-knih v knihovnách: výsledek vyhledávání

Stránka je optimalizována pro použití na počítačích. Na mobilních zařízeních se část obsahu nezobrazuje.

Vyhledávám… extra:category[er]=Young adult, New adult.

Bylo nalezeno 762 titulů. Seřazeno podle normalizovaného hodnocení sestupně. Pokud si chcete některou z uvedených e-knih vypůjčit, klikněte na její název. Na další stránce naleznete odkazy do katalogů zapojených knihoven.

Jenna Ortega: Všechno je láska: myšlenky pro vaše srdce a duši. Klikněte pro více informací.

681. Všechno je láska: myšlenky pro vaše srdce a duši
Jenna Ortega

Nakladatel: XYZ
EAN: 9788076833890
Kategorie: Young adult, New adult • Současná literatura pro mladé
Anotace: Herečka Jenna Ortega pobláznila diváky jako Wednesday Addamsová. Stala se popkulturním fenoménem, který ovlivňuje celé generace. Inspiruje módní trendy i životní styl. Kudy vedla její cesta na herecký vrchol? To vám prozradí ona sama a nevynechá vůbec nic: vyrůstání v Hollywoodu, duševní zdraví, milostná vzplanutí nebo ztrátu svých nejbližších. Poznejte nejúžasnější i nejtěžší okamžiky života ženy, která věří v sílu empatie: „Chci, abyste vy, moji čtenáři, věděli, že v tom nejste sami. Jsme v tom spolu.“.
K vypůjčení do: 14.02.2028


Alžběta Bílková: Balada mrtvého světa. Klikněte pro více informací.

682. Balada mrtvého světa
Alžběta Bílková

Nakladatel: FRAGMENT
EAN: 9788025363881
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Před stovkami let rozdělila magická apokalypsa svět vedví. Hledačka Robin Pembertonová je odhodlaná zjistit, co se tehdy vlastně odehrálo. Neváhá proto cestovat do Starého světa, kde vrtkavá magie ještě funguje – a může i zabíjet. Kai Austern, kapitán jednotky strážců Hranice, o tom ví své. Jeho bratr vědkyni kdysi doprovázel a už se nevrátil. Když se Kai s Robin nečekaně ocitnou ve Starém světě plném nebezpečí, uzavřou křehké spojenectví. Dokážou odvrátit temnou hrozbu, která může pohltit celý kontinent?
K vypůjčení do: 30.12.2032


Anežka Kočová: Trnitá kletba. Klikněte pro více informací.

683. Trnitá kletba
Anežka Kočová

Nakladatel: FRAGMENT
EAN: 9788025363850
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Díky požehnání bohyně Flory žili obyvatelé Plantae dlouhá léta v hojnosti. Teď ale příroda chřadne a boj mezi provinciemi se začíná vyhrocovat. Obětí nepokojů se stane i Convallaria Leroyová. Před popravou ji zachrání tajná dohoda s guvernérem, se kterým začne hledat odpovědi na palčivé otázky: Co skrývají neprobádaná místa floského paláce? Proč se bohyně Flora odmlčela? Jde postupující zkázu zastavit? Čas totiž neúprosně běží….
K vypůjčení do: 30.12.2033


Mgr. Jiří Březina: Noční slunce. Klikněte pro více informací.

684. Noční slunce
Mgr. Jiří Březina

Nakladatel: FRAGMENT
EAN: 9788025363836
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti • Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Malá Katka zažívá složité období. Zůstala sama s tátou, musela se přestěhovat na venkov a v novém velkém domě je jí smutno. Když se ale z nedalekého lesa začne ozývat zvláštní volání, Katka s překvapením zjistí, že ho obývají tajemná stvoření. Mezi laskavými vílami si brzy najde kamarádky, v lese však bydlí i bytosti zla: hrůzostrašné bludičky, nebezpečný vodník i samotný démon lesa – hejkal. Odolá Katka nástrahám temné části hvozdu? Najde si kamarády i mezi dětmi ze vsi? A udobří se s tátou?
K vypůjčení do: 30.12.2032


Tracy Deonn: Pokrevní cejch. Klikněte pro více informací.

685. Pokrevní cejch
Tracy Deonn

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788076617995
Kategorie: Fantasy, sci-fi • Fantasy • Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Bree chtěla za každou cenu odhalit pravdu o smrti své matky. Vetřela se proto k mýtonošům – do tajného spolku, který sdružuje potomky rytířů krále Artuše. Tam objevila vlastní nepředvídatelné síly a stala se někým novým. Médiem. Krvečárnou. Dědičkou. Teď se však válka mezi démony a řádem blíží ke smrtícímu vrcholu a mýtonoš Nick, do kterého se Bree zamilovala, byl unesen. Dokáže ho Bree najít? Odolá přitažlivosti, kterou cítí k mágu Selwynovi? A podaří se jí všechny zachránit, aniž by ztratila sama sebe?
K vypůjčení do: 22.03.2028


Elise Kova: Čarodějka - Šepot kouzel. Klikněte pro více informací.

686. Čarodějka - Šepot kouzel
Elise Kova

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025363645
Kategorie: Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Osmnáctiletá Eira Landanová je nejzavrhovanější učnicí v Čarodějné věži. Stále ji dusí srovnávání s jejím starším bratrem, šepot magie i vzpomínky na nehodu, během níž zabila člověka. Její život se zcela změní, když se rozhodne zúčastnit Turnaje pěti království. Postupně získá pozvání na císařský dvůr, objeví v sobě talent pro zakázanou magii a sblíží se s pohledným elfím vyslancem. Jenže minulost nezapomíná a nic není bez rizika. Obzvlášť ne tento turnaj, se kterým má kdosi temné úmysly...
K vypůjčení do: 31.08.2029


Ondřej Neff: Vynález zkázy. Klikněte pro více informací.

687. Vynález zkázy
Ondřej Neff

Nakladatel: Albatros
EAN: 9788000071176
Kategorie: Dětská literatura • Beletrie pro děti • Young adult, New adult • Fantasy a sci-fi pro mladé
Anotace: Vůdce mezinárodní pirátské bandy se zmocní šíleného vynálezce a jeho formule strašlivé výbušniny, která je schopná zničit celý svět. Odvážný detektiv nasazuje život, aby překazil plány zločinců. Stojí sám proti šílenství i surovosti pirátů. Do poslední chvíle je štěstí na straně zla! Dobrodružný sci-fi román od Julesa Verna, známý i ze skvělého filmového zpracování režiséra Karla Zemana, vychází v moderním převyprávění Ondřeje Neffa s ilustracemi Karla Jerieho.
K vypůjčení do: 30.12.2031


Johann Schneider: Je Měsíc kosmická loď?. Klikněte pro více informací.

688. Je Měsíc kosmická loď?
Johann Schneider

Nakladatel: Splendidum družstvo
EAN: 9990003817037
Kategorie: Literatura faktu, učebnice • Zájmy a koníčky • Astrologie, esoterika, záhady • Young adult, New adult • Literatura faktu pro mladé
Anotace: V roce 1975 Don Wilson ve své knize ´Naše tajemná kosmická loď Měsíc´ připustil, že Měsíc nemusí být zcela přirozeného původu. Zpočátku sám tuto teorii odmítal, dokud nesesbíral informace z výprav Apolla. Myšlenky o dutém Měsíci jsou nejen ve sci-fi literatuře populární již od počátku dvacátého století. Najdeme je v dílech Herberta Wellse, Arthura C. Clarka a Isaaca Asimova. I v dnešní době mají vědci problém vysvětlit některé měsíční záhady, které ovšem ve světle této konspirační teorie se vysvětlit dají... Je Měsíc kosmická loď? Odkryjme závoj tajemného Měsíce, kde nás čeká šokující odhalení... Neuvěříte, co se nalézá na měsíčním povrchu.


Jenna Evans Welchová: Láska a olivy. Klikněte pro více informací.

689. Láska a olivy
Jenna Evans Welchová

Nakladatel: Cooboo
EAN: 9788076617940
Kategorie: Young adult, New adult • Romantika pro mladé • Současná literatura pro mladé
Anotace: Liv o svém otci moc nepřemýšlí – utekl od nich do Řecka, když byla malá, a zbyly jí jenom vzpomínky na jejich společnou vášeň pro Atlantidu. Takže když ji najednou zve na Santorini, aby mu přijela pomoct s natáčením dokumentu právě o ztraceném městě, zrovna nadšená není. Nechce se nechat vcucnout zpátky do jeho světa. Určitě taky nepotřebuje, aby se kolem ochomýtal okouzlující Theo. Pomalu však zjišťuje, že Atlantida asi nebude to jediné, kvůli čemu ji táta pozval.
K vypůjčení do: 27.02.2027


Anne-Sophie  Jouhanneau: Polibky v New Yorku. Klikněte pro více informací.

690. Polibky v New Yorku
Anne-Sophie Jouhanneau

Nakladatel: Fragment
EAN: 9788025363089
Kategorie: Young adult, New adult • Romantika pro mladé • Současná literatura pro mladé
Anotace: Margot a Zach se setkali jedné magické noci v Paříži a okamžitě se do sebe zamilovali. Dokonalý večer zpečetili polibkem a příslibem – pokud si osud přeje, aby byli spolu, cestu si najde. O rok později přijíždí Margot do New Yorku. Je odhodlaná splnit si své sny – rozjet kariéru v manhattanské restauraci a najít Zacha. Jeho hledání věnuje celý podzim, ale bez úspěchu. Požádá proto o pomoc sympatického kolegu z restaurace, Bena. Co když má však vesmír jiný plán?
K vypůjčení do: 19.06.2027


  

  

681 – 690 / 762

 

[ Hlavní strana | Kontakt ]